Ja, dat vind ik keitof.quote:Op zondag 8 januari 2006 00:45 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Al jaren.
Krijg ik nu weer bonuspunten?.
Alleen is marescha ietjes lelijkerquote:Op zondag 8 januari 2006 00:49 schreef Marble het volgende:
Weet je wie ook keitof zijn? Marescha en Raffaëla. En ze zij net Buffy en Kendra eigenlijk, bedenk ik me nu. Da's nog toffer!.
Hahaha, damn, je hebt wel gelijk.quote:Op zondag 8 januari 2006 00:52 schreef Marble het volgende:
Kijk maar.
[afbeelding]
Ik weet mijn favorieten ook wel te kiezen hè.
Ik heb bij haar echt precies hetzelfde als bij Hind.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 21:58 schreef BVO het volgende:
[..]
Vergeleken met wat ze kan wel.
Ik ben Hind gewend, dus mijn lat ligt nu eenmaal hoog.
Ik begin een beetje hetzelfde te krijgen. En verder was ze echt heel erg slechtquote:Op zondag 8 januari 2006 12:55 schreef Christine het volgende:
En in het begin vond ik d'r best leuk, maar nu werkt ze alleen maar op mijn zenuwen.
Ietsjes?quote:
Hoe haalje het in je hoofd om Sarah Michelle Gellar met Marescha te vergelijken? OMG....quote:Op zondag 8 januari 2006 00:52 schreef Marble het volgende:
Kijk maar.
[afbeelding]
Ik weet mijn favorieten ook wel te kiezen hè.
van de backstage heb ik weinig meegekregen.... maar dat stuukje heb ik wel half gezien.... vond het wel lachen inderdaadquote:
zelfs ik had door dat dat een geintje wasquote:Op zondag 8 januari 2006 23:00 schreef Impossible het volgende:
En dan vooral nog dat: hoe heet je ook alweer???
Ze heeft wel een vreemd soort humor danquote:Op zondag 8 januari 2006 23:01 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
zelfs ik had door dat dat een geintje was
Ik vond het hilarischquote:Op zondag 8 januari 2006 23:02 schreef Christine het volgende:
[..]
Ze heeft wel een vreemd soort humor dan
Dat klopt grotendeels wel ja, maar dat maakt het nog niet minder grappigquote:Op zondag 8 januari 2006 23:07 schreef Impossible het volgende:
ja dat had ik ook wel door, maar wat ik mij dan afvraag; waar slaat het op. Nergens, is alleen maar puur haar eigen onzekerheid die ze zo probeert te verbergen. Als het andersom was geweest en iemand had dat bij haar gedaan had ze gelachen maar ondertussen zichzelf zitten op te vreten van binnen...
ik vond het ook wel grappig....quote:Op zondag 8 januari 2006 23:08 schreef BVO het volgende:
[..]
Dat klopt grotendeels wel ja, maar dat maakt het nog niet minder grappig.
Mijn gevoel voor humor is vrij apart denk ik.
Ieder zijn eigenquote:Op zondag 8 januari 2006 23:08 schreef BVO het volgende:
[..]
Dat klopt grotendeels wel ja, maar dat maakt het nog niet minder grappig.
Mijn gevoel voor humor is vrij apart denk ik.
Klopt, maar waarom dat nummer dan ookquote:Op zaterdag 7 januari 2006 23:42 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Oi, volgens mij heeft elke Raffa-aanhanger alhier moeten erkennen dat haar optreden vanavond ver beneden haar kunnen was.
En terechtquote:Op maandag 9 januari 2006 09:10 schreef BVO het volgende:
HJ net weer bij Stenders.
"Het was echt verschrikkelijk slecht, niet om áán te horen. Ze heeft ok niks aan het nummer toegevoegd, op die chagrijnige kop na dan."
Hij zal d'r wel zat zijnquote:Op maandag 9 januari 2006 09:10 schreef BVO het volgende:
HJ net weer bij Stenders.
"Het was echt verschrikkelijk slecht, niet om áán te horen. Ze heeft ok niks aan het nummer toegevoegd, op die chagrijnige kop na dan."
Dat is nu juist hetgeen dat mij zo vreselijk begint te irriteren. Dat profileren en dat gehinnik van d'r, echt afschuwelijk.quote:Op zondag 8 januari 2006 12:36 schreef Ivatje het volgende:
Raffaëla moet meer lachen anders is zij helemaal niet zo opvallend!!
Haar lach kan haar alleen maar helpen maar zij lacht de laatsee tijd niet meer als in het begin!
Haar charme en leuke uitstraling moet zij nu juist gebruiken en niet averechts!
quote:Op maandag 9 januari 2006 11:34 schreef Francesca het volgende:
Doe maar gewoon denk ik dan, dan doe jij al gek genoeg.
quote:EEN TIK VOOR RAFFAËLA
"Heel slecht, niet lekker en niet zuiver". Het spijkerharde commentaar van de Idols-jury voelde afgelopen zaterdag als een mokerslag voor Raffaëla. De boodschap werd nota bene gebracht door Henkjan Smits, de man die vorige week nog lyrisch kraaide dat hij wel een plaat met haar wilde opnemen.
,,Ik wilde op dat moment echt dat het Idols-logo waarop ik stond zou opengaan en dat ik er dan in zou zakken," zegt Raffaëla. In de reclamepauze die volgt, barst de 22-jarige kandidate uit Emmen buiten het zicht van de camera's dan ook in tranen uit. Waarop het Idols-mechanisme in werking treedt: binnen seconden is ze omringd door een leger stylisten en wordt ze overladen met schouderklopjes door de speciaal voor dit soort klusjes ingehuurde mental coach.
,,Ik heb er veel te makkelijk over gedacht en mezelf overschat,’’ zegt Raffaëla na afloop. ,,De vorige keren ging het ook zó goed dat ik dacht: ah, dat doen we wel even.’’
Volgens kenners maakt ze een goede kans om te winnen. Zelf twijfelt ze: ,,Het heftige jurycommentaar heeft mijn zelfvertrouwen wel aangetast. Ach, misschien is dat wel goed ook. Zo kan ik niet naast mijn schoenen gaan lopen. Ik denk dat Floortje gaat winnen. Ze heeft een perfecte stem, kan lekker dansen en heeft een prachtig uiterlijk."
Hoezo heeft hij iets tegen d'r?! Het wás toch ook gewoon slecht?!quote:
quote:Op maandag 9 januari 2006 14:26 schreef BVO het volgende:
[..]
Hoezo heeft hij iets tegen d'r?! Het wás toch ook gewoon slecht?!
Vind ik wel heel zuur hoor.quote:Op maandag 9 januari 2006 09:10 schreef BVO het volgende:
HJ net weer bij Stenders.
"Het was echt verschrikkelijk slecht, niet om áán te horen. Ze heeft ok niks aan het nummer toegevoegd, op die chagrijnige kop na dan."
Hij vond dat ze heel somber en chagrijnig keek zaterdag, nou, dat was natuurlijk ook wel zoquote:
quote:Op maandag 9 januari 2006 14:29 schreef BVO het volgende:
[..]
Hij vond dat ze heel somber en chagrijnig keek zaterdag, nou, dat was natuurlijk ook wel zo.
Nee joh, het hoort juist bij het spel, snap het dan. Zij móest wel een keer terug gefloten worden, anders lijkt het doorgestoken kaart, hè.quote:
Jah dat zei ik ook al gelijk..... die had ze gewoon nodig..... misschien krijgt ze ook iets minder kapsonesquote:Op maandag 9 januari 2006 17:09 schreef --Globe-- het volgende:
Dit was precies het commentaar dat ze nodig had, ze is weer terug op aarde en gaat nu weer goed haar best doen. Ik verwacht wel wat van volgende week hoor
Het was gewoon een grap (en een goede ook trouwens). Probeer er niet zo wanhopig meer van te maken dan het is .quote:Op zondag 8 januari 2006 23:07 schreef Impossible het volgende:
ja dat had ik ook wel door, maar wat ik mij dan afvraag; waar slaat het op. Nergens, is alleen maar puur haar eigen onzekerheid die ze zo probeert te verbergen. Als het andersom was geweest en iemand had dat bij haar gedaan had ze gelachen maar ondertussen zichzelf zitten op te vreten van binnen...
En niet om haar hoor verder, maar vind het gewoon allemaal heel erg overdreven.
Dat komt gewoon door de zenuwen, niet uit kapsones.quote:Op maandag 9 januari 2006 14:36 schreef Tom_Tom- het volgende:
Raffaëla kijkt ook altijd heel erg chagerijnig, behalve als ze ineens beseft dat ze op TV is.
Dat is ook. Marescha heeft er ook last van. Maar bij Raffaëla valt het meer op ofzo. Wel jammer, vind ik.quote:Op maandag 9 januari 2006 19:53 schreef Marble het volgende:
Dat komt gewoon door de zenuwen, niet uit kapsones.
Sommige mensen hebben ook gewoon van nature een chagrijnige kop. Niks mis mee op zich, als er ook een andere stand op zitquote:Op maandag 9 januari 2006 19:53 schreef Marble het volgende:
Dat komt gewoon door de zenuwen, niet uit kapsones.
Dat was nep, Einstein.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 15:33 schreef Funkytrip het volgende:
Ook dat uitmaken met d'r vriend tijdens de workshops.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |