Sorry had scheef gekeken was van een ander TS jou topic stond er direct bovenquote:Op dinsdag 14 maart 2006 13:12 schreef outcast_within het volgende:
^-^ hopla grenzen nog meer verbreed.
maareuh. Welke ik zie niks?
Nee, tuurlijk nietquote:Op dinsdag 14 maart 2006 23:12 schreef outcast_within het volgende:
En ik maar denken dat een toetje lifestyle was
omdat mensen erg geïnteresseerd zijn. moeten ze dan zeggen "goh wat een leuk topic"?quote:Op woensdag 15 maart 2006 19:10 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik vraag me af waarom tvp's in CUL [nog steeds] toegestaan worden
Nee bookmarken is dé optie, of gewoon inhoudelijk meepostenquote:Op woensdag 15 maart 2006 19:26 schreef zoalshetis het volgende:
omdat mensen erg geïnteresseerd zijn. moeten ze dan zeggen "goh wat een leuk topic"?
of "hahahaha". dat vind ik persoonlijk langdradiger en nuttelozer.
ja maar...quote:Op woensdag 15 maart 2006 20:09 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Nee bookmarken is dé optie, of gewoon inhoudelijk meeposten
Vanwege topicdiarree van de TS, het beest is inmiddels geband, baggerkloon etc. Klik maar es op zijn/haar naamquote:Op woensdag 15 maart 2006 20:11 schreef zoalshetis het volgende:
ja maar...
anyhow. waarom is het deksel op het dichttopic gedaan?
ok maar dat maakt me niet uit het topic was leuk en ik vond het gedichtje van je man geestig.quote:Op woensdag 15 maart 2006 20:12 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Vanwege topicdiarree van de TS, het beest is inmiddels geband, baggerkloon etc. Klik maar es op zijn/haar naam
zullen we het topic gewoon weer openen? als was het een uitgekookte kloon die het startte?quote:Op woensdag 15 maart 2006 20:23 schreef Bluezz het volgende:
Niet alleen de gedichtjes van mijn man zijn geestig
quote:
ik ben ze de hele tijd kwijt, vergeet steeds dat ze onderaan staan, ik vind dat nieuwe topictype maar niks iigquote:Op zondag 19 maart 2006 22:10 schreef Bluezz het volgende:
Ok
Ik wil trouwens wel even van jullie weten of de Centrale topics fijner werken zo onderaan, met pijltjes PI, of dat jullie ze eerder kwijt zijn??
Oh, ze zijn expres daar beneden neergezet, ik was ze al steeds kwijtquote:Op zondag 19 maart 2006 22:10 schreef Bluezz het volgende:
Ok
Ik wil trouwens wel even van jullie weten of de Centrale topics fijner werken zo onderaan, met pijltjes PI, of dat jullie ze eerder kwijt zijn??
14.gifquote:Op zondag 19 maart 2006 23:54 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik snap niet dat ze onderaan zijn gepaatst.
niemand ziet ze meer, is oo helemaal niet logisch dat ze daar staan.
mij lijkt het handiger ze gewoon op de plek te houden als alle andere topics, op volgorde van laatste posting. met speciaal icoontje zoals nu, zodat je snel door de lijst kan kijken.
Dat heb ik handmatig gedaan met een aantal centrale topics om uit te proberen, tegen het wegzakken, en makkelijk terugvinden.quote:Op zondag 19 maart 2006 23:54 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik snap niet dat ze onderaan zijn gepaatst.
Dat valt mij nu ook op in de praktijk vandaar mijn vraag aan julliequote:niemand ziet ze meer, is oo helemaal niet logisch dat ze daar staan.
Het speciale icoontje is gerelateerd aan de "centrale topic" functieknop waarmee je hem centraal maakt.quote:mij lijkt het handiger ze gewoon op de plek te houden als alle andere topics, op volgorde van laatste posting. met speciaal icoontje zoals nu, zodat je snel door de lijst kan kijken.
dus ehhh, je voorkomt iets tegen terugzakken door iets helemaal onderin te plaatsen?quote:Op maandag 20 maart 2006 00:31 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Dat heb ik handmatig gedaan met een aantal centrale topics om uit te proberen, tegen het wegzakken, en makkelijk terugvinden.
Dat snap ik. Jullie (mods) kunnen het niet, maar het kan wel voor geheel fok veranderd worden. Dat alles zo blijft, alleen dat ze niet georderd worden.quote:[..]
Dat valt mij nu ook op in de praktijk vandaar mijn vraag aan jullie
[..]
Het speciale icoontje is gerelateerd aan de "centrale topic" functieknop waarmee je hem centraal maakt.
Dus dat gaat niet, we kunnen ze alleen On-Centraal maken, dan zijn het weer gewone topics in de lijst.
Tegen het wegzakken zodat je ze helemaal niet meer zietquote:Op maandag 20 maart 2006 00:42 schreef the_disheaver het volgende:
dus ehhh, je voorkomt iets tegen terugzakken door iets helemaal onderin te plaatsen?![]()
![]()
Ik heb geprobeerd in het topic wat ik toen sticky heb gezet om er over van gedachten te wisselen, hier ook, maar bijna niemand reageert.quote:Op dinsdag 4 april 2006 10:05 schreef Martijn_77 het volgende:
Er liep toch ook een discussie over wel of niet centrale topics houden?
Zal ook even met Bluezz van gedachten wisselen.
Maar als er meer mensen hun mening willen gegeven graag
En ook dat is gebeurdquote:Op dinsdag 4 april 2006 13:23 schreef Bluezz het volgende:
Ik haal ze er dus maar af die centrale pijltjes
quote:
Losse topics vallen het beste op, krijg je het meeste respons, ik ben niet zo meer van die centrale topics, dan sneeuwt het meestal onder, en dat is ook weer jammer.quote:Op vrijdag 14 april 2006 00:03 schreef Mini_rulez het volgende:
Ik heb even een vraagje.
Binnenkort wil ik een bepaald soort stoofschotel maken en ik wilde hier eens informeren of mensen nog lekkere recepten hebben in die categorie, maar ik kan eigenlijk geen topic vinden waar zoiets in past. Zulke dingen heb ik eigenlijk wel vaker, dat je gewoon eens wat tips wilt vragen van andere mensen die ook van koken houden, maar om daar nou elke keer een nieuw topic voor te gaan openen...
Vroeger hadden we "koken voor beginners" of zoiets, maar dat kan ik nu niet meer vinden. In welk topic kunnen dit soort verzoekjes volgens jullie nu het beste geplaatst worden?
Plae@ loop net zo onzinnig te posten en je posts tussendoor aan te passenquote:Op zondag 16 april 2006 02:45 schreef PLAE@ het volgende:
bluezz loop niet zo onzinnig posts te verwijderen.
Het verschil van Ontopic en Offtopic op een forum.quote:Op zondag 16 april 2006 02:49 schreef PLAE@ het volgende:
Stel je niet aan. Je bent vergeten dat we op een discussieforum zitten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |