quote:Op woensdag 1 februari 2006 21:32 schreef Knut het volgende:
Ik heb geen ondergoed
Eigenlijk heb ik alles behalve ondergoed
Ongeveer dezelfde prijs.
Ik ga in mei trouwen en ik heb in oktober al mijn jurk uitgezocht! Ik had in eerste instantie zo iets van is dat niet te vroeg en toen zei de verkoper tegen mij dat er zelfs mensen een jaar van te voren hun jurk al kwamen uit zoeken dus het is maar wat je wilt!quote:Op dinsdag 31 januari 2006 14:30 schreef freecell het volgende:
wanneer zijn jullie begonnen met actief trouwjurken zoeken?
Ik vind het nu nog een beetje vroeg en ik dacht ergens aan het einde van deze zomer, maar dan hebben ze de zomercollectie van volgend jaar al weer en ik wil één met mouwen... Moet ik dan ergens begin deze zomer gaan zoeken?
Ja! Is goed! Van de zomer ergens?quote:Op woensdag 1 februari 2006 22:27 schreef Bluezz het volgende:
Ben weer bij met lezen
Het blijft een![]()
lurktopic
BE zullen we nog een keer :') Met dezelfde mannen dan he
Volgens mij staat in de wet alleen dat je minimaal twee weken vantevoren in ondertrouw moet gaan. Maar staat het gemeenten dus vrij om een langere periode te kiezen.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:15 schreef Tamea het volgende:
Maar we dachten dat dat wel even snel kon. Niet dus, de termijn voor ondertrouw is hier 8 weken. Gelukkig kunnen we nu nog de 16e in ondertrouw en dan half april trouwen, maar het is niet heel erg ruim meer.
Is die termijn overal zo lang? Ik dacht namelijk dat het 2 weken was, maar kennelijk verschilt het per gemeente?
Ik ga inderdaad voor een lichte zomerjurk (ik koop geen echte trouwjurk, gewoon een hele mooie jurk bij Didi of soortgelijke winkel) en daar moet dus huidskleurig ondergoed onder, niet echt opwindend, dus het zwarte setje doe ik later pas aanquote:Op zondag 5 februari 2006 15:00 schreef nationx het volgende:
he mevrouw korn je had toch een lichte bruidsjurk? of niet maar is wel een heel mooi setje!!!!
Maar voor zover ik weet moet je in Las Vegas wel 24 uur van tevoren in ondertrouw gaan.quote:Op maandag 6 februari 2006 11:31 schreef MevrouwKoRn het volgende:
Goed dat jullie het over ondertrouw hebben, daar had ik dus helemaal nooit aan gedacht, en voor de zekerheid eventjes gebeld met de gemeente.
Als je in buitenland trouwt hoef je niet in ondertrouw en je trouwt in gemeenschap van goederen, als je op huwelijkse voorwaarden wilt trouwen moet je dit voor je trouwt aangeven hier in Nederland.
Ja klopt, je moet 24 u van te voren een Marriage Liscense hebben gehaald bij het Marriage liscense bureau in Nevada. En vanuit Nederland 3 documenten meenemen daar naar Las Vegas. Het schijnt dat er vaak niet eens om gevraagd wordt,en dat een paspoort voldoende is maar ja je weet maar nooit. En dan na afloop van het trouwen moeten er ook weer documenten mee naar Nederland om het huwelijk hier wettig te laten inschrijven.quote:Op maandag 6 februari 2006 11:45 schreef innepin het volgende:
[..]
Maar voor zover ik weet moet je in Las Vegas wel 24 uur van tevoren in ondertrouw gaan.
We maken er gewoon niet zoveel werk van en het was niet zo'n hot item, totdat het ineens allemaal veel krapper bleek dan we dachten.quote:Op maandag 6 februari 2006 11:46 schreef PM-girl het volgende:
Hee, Tamea, wat lees ik nu? Daar heb ik je in Z en G nog niet over gehoord!!
Het neemt wel een hoop geregel wel, trouwen voor de geboorte.
* PM-girl stiekem hoop heeft!
Als die mensen je een beetje kennen weten ze dat zo'n megabruiloft niks voor je is, en zullen ze dat ook gewoon accepteren. Het is toch jullie dag en die moet je maken zoals jullie dat willen. Je moet het doen voor jezelf en niet voor de rest van de wereld.quote:Op maandag 6 februari 2006 11:59 schreef MevrouwKoRn het volgende:
[..]
Ik denk trouwens dat er best wel mensen in onze families zijn die zich een beetje gepasseerd voelen, van dat er geen feest is geweest enzovoorts.. maarja ik wou het gewoon niet zo, ik vind het verschrikkelijk om een hele dag in de belangstelling te moeten staan.
Heb ik ook meegemaakt. Ik stelde mezelf gerust, dat je op die manier minstens ideen krijgt voor wat verkeerd kan gaan en dan kun je dus zorgen dat het niet gebeurd. Misschien is het ook zo, dat als het in je dromen niet goed gaat, dat dan de dag des te beter word, net zoals met het laatste keer oefenen voor een premiere.quote:Op maandag 9 januari 2006 09:49 schreef Silmarwen het volgende:Ikheb zo'n nachtmerrie gehad. De trouwatum moest worden verzet voor een of andere redenen en we waren nog niet in ondertrouw. Ik was mijn jurk kwijt en de kapper kon mijn haar niet doen vanwege haar cao.
Hopelijk gaat het op de bruiloft wel goed
mooie autoquote:
Hoi lieverdquote:Op woensdag 8 februari 2006 20:58 schreef Tinuviel het volgende:
Heb ik ook meegemaakt. Ik stelde mezelf gerust, dat je op die manier minstens ideen krijgt voor wat verkeerd kan gaan en dan kun je dus zorgen dat het niet gebeurd. Misschien is het ook zo, dat als het in je dromen niet goed gaat, dat dan de dag des te beter word, net zoals met het laatste keer oefenen voor een premiere.
Op een paard zou toch ook leuk zijn?quote:Op zondag 29 januari 2006 13:57 schreef iamredleader het volgende:
MevrouwKoRn, leuk, gefeliciteerd!
Iedereen zijn of haar eigen wensen voor de bruiloft, kijk maar naar "Runaway Bride" met Richard Gere en Julia Roberts.
De huwelijksbeurs was leuk, veel ideetjes opgedaan, maar helaas was het erg druk en de enige tent met echt eten was te druk. Anyway, het was geestig, we hebben wat ideetjes en contacten samengeraapt, vervolgwerk komt deze week wel.
Paard en koets is mooi, maar helaas iets te duur. Had je maar een rijkere toekomstige echtgenoot moeten uitkiezenquote:Op woensdag 8 februari 2006 21:07 schreef Tinuviel het volgende:
Op een paard zou toch ook leuk zijn?
Ik denk op zich maakt het niet veel uit. Je kan het ook rond een jaar van tevoren uitzoeken, je krijgt toch nog passessies. Dan word de jurk precies op maat gemaakt. Kijk maar wanneer je denkt de modellen te vinden, die je wel graag wil. Ik zou niet te laat ervoor gaan, misschien zo'n halfjaar uiterlijk van tevoren, want het kan een paar maanden duren voordat de jurk besteld is. Hangt ook ervan af, hoeveel tijd je hebt en hoe snel je denkt iets te vinden.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 14:30 schreef freecell het volgende:
wanneer zijn jullie begonnen met actief trouwjurken zoeken?
Ik vind het nu nog een beetje vroeg en ik dacht ergens aan het einde van deze zomer, maar dan hebben ze de zomercollectie van volgend jaar al weer en ik wil één met mouwen... Moet ik dan ergens begin deze zomer gaan zoeken?
Natuurlijk wil ik met jequote:Op woensdag 8 februari 2006 21:01 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Hoi lieverd![]()
Ja, dat met dat dromen heeft ook z'n positieve kanten. Je denkt nog eens over alles na.
Tinuviel,
en wil je
met me?
Bij een koets is dat inderdaad zo. Alleen een paard valt misschien wel nog mee, heb nooit naar geinformeerd, dan moet je wel kunnen paard rijden.quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:09 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Paard en koets is mooi, maar helaas iets te duur. Had je maar een rijkere toekomstige echtgenoot moeten uitkiezen![]()
Zieeen zieen! Of kan dat niet ivm meelezende mensen?quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:45 schreef Beaker het volgende:Het ontwerp van ons kaartje is klaar
en hij is super leuk geworden
Leuk, klinkt al goed al die voorbereidingen!!quote:Op vrijdag 10 februari 2006 19:49 schreef Fastcruiser het volgende:
Hard gegaan deze weken met uitpluizen
- receptie geregeld
- plek voor diner "geregeld" (mits we financieel er uit komen), is iig kwa sfeer/eten goedgekeurd
- Ring (heren) besteld
- Stoffen voor pak uitgezocht. Volgende week de maatsessie
- Vakantie geboekt (en meteen nog 1 iets eerder om ff te relaxen)
Had gehoopt dat de fotograaf ook zou lukken.... maar dat vond ik echt te duur, dus ff een alternatief zoeken.
Vakfotografen kunnen serieus achterlijk duur zijn idd...quote:Op vrijdag 10 februari 2006 19:49 schreef Fastcruiser het volgende:
Had gehoopt dat de fotograaf ook zou lukken.... maar dat vond ik echt te duur, dus ff een alternatief zoeken.
Nog niks te zienquote:Op maandag 13 februari 2006 09:20 schreef freecell het volgende:
Gisteren belde een oude tante van mij dat ze een trouwjurk had hangen in mijn maat, of het niet iets voor mij was. Dus ik daarheen om te passen. Resultaat:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Let ook vooral even op mijn ongelukkige hoofdIk ben dus NIET zo dik als ik hier lijk, voor de duidelijkheid.. Mèn, ik leek net een bruidssuiker.
edit: de foto's zijn nog maar net ge-upload en doen het binnen 15 minuten
Als ik op de linkjes in de quote klik dan doen ze het welquote:
Linkjes van gemaakt, nu werkt het wel...quote:Op maandag 13 februari 2006 09:54 schreef Anitra het volgende:
[..]
Als ik op de linkjes in de quote klik dan doen ze het wel
En je kijkt idd heel erg blij en gelukkig
Ik weet ook wat ik dan absoluut NIET aan moet trekken om te voorkomen dat ik zo kijk!quote:Op maandag 13 februari 2006 09:56 schreef Troel het volgende:
Nouja, nou weet je tenminste hoe je op je bruiloft niet moet kijken
Ik zit met hetzelfde op dit moment: het uitzoeken van een kapper visagiste. Ik heb wat informatie van grote bedrijven, die dit doen, waarschijnlijk bijna overal in Nederland. Heeft van jullie vrouwelijke fokkers misschien iemand ervaring met een van deze? De namen zijn "Xan and Rich", "CPCreations", "quioz" en "Oriflame". Zijn er aanraders of afraders bij?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 10:05 schreef Tally het volgende:
T zit allemaal ff niet mee.. De kapster belde af.. Ze gaat toch op vakantie met de lente vakantie.. Dus kan zij mijn haar niet doen.. Ik 2 andere gebeld.. Die doen geen bruidskapsels.. Volgende week vrijdag heb ik een afspraak bij een kapper hier om de hoek.. Eens kijken of ik het daar kan regelen..
Ook bij de kleding van de bruidskinderen heb ik wat tegenslagen.. Elke keer als ik een keus heb gemaakt en om een prijs vraag wil ze maten weten.. Nu kreeg ik een hele lijst met dingen die ik even moest opmeten.. Nou gister gedaan heeft ze er nog meer nodig..
En nog steeds heb ik geen prijzen ontvangen.. Misschien toch maar eens kijken of ik ergens anders nog een jurkje en pakje kan scoren.. Want dit duurt me te lang.. De maten van mn bruidsmeisje had ze nu wel maar die jurkjes zijn niet op voorraad.. Maar ik kan wel langskomen om te kijken naar de jurkjes.. Nee dat wil ik niet want ik wil kijken hoe deze staan bij mn nichtje... Grrr...
Heb nu wel iemand die mn make up komt doen.. Hele leuke meid
En ook de bloemen word gedaan door iemand uit de familie.. Alleen moet ik zelf er achterkomen wat voor bloemen ik wilNou dat word een mooie
Nou, nee, dat ben je ookquote:Op maandag 13 februari 2006 09:20 schreef freecell het volgende:
Mèn, ik leek net een bruidssuiker.
Oriflame is toch dat tupperware gebeuren alleen dan voor make-up?quote:Op maandag 13 februari 2006 10:31 schreef Tinuviel het volgende:
[..]
Ik zit met hetzelfde op dit moment: het uitzoeken van een kapper visagiste. Ik heb wat informatie van grote bedrijven, die dit doen, waarschijnlijk bijna overal in Nederland. Heeft van jullie vrouwelijke fokkers misschien iemand ervaring met een van deze? De namen zijn "Xan and Rich", "CPCreations", "quioz" en "Oriflame". Zijn er aanraders of afraders bij?
quote:Op maandag 13 februari 2006 13:59 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nou, nee, dat ben je ook
Maar dat heeft niks met lengte, gewicht of wat dan ook te maken, iedereen is een bruidsuiker in zo'n jurk. Jeetje![]()
![]()
Dat is eraan af te zienquote:Op maandag 13 februari 2006 14:04 schreef freecell het volgende:
Dat krijg je met oude tantes
Hij was wèl heel goedkoop![]()
Gefeliciteerd!quote:Op maandag 13 februari 2006 16:24 schreef Memmel het volgende:
Ik kom ook nu pas achter dit topic! Ik trouw op 24 maart a.s. met mijn eerste vriendje. We hebben dan precies 14 jaar en 3 dagen verkering!
Nou meid je ziet er echt dood ongelukkig uit dus doe dat maar nietquote:Op maandag 13 februari 2006 09:20 schreef freecell het volgende:
Gisteren belde een oude tante van mij dat ze een trouwjurk had hangen in mijn maat, of het niet iets voor mij was. Dus ik daarheen om te passen. Resultaat:
http://picserver.student.utwente.nl/v/Y915620GV99N
http://picserver.student.utwente.nl/v/NJ9FG423224B
http://picserver.student.utwente.nl/v/E47826WMJ127
Let ook vooral even op mijn ongelukkige hoofdIk ben dus NIET zo dik als ik hier lijk, voor de duidelijkheid.. Mèn, ik leek net een bruidssuiker.
edit: de foto's zijn nog maar net ge-upload en doen het binnen 15 minuten
edit: ging niet goed, dus dan maar met linkjes....
Erg is dat he..quote:Op maandag 13 februari 2006 17:32 schreef Beaker het volgende:
Welkom Memmel
Ik zit al een tijdje te kijken op marktplaats.nl onder het kopje "trouwkleding" om te zien wat mensen aanbiedenEcht heel leuk
Van nieuw tot heel erg oud
zeker de moeite waard om eens te spieken!
Er staan hele lelijke dingen op..quote:Op maandag 13 februari 2006 17:45 schreef Beaker het volgende:
Jaom te zien dat er toch geen mooiere is dan degene die je zelf hebt gekocht
Maar .... zeg nou zelf er staan best hele lelijke op
![]()
OMG ik ben echt blij dat ik al zoveel afgevallen benquote:Op maandag 13 februari 2006 18:37 schreef Tally het volgende:
[..]
Er staan hele lelijke dingen op..
Vooral als je kijkt naar de wat grotere maten..
Dat zijn echt vuilniszakken..
Je hebt voor grotere maten ook echt hele mooie jurken..quote:Op maandag 13 februari 2006 19:00 schreef Troel het volgende:
[..]
OMG ik ben echt blij dat ik al zoveel afgevallen ben
De sissi jurkenquote:Op maandag 13 februari 2006 19:34 schreef Beaker het volgende:
Ik vind vooral de jurken met heel veel "gedoe" eraan heeeeeel lelijksmaken verschillen natuurlijk
ik heb een hele mooie sissi-jurk gezienquote:Op maandag 13 februari 2006 19:55 schreef Isabeau het volgende:
Kan bij sommige vrouwen heel mooi staanMaar ik geloof dat dat sowieso een beetje uit is.
Ik ga hem zienquote:Op maandag 13 februari 2006 19:48 schreef Tally het volgende:
[..]
Je hebt voor grotere maten ook echt hele mooie jurken..
Daar maakte ik me toen druk om, ik heb maat 48 (nu 50 zodat deze mooier vermaakt kan worden)..
Dus val ik net buiten de "normale" maten.. En als ik dan op internet zocht naar grote maten jurken kon ik alleen huilen omdat ik zulke lelijke dingen vond..
Daarom had ik ook geen zin om jurken te gaan passen..
Maar het valt allemaal reuze mee.. Ik heb een bloedmooie jurk (vind ik dan idd smaken verschillen)..
Ik heb vorig jaar met m'n moeder een bruidsshow gezien en ik was natuurlijk weer helemaal verliefd op de laatste jurk. Zeg maar het kostbare pronkstuk van de showquote:Op maandag 13 februari 2006 19:59 schreef freecell het volgende:
ik heb een hele mooie sissi-jurk gezien
Ze komen juist weer een beetje in hier en daar, maar ze zijn screeuwend duur
tuurlijkquote:Op maandag 13 februari 2006 20:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb vorig jaar met m'n moeder een bruidsshow gezien en ik was natuurlijk weer helemaal verliefd op de laatste jurk. Zeg maar het kostbare pronkstuk van de showOftewel: de duurste jurk die ze hadden.
![]()
Zo lijkt het wel een beetje idd. Ze hebben op hun website dan dus ook alleen Oriflame producten, daar staat verder ook helemaal geen informatie over bruidskapsels en zo. Maar daarom dacht ik ik kijk even of er hier iemand persoonlijke ervaring heeft gemaakt met Oriflame, Xan and Rich, CPCreations of Quioz. Als je een bedrijf niet kent, kun je denk ik wel wat afleiden uit ervaringen, die andere mensen ermee hebben gemaakt.quote:Op maandag 13 februari 2006 14:01 schreef Troel het volgende:
[..]
Oriflame is toch dat tupperware gebeuren alleen dan voor make-up?
Ja tuurlijk heeft ie een naam. Johanquote:Op maandag 13 februari 2006 16:42 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!![]()
Ik zal ff een modje vragen je in de OP te zetten. Heeft je partner ook een naam?![]()
Wat leukquote:Op dinsdag 14 februari 2006 11:53 schreef Memmel het volgende:
Nee, ben je niet. Ik vind het ook grote bedragen voor kapsels en makeup. Daarom ga ik naar mijn eigen kapper en de make up is 50 euro ofzo. Dat heb ik er wel voor over.
De huwelijksreis wordt trouwens Las Vegas!
Ben alleen benieuwd hoe dat werkt. Bij je haar kammen ze het er steeds uit, maken ze je gezicht dan steeds helemaal schoon ofzo?quote:Op dinsdag 14 februari 2006 11:03 schreef Memmel het volgende:
Ik ook zaterdag voor proef make-up! Spannend he?
Ik moet nu alleen de bruidstaart nog bestellen (vrijdag) en de gemeente betalen. Dat is ook wel handig.
Hoe krijg ik het voor elkaar om "bruidsjurk ver-stellen" te lezen? En dan denken, nee, dat klopt niet. vers-tellen? Ohhh wacht...quote:Op dinsdag 14 februari 2006 14:33 schreef Silmarwen het volgende:
Donderdag trouwens bruidsjurk verstellen en ik krijg mijn shoes mee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |