Ja, dat vind ik keitof.quote:Op zondag 8 januari 2006 00:45 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Al jaren.
Krijg ik nu weer bonuspunten?.
Alleen is marescha ietjes lelijkerquote:Op zondag 8 januari 2006 00:49 schreef Marble het volgende:
Weet je wie ook keitof zijn? Marescha en Raffaëla. En ze zij net Buffy en Kendra eigenlijk, bedenk ik me nu. Da's nog toffer!.
Hahaha, damn, je hebt wel gelijk.quote:Op zondag 8 januari 2006 00:52 schreef Marble het volgende:
Kijk maar.
[afbeelding]
Ik weet mijn favorieten ook wel te kiezen hè.
Ik heb bij haar echt precies hetzelfde als bij Hind.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:58 schreef BVO het volgende:
[..]
Vergeleken met wat ze kan wel.
Ik ben Hind gewend, dus mijn lat ligt nu eenmaal hoog.
Ik begin een beetje hetzelfde te krijgen. En verder was ze echt heel erg slechtquote:Op zondag 8 januari 2006 12:55 schreef Christine het volgende:
En in het begin vond ik d'r best leuk, maar nu werkt ze alleen maar op mijn zenuwen.
Ietsjes?quote:
Hoe haalje het in je hoofd om Sarah Michelle Gellar met Marescha te vergelijken? OMG....quote:Op zondag 8 januari 2006 00:52 schreef Marble het volgende:
Kijk maar.
[afbeelding]
Ik weet mijn favorieten ook wel te kiezen hè.
van de backstage heb ik weinig meegekregen.... maar dat stuukje heb ik wel half gezien.... vond het wel lachen inderdaadquote:
zelfs ik had door dat dat een geintje wasquote:Op zondag 8 januari 2006 23:00 schreef Impossible het volgende:
En dan vooral nog dat: hoe heet je ook alweer???
Ze heeft wel een vreemd soort humor danquote:Op zondag 8 januari 2006 23:01 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
zelfs ik had door dat dat een geintje was
Ik vond het hilarischquote:Op zondag 8 januari 2006 23:02 schreef Christine het volgende:
[..]
Ze heeft wel een vreemd soort humor dan
Dat klopt grotendeels wel ja, maar dat maakt het nog niet minder grappigquote:Op zondag 8 januari 2006 23:07 schreef Impossible het volgende:
ja dat had ik ook wel door, maar wat ik mij dan afvraag; waar slaat het op. Nergens, is alleen maar puur haar eigen onzekerheid die ze zo probeert te verbergen. Als het andersom was geweest en iemand had dat bij haar gedaan had ze gelachen maar ondertussen zichzelf zitten op te vreten van binnen...
ik vond het ook wel grappig....quote:Op zondag 8 januari 2006 23:08 schreef BVO het volgende:
[..]
Dat klopt grotendeels wel ja, maar dat maakt het nog niet minder grappig.
Mijn gevoel voor humor is vrij apart denk ik.
Ieder zijn eigenquote:Op zondag 8 januari 2006 23:08 schreef BVO het volgende:
[..]
Dat klopt grotendeels wel ja, maar dat maakt het nog niet minder grappig.
Mijn gevoel voor humor is vrij apart denk ik.
Klopt, maar waarom dat nummer dan ookquote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:42 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Oi, volgens mij heeft elke Raffa-aanhanger alhier moeten erkennen dat haar optreden vanavond ver beneden haar kunnen was.
En terechtquote:Op maandag 9 januari 2006 09:10 schreef BVO het volgende:
HJ net weer bij Stenders.
"Het was echt verschrikkelijk slecht, niet om áán te horen. Ze heeft ok niks aan het nummer toegevoegd, op die chagrijnige kop na dan."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |