Omdat het niet zuinig is, en echt goed voor de motor is het natuurlijk ook niet (alles slijt toch sneller als het vaak in de rondte/open/dicht gaat..)quote:Op vrijdag 6 januari 2006 17:39 schreef SuperBosch het volgende:
Wat ik eigenlijk ook niet snap, omdat alle auto's tegenwoordig toch wel een toerenbegrenzer hebben.
Ik schakel nu ook vrij laat in de bezineauto van mn ouders. Voordat ik anders eens op de 80 zitquote:Op vrijdag 6 januari 2006 19:17 schreef Repeat het volgende:
mijn instructeur begon laatst ook ineens te zeiken dat ik moest gaan doorschakelen bij 2500 toeren
dan is dat ding echt niet vooruit te schijten als je zo vroeg al moet schakelen zeg
Hee gaafquote:Op vrijdag 6 januari 2006 17:06 schreef FOKke-H het volgende:
hehe ben ik net afgereden, vind ik dit topic..
Ben direct na mn afstuderen begonnen bij de ANWB in Rijswijk (daar opt station) 28 November eerste les, toen eerst 2 weken 2 dagen per week en laatste 2 weken elke dag. Theorie in 1x gehaald met 3 fout (waren bij CBR in Rijswijk met 50 en waren er 6 geslaagd) en op 23 December geslaagd ook voor praktijk. Alleen de hellingproef deed ik in zn 2lette ff niet zo op, maar voelde het direct op koppeling en kon corrigeren. In totaal had ik geloof ik 35 lessen.
Was heel erg tevreden over ANWB en had een erg gezellige instructeur. Maar dat zal per plaats wel verschillen. Heb overigens geen TTT gedaan.
Instructeur was Andre. Als examinator had ik ene Chen. Hele geschikte kerel. Volgens mij had ik mijn proefexamen bij Janquote:Op vrijdag 6 januari 2006 19:46 schreef mirelia het volgende:
[..]
Hee gaaf
Ik ben 17 okt begonnen bij de ANWB in Rijswijk
3 Nov ging mijn examen niet door omdat we in de file kwamen
17 nov ben ik gezakt en 21 Dec geslaagd
Wie was jouw instructeur en examinator
Ik had Jan Verhagen als instructeur en Dhr. Kok als examinator (eerst Rimmelzwaan)
Maar Rimmelzwaan is de schrik van de ANWB LOL
Maar Jan was echt een wereldvent
Beetje vakidioot maar dat is alleen maar goed
Dit is echt nonsens. Foutloos rijden zul je nooit doen. Zie ook de site van CBR. Je bent sowieso geslaagd als je 1 fout maakt. Denk eraan dat je in je examen maar 20-30 minuten aan het rijden bent! Helemaal niet te vergelijken met een rijles.quote:Op vrijdag 6 januari 2006 20:23 schreef Devilnl het volgende:
bij mij was het zo dat ie pas examen ging aanvragen zodra hij niet meer hoefde in tegrijpen
heb nog wel eens van die stomme voorsorteer foutjes.. maar hij zegt. zolang je het netjes oplost is er niks aan de hand
ik zeg ook niet DAT het zo is. zeg gewoon wanneer mijn instructeur het ongeveer aanvroeg voor mequote:Op vrijdag 6 januari 2006 22:34 schreef FOKke-H het volgende:
[..]
Dit is echt nonsens. Foutloos rijden zul je nooit doen. Zie ook de site van CBR. Je bent sowieso geslaagd als je 1 fout maakt. Denk eraan dat je in je examen maar 20-30 minuten aan het rijden bent! Helemaal niet te vergelijken met een rijles.
Haha die Andre is zo gek als een deurquote:Op vrijdag 6 januari 2006 22:33 schreef FOKke-H het volgende:
[..]
Instructeur was Andre. Als examinator had ik ene Chen. Hele geschikte kerel. Volgens mij had ik mijn proefexamen bij Jan![]()
Ik heb de laatste 6 lessen alleen maar examen routes geredenquote:Op vrijdag 6 januari 2006 23:24 schreef Devilnl het volgende:
[..]
ik zeg ook niet DAT het zo is. zeg gewoon wanneer mijn instructeur het ongeveer aanvroeg voor me
ik heb mijn examen 17jan rond 1 uur. dus dan ist ook niet echt druk
simpele foutjes zijn ook niet erg. zolang je maar niet een serieuze ingreep krijgt denk ik.
da's al lang niet meer gebeurt tijdens het lessen.. wel "ingrepen" waarbij we zegmaar tegelijk op de rem stonden (instructeur en ik).. maar de keren dat dat gebeurde vond ie het helemaal niet erg. (was meer veroorzaakt door andere bestuurders die NIET achter les auto wilden aansluiten)
meestal zegt ie iets als: goed gedaan/opgelost
vraag me trouwens af wat de route zal worden vanaf het cbr leeuwarden
Chen de ergste? Niet echt veel van gemerkt, maar ik reed gewoon rustig en vlot zoals ze het willen. Andre is een topper. Hij zegt ook gewoon: "ik leer je niet rijden zoals je het later jezelf aan gaat leren, ik leer je rijden zoals het CBR wil dat jij op het examen rijdt" Andre heeft tot nu toe ook een slagingspercentage van 77% ofzoquote:Op zaterdag 7 januari 2006 01:27 schreef mirelia het volgende:
[..]
Haha die Andre is zo gek als een deur
Ik heb eens een hele discussie met hem gehad samen met Chantal (van de balie) ..lachen man
Ik hoorde dat Chen de ergste was uit Rijswijk
Dan moet je wel heel goed gereden hebben....
ik reed 8:55 en dat is TOP, je zit dan net na de ochtendspitsquote:Op zaterdag 7 januari 2006 01:29 schreef Repeat het volgende:
Dat is wel gunstig idd, ik ben woensdag 1 maart om 3 uur, dan lijkt het me ook wel rustig
Beter dan 9 uur 's ochtends of 4 of 5 uur 's middags iig
Ik moet om 9.50. Lijkt me ook wel een fijne tijd.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 09:44 schreef FOKke-H het volgende:
[..]
ik reed 8:55 en dat is TOP, je zit dan net na de ochtendspits![]()
Zeker wetenquote:Op zaterdag 7 januari 2006 09:43 schreef FOKke-H het volgende:
[..]
Chen de ergste? Niet echt veel van gemerkt, maar ik reed gewoon rustig en vlot zoals ze het willen. Andre is een topper. Hij zegt ook gewoon: "ik leer je niet rijden zoals je het later jezelf aan gaat leren, ik leer je rijden zoals het CBR wil dat jij op het examen rijdt" Andre heeft tot nu toe ook een slagingspercentage van 77% ofzohij had beetje geluk met zijn leerlingen, ok, maar het zegt toch wel wat
Ik ga a.s. Woensdag examen doen, om 08:00uur @ Enschede.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 09:44 schreef FOKke-H het volgende:
[..]
ik reed 8:55 en dat is TOP, je zit dan net na de ochtendspits![]()
Gefeliciteerd! Ik rij de 24 afquote:Op zaterdag 7 januari 2006 17:50 schreef -Jean- het volgende:
zo gister me theorie gehaald, de 23ste afrijden
Je kunt altijd bellen hoor, is gewoon een computer.quote:Op zondag 8 januari 2006 15:27 schreef Knoekie het volgende:
Ik ga morgen maar eens bellen om een afspraak te maken voor Theorie. Het liefs zsm dan. Want als ik die oefenexams doe,dan ben ik 50% van de gevallen geslaagd
Ow.quote:Op zondag 8 januari 2006 15:40 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
Je kunt altijd bellen hoor, is gewoon een computer.
Op zondag???quote:Op zondag 8 januari 2006 15:40 schreef SuperBosch het volgende:
Net even twee uur gereden en het ging best ok .
Ik heb wel vertrouwen in het examen dinsdag. Hoop ik.
Dat valt best mee.quote:Op zondag 8 januari 2006 18:03 schreef Knoekie het volgende:
[..]
Mag je geluk hebben dat je niet aangehouden ben![]()
Dan ben je echt de lul
quote:Op zondag 8 januari 2006 18:03 schreef Knoekie het volgende:
[..]
Mag je geluk hebben dat je niet aangehouden ben![]()
Dan ben je echt de lul
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |