Het origineel is legaal, net zoals van alle iso, mdf en bin bestanden die je download.quote:Op woensdag 11 januari 2006 13:14 schreef Jelminho het volgende:
Hij is legaal, het enige verschil is dat ik em via Daemon tools speel.
FM compleet verwijderen:quote:Op woensdag 11 januari 2006 12:54 schreef Jelminho het volgende:
Heel verhaal over een ISO en problemen daarmee
hmmz ik wil wel iemand hebben die ik praktisch elke wedstrijd kan inzetten en niet iemand die erg vaak weg is. (das de reden dat ik bijna altijd gewoon Europese spelers koop)quote:Op woensdag 11 januari 2006 10:53 schreef PirE het volgende:
[..]
Ik ben Ferreyra juist aan het omtrainen als linksbuiten.
Misschien is Hosain Kaebi wat voor de rechtsback-positie. Hij heeft goeie attributes voor een opkomende rechtsback. Hij telt ook niet mee als buitenlander omdat hij meer dan 10 caps heeft. Grootste nadeel is dat hij erg veel op international duty is. Hij is pas in 2009 U23 af. Ik ben hem nu erg veel kwijt omdat hij U23 en A-international is.
Ignashevich heeft ook erg goede attributes , hij pakt alleen nogal veel kaarten en hij doet het bij mij beter in het centrum van de defensie.
Mijn U18-team zit overigens vol met supertalenten. Heb nu 8 hot-prospects met mooie attributes.
ik zoek alleen een rechtsbackquote:Op woensdag 11 januari 2006 15:51 schreef DrunkenMaster83 het volgende:
MrMoon als je nog een linksback zoekt moet je die Smedjegarden maar eens opzoeken die ik hierboven gezet heb..
Gisteren met Spartak Moscow me gekwalificeerd voor de CL door Werder Bremen uit te schakelen. Dat ging wonderbaarlijk gemakkelijk, de eerste wedstrijd speel ik die lui echt HE-LE-MAAL van de mat, maar blijft het slechts bij 2-1 voor mij. De 2de wedstrijd heb ik meer moeite maar win ik met 4-2. In de groep zit ik bij Juventus, Bayern en Anderlecht.quote:Op woensdag 11 januari 2006 16:09 schreef The_Great_Cornolio het volgende:
Net Juventus in eigen stadion billenkoek gegeven, na 'n half uur stond 't al 0 - 5 met Huntelaar als grote man (5x!)Uiteindelijk werd 't 2 - 5, Zlatan scoorde de 2 Juve-doelpunten. Veel Juve-supporters hebben deze doelpunten niet gezien overigens, want de meesten waren al weg tegen de 70e minuut
Vooraf zou Juve de wedstrijd makkelijk moeten kunnen winnen, werd gezegd
mss heb je wat aan RAFINHA maar kan ook zijn dat die te duur isquote:Op woensdag 11 januari 2006 16:16 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik zoek alleen een rechtsback
Maar ik heb al iets op het oog. Anyukov van Zenith...
Ik heb die Ferreyra omgebouwd tot linksback en daar speelt ie uitstekend. Dus het is gewoon goed te doen en levert geen problemen opquote:Op woensdag 11 januari 2006 16:22 schreef DrunkenMaster83 het volgende:
Ah ok, hij volgens mij wel DR ook maar geen WBR, alhoewel je hem daar wel naartoe kunt trainen natuurlijk...
Vind dat zelf wel handig om spelers naar meerdere zijdes te trainen (bijv AMR naar AMRL, of DL naar DRL), na een half tot heel seizoen zijn ze vaak al goed op de nieuwe posities als je kijkt naar 'positions'. Alhoewel ik de spelers natuurlijk op de eerste opstel op hun natuurlijke positie, maar als het niet kan zet ik er een 'omgebouwde' speler neer. Wat is jullie ervaring hiermee?
Hardstikke bedankt, alleen 1 vraagje --> van welke site heb je dit ? Want ik heb dit gedaan, en nu kon ik patch 6.0.1 wel installeren. Alleen staat er boven in het spel nog steeds 6.0.2 en krijg ik nog steeds Thaise Bath en dagelijkse opslaan. Ik snap er nu werkelijk niks meer van.quote:Op woensdag 11 januari 2006 15:07 schreef PirE het volgende:
[..]
FM compleet verwijderen:
- Uninstall the game per add/remove programs.
- Then start>search> and search for Sports Interactive in files and folders (including hidden ones). Right click on each entry (if any) and go to open containing folder, then right click on the folder in the new window and delete it.
-Then start>run and type in regedit. Then go to:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Sports Interactive Ltd and right click on Sports Interactive Ltd and delete it. Empty the recycle bin. Reboot. Install and patch up (if you want).
Dat je iedere keer de Thaise bath als munteenheid hebt, komt hoe ironisch, omdat je geen officiele versie van FM 2006 hebt (CD-versie dus). Er is een no-cd patch / crack die dit probleem geeft. Er is overigens weer een versie uit die wel goed werkt. Maar het makkelijkste is gewoon zelf 50 Euro betalen i.p.v. een Iso gebruiken van een vriend.
Info komt gewoon van het SI-forum. Ik was er toevallig ook een keer naar op zoek en had dat topic nog in mijn bookmarks staan. Het probleem met de thaise bath kan ik niet voor je oplossen. Misschien moet je ergens een andere no-cd crack (voor als je niet iedere keer wil mounten of CD wilt laden natuurlijk) vandaan halen.quote:Op woensdag 11 januari 2006 22:52 schreef Jelminho het volgende:
[..]
Hardstikke bedankt, alleen 1 vraagje --> van welke site heb je dit ? Want ik heb dit gedaan, en nu kon ik patch 6.0.1 wel installeren. Alleen staat er boven in het spel nog steeds 6.0.2 en krijg ik nog steeds Thaise Bath en dagelijkse opslaan. Ik snap er nu werkelijk niks meer van.
Nogmaals enorm bedankt voor je hulp !!
Nee en hij zat bij CSKA maar omdat de Russische competitie eerder start was ie nog niet uitgeleend en kon ik em voor 1,5 miljn overnemenquote:Op woensdag 11 januari 2006 16:27 schreef DrunkenMaster83 het volgende:
Ferreyra van PSV, geleend van Spartak ofzoiets? Die was toch al DL / ML?
......
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |