ja, je moet nog een hoop leren.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:20 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ik wist niet dat ''SPen'' ook al een werkwoord was.
Waarom wordt dat aan mij gevraagd? Ik ben geen SPert dus ik zou niet weten, ik pis met alle windrichtingen mee zoals een goed PvdAert betaamdquote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:36 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Maar de betekenis van dat werkwoord is dus ''tegen de wind in pissen'', Dim?
zolang je niet spat, mag je het proberen.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:36 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Maar de betekenis van dat werkwoord is dus ''tegen de wind in pissen'', Dim?
Daar was ik mij niet van bewust.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:39 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Waarom wordt dat aan mij gevraagd?
We hebben geduld, meestal worden voornemens binnen een week gebrokenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:50 schreef Monidique het volgende:
Ik zou in dit topic op de gebruikelijke manier willen antwoorden, maar ik heb gezegd dat dit jaar niet meer te doen.
Ik ontmoedig je niet.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 13:50 schreef Monidique het volgende:
Ik zou in dit topic op de gebruikelijke manier willen antwoorden, maar ik heb gezegd dat dit jaar niet meer te doen.
quote:Bos neemt afstand van CDA
Uitgegeven: 3 januari 2006 07:19
Laatst gewijzigd: 3 januari 2006 11:36
RIJSWIJK - PvdA-leider Wouter Bos stelt dat zijn kritiek op de linkse partijen SP en GroenLinks niet mag worden uitgelegd als een keus voor een coalitie met het CDA. "Er moet heel wat met het CDA gebeuren, voordat wij met die partij kunnen regeren", zei de zelfbenoemde kandidaat-premier dinsdag in een interview met de Volkskrant.
Bos blijft bij zijn kritiek op de linkse partijen, maar vindt de verschillen met zijn partij "niet bij voorbaat onoverkomelijk". In het interview zegt Bos "voor geen enkele partij te kiezen". "De kiezers begrijpen best dat coalitievorming pas na de verkiezingen aan de orde is. Met wie wij ook in zee gaan: er komt in elk geval een heel ander beleid. Wij gaan geen verwaterd Balkenende-beleid voeren", aldus de PvdA-leider.
Inhoudelijke verschillen
Op oudejaarsdag zei Bos nog dat hij na de verkiezingen in 2007 het liefst een kabinet met het CDA vormt. Voor een linkse coalitie met GroenLinks en SP zag hij een paar dagen geleden grote inhoudelijke verschillen, onder andere op het gebied van belastingen en veiligheid.
De nuancering ten gunste van de kleine linkse partijen valt in goede aarde bij de Jonge Socialisten, de jongerenorganisatie van de PvdA. Volgens voorzitter Ruben Zandvliet moeten de inhoudelijke verschillen met de linkse partijen "juist worden gezien als winst voor de democratie. Niemand zit te wachten op een eenheidsworst in de politiek".
Hypotheekrente
Zandvliet denkt bovendien dat verschillende belangrijke idealen van de PvdA alleen 'over links' kunnen worden behaald, zoals het beperken van de aftrek van de hypotheekrente. De voorzitter van de Jonge Socialisten stelt verder dat een linkse coalitie op meer draagvlak van de bevolking zal kunnen rekenen.
Schuld van 1 juni, we hadden al gewonnenquote:Op dinsdag 3 januari 2006 14:55 schreef Johan_de_With het volgende:
Hebben wij dit jaar nou een ''hete herfst'' beleefd? Ik kan het mij niet herinneren.
http://www.emerce.nl/nieuws.jsp?id=1049467quote:Nauwelijks interesse in podcasts Bos en Donner
3 januari 2006 - Door Remco Tomesen
Politieke podcasts zijn onder Nederlanders nóg minder populair dan podcasts in het algemeen. Eén procent van de Nederlanders heeft veel interesse in de podcasts van Wouter Bos en Piet Hein Donner. Dat blijkt uit onderzoek onder 421 Nederlanders.
“Wouter Bos wil de kloof tussen burgers en politiek verkleinen. Hij denkt kennelijk dat hij dat met podcasts kan doen, maar dat werkt niet. Via televisie en krant kom je nog steeds veel makkelijker met mensen in contact,” aldus UVA-promovendus Chris Aalberts, onderzoeker op het gebied van burgers en politiek. Hij leidde een onderzoek over podcasting en politici; studenten van de Haagse Hogeschool voerden de enquête uit. Van de respondenten, allen tussen de 18 en 65 jaar, beschikt 45 procent over een MP3-speler.
De bekendste ‘podcastende’ politici zijn Wouter Bos en Piet Hein Donner Uit het onderzoek blijkt dat vijf procent van de respondenten wel eens naar een podcast van één van deze mannen heeft geluisterd. De helft daarvan deed dit eenmalig. Vijf procent van de ondervraagde Nederlanders heeft veel interesse in podcasts in het algemeen; één procent heeft veel interesse in podcasts van politici. Nog eens een groep van 20 procent zegt politieke podcasts ‘enigszins interessant’ te vinden. Aalberts: “Mensen willen wel geïnformeerd worden over politiek, maar daar niet veel moeite voor moeten doen. Als je naar een podcast wilt luisteren, dan moet je daar nog te veel handelingen voor verrichten.”
De interesse in de podcasts zal toenemen als de verkiezingen naderen, is de verwachting van PvdA-webmaster Jan de Bruijn, die mede-verantwoordelijk is voor de podcast van Wouter Bos, Boscast FM. In de aanloop naar de landelijke verkiezingen in 2007, of eerder als het kabinet voortijdig valt, zal de partij meer aandacht vragen voor de podcast, vertelt De Bruijn. Het bezoek aan de website is in verkiezingstijd een keer zo hoog als in ‘normale tijden’. Bij de vorige verkiezingen had de PvdA-site dagelijks zo'n 40.000 unieke bezoekers, tegen 20.000 normaal.
De afgelopen twee weken is de live-stream van de podcast van Bos volgens webmaster De Bruijn 250 keer beluisterd. Hij heeft geen gegevens over het aantal downloads voor een MP3-speler. Uit het onderzoek van Aalberts blijkt dat veruit de meeste podcasts uitsluitend via internet worden beluisterd, namelijk 70 procent. Slechts 12 procent van de respondenten beluistert een ‘uitzending’ alleen maar op zijn MP3-speler; 18 procent gebruikt beide manieren.
“Het geloof in podcasting is helaas nog groter dan het feitelijke bereik,” geeft De Bruijn toe. Hij denkt dat het medium veel potentie heeft en dat het daarom zinnig is om er in te investeren. Het idee voor de podcast is volgens hem bij Wouter Bos zelf ontstaan. De eerste podcast ging op prinsjesdag 2005 online. De PvdA-lijsttrekker is samen met een persoonlijke medewerker verantwoordelijk voor de redactionele invulling van de podcast, terwijl De Bruijn zich bezighoudt met de technische kant.
Over het overige moet ik nog even denken, maar dit onderschrijf ik.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 15:00 schreef Monidique het volgende:
D66 is ondertussen een onbetrouwbare partij gebleven die alles doet om maar in het kabinet te blijven.
Europees heb ik wel D66 gestemd, maar met hen ben ik het op dat niveau dan ook eens en ik denk dat, hoewel het uiteraard dezelfde partij is, de Europese fractie niet veel te maken heeft met de nationale.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 15:03 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Over het overige moet ik nog even denken, maar dit onderschrijf ik.
Dat zou dan de meest linkse partij worden. Ik weet niet of dat een vruchtbare samenwerking tot gevolg zal hebben.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 15:05 schreef Pracissor het volgende:
Ik hoop dat de VVD en het CDA weer doorgaan met regeren, wie er bij moet komen als derde partij... CU?
http://www.nos.nl/nos/artikelen/2006/01/art000000060251.htmlquote:Senioren leven een stuk ongezonder
RIJSWIJK Mensen boven de vijftig leven ongezonder dan tien jaar geleden. Ze drinken meer, bewegen minder en zijn te zwaar. Bovendien zijn vrouwen meer gaan roken. Dit blijkt uit een vergelijkend onderzoek gehouden onder senioren in 1992 en 2002.
De onderzoekers zijn teleurgesteld over de uitkomsten van hun onderzoek, omdat er in de afgelopen jaren veel aandacht is geweest voor het belang van gezond leven.
De vijftig-plussers hebben door hun ongezonde leefstijl een grotere kans op levenbedreigende ziektes als kanker, diabetes en hartkwalen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |