FOK!forum / Televisie / Fok! Movie Trivia - Januari 2006 II
EricusMaximuswoensdag 4 januari 2006 @ 18:16
* Fok! Movie Trivia - 2005

Spelregels

Iemand heeft een vraag gesteld en het is aan jou en de mede-Fok!kers om die te beantwoorden. Als de vragensteller dit nodig acht, mag hij natuurlijk hints geven. Bij onduidelijkheid beslist de vragensteller wie het goede antwoord gegeven heeft en wie het punt krijgt.

Degene wie hem het eerst goed beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen, er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Als deze persoon dat niet binnen een uur gedaan heeft, mag iemand anders deze taak van hem overnemen. Dit om het topic niet onnodig lang vast te laten zitten. Wanneer iemand aangeeft dat hij weggaat na het beantwoorden van een vraag, mag er natuurlijk meteen een andere vraag gesteld worden.

Het is niet toegestaan om meerdere antwoorden in één post te geven. De vragensteller dient, in het geval dit tog gebeurt alleen naar het bovenste antwoord te kijken en de rest te negeren.
Het is handig als de persoon die de vraag gesteld heeft het topic in de gaten blijft houden. Als hij/zij voor een langere periode daar niet toe in staat is, is er waarschijnlijk wel iemand bereid om deze vraag op te geven, aan wie dan het goede antwoord doorgegeven kan worden, zodat deze de jurering verder op zich kan nemen.

Het is niet toegestaan om meer dan 2 gokken/antwoorden te doen, voordat de vragensteller deze afgekeurd heeft. Dit om het spammen van tig antwoorden door één persoon te voorkomen.

Puntentelling
Elke maand wordt er een nieuwe ranking gestart. De laatste vraag die voor 0:00 uur van de laatste dag van de maand is gesteld, telt nog mee voor die maand. Als deze vraag beantwoord is wordt er een nieuwe topic geopend (met als titel: "Fok! Movie Trivia - [MAAND JAAR] I").De resultaten van de vorige maanden en de overall ranking kun je in dit topic terugvinden: Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic.
Elke goed beantwoorde vraag is één punt waard. In elke 10e topic van de maand tellen de punten dubbel.

Vragen
Je mag vragen stellen over elke film die je kan bedenken (TV-films, direct-to-video-films, films die nog in de bios moeten komen, mogen dus ook), zolang je maar verwacht dat de vraag te beantwoorden is.
Vragen waarvoor meerdere antwoorden mogelijk zijn kun je het best vermijden, aangezien dit nog wel eens onduidelijkheden wat punten verdeling op kan leveren. Bij vragen met meerdere antwoorden is het doorgaans gebruikelijk dat alle antwoorden in één post geplaatst moeten worden. Het staat de vraagsteller echter vrij om deze regel aan te passen.
Een overzicht van de soorten vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep : Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic

Spoilertag
Omdat er tegenwoordig een spoilertag is, is het handig om die af en toe te gebruiken. Zo was er laatst een vraag om 10 films op te noemen waar de hoofdpersoon dood ging op het eind. Als je die film nog niet hebt gezien, dan wil je dat niet weten. Daar is de spoilertag heel erg handig voor.

Verboden
Het gebruik van IMDb of welke website ook bij het beantwoorden van de vragen is verboden. Als we erachter komen dat dit toch gebeurd is, wordt het punt niet toegekend.

Ranking
Na jaren trouwe dienst heeft Gorro de verantwoordelijkheid voor de score overgedragen aan dolle_hond. Hij zal de score bekend maken aan het begin van ieder nieuw topic, mits hij daar de gelegenheid toe ziet.

IRC-Kanaal
Tegenwoordig bestaat er ook een IRC-kanaal speciaal voor FMT. Waar je gezellig kunt chatten met de andere FMT-ers. Het is in principe niet de bedoeling om te gaan overleggen over de vragen, aangezien dat oneerlijk is tegenover de mensen die niet in dat channel (kunnen) zitten.Dit kanaal is #fmt op de IRC-server van Fok!, irc.fok.nl, Port 6667.
*Update*
Het Fok!-forum heeft tegenwoordig ook een optie om een web-based-versie van IRC te gebruiken, deze is hier te vinden

Slowchat
Met de komst van een apart slowchat-topic (Fok! Movie Trivia - Slow/FastChat-topic #10) is slowchat in dit topic, net als in alle andere topics in FTR niet meer toegestaan. Een grappige opmerking mag natuurlijk altijd, maar ga geen hele gesprekken meer voeren. Indien nodig kunnen reacties weggemodereerd worden.

Openingspost
Zoals valt te zien is er een duidelijke eenheid in de vorm van de OP's binnen deze topicreeks. Voor het gemak van jullie én anderen, heeft InTrePidIvity een kant-en-klare openingspost gemaakt, waarbij je alleen nog even de topictitel hoeft in te vullen en de gestelde/nog te stellen vraag! Verder kan je deze gewoon kopiëren vanaf InTre's geweldige OP-sjabloon

De vraag
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 16:28 schreef KillerRabbit75 het volgende:
Welke film?
[afbeelding]

Graag met uitleg.
Lonewolf2003woensdag 4 januari 2006 @ 18:22
Zijn er al gokjes gedaan?
Markwoensdag 4 januari 2006 @ 18:22
Iets met Bach?
KillerRabbit75woensdag 4 januari 2006 @ 18:26
Het is niet Bach, wel een componist.

Hint: de afgebeelde objecten/personen komen niet voor in de film.
Lonewolf2003woensdag 4 januari 2006 @ 18:38
Iets met vliegtuigen spotten?

En dat is toch Beethoven?
KillerRabbit75woensdag 4 januari 2006 @ 18:42
Nee en nee.

Bij de linkse: de schrijver.
wycciewoensdag 4 januari 2006 @ 18:47
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 18:42 schreef KillerRabbit75 het volgende:
Nee en nee.

Bij de linkse: de schrijver.
Thackeray?
KillerRabbit75woensdag 4 januari 2006 @ 18:48
Ik zoek een film (en uitleg)
Lonewolf2003woensdag 4 januari 2006 @ 18:49
ik ook
Sokolskywoensdag 4 januari 2006 @ 18:53
Ik wacht tot er een screenshot komt.
ziggyziggyziggywoensdag 4 januari 2006 @ 18:58
Ik zat te denken aan JFK. Links zie ik V, het victory sign was de trademark van Nixon, die in 1960 de presidentsverkiezingen verloor van Kennedy. Kennedy was voorstander van het ruimtevaartprogramma van de NASA en hij werd neergeknald door een sniper, die een lenzensysteem op het geweer gebruikt om te kunnen mikken.

Maar het zal vast fout zijn, want het heeft nix met de schrijver van Vanity Fair te maken.
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 18:58
tvp
JelleSwoensdag 4 januari 2006 @ 19:07
2001: a space odyssey?

Vanity fair weet ik niet: spaceshuttle > space odyssey. Volgens mij was er zelfs een spaceshuttle met de naam odyssey. En die dude is Strauss, van de muziek uit de film uiteraard.

[ Bericht 30% gewijzigd door JelleS op 04-01-2006 19:14:45 ]
KillerRabbit75woensdag 4 januari 2006 @ 19:21
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 19:07 schreef JelleS het volgende:
2001: a space odyssey?

Vanity fair weet ik niet: spaceshuttle > space odyssey. Volgens mij was er zelfs een spaceshuttle met de naam odyssey. En die dude is Strauss, van de muziek uit de film uiteraard.
Met een bepaald persoon zit je in de buurt, maar het is niet Strauss.

Uitleg hoeft niet meer (mag wel).
ziggyziggyziggywoensdag 4 januari 2006 @ 19:31
Een Kubrick? Kan het te maken hebben met Clockwork Orange? Dan is die gozer natuurlijk Beethoven.
MrManiakwoensdag 4 januari 2006 @ 19:32
De linker, de schrijver, is William Makepeace Thackeray.
omapietjewoensdag 4 januari 2006 @ 19:39
De muziekman is Händel .... maar wat dat met de rest van doen heeft ?
KillerRabbit75woensdag 4 januari 2006 @ 19:46
Die heeft het hoofdthema voor de film gecomponeerd. (niet in opdracht natuurlijk)
JelleSwoensdag 4 januari 2006 @ 19:48
Dan weet ik het denk ik wel. Barry Lyndon van Kubrick?

Thackeray zal daar wel de schrijver van zijn, kwa tijd zou het in ieder geval wel kloppen met vanity fair

De lens en shuttle kan ik alleen nie plaatsen.
ziggyziggyziggywoensdag 4 januari 2006 @ 19:52
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 19:48 schreef JelleS het volgende:
Dan weet ik het denk ik wel. Barry Lyndon van Kubrick?
Natuurlijk, Sarabande!
KillerRabbit75woensdag 4 januari 2006 @ 19:55
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 19:48 schreef JelleS het volgende:
Dan weet ik het denk ik wel. Barry Lyndon van Kubrick?

Thackeray zal daar wel de schrijver van zijn, kwa tijd zou het in ieder geval wel kloppen met vanity fair

De lens en shuttle kan ik alleen nie plaatsen.
Maakt niet uit. Barry Lyndon is goed. Thackeray is de schrijver, muziek van Haendel komt er in voor. En Kubrick heeft voor deze film lichtversterkende lenzen gebruikt van NASA, omdat hij bij kaarslicht wilde filmen.

JelleS + 1
MrManiakwoensdag 4 januari 2006 @ 19:56
JelleS, next please =D
JelleSwoensdag 4 januari 2006 @ 20:12
4 namen, leiden allemaal naar 1 regisseur, welke?

Henry Selick
Franklin J. Schaffner
Mel Stuart
Joel Schumacher
ArtyShockwoensdag 4 januari 2006 @ 20:28
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 20:12 schreef JelleS het volgende:
4 namen, leiden allemaal naar 1 regisseur, welke?

Henry Selick
Franklin J. Schaffner
Mel Stuart
Joel Schumacher
Ik ken twee titels van Schaffner en een hele reeks van Shumacher. Da's een beetje weinig om een link uit te destilleren.
Euc-woensdag 4 januari 2006 @ 20:34
Peter Jackson?
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 20:34
Tim Burton?
Euc-woensdag 4 januari 2006 @ 20:37
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 20:34 schreef Sheridana het volgende:
Tim Burton?
Verrek, die bedoel ik! Hoe kom ik nou bij Peter Jackson

Naja
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 20:38
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 20:37 schreef Euc- het volgende:

[..]

Verrek, die bedoel ik! Hoe kom ik nou bij Peter Jackson

Naja
Troost je, heb ik ook wel eens last van
JelleSwoensdag 4 januari 2006 @ 20:42
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 20:34 schreef Sheridana het volgende:
Tim Burton?


Sheridana +1

Henry Selick > regisseur The Nightmare Before Christmas
Franklin J. Schaffner > regisseur Planet of the Apes
Mel Stuart > regisseur Willy Wonka & the Chocolate Factory
Joel Schumacher > regisseur Batman forever/ & Robin
dolle_hondwoensdag 4 januari 2006 @ 20:44
ik moet weer s gaan tellen
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 21:00
Haar naam en 3 films, in 1 post alsjeblieft

Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 21:57
Nee?
dyonvbaalwoensdag 4 januari 2006 @ 21:58
zegt me niet echt veel eigenlijk...
Sokolskywoensdag 4 januari 2006 @ 22:00
Ze doet me wat aan Jodie Foster denken, maar dan zou je vast meer films gevraagd hebben.
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 22:06
dyonvbaalwoensdag 4 januari 2006 @ 22:09
er gaat nog steeds geen lampje branden...
JelleSwoensdag 4 januari 2006 @ 22:11
Ik ken haar wel, maar een naam schiet me niet te binnen.
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 22:12
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 22:15
Dit doet vast wel een belletje rinkelen...

Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 22:16
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 22:00 schreef Sokolsky het volgende:
Ze doet me wat aan Jodie Foster denken, maar dan zou je vast meer films gevraagd hebben.
klopt
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 22:26
En deze film nog...



En deze...



Zo, dit zijn vrij bekende films waar ze in heeft gezeten....vooral die ene met mr Scientology...
Sokolskywoensdag 4 januari 2006 @ 22:33
Samantha Morton
Minority Report
In America
Sweet and Lowdown
Sokolskywoensdag 4 januari 2006 @ 22:33
Meer dan drie zou ik er ook niet geweten hebben trouwens.
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 22:45
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 22:33 schreef Sokolsky het volgende:
Samantha Morton
Minority Report
In America
Sweet and Lowdown
That's my Sokolsky

Sokolsky +1

En meer hoefde je ook niet te weten...
Sokolskywoensdag 4 januari 2006 @ 22:53


Naam en 4 films
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 22:56
Miranda Otto?
Lord of the Rings, The Two Towers
Lord of the Rings, The Return of the King
Human Nature
War of the Worlds
Sokolskywoensdag 4 januari 2006 @ 23:05
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 22:56 schreef Sheridana het volgende:
Miranda Otto?
Lord of the Rings, The Two Towers
Lord of the Rings, The Return of the King
Human Nature
War of the Worlds
Mon Sheri!

Sheridana +1
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 23:16
Welke film is dit en noem de namen van 3 van de 4 mannen op het plaatje... in 1 post gaarne

dolle_hondwoensdag 4 januari 2006 @ 23:18
dennis hopper
gary oldman
david bowie

who killed andy warhol
dyonvbaalwoensdag 4 januari 2006 @ 23:19
waarom lijkt david bowie op bernie eclestone daar
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 23:20
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 23:18 schreef dolle_hond het volgende:
dennis hopper
gary oldman
david bowie

who killed andy warhol
De 3 namen zijn goed, de filmtitel niet...de film gaat om de meneer aan de linkerkant nl....
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 23:21
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 23:19 schreef dyonvbaal het volgende:
waarom lijkt david bowie op bernie eclestone daar
Laat hij je niet horen Hij hoort op Andy Warhol te lijken daar
dolle_hondwoensdag 4 januari 2006 @ 23:22
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 23:20 schreef Sheridana het volgende:

[..]

De 3 namen zijn goed, de filmtitel niet...de film gaat om de meneer aan de linkerkant nl....
ik ga dan ook gewoon naar bed

sok-mode stond aan
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 23:23
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 23:22 schreef dolle_hond het volgende:

[..]

ik ga dan ook gewoon naar bed

sok-mode stond aan


Truste D_H
KillerRabbit75woensdag 4 januari 2006 @ 23:36
Dennis Hopper
David Bowie
Gary Oldman

En die andere is Jeffrey Wright. Ik herkende hem van de poster van Basquiat. Heb ik niet gezien trouwens..
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 23:42
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 23:36 schreef KillerRabbit75 het volgende:
Dennis Hopper
David Bowie
Gary Oldman

En die andere is Jeffrey Wright. Ik herkende hem van de poster van Basquiat. Heb ik niet gezien trouwens..
Klopt allemaal!! Inderdaad Basquiat en inderdaad Jeffrey Wright

KillerRabbit75 +1
wycciewoensdag 4 januari 2006 @ 23:45
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 23:42 schreef Sheridana het volgende:

[..]

Klopt allemaal!! Inderdaad Basquiat en inderdaad Jeffrey Wright

KillerRabbit75 +1
Sheri! Wat ben je milieuvriendelijk

Dit zelfde plaatje heb ik ook al ooit gevraagd, maar toen wilde ik alle namen horen
KillerRabbit75woensdag 4 januari 2006 @ 23:51
Namen van alle acteurs van links naar rechts, hun leeftijd en bloedgroep. En het totale kostenplaatje van de gehele film (inclusief marketing).



Maar alleen de titel van de film keur ik ook goed.
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 23:52
quote:
Op woensdag 4 januari 2006 23:45 schreef wyccie het volgende:

[..]

Sheri! Wat ben je milieuvriendelijk

Dit zelfde plaatje heb ik ook al ooit gevraagd, maar toen wilde ik alle namen horen
Tja...
Ik word soft op mijn oude dag....
Sheridanawoensdag 4 januari 2006 @ 23:52
Das experiment?
KillerRabbit75woensdag 4 januari 2006 @ 23:53
Sheridana + 1
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 00:01
Noem 5 acteurs die Robin Hood hebben gespeeld ooit in een film (alleen live-action, geen animatie) en weer in 1 postje please...
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 00:07
Ik weet er maar twee... oh nee, drie.
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 00:10
ik weet zeker dat je er wel vier weet!!
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 00:16
En ik ga naar bed...dus k zie het antwoord morgen wel, of ga maar door...truste!!
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 00:22
Erroll Flynn, Kevin Costner en Cary Elwes. Welke weet ik dan nog meer?
dndiekdonderdag 5 januari 2006 @ 00:26
Erroll Flynn, Kevin Costner en Cary Elwes.

toevoeging:
David Wood
Daniel Webb

Ik pas voor de eventuele volgende vraag
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 00:33
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 00:22 schreef Sokolsky het volgende:
Erroll Flynn, Kevin Costner en Cary Elwes. Welke weet ik dan nog meer?
Precies de drie die ik ook zo oplepelde.

Oh, en John Cleese natuurlijk.

D'r zijn waarschijnlijk nog een heleboel meer. Mogen series ook? (Niet dat ik daaruit zo een naam heb)

Waarom stellen jullie steeds de makkelijke vragen als ik weg ben...
Markdonderdag 5 januari 2006 @ 06:50
Sean Connery natuurlijk ook nog
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 09:39
Erroll Flynn, Kevin Costner, Cary Elwys, Sean COnnery, John Cleese en Patrick Bergin vond ik de meest logische.

Maar niemand stelt een nieuwe vraag?
ok dan; opstartertje:

Mag ik 4 acteurs hebben, die op 1 of andere manier, als rol, een leeuw in hun CV hebben staan
victorinoxdonderdag 5 januari 2006 @ 09:46
James Earl Jones
Liam Neeson
SaintOfKillersdonderdag 5 januari 2006 @ 09:49
Sean Bean ook.
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 09:58
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 09:46 schreef victorinox het volgende:
James Earl Jones
Liam Neeson
idd, logische keuzes.

allevier in 1 post aub
Markdonderdag 5 januari 2006 @ 09:59
En als vierde dan Jeremy Irons
Markdonderdag 5 januari 2006 @ 09:59
OK, James Earl Jones, Liam Neeson, Sean Bean en Jeremy Irons
ShaoliNdonderdag 5 januari 2006 @ 09:59
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 09:49 schreef SaintOfKillers het volgende:
Sean Bean ook.
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 09:46 schreef victorinox het volgende:
James Earl Jones
Liam Neeson
Matthew Broderick doet toch Simba?
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 09:59
idd Sean & Jeremy ook, dus wie is de 1e met ze allemaal in 1 post?
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 10:00
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 09:59 schreef ShaoliN het volgende:

[..]


[..]

Matthew Broderick doet toch Simba?
klopt ja
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 10:00
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 09:59 schreef Mark het volgende:
OK, James Earl Jones, Liam Neeson, Sean Bean en Jeremy Irons
Mark + 1
Markdonderdag 5 januari 2006 @ 10:01
Goedkope inkopper

Noem 7 films met Jeremy Irons
ShaoliNdonderdag 5 januari 2006 @ 10:03
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 10:01 schreef Mark het volgende:
Goedkope inkopper

Noem 7 films met Jeremy Irons
Lion King
Kingdom of Heaven
Die hard 3
Man in the Iron Mask
Time machine.
Lion King 2 en 3?
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 10:03
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 10:01 schreef Mark het volgende:
Goedkope inkopper

Noem 7 films met Jeremy Irons
Eragon
Lolita
The Lion King
Dungeons & Dragons
The Man in the Iron Mask
House of the Spirits
Stealing Beauty
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 10:04
Die Hard With A Vengeance vergeten....
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 10:05
Mocht je Eragon nog niet goedkeuren dan:
Lolita
The Lion King
Dungeons & Dragons
The Man in the Iron Mask
House of the Spirits
Stealing Beauty
Die HArd With a Vengeance
Markdonderdag 5 januari 2006 @ 10:07
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 10:03 schreef Patch het volgende:
Eragon
Lolita
The Lion King
Dungeons & Dragons
The Man in the Iron Mask
House of the Spirits
Stealing Beauty
Deze reken ik wel goed (hij zat alleen in de eerste Lion King), eventueel met DHWAV als reserve. Had zelf nog Reversal of Fortune en The French Lieutenant's Woman in gedachten

Patch +1
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 10:44
6 films van Paul Verhoeven aub
KillerRabbit75donderdag 5 januari 2006 @ 10:50
Soldaat van Oranje
Turks Fruit
Starship Troopers
Robocop
De vierde man
Total Recall
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 11:21
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 00:26 schreef dndiek het volgende:
Erroll Flynn, Kevin Costner en Cary Elwes.

toevoeging:
David Wood
Daniel Webb

Ik pas voor de eventuele volgende vraag
Ehm.. Daniel Webb is fout...Daniel Webb zat in een tv-serie en ik vroeg om film...ten tweede speelde hij niet Robin Hood maar Much, the Miller...
Dus deze vraag staat nog open
De versie waar David Wood in speelt is nou ook niet echt dat je zegt erg bekend met 14 votes en een speelduur van 14 minuten...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 11:22
Mogge trouwens
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 11:31
morgen
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 11:36
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 11:21 schreef Sheridana het volgende:
Ehm.. Daniel Webb is fout...Daniel Webb zat in een tv-serie en ik vroeg om film...ten tweede speelde hij niet Robin Hood maar Much, the Miller...
Dus deze vraag staat nog open
De versie waar David Wood in speelt is nou ook niet echt dat je zegt erg bekend met 14 votes en een speelduur van 14 minuten...
Ik vroeg me ook al af hoe iemand met zulke obscure suggesties komt, terwijl er een aantal veel meer voor de hand liggende opties zijn. Enneh, ik wil op zich het puntje wel sprokkelen hoor, maar Patch heeft er al een aantal in één post geplaatst. Dus, volgens mij kun je hem het punt toekennen.

Ook goeiemorgen trouwens.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 11:38
Het twintig jaar oude dodelijk konijn kan volgens mij wel een nieuwe vraag stellen.
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 11:40
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 09:39 schreef Patch het volgende:
Erroll Flynn, Kevin Costner, Cary Elwys, Sean COnnery, John Cleese en Patrick Bergin vond ik de meest logische.

Maar niemand stelt een nieuwe vraag?
ok dan; opstartertje:

Mag ik 4 acteurs hebben, die op 1 of andere manier, als rol, een leeuw in hun CV hebben staan
Oeps, overheen gelezen

Dit is natuurlijk wel goed!! En niet te vergeten Douglas Fairbanks!!

Patch +1
victorinoxdonderdag 5 januari 2006 @ 11:40
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 11:38 schreef ArtyShock het volgende:
Het twintig dertig jaar oude dodelijk konijn kan volgens mij wel een nieuwe vraag stellen.
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 11:41
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 11:38 schreef ArtyShock het volgende:
Het twintig jaar oude dodelijk konijn kan volgens mij wel een nieuwe vraag stellen.
heheheh, 30

Ik weet er alles van....
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 11:41
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 11:36 schreef ArtyShock het volgende:

[..]

Ik vroeg me ook al af hoe iemand met zulke obscure suggesties komt, terwijl er een aantal veel meer voor de hand liggende opties zijn. Enneh, ik wil op zich het puntje wel sprokkelen hoor, maar Patch heeft er al een aantal in één post geplaatst. Dus, volgens mij kun je hem het punt toekennen.

Ook goeiemorgen trouwens.
Thanks!!
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 11:52
Kom op, ik wil een vraag
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 12:00
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 11:52 schreef Sokolsky het volgende:
Kom op, ik wil een vraag
Hoe oud is KillerRabbit75?
a) 20
b) 21
c) 30
d) 31
e) 40
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 12:03
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 12:00 schreef ArtyShock het volgende:

[..]

Hoe oud is KillerRabbit75?
a) 20
b) 21
c) 30
d) 31
e) 40
Ik zeg 75!!
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 12:04
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 10:50 schreef KillerRabbit75 het volgende:
Soldaat van Oranje
Turks Fruit
Starship Troopers
Robocop
De vierde man
Total Recall
KillerRabbit75 + 1
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 12:42
Is de vragensteller er een hele tijd niet
Dan iemand anders een vraag neergiet.
Zo blijft er vaart in het spel
En halen we dat dubbele punten topic wel.
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 12:52
Quote uit welke film?

Occasionally I am challenged. And in that case the kind warrior must, must, must become a samurai. Must become so, so formidable, so fearless of death, so strong, that he will win, he will win.
dyonvbaaldonderdag 5 januari 2006 @ 12:53
Hey december is al een tijdje voorbij en die goede sint is al HEEEL lang weer het land uit... dus de rijmperiode is ook voorbij

je mag er zelf ook wel een vraag neerzetten je hebt genoeg inspiratie volgens mij...
dyonvbaaldonderdag 5 januari 2006 @ 12:54
ik zou het niet weten, maar gokje:
Ghost dog, way of the samurai?
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 12:57
The Last Samurai?
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 12:58
2X
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 12:58
geen idee
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 13:04
Batman Begins?
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 13:08
dyonvbaaldonderdag 5 januari 2006 @ 13:15
vraagje, het is geen naar het engels vertaalde quote toch hopelijk he?
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 13:17
Voor die quote komt deze quote:

Most times I'm a kind warrior out here. Most times, I am gentle, I am like a flower, I'm like... I'm like a fly on the wall, observing, noncommittal,noninvasive in any way.
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 13:18
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 13:15 schreef dyonvbaal het volgende:
vraagje, het is geen naar het engels vertaalde quote toch hopelijk he?
Nee het is in het Engels.
omegaprojectdonderdag 5 januari 2006 @ 13:21
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 13:18 schreef Lonewolf2003 het volgende:

[..]

Nee het is in het Engels.
Kill Bill ?

Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 13:36
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 13:21 schreef omegaproject het volgende:

[..]

Kill Bill ?

dyonvbaaldonderdag 5 januari 2006 @ 13:37
hollywood ninja? of hoe heet die film met die dikkere gast...
omegaprojectdonderdag 5 januari 2006 @ 13:39
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 13:37 schreef dyonvbaal het volgende:
hollywood ninja? of hoe heet die film met die dikkere gast...
Bulletproof Monk?

Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 13:41
Nog een quote:

And if I am weak, I go down. I love them with all my heart. I will protect them. I will die for them, but I will not die at their claws and paws. I will fight. I will be strong. I'll be one of them. I will be... the master. But still a kind warrior.
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 13:42
Nog steeds niet geraden.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 13:43
Ik dacht even aan Dances with Wolves. Maar dit klinkt veel te stoer voor Kevin.
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 13:45
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 13:43 schreef ArtyShock het volgende:
Ik dacht even aan Dances with Wolves. Maar dit klinkt veel te stoer voor Kevin.
Er zit wel een dier in de titel.
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 13:48
Toevallig een pad?
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 13:52
Grizzly Man
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 13:52
danny the dog?
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 13:54
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 13:52 schreef Sokolsky het volgende:
Grizzly Man


Sokolsky +1
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 13:55
Woody Harrelson kreeg de rol van barman in Cheers, dat is algemeen bekend. Maar wie was de runner-up, d.w.z. welke acteur greep net naast deze rol?
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 13:56
tom hanks?
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 13:56
Timothy Treadwell
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 13:58
JOhn f Kennedy
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 13:59
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 13:56 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Timothy Treadwell
Vanmorgen besloot ik dat ik deze vraag zou stellen, als ik vandaag een punt zou scoren. Toen kwam jij ook met een Grizzly Man vraag... heb even getwijfeld of ik 'm zou vervangen.

Overigens krijg ik die film niet goed uit m'n kop. Ik denk dat ik mijn cijfer maar eens op moet hogen.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 13:59
Ik weet niet waarom ik dit onlogische antwoord dacht: maar eh... Ted Danson?
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 14:07
Oh, was nog iets vergeten: Lonewolf +1
EricusMaximusdonderdag 5 januari 2006 @ 14:08
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 13:59 schreef Sokolsky het volgende:

[..]

Overigens krijg ik die film niet goed uit m'n kop. Ik denk dat ik mijn cijfer maar eens op moet hogen.
Wat voor cijfer geef je de film dan?
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 14:12
Bij gebrek aan inspiratie maar een wie is dit + aantal films vraag.



Dus wie is dit en doe maar 6 films van hem erbij.

Degene met het laatste goede antwoord krijgt het punt.
Asapdonderdag 5 januari 2006 @ 14:17
William Hurt:

Lost in Space
A.I.
The Simian Line
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 14:18
William Hurt
Altered States
Lost In Space
Smoke
Blue in the Face
The Village
A History of Violence
Syrianana
omegaprojectdonderdag 5 januari 2006 @ 14:23
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 14:17 schreef Asap het volgende:
William Hurt:

Lost in Space
A.I.
The Simian Line
Dune

is wel niet echt een film .....
bovendien te laat

Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 14:26
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 14:18 schreef Sheridana het volgende:
William Hurt
Altered States
Lost In Space
Smoke
Blue in the Face
The Village
A History of Violence
Syrianana
Sheridana +1

Blue in the Face was trouwens fout. Maar omdat Asap al 3 goede had gegeven, zaten we al over de zes heen.
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 14:30
Ja en volgens mij is het ook Syriana en niet nanana...HAHAHHA
Asapdonderdag 5 januari 2006 @ 14:31
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 14:30 schreef Sheridana het volgende:
Ja en volgens mij is het ook Syriana en niet nanana...HAHAHHA
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 14:37
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 14:31 schreef Asap het volgende:
Why the sour face?

Ships. Weer een makkelijke vraag gemist.

Oh nee. Nou ben ik zelf ook al bezig.

Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 14:39
Welke film is dit?:)



Asapdonderdag 5 januari 2006 @ 14:39
ik ben er weer klaar voor!
Asapdonderdag 5 januari 2006 @ 14:40
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 14:39 schreef Sheridana het volgende:
Welke film is dit?:)

[afbeelding]

[afbeelding]
uhm.... krijg nu weer een sour face....
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 14:45
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 14:40 schreef Asap het volgende:

[..]

uhm.... krijg nu weer een sour face....
ziggyziggyziggydonderdag 5 januari 2006 @ 14:45
Shit, die ken ik geloof ik wel. Iets Schots cq. Iers volgens mij. Maar de naam...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 14:46
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 14:47
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 14:45 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Shit, die ken ik geloof ik wel. Iets Schots cq. Iers volgens mij. Maar de naam...
Neee, niet Schots of Iers...
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 14:50
Ja, die ken ik ook. Maar hoe heet 'ie...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 14:52
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:01
denk meer Oostblok...
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 15:06
Ik dacht eigenlijk eerst Frans. Maar nu gok ik op: The Unbearable lightness of Being ?
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 15:10
Svadba?
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 15:10
Filantropica?
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 15:12
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:06 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Ik dacht eigenlijk eerst Frans. Maar nu gok ik op: The Unbearable lightness of Being ?
Die mevrouw is geen Lena en ook geen Juliette...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:19
Nope, geen van allen goed...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:22
Alhoewel de hoofdpersoon Russische is, speelt ze een Amerikaanse...
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 15:25
zal vast geen goede film zijn
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:26
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:25 schreef Mangoworks2002 het volgende:
zal vast geen goede film zijn
Dat valt reuze mee....
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 15:26
Waarom niet?
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 15:27
Niemand kent hem...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:29
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:27 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Niemand kent hem...
Natuurlijk kennen ze 'm wel...maar op de juiste naam komen kan soms lastig zijn

Komt zo nog een hintje
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 15:30
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:27 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Niemand kent hem...
Goede reden.
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 15:30
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:30 schreef ArtyShock het volgende:

[..]

Goede reden.
Dacht ik
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:30
zeg maar dikke hint...

a mute makeup artist working on a slasher film being shot in Moscow, is locked in the studio after hours...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:31
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:30 schreef ArtyShock het volgende:

[..]

Goede reden.
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 15:33
Heb hem maar opgezocht: 6,8 op IMDB... Ook niet echt mijn stijl...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:34
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:33 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Heb hem maar opgezocht: 6,8 op IMDB... Ook niet echt mijn stijl...
Oke, bedankt voor deze info
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 15:35
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:34 schreef Sheridana het volgende:

[..]

Oke, bedankt voor deze info
kortom: Ik wacht wel even op de volgende vraag...
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 15:36
Oeh, ik heb nog wel een goede hint voor deze...
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 15:37
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:30 schreef Sheridana het volgende:
zeg maar dikke hint...

a mute makeup artist working on a slasher film being shot in Moscow, is locked in the studio after hours...
Ow!!! Mute Witness natuurlijk. Ik heb deze ook gewoon gezien.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 15:37
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:31 schreef Sheridana het volgende:
Joh. Check PI.
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 15:37
Acteur in deze titel...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:38
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:37 schreef ArtyShock het volgende:

[..]

Ow!!! Mute Witness natuurlijk. Ik heb deze ook gewoon gezien.
He he!! Zie je wel!!

ArtyShock +1
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 15:39
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:38 schreef Sheridana het volgende:

[..]

He he!! Zie je wel!!

ArtyShock +1
Mjah, had hem nog nooit gezien, is het een aanrader?. Arty Shock, next question plz....
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 15:45
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:39 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Mjah, had hem nog nooit gezien, is het een aanrader?. Arty Shock, next question plz....
Wel aardig, niet heel bijzonder. 't Is voor een groot gedeelte een beetje een achtervolgingsfilm omdat ze van haar belagers moet zien te ontsnappen. Redelijke formule film. Een aantal plottwists over wie nu de schuldige is enzo. De film doet nogal grauw aan en ziet er ouder uit dan 'ie is. Maar dat komt misschien ook omdat het in Rusland speelt.

Nieuwe vraag.

Wie's dit?

Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:48
Ik vond hem best aardig en redelijk spannend...en erg leuke cameo op het eind...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:48
Klaus Maria Brandauer?
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 15:56
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:48 schreef Sheridana het volgende:
Klaus Maria Brandauer?
Geen Klaus, geen Maria en ook geen Brandauer. Hij is wel van het regisserende type.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 15:57
Tegenwoordig draagt 'ie een zwaargemontuurde bril en heeft hij grijs haar.
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 15:59
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 15:56 schreef ArtyShock het volgende:

[..]

Geen Klaus, geen Maria en ook geen Brandauer. Hij is wel van het regisserende type.


Oke, David Lean schiet me om de een of andere duistere reden binnen...
JelleSdonderdag 5 januari 2006 @ 16:00
Hij doet me denken aan een jonge Wolfgang Petersen
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 16:01
Oh, lama, David Lean is dood...
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 16:02
James Cameron?
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 16:04
Waarschijnlijk weten jullie nu meteen wie het is...

Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 16:07
ehm...
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 16:12
Iets grotere hint.

Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 16:13
Mike Nichols !
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 16:21
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 16:13 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Mike Nichols !
Lijkt me wel.

Mangoworks2002 + 1
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 16:25
Ok, ff een snelle voor ik dadelijk (16.45) weg ga....: Joods en Advocatuur
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 16:30
Billy Wilder?
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 16:30
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 16:30 schreef Sokolsky het volgende:
Billy Wilder?
nope...
JelleSdonderdag 5 januari 2006 @ 16:32
Abraham Moszkowicz?
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 16:34
woody allen?
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 16:34
zoek je n persoon of een film?
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 16:35
Persoon... Foto moet ook bekend voorkomen
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 16:39
Mel Brooks? (Welke foto trouwens?)
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 16:39
Kom op, zo moeilijk is hij echt niet

Jood en Recht
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 16:40
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 16:39 schreef ArtyShock het volgende:
Mel Brooks? (Welke foto trouwens?)
je hebt hem zelf in dit topic geplaatst....
Mangoworks2002donderdag 5 januari 2006 @ 16:42
ok, moet weg.... Antwoord was natuurlijk: Jude Law
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 16:42
jude law
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 16:42
Jude Law
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 16:43
dolle_hond +1

Tja, aan zoiets denken wij niet MW.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 16:45
en maar ook .

dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 16:47
1 naam en 3 films later wordt een punt uitgedeeld

ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 16:52
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 16:47 schreef dolle_hond het volgende:
1 naam en 3 films later wordt een punt uitgedeeld

[afbeelding]
Daniel Craig?

Zo ja:

Layer Cake
Tombraider 1
Casino Royale
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 16:53
Daniel Craig

Layer Cake
Road To Perdition
The Jacket
en de nieuwe James Bond
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 16:53
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 16:52 schreef ArtyShock het volgende:

[..]

Daniel Craig?

Zo ja:

Layer Cake
Tombraider 1
Casino Royale
en het punt wordt uitgedeeld
artyshock +1
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 16:54
Oh ja, Casino Royale
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 16:56
ik heb m gisteren in enduring love gezien.

t is de eerste james bond die kan acteren
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 16:57
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 16:56 schreef dolle_hond het volgende:
ik heb m gisteren in enduring love gezien.

t is de eerste james bond die kan acteren
En das dus niet de bedoeling van James Bond
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 16:58
Hey!! En Sean Connery valt best mee hoor!!
Sheridanadonderdag 5 januari 2006 @ 16:58
Hmm..ik ben opstandig vandaag....
IK ga maar even boodschappen doen
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 17:01
In welke film moeten tien tot moordenaar opgeleide tieners elkaar paarsgewijs van kant maken, zodat de overgebleven vijf zich waardig hebben bewezen van hun taak op aan te kunnen?
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 17:05
Battle Royale 2?
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 17:08
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 17:05 schreef Sokolsky het volgende:
Battle Royale 2?
Nee. 't Is wel Japans, dus wat dat betreft zit je in de goede richting.
mikey2k3donderdag 5 januari 2006 @ 17:08
ik ben het eens met sokolsky
mikey2k3donderdag 5 januari 2006 @ 17:09
Batoru rowaiaru dan?
dndiekdonderdag 5 januari 2006 @ 17:11
lama hangen
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 17:12
In dit soort dode Japanners ben ik niet zo goed... is meer een SoK-vraag.
mikey2k3donderdag 5 januari 2006 @ 17:14
btw, mocht het goed zijn. ik ga nu weg. dus iemand anders stellen plz
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 17:16
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 17:12 schreef Sokolsky het volgende:
In dit soort dode Japanners ben ik niet zo goed... is meer een SoK-vraag.
Dit heeft niets te maken met dode Japanners hoor.
Deze film bevat meer van het traditionele hak- en sloopwerk uit feodale tijden.
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 17:18
Tot moordenaar opgeleide tieners uit Japan. Het lijkt mij dan toch dat er een boel dode Japanners in die film zitten.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 17:19
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 17:18 schreef Sokolsky het volgende:
Tot moordenaar opgeleide tieners uit Japan. Het lijkt mij dan toch dat er een boel dode Japanners in die film zitten.
Ik had 'm al doorgestreept. Ben hier met te veel dingen tegelijk bezig om de nuances uit alle posts te halen schijnbaar.

En da's zeldzaam.
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 17:20
Doe nog eens een hint.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 17:20
Ik laat 'm nog even staan. Want als ik fotootjes ga posten weet iedereen 'm gelijk...
JelleSdonderdag 5 januari 2006 @ 17:21
Vast een film van Takashi Miike, weet alleen niet welke.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 17:22
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 17:20 schreef Sokolsky het volgende:
Doe nog eens een hint.
De bad guy zit in het gevang en wordt vrijgelaten om de tieners te bestrijden. Hij loopt rond in een wit gewaad, heeft lang losgedragen haar en zit de hele tijd ontzettend irritant met een roos te spelen.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 17:25
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 17:21 schreef JelleS het volgende:
Vast een film van Takashi Miike, weet alleen niet welke.
Een film van een iets mindere god dan Miike.
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 17:25
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 17:22 schreef ArtyShock het volgende:

[..]

De bad guy zit in het gevang en wordt vrijgelaten om de tieners te bestrijden. Hij loopt rond in een wit gewaad, heeft lang losgedragen haar en zit de hele tijd ontzettend irritant met een roos te spelen.

Niet gezien.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 17:26
De hoofdpersoon is een... meisje!
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 17:27
vrouwen in films
EricusMaximusdonderdag 5 januari 2006 @ 17:28
Azumi?
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 17:28
Laat maar, da's niet Japans.
JelleSdonderdag 5 januari 2006 @ 17:31
Oja, Azumi natuurlijk. Had em helaas gemist op mtv.
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 17:31
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 17:28 schreef EricusMaximus het volgende:
Azumi?
en

EricusMaximus + 1

Was laatst op tv.
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 17:27 schreef dolle_hond het volgende:
vrouwen in films
EricusMaximusdonderdag 5 januari 2006 @ 17:35
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 17:27 schreef dolle_hond het volgende:
vrouwen in films
Zegt u het maar

dit is uiteraard de nieuwe vraag.

Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 17:40
Maggie Cheung?
ArtyShockdonderdag 5 januari 2006 @ 17:41
het, het, het.
het.
het.

het.


En nu?
EricusMaximusdonderdag 5 januari 2006 @ 17:42
Alleen de naam van de film is al voldoende

Er zijn al hints nodig om de vraag te achterhalen

Geen Cheung
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 17:48
Last life in the Universe?
EricusMaximusdonderdag 5 januari 2006 @ 17:49


Ik ga nu werken, maar kan straks wel controleren/ hints geven, denk ik.
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 18:04
Het is geloof ik Yi-hun Yeung (die actrice uit My Sassy Girl) maar ik weet niet welke film.
SaintOfKillersdonderdag 5 januari 2006 @ 18:06
Sympathy for Lady Vengeance?
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 18:06
EricusMaximus is er vandoor
Heel heel erg graag
willen we een niewe vraag
riepen ze ik koor.
EricusMaximusdonderdag 5 januari 2006 @ 18:06
Omdat ik toch eigenlijk niet onder werktijd kan internetten:

Het antwoord is al een keer gepost in dit topic.
EricusMaximusdonderdag 5 januari 2006 @ 18:08
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 18:06 schreef SaintOfKillers het volgende:
Sympathy for Lady Vengeance?
Uiteraard

Sokolsky had het al een keer gepost, maar toen ge-edit.

SoK +1

De 2e plaats qua waardering van de ' trilogie', wat mij betreft.
SaintOfKillersdonderdag 5 januari 2006 @ 18:23


Titel?
Lonewolf2003donderdag 5 januari 2006 @ 18:27
Coffee and Cigarettes ?
SaintOfKillersdonderdag 5 januari 2006 @ 18:29
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 18:27 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Coffee and Cigarettes ?
Nah.
KillerRabbit75donderdag 5 januari 2006 @ 18:33
Man Bites Dog?
SaintOfKillersdonderdag 5 januari 2006 @ 18:37
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 18:33 schreef KillerRabbit75 het volgende:
Man Bites Dog?
Idd.

KillerRabbit75 +1

Al klinkt de originele titel wel beter .
KillerRabbit75donderdag 5 januari 2006 @ 19:17


Welke film?
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 19:20
barry lyndon?
dndiekdonderdag 5 januari 2006 @ 19:32
the fearless vampire killers?
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 20:23
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 19:32 schreef dndiek het volgende:
the fearless vampire killers?

links was ik
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 20:24
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 20:23 schreef Patch het volgende:

[..]


links was ik
en rechts?
Patchdonderdag 5 januari 2006 @ 20:25
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 20:24 schreef dolle_hond het volgende:

[..]

en rechts?
Mijn -nu- vriendin
dolle_honddonderdag 5 januari 2006 @ 20:29
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 20:25 schreef Patch het volgende:

[..]

Mijn -nu- vriendin
das mooi dan
KillerRabbit75donderdag 5 januari 2006 @ 20:32
dndiek + 1
dndiekdonderdag 5 januari 2006 @ 20:33
ik ga nu weg, dus iemand anders mag een vraag stellen
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 20:38
Dat riep je de vorige keer ook al. Dat is toch echt niet de bedoeling.
dndiekdonderdag 5 januari 2006 @ 20:40
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 20:38 schreef Sokolsky het volgende:
Dat riep je de vorige keer ook al. Dat is toch echt niet de bedoeling.
De vorige keer had ik hem fout en als het zo lang duurt voordat een antwoord wordt goed gegeven kan ik daar helaas ook niets aan doen.... Ik kan nu wel een makkelijke vraag stellen maar dat is denk ik ook niet de bedoeling
KillerRabbit75donderdag 5 januari 2006 @ 20:40
Doe dan toch maar een makkelijke..
dndiekdonderdag 5 januari 2006 @ 20:42
Noem 3 films waarin liedjes van de Red Hot Chili Peppers worden gebruikt in 1 post natuurlijk .

misschien niet eens zo'n makkelijke
wycciedonderdag 5 januari 2006 @ 23:39
Wat nu?
JelleSdonderdag 5 januari 2006 @ 23:41
Wachten tot iemand het op imdb opzoekt en net doet alsof hij het weet.
wycciedonderdag 5 januari 2006 @ 23:44
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 23:41 schreef JelleS het volgende:
Wachten tot iemand het op imdb opzoekt en net doet alsof hij het weet.
Ik zou haast zeggen 'ga je gang'
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 23:46
Ik stel gewoon een andere vraag.

Wie is in 2006 juryvoorzitter in Cannes?
wycciedonderdag 5 januari 2006 @ 23:47
Roman Polanski?
JelleSdonderdag 5 januari 2006 @ 23:50
Wong Kar Wai?
wycciedonderdag 5 januari 2006 @ 23:54
Lars von Trier? Of was hij al geweest?
Sokolskydonderdag 5 januari 2006 @ 23:59
quote:
Op donderdag 5 januari 2006 23:50 schreef JelleS het volgende:
Wong Kar Wai?
JelleS +1
JelleSvrijdag 6 januari 2006 @ 00:09
\0/



Namen en de overeenkomst tussen de 2.
Sheridanavrijdag 6 januari 2006 @ 00:14
gouden kikker...
Sokolskyvrijdag 6 januari 2006 @ 00:15
Kikker.
Lonewolf2003vrijdag 6 januari 2006 @ 00:15
Het zijn beiden gouden kikkers?
Sokolskyvrijdag 6 januari 2006 @ 00:16
Kikker en pad.
Ze zeggen beide "kwaak".
Sokolskyvrijdag 6 januari 2006 @ 00:17
Even een tip tussendoor: tinypic.com
Sheridanavrijdag 6 januari 2006 @ 00:19
It's not easy being gold...
Sheridanavrijdag 6 januari 2006 @ 00:20
of radioactief, dat kan ook....
dyonvbaalvrijdag 6 januari 2006 @ 00:21
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 00:20 schreef Sheridana het volgende:
of radioactief, dat kan ook....
ervaring mee :d
Sheridanavrijdag 6 januari 2006 @ 00:23
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 00:21 schreef dyonvbaal het volgende:

[..]

ervaring mee :d
Ja joh, mijn tuin zit er vol mee...
Ik gebruik ze als voer voor mijn piranhas.....
JelleSvrijdag 6 januari 2006 @ 00:23
bij mij doet die et wel, ff wachten



Namen en de overeenkomst tussen de 2.

zo, en nu ga ik slapen.
dyonvbaalvrijdag 6 januari 2006 @ 00:25
george clooney en ?
wyccievrijdag 6 januari 2006 @ 00:27
ksieiets
dyonvbaalvrijdag 6 januari 2006 @ 00:28
linkje kopiëren en plakken dan zie je het wel... alleen ken ik er maar één
Sokolskyvrijdag 6 januari 2006 @ 00:29
Rechts die ken ik. Verdorie... waarvan...
Sokolskyvrijdag 6 januari 2006 @ 00:29
Ah, en links is blijkbaar Clooney
dyonvbaalvrijdag 6 januari 2006 @ 00:31
links leek mij george clooney ja en rechts... is hij die persoon die in het orgineel van gone in 60seconds speelt? (of haal ik het nou door elkaar)
wyccievrijdag 6 januari 2006 @ 00:32
De rechter is vast een Duitser.
Sheridanavrijdag 6 januari 2006 @ 00:33
Ik gok op Solaris...
Sheridanavrijdag 6 januari 2006 @ 00:34
dus George Clooney en Andrew Tartofsky of zoiets....beiden Solaris geregisseerd...zoiets?
wyccievrijdag 6 januari 2006 @ 00:36
Tarkovsky
Sheridanavrijdag 6 januari 2006 @ 00:37
Of rechts is die vent die CIA agent en quizmaster was en dan is het Confessions of a Dangerous Mind...
Sheridanavrijdag 6 januari 2006 @ 00:37
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 00:36 schreef wyccie het volgende:
Tarkovsky
ja, die ja...
wyccievrijdag 6 januari 2006 @ 00:40
Newbies
Sheridanavrijdag 6 januari 2006 @ 00:42
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 00:40 schreef wyccie het volgende:
Newbies
Ik dacht even dat je mij bedoelde...
wyccievrijdag 6 januari 2006 @ 00:51
quote:
Op vrijdag 6 januari 2006 00:42 schreef Sheridana het volgende:

[..]

Ik dacht even dat je mij bedoelde...


Jij had pas nog je jubileum gehad!
Sokolskyvrijdag 6 januari 2006 @ 00:52
De overeenkomst is Solyaris. Clooney speelde in de remake.
Sheridanavrijdag 6 januari 2006 @ 00:54
oh ja!! Ik dacht dat Clooney ook had geregisseerd...hoe kom ik daar nou weer bij?
Sokolskyvrijdag 6 januari 2006 @ 00:54
Sheri moet mij hier dus gewoon gaan vertellen dat die foto van Tarkovsky is... hey, ik dacht dat ík hier de snob was?!? Ja toch? Nou dan!