Phileine, ik onderdruk het ook niet hoor.
We hebben er een paar weken terug een heel goed gesprek over gehad, dat was toen het weer eens de spuigaten uit liep met hints enzo. En soms heel onvriendelijk ook nog eens.
![]()
Maar dat was ook omdat zijn signalen onduidelijk waren.
Toen hebben we iig heel goed met elkaar gepraat en met kerst ook weer (nav wat opmerking van family hierover enzo).
En hij snapt mij op zich ook wel. Al mijn vriendinnen hebben kindjes, mijn zusje. Ik ben zeg maar 'de laatste' en dat terwijl ik al een jaar of 5 rammel.
Hij zegt zelf ook wel dat het heel unfair is dat ik moet wachten omdat hij nou eenmaal nog even niet wil.
![]()
Daarom vind ik ook echt dat ik af en toe wat moet dimmen want we praten er best vaak over en het wordt ook wel steeds duidelijker hoe of wat enzo. Het is echt niet zo dat hij het onderwerp volledig dood zwijgt.
En idd... hij begint mijn 'toon' steeds beter te leren kennen, c'est le ton qui fait le musique enzo.
* Brighteyes heeft even een vergadering. Oh ja... werk...
Dus ik kan even niet meer reageren.