Ik bedoelde vooral dat er bijv. in de WFL slow chat ook wordt gepost door een paar users die niet posten in WFL.quote:Op zaterdag 31 december 2005 22:48 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Zou maar zo kunnen zijn, maar wij zijn dit jaar pas op Fok! beland bij BB, en daar blijven hangen, en het bevalt prima.![]()
We hebben nu ook al meer gekletst na BB in de SC dan tijdens BB, toen deden we meer de streamverslagen als we tijd hadden.
ik weet dat op bonfire evening meer word onstoken idd, maar weet nog steeds niet wat bonfire inhoudquote:Op zaterdag 31 december 2005 22:47 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Heel vaag ik hoor hier nog helemaal geen vuurwerk. Op bonfire evening was er echt superveel vuurwerk....
Het heeft iets te maken met dat ze toen een of andere slag gewonnen hebben ofzo, maar echt duidelijk is het mij ook niet geworden....quote:Op zaterdag 31 december 2005 22:51 schreef Anitra het volgende:
[..]
ik weet dat op bonfire evening meer word onstoken idd, maar weet nog steeds niet wat bonfire inhoud
lief is dat hèquote:Op zaterdag 31 december 2005 22:46 schreef Anitra het volgende:
[..]
Vooral nu ze de leeftijd krijgt dat ze naar jongens gaat kijken, dat ze de wereld ontdekt en steeds meer op d'r eigen benen gaat staan. De make-up die voorzichtig gekocht word, de kleding die steeds preciezer uitgezocht word, de potten gel en flessen lak. Het is gewoon geweldig omdat te zien
quote:Guy Fawkes Night, also known as Bonfire Night, Fireworks Night and Plot Night, is an annual celebration (but not a public holiday) on the evening of the 5th of November primarily in the United Kingdom, but also in New Zealand, South Africa, the province of Newfoundland (Canada), and formerly in Australia. It celebrates the failure of the Gunpowder Plot, in which a group of Catholic conspirators attempted to blow up the Houses of Parliament in London on the evening of 5 November 1605, when the Protestant King James I (James VI of Scotland) was within its walls. Some believe the nearness of the event to the pre-Christian festival of Samhain Eve and Halloween is significant, but it is generally agreed that this is a coincidence.
Het lijkt me ook wel dat het je in sommige gevallen machteloos kan maken.. Omdat je weet hoe je zelf was.quote:Op zaterdag 31 december 2005 22:53 schreef M-en-A het volgende:
[..]
lief is dat hè![]()
Totdat je ook de eigenwijze dingen van de puberteit ontdekt, dat je zelf ook zo reageerde en er nu corrigerend om moet treden zonder te lachen omdat het zoooooo herkenbaar is.
![]()
Mijn Fok! kennis gaat zover dat ik niet eens weet wat de WFL is op Fok!quote:Op zaterdag 31 december 2005 22:50 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik bedoelde vooral dat er bijv. in de WFL slow chat ook wordt gepost door een paar users die niet posten in WFL.
Dat dacht ik al.quote:Op zaterdag 31 december 2005 22:55 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Mijn Fok! kennis gaat zover dat ik niet eens weet wat de WFL is op Fok!
Dat hoop ik ook voor hemquote:Op zaterdag 31 december 2005 22:55 schreef Alicey het volgende:
[..]
Het lijkt me ook wel dat het je in sommige gevallen machteloos kan maken.. Omdat je weet hoe je zelf was.Aan de andere kant helpt het misschien ook er in te berusten omdat het met jezelf uiteindelijk goed is gekomen..
Het is idd af en toe verdomd moeilijk. Mijn dochter heeft een boel problemen met haar vader en loopt bij maatschappelijkwerk. En dan wil je zo graag helpen, je wilt zo graag dat ze gaat praten tegen je, maar zelf deed ik het ook niet en snap nu waarom mijn vader soms zo kwaad was op mij.quote:Op zaterdag 31 december 2005 22:55 schreef Alicey het volgende:
[..]
Het lijkt me ook wel dat het je in sommige gevallen machteloos kan maken.. Omdat je weet hoe je zelf was.Aan de andere kant helpt het misschien ook er in te berusten omdat het met jezelf uiteindelijk goed is gekomen..
Beide kanten hebben een kern van waarheid. Maar je moet er toch ook voor uitkijken dat je van je kinderen geen kopie van jezelf wilt maken. Het zijn en blijven individuutjes die hun eigen ik hebben.quote:Op zaterdag 31 december 2005 22:55 schreef Alicey het volgende:
[..]
Het lijkt me ook wel dat het je in sommige gevallen machteloos kan maken.. Omdat je weet hoe je zelf was.Aan de andere kant helpt het misschien ook er in te berusten omdat het met jezelf uiteindelijk goed is gekomen..
quote:Op zaterdag 31 december 2005 22:56 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat dacht ik al.Op meets wordt me ook vaak gevraagd ivm welk subforum ik blauw ben.
WFL staat voor Wetenschap, Filosofie & Levensbeschouwing.
Dat is inderdaad ongeveer wat ik bedoel.. Je wilt het graag zeggen, maar dan moet ze eerst open staan voor communicatie.. En je weet dat het niet mogelijk is..quote:Op zaterdag 31 december 2005 22:59 schreef Anitra het volgende:
[..]
Het is idd af en toe verdomd moeilijk. Mijn dochter heeft een boel problemen met haar vader en loopt bij maatschappelijkwerk. En dan wil je zo graag helpen, je wilt zo graag dat ze gaat praten tegen je, maar zelf deed ik het ook niet en snap nu waarom mijn vader soms zo kwaad was op mij.
En met mij is het ook goed gekomen, dus heb alle vertrouwen in mijn dochter
Ze plaagt mij een beetje..... voor insiders al lange tijd bekend, voor anderen even de toelichting..... M-en-A en A-en-M zijnquote:Op zaterdag 31 december 2005 22:59 schreef Alicey het volgende:
[..]
Whuh? Wat bedoel je daar nu precies mee?
<- Aardig blondt, al zie je het niet zo goed.![]()
precies!quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:01 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat is inderdaad ongeveer wat ik bedoel.. Je wilt het graag zeggen, maar dan moet ze eerst open staan voor communicatie.. En je weet dat het niet mogelijk is..
Aan de andere kant maakt het haar sterker als ze het zelf oplost, dus wat dat aan gaat kan het ook goed zijn.
tot volgend jaar beeb.... (hopelijk met minder of géén pijn)quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:01 schreef Anitra het volgende:
Ik ga weer ff plat anders kan ik over een uurtje niet ff de buren gelukkig nieuwjaar wensen.
Doe voorzichtig de laatste minuten van 2005 en tot 2006![]()
Ik plaagden M-en-A even dat is mijn mannetjequote:Op zaterdag 31 december 2005 22:59 schreef Alicey het volgende:
[..]
Whuh? Wat bedoel je daar nu precies mee?
<- Aardig blondt, al zie je het niet zo goed.![]()
Ah, nu zie ik pas dat er zowel M-en-A als A-en-M is! Ik dacht daarnet al dat jullie op jezelf reageerden.quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:02 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Ik plaagden M-en-A even dat is mijn mannetje![]()
Oke, een fijne jaarwisseling en gelukkig en gezond begin van 2006quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:01 schreef Anitra het volgende:
Ik ga weer ff plat anders kan ik over een uurtje niet ff de buren gelukkig nieuwjaar wensen.
Doe voorzichtig de laatste minuten van 2005 en tot 2006![]()
Thanks!!quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:02 schreef flugeltje het volgende:
[..]
tot volgend jaar beeb.... (hopelijk met minder of géén pijn)
Nu snap ik hem.quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:01 schreef M-en-A het volgende:
[..]
Ze plaagt mij een beetje..... voor insiders al lange tijd bekend, voor anderen even de toelichting..... M-en-A en A-en-M zijnen nog steeds
![]()
![]()
Have fun!quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:01 schreef Anitra het volgende:
Ik ga weer ff plat anders kan ik over een uurtje niet ff de buren gelukkig nieuwjaar wensen.
Doe voorzichtig de laatste minuten van 2005 en tot 2006![]()
Een screencapquote:
In het echt is het nóg fellerquote:Op zaterdag 31 december 2005 23:04 schreef Alicey het volgende:
[..]
Wat heeft hij een vreselijk jasje aan.
quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:03 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ah, nu zie ik pas dat er zowel M-en-A als A-en-M is! Ik dacht daarnet al dat jullie op jezelf reageerden.
Volgens mij is om de aandacht af te leiden van het feit dat hij nog geen behoorlijke grap heeft gemaaktquote:
Hij is écht bar slecht dit jaar idd...quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:06 schreef pullup het volgende:
[..]
Volgens mij is om de aandacht af te leiden van het feit dat hij nog geen behoorlije grap heeft gemaakt![]()
quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:03 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ah, nu zie ik pas dat er zowel M-en-A als A-en-M is! Ik dacht daarnet al dat jullie op jezelf reageerden.
Dat valt nog reuze tegen hoor.quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:07 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Hulde
En ik maar denken dat Modjes alles zien.
![]()
Aww!quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:08 schreef M-en-A het volgende:
[..]
Voor deze keer zal ik het je niet aanrekenen.![]()
Zuipertquote:Op zaterdag 31 december 2005 23:13 schreef Alicey het volgende:
Is het trouwens warm of ligt het aan mij?
Misschien ben je bevangen door de warmte die dit topic uitstraalt...quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:15 schreef Alicey het volgende:
[..]
Normaal krijg ik het er niet zo warm van dat ik zonder trui of vest het niet koud krijg.
Misschien door de wijn..... staat er Glühwein op het etiket??quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:13 schreef Alicey het volgende:
Is het trouwens warm of ligt het aan mij?
Nope. Ik zit overigens nu aan de whisky. De wijn komt straks nog.quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:15 schreef M-en-A het volgende:
[..]
Misschien door de wijn..... staat er Glühwein op het etiket??![]()
Dat zal het zijn!quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:15 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Misschien ben je bevangen door de warmte die dit topic uitstraalt...
quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:16 schreef Alicey het volgende:
[..]
Nope. Ik zit overigens nu aan de whisky. De wijn komt straks nog.
quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:16 schreef Alicey het volgende:
[..]
Nope. Ik zit overigens nu aan de whisky. De wijn komt straks nog.
quote:
Soms springen de vonken er van afquote:Op zaterdag 31 december 2005 23:15 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Misschien ben je bevangen door de warmte die dit topic uitstraalt...
quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:18 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Soms springen de vonken er van af![]()
[afbeelding]
Dan wordt het met een beetje mazzel mijn laatste slotteke van 2005quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:20 schreef Peter6000 het volgende:
Ik ga eens ff mijn laatste topickick van het jaar doen
En Zoquote:
Dat is Aäron....quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:25 schreef Peter6000 het volgende:
Wel komisch bij Idols, die ene jongen van 17 mag er niet bijzitten ivm één of andere wet, dus hij zit aan de telefoon
HARM IS DOORquote:Op zaterdag 31 december 2005 23:26 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dat is Aäron....
Die mag ná 23.00 uur niet meer op de buis
Hou je me op de hoogte Peet? Hier staat Youp nog op en anders schiet mannetje in de stress.
Daar zijn ze niet zo trouw met posten vanavond....quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:26 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
HARM IS DOOR![]()
edit: misschien handiger het in het Idols-topic te volgen
HEhe doe je goed.quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:38 schreef Manu82 het volgende:
![]()
Onze verwarming doet het weer!!!
![]()
![]()
En nu gaan we over 20 minuten weg de kou in
Het komt nu echt snel dichterbij jaquote:
Blijf het toch een kuteinde vinden voor Roel.... ook al zegt hij er zelf niet mee te zitten.quote:
quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:46 schreef Peter6000 het volgende:
Ik heb net best wel goed in een ander forum gefunctioneerd
Inderdaad, de caps die wij hebben gemaakt vertellen een heel ander varhaal dan die gemaakte onverschilligheid.quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:45 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Blijf het toch een kuteinde vinden voor Roel.... ook al zegt hij er zelf niet mee te zitten.
Uiteindelijk ging het ook helemaal niet meer om Roel en is het niet relevant bijna of hij ermee zit. Wij hebben hier wekenlang tegen het gezeik van Roel/Dido aan moeten luisteren en dan mogen we ze niet eens even samen zien. Net zoals Joost wel wat langer met Brenda in beeld had gemogen. Hij heeft ons wekenlang zitten irriteren met dat gezeik over haar en dan zien we niet de hereniging...quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:45 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Blijf het toch een kuteinde vinden voor Roel.... ook al zegt hij er zelf niet mee te zitten.
hebben we hier een deserteurquote:Op zaterdag 31 december 2005 23:46 schreef Peter6000 het volgende:
Ik heb net best wel goed in een ander forum gefunctioneerd
Bij mij zit er 1 voor de voordeur, die denkt nog even naar buiten te gaanquote:Op zaterdag 31 december 2005 23:47 schreef Alicey het volgende:
1 kat in de bureaula, 1 kat in de voorraadkast.
en oordopjes helpen niet voor die lieve beestjesquote:Op zaterdag 31 december 2005 23:47 schreef Alicey het volgende:
1 kat in de bureaula, 1 kat in de voorraadkast.
Ja, daar heb je wel weer gelijk in...quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:47 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Uiteindelijk ging het ook helemaal niet meer om Roel en is het niet relevant bijna of hij ermee zit. Wij hebben hier wekenlang tegen het gezeik van Roel/Dido aan moeten luisteren en dan mogen we ze niet eens even samen zien. Net zoals Joost wel wat langer met Brenda in beeld had gemogen. Hij heeft ons wekenlang zitten irriteren met dat gezeik over haar en dan zien we niet de hereniging...
Die ene vindt het dus ook niet zo geweldig?quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:48 schreef mazaru het volgende:
[..]
Bij mij zit er 1 voor de voordeur, die denkt nog even naar buiten te gaan
En 1 ligt er in een zelfgemaakt tentje onder de eethoek![]()
hier zitten ze al vanaf ongeveer 18.00 uur met een partytent en 3 vuurtonnen voor op de parkeerplaats.... en tot nu toe lijkt het er op dat ze meer sierwerk hebben dan knallers. Maar ik hou mijn hard vast voor het uur 0.00quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:50 schreef Foreverblue het volgende:
Het lijkt hier trouwens of het met die knallen erger wordt ieder jaar. Net ging er buiten wat af en het leek wel of er een auto explodeerde... de ramen trilden en de knal echode door achter het huis. Hier weer 1... ik vind dat niet normaal. Van mij mogen ze al die knalzooi verbieden.![]()
Geen idee, ik heb niet echt een idee hoe je ze uberhaupt in zou moeten doen.quote:Op zaterdag 31 december 2005 23:51 schreef M-en-A het volgende:
[..]
en oordopjes helpen niet voor die lieve beestjes![]()
![]()
van mij ook, alhoewel ik nu wel eens een knal wil horenquote:Op zaterdag 31 december 2005 23:50 schreef Foreverblue het volgende:
Het lijkt hier trouwens of het met die knallen erger wordt ieder jaar. Net ging er buiten wat af en het leek wel of er een auto explodeerde... de ramen trilden en de knal echode door achter het huis. Hier weer 1... ik vind dat niet normaal. Van mij mogen ze al die knalzooi verbieden.![]()
Knal voor je kop kan je krijgenquote:Op zaterdag 31 december 2005 23:54 schreef Manu82 het volgende:
[..]
van mij ook, alhoewel ik nu wel eens een knal wil horen
Dat de servers van Fok het nu maar een keer een heel jaar vol mogen houden zonder downtimequote:
Gaat Flugeltje niet eens even naar buiten???quote:Op zondag 1 januari 2006 00:19 schreef flugeltje het volgende:
* flugeltje gaat afsluiten voor vandaag...
Achter mannetje aan voor de eerste keer slapen van 2006
Ik sluit me daar helemaal bij aan,quote:
Dank je wel... het is uitgestorven hier nu. Zelfs Flugel is al wegquote:Op zondag 1 januari 2006 00:32 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Ik sluit me daar helemaal bij aan,![]()
![]()
GELUKKIG 2006 van Yolande en Henk
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik zat even aan de telefoon, met diverse mensen, maar ik ben zeker nog niet uitgestorven.quote:Op zondag 1 januari 2006 00:39 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Dank je wel... het is uitgestorven hier nu. Zelfs Flugel is al weg![]()
Whahaha... ik bedoelde het ook niet persoonlijk...quote:Op zondag 1 januari 2006 00:42 schreef Muerte het volgende:
[..]
Ik zat even aan de telefoon, met diverse mensen, maar ik ben zeker nog niet uitgestorven.![]()
Dat kun je wel stellen, maar op 12 hoog met je neus in de wind is het wel koudquote:Op zondag 1 januari 2006 00:39 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Dank je wel... het is uitgestorven hier nu. Zelfs Flugel is al weg![]()
PARELTJEEEEEEEEEEEquote:Op zondag 1 januari 2006 00:46 schreef White_Pearl het volgende:
GELUKKIG EN GEZOND NIEUWJAAR IEDEREEN !!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Weinig problemen mee gehad gelukkig en ook op Messenger, ICQ en CSIM, geen enkel probleem met de chat.quote:Op zondag 1 januari 2006 00:45 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Whahaha... ik bedoelde het ook niet persoonlijk...
Zo... iedereen een gelukkig nieuwjaar gewenst? Ik ben er gelukkig eindelijk ook door kunnen komen bij sommige. Alleen niet via T-mobile... die geeft telkens een foutmelding
KPN via vaste lijn ging prima ja. Zeker met die 5 van terugbellen bij in gesprek.quote:Op zondag 1 januari 2006 00:47 schreef Muerte het volgende:
[..]
Weinig problemen mee gehad gelukkig en ook op Messenger, ICQ en CSIM, geen enkel probleem met de chat.
Dank je !! Lieve FBquote:Op zondag 1 januari 2006 00:47 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
PARELTJEEEEEEEEEEE
Jij ook een heel gelukkig nieuwjaar lieverd![]()
![]()
Dank je welquote:
Hahahaha dat lukt vast welquote:Op zondag 1 januari 2006 00:49 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Dank je welEn dat het maar een mooi jaar mag worden met veel SM
Die ene die net voor de voordeur zat, ligt nu plat achter de wc-potquote:Op zaterdag 31 december 2005 23:53 schreef Alicey het volgende:
[..]
Die ene vindt het dus ook niet zo geweldig?
Zielig, gelukkig is ie niet in de pot gekropenquote:Op zondag 1 januari 2006 00:57 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die ene die net voor de voordeur zat, ligt nu plat achter de wc-pot![]()
Misschien helpt dit kaartje voor dat arme poesjequote:Op zondag 1 januari 2006 00:57 schreef mazaru het volgende:
[..]
Die ene die net voor de voordeur zat, ligt nu plat achter de wc-pot![]()
Net nietquote:Op zondag 1 januari 2006 01:01 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Zielig, gelukkig is ie niet in de pot gekropen![]()
Lievvvvquote:Op zondag 1 januari 2006 01:04 schreef M-en-A het volgende:
[..]
Misschien helpt dit kaartje voor dat arme poesje![]()
[afbeelding]
Die poes ligt er echt ontspannen bijquote:
Poes hoort helemaal op die wc, met al die rode accesoiresquote:Op zondag 1 januari 2006 01:15 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Die poes ligt er echt ontspannen bij, ik weet niet of je hem net hebt gemaakt ?
De foto dan![]()
Wat heb je Xena gegevenquote:Op zondag 1 januari 2006 01:18 schreef Bluezz het volgende:
Agossie die poes in het toilet
Xena ligt er beter bij
[afbeelding]
quote:Op zondag 1 januari 2006 01:23 schreef Bluezz het volgende:
Die ligt uit te blazen van het vuurwerk terug koppen
Whahaha doet me denken aan die home video die ik vanavond op tv zag bij talpa (Ja ik kijk dat soms als er niks anders isquote:Op zondag 1 januari 2006 01:23 schreef Bluezz het volgende:
Die ligt uit te blazen van het vuurwerk terug koppen
quote:Op zondag 1 januari 2006 01:26 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Whahaha doet me denken aan die home video die ik vanavond op tv zag bij talpa (Ja ik kijk dat soms als er niks anders is).
Was een hond die zo'n vuurwerkstok waar ballen uit komen in zijn bek nam en er rustig mee rondliep. Die dingen schoten alle kanten op ipv omhoog
Ja, hij was achter het schoenenkastje gekropen, maar dat paste niet erg met die dikke kont, dus eigenlijk hing die alleen met zijn kop er tussen.quote:Op zondag 1 januari 2006 01:15 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Die poes ligt er echt ontspannen bij, ik weet niet of je hem net hebt gemaakt ?
De foto dan![]()
Heb je dat misschien op het nieuws gezien of ergens gelezen, een man gooide toen hij zijn hond aan het uitlaten was een rotje weg en zijn hond aporteerde dat dingquote:Op zondag 1 januari 2006 01:26 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Whahaha doet me denken aan die home video die ik vanavond op tv zag bij talpa (Ja ik kijk dat soms als er niks anders is).
Was een hond die zo'n vuurwerkstok waar ballen uit komen in zijn bek nam en er rustig mee rondliep. Die dingen schoten alle kanten op ipv omhoog
Ik heb het gelezen ja. Tot de schrik van die baas stond er... hij was er helemaal kapot van. Als dat zo is, kan ik dat heel goed begrijpen ja.quote:Op zondag 1 januari 2006 01:33 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Heb je dat misschien op het nieuws gezien of ergens gelezen, een man gooide toen hij zijn hond aan het uitlaten was een rotje weg en zijn hond aporteerde dat dingAlleen ging het ding af in de hond zijn bek en de dierenarts moest het diertje helaas laten inslapen
![]()
Wat voor een baasje ben je danNooit geen dieren meer voor zulke mensen
![]()
![]()
![]()
Jeee dat is inderdaad een naar verhaal zeg.quote:Op zondag 1 januari 2006 01:33 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Heb je dat misschien op het nieuws gezien of ergens gelezen, een man gooide toen hij zijn hond aan het uitlaten was een rotje weg en zijn hond aporteerde dat dingAlleen ging het ding af in de hond zijn bek en de dierenarts moest het diertje helaas laten inslapen
![]()
Wat voor een baasje ben je danNooit geen dieren meer voor zulke mensen
![]()
![]()
![]()
Als het een 'ongeluk' is kan het voorkomen... maar als het expres is, zoals mishandeling van pony's en zo, dan mogen ze ze van mij aan de hoogste boom opknopen.quote:
Heel goed antwoordquote:Op zondag 1 januari 2006 01:36 schreef M-en-A het volgende:
[..]
Jeee dat is inderdaad een naar verhaal zeg.![]()
![]()
En inderdaad ALS je al vuurwerk gooit als je een hond bij je hebt, dan zorg je toch op zijn minst dat je het dier aangelijnd hebt, zodat die er niet achteraan kan gaan.![]()
Dank je welllllllll.... jullie ook een heel gelukkig nieuwjaar gewest. Dat 2006 maar een mooi jaar mag wordenquote:Op zondag 1 januari 2006 01:42 schreef Arliator het volgende:
heel veel![]()
GELUKKIG NIEUWJAAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAMENS ARLIATOR, DIZZY-LIZZY EN KIKANONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
heel veel![]()
Het zal inderdaad wel per ongeluk gebeurt zijn maar toch, ik heb zelf al drie honden gehad en 2 katten, dus ik wel waar ik over praat. Het is zielig voor die hondquote:Op zondag 1 januari 2006 01:40 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Als het een 'ongeluk' is kan het voorkomen... maar als het expres is, zoals mishandeling van pony's en zo, dan mogen ze ze van mij aan de hoogste boom opknopen.
Je moet wat doen om op te vallen he?quote:Op zondag 1 januari 2006 01:43 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Dank je welllllllll.... jullie ook een heel gelukkig nieuwjaar gewest. Dat 2006 maar een mooi jaar mag worden
quote:Op zondag 1 januari 2006 01:42 schreef Arliator het volgende:
(in veelvoud)
![]()
GELUKKIG NIEUWJAAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAMENS ARLIATOR, DIZZY-LIZZY EN KIKANONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(nogmaals in veelvoud)
![]()
Dat is je dan zeker geluktquote:Op zondag 1 januari 2006 01:44 schreef Arliator het volgende:
[..]
Je moet wat doen om op te vallen he?![]()
Ja zeker weten... ik wil niet weten hoe die bek er uit heeft gezien toen. Zal niet fris zijn.quote:Op zondag 1 januari 2006 01:43 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Het zal inderdaad wel per ongeluk gebeurt zijn maar toch, ik heb zelf al drie honden gehad en 2 katten, dus ik wel waar ik over praat. Het is zielig voor die hond![]()
Zat vuurwerk tussenquote:Op zondag 1 januari 2006 01:44 schreef M-en-A het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ook de beste wensen, veel geluk, gezondheid en liefde voor 2006
![]()
![]()
![]()
Blijft je toetsenbord af en toe hangen??![]()
![]()
![]()
Ha Bong... jij ook een heel gelukkig nieuwjaar gewenstquote:Op zondag 1 januari 2006 01:44 schreef BONG4002 het volgende:
* BONG4002 wenst iedereen een heerlijk 2006
Ik ben nu niet thuis dus ben wat minder snel met posten omdat ik op een laptop zit en dat ben ik normaliter niet gewend
Dank je, ook voor jullie een gelukkig nieuwjaarquote:Op zondag 1 januari 2006 01:42 schreef Arliator het volgende:
allemaal yippie's![]()
GELUKKIG NIEUWJAAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAMENS ARLIATOR, DIZZY-LIZZY EN KIKANONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
quote:Op zondag 1 januari 2006 01:44 schreef BONG4002 het volgende:
* BONG4002 wenst iedereen een heerlijk 2006
Ik ben nu niet thuis dus ben wat minder snel met posten omdat ik op een laptop zit en dat ben ik normaliter niet gewend
Kijk A en M... wij doen dat tenminste netjes met een quote... die korten we inquote:Op zondag 1 januari 2006 01:46 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Dank je, ook voor jullie een gelukkig nieuwjaar![]()
Ik wil het eigenlijk ook niet weten, al helemaal omdat de dierenarts hem in heeft moeten laten slapenquote:Op zondag 1 januari 2006 01:45 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Ja zeker weten... ik wil niet weten hoe die bek er uit heeft gezien toen. Zal niet fris zijn.
Ik dacht als we die jippies allemaal er bij laten word ik echt scheel.quote:Op zondag 1 januari 2006 01:48 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Kijk A en M... wij doen dat tenminste netjes met een quote... die korten we in![]()
Die man heeft denk ik de komende jaren ook geen Happy newjear meer.quote:Op zondag 1 januari 2006 01:48 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Ik wil het eigenlijk ook niet weten, al helemaal omdat de dierenarts hem in heeft moeten laten slapen![]()
![]()
![]()
Zien we door de jippies het bos niet meerquote:Op zondag 1 januari 2006 01:51 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Ik dacht als we die jippies allemaal er bij laten word ik echt scheel.![]()
quote:Op zondag 1 januari 2006 01:51 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Ik dacht als we die jippies allemaal er bij laten word ik echt scheel.![]()
Nee lekkere oude hits op ZDF tot 05:00quote:Op zondag 1 januari 2006 01:53 schreef Bluezz het volgende:
Kijken jullie ook Jools op de BBC?
Nee sorry... wat is dat?quote:Op zondag 1 januari 2006 01:53 schreef Bluezz het volgende:
Kijken jullie ook Jools op de BBC?
Ik ken een forum... waar ook nog eens de complete quote wordt meegenomen... en als daar een quote in stond ook. Dan wordt het al gauw onoverzichtelijk vind ik. Fok zet netjes [...] neer als er een quote stond.quote:Op zondag 1 januari 2006 01:53 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Happy New Year
![]()
![]()
![]()
![]()
Maar dat is ook bij andere dingen dat er tig keer dezelfde tektst weer meegenomen wordt in een quote![]()
Ik ook, kijk maar...quote:Op zondag 1 januari 2006 01:48 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Kijk A en M... wij doen dat tenminste netjes met een quote... die korten we in![]()
quote:Op zondag 1 januari 2006 01:44 schreef M-en-A het volgende:
Op zondag 1 januari 2006 01:42 schreef Arliator het volgende:
(in veelvoud)
![]()
GELUKKIG NIEUWJAAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAMENS ARLIATOR, DIZZY-LIZZY EN KIKANONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(nogmaals in veelvoud)
![]()
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
![]()
![]()
Ook de beste wensen, veel geluk, gezondheid en liefde voor 2006
![]()
![]()
![]()
Blijft je toetsenbord af en toe hangen??![]()
![]()
![]()
Ik vind dat er wel weinigquote:Op zondag 1 januari 2006 01:53 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Happy New Year
![]()
![]()
![]()
![]()
Maar dat is ook bij andere dingen dat er tig keer dezelfde tektst weer meegenomen wordt in een quote![]()
quote:Op zondag 1 januari 2006 01:56 schreef Arliator het volgende:
Mededeling, de zoon van Dizzy-lizzy gaat onder haar naam op de SC komen.
Dus je ziet Dizzy, maar het is de zoon, dit om misverstanden te voorkomen.![]()
Moeten we dat gelovenquote:Op zondag 1 januari 2006 01:56 schreef Arliator het volgende:
Mededeling, de zoon van Dizzy-lizzy gaat onder haar naam op de SC komen.
Dus je ziet Dizzy, maar het is de zoon, dit om misverstanden te voorkomen.![]()
quote:Op zondag 1 januari 2006 01:59 schreef Arliator het volgende:
[..]
Ik vind dat er wel weinigin staan, net of je het niet meent
![]()
Okee... we zullen hem een Fok welkom gevenquote:Op zondag 1 januari 2006 01:56 schreef Arliator het volgende:
Mededeling, de zoon van Dizzy-lizzy gaat onder haar naam op de SC komen.
Dus je ziet Dizzy, maar het is de zoon, dit om misverstanden te voorkomen.![]()
Ha zoon van Dizzyquote:Op zondag 1 januari 2006 01:59 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
Heh heh.. Reporting for duty! ^.^
Pfft.. Wat een lef.. Even denken dat ik op nieuwjaar in bed lig.. Wat een lef, niet, Arnotje? ^.^quote:
hoi hoi zoon van Dizzyquote:Op zondag 1 januari 2006 01:59 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
Heh heh.. Reporting for duty! ^.^
Ik was er net wel... maar nogmaals bedanktquote:Op zondag 1 januari 2006 02:02 schreef White_Pearl het volgende:
Voor iedereen die er net niet was:
[afbeelding]
Met veel gezondheid, liefde en geluk![]()
Welkom zoon van Dizzy, en niet meteen zo boos doen hequote:Op zondag 1 januari 2006 02:02 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Pfft.. Wat een lef.. Even denken dat ik op nieuwjaar in bed lig.. Wat een lef, niet, Arnotje? ^.^![]()
dank je pareltje, jij ook al het goede dat wenselijk isquote:Op zondag 1 januari 2006 02:02 schreef White_Pearl het volgende:
Voor iedereen die er net niet was:
[afbeelding]
Met veel gezondheid, liefde en geluk![]()
Ja,dat weet ikquote:Op zondag 1 januari 2006 02:03 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Ik was er net wel... maar nogmaals bedankt
Voor jouw ook natuurlijk![]()
Ja hoor, ik kan het anders makkelijk bewijzenquote:
Voor jou ookquote:Op zondag 1 januari 2006 02:02 schreef White_Pearl het volgende:
Voor iedereen die er net niet was:
[afbeelding]
Met veel gezondheid, liefde en geluk![]()
Dank u.. Deze Rookie dankt u in het welkomschap ^.^quote:Op zondag 1 januari 2006 02:02 schreef M-en-A het volgende:
[..]
hoi hoi zoon van Dizzy![]()
(in veelvoud zwaaihandjes, maar in verband met de oogschitteringen van enkele Fok!-ers omgezet in platte tekst)
![]()
![]()
En dat is dan KIKANON????quote:Op zondag 1 januari 2006 01:56 schreef Arliator het volgende:
Mededeling, de zoon van Dizzy-lizzy gaat onder haar naam op de SC komen.
Dus je ziet Dizzy, maar het is de zoon, dit om misverstanden te voorkomen.![]()
Tuurlijk alles wat ik schrijf meen ik, de eerlijkste van BB SCquote:Op zondag 1 januari 2006 02:00 schreef M-en-A het volgende:
[..]
![]()
![]()
Tuurlijk meent henk het wel, die is alleen wat korter van stof dan dat jij bent![]()
De helden... ze bestaan nogquote:Op zondag 1 januari 2006 02:05 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Tuurlijk alles wat ik schrijf meen ik, de eerlijkste van BB SC![]()
In een aangeschoten bui kan ik eens uitschieten maar dan toch zit er waarheid in![]()
![]()
voor iedereen die het niet snapt
![]()
![]()
Je wilt vast niet vertellen hoe je aan die naam komt?quote:
Waarom maak jer een geen aan dan voor Dizzy-zoon ?quote:Op zondag 1 januari 2006 01:56 schreef Arliator het volgende:
Mededeling, de zoon van Dizzy-lizzy gaat onder haar naam op de SC komen.
Dus je ziet Dizzy, maar het is de zoon, dit om misverstanden te voorkomen.![]()
Ik zal het ff checken. Zal daar dan gelijk het Identificatieteam bij inschakelen, inclusief de notaris die door De Telegraaf naar de live-uitzending van BB is gestuurd om alle mogelijke speculaties over het vervormen van meningen tot het land der fabelen te sturen.quote:Op zondag 1 januari 2006 02:05 schreef Arliator het volgende:
[..]
Ja hoor, ik kan het anders makkelijk bewijzen
Ik heb M- en -A een mail gestuurd met het bewijs![]()
Kikanoni, de i was weggevallen in mijn ! tekensquote:
Dank je M-en-A en A-en-Mquote:Op zondag 1 januari 2006 02:04 schreef M-en-A het volgende:
[..]
dank je pareltje, jij ook al het goede dat wenselijk is![]()
Ik vertel het lekker tochquote:Op zondag 1 januari 2006 02:07 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Je wilt vast niet vertellen hoe je aan die naam komt?
Dank je Bartoli... jij ookquote:
Je moet wat doen he, als je je verveeldquote:Op zondag 1 januari 2006 02:08 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Ik vertel het lekker toch
Ik verveelde me, en ik wil graag orrigineel zijn qua namen, dus dan heb ik een beetje zitten prutsen met me toetsenbord, toen kwam ik op Kikanoni Arachnus, A.K.A Andu aman'ni
IP heeft al een acc hier, ik zal thuis proberen te onthouden een account aan te makenquote:Op zondag 1 januari 2006 02:07 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Waarom maak jer een geen aan dan voor Dizzy-zoon ?![]()
I_DOUBT!!!!!!!!!!!quote:Op zondag 1 januari 2006 02:09 schreef I_doubt het volgende:
Hallo een lijk meldt zich
Maar ik wil jullie nog graaag een fijn en voorspoedig 2006 wensen
Insgelijksquote:Op zondag 1 januari 2006 02:09 schreef I_doubt het volgende:
Hallo een lijk meldt zich
Maar ik wil jullie nog graaag een fijn en voorspoedig 2006 wensen
Ik maakte een grapje, ik moest zo lachen dat je er ook nog op ingingquote:Op zondag 1 januari 2006 02:05 schreef Arliator het volgende:
[..]
Ja hoor, ik kan het anders makkelijk bewijzen
Ik heb M- en -A een mail gestuurd met het bewijs![]()
Tja, als die nep-namen als Cooldude niet werken in games, dan moet je wel iets orrigineels hebben :3quote:Op zondag 1 januari 2006 02:09 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Je moet wat doen he, als je je verveeld![]()
Ja, dat is waar... The_Avanger werkt ook niet meer tegenwoordigquote:Op zondag 1 januari 2006 02:10 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Tja, als die nep-namen als Cooldude niet werken in games, dan moet je wel iets orrigineels hebben :3
Daarom dus, he? :3quote:Op zondag 1 januari 2006 02:12 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Ja, dat is waar... The_Avanger werkt ook niet meer tegenwoordig
BONG!quote:
Ik kan hier geen nieuw account makenquote:Op zondag 1 januari 2006 02:07 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Waarom maak jer een geen aan dan voor Dizzy-zoon ?![]()
Wat liefquote:Op zondag 1 januari 2006 02:13 schreef White_Pearl het volgende:
[..]
BONG!een gelukkig, mooi, voorspoedig, fantastisch, geweldig, gezond, liefdevol,
te gek, ........nieuwjaar gewenst
![]()
Had ik al op gereageerd XDquote:Op zondag 1 januari 2006 02:14 schreef Arliator het volgende:
[..]
Ik kan hier geen nieuw account maken![]()
Ik verwacht in de toekomst dat jij mij naar een bank sleept!quote:Op zondag 1 januari 2006 02:10 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
I_DOUBT!!!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
De beste wensen voor je... en dat ze mogen uitkomen
Het lijkquote:Op zondag 1 januari 2006 02:09 schreef I_doubt het volgende:
Hallo een lijk meldt zich
Maar ik wil jullie nog graaag een fijn en voorspoedig 2006 wensen
quote:Op zondag 1 januari 2006 02:16 schreef I_doubt het volgende:
[..]
Ik verwacht in de toekomst dat jij mij naar een bank sleept!
Ik ben gesloopt![]()
Maar op een ander niveau:
de allerbeste wensten voor 2006!
Nu al gesloopt??het jaar is nog jong, dus kom op
![]()
![]()
![]()
Hahaha, tuurlijk doe ik dat voor je. Ga maar lekker liggen en oogjes toequote:Op zondag 1 januari 2006 02:16 schreef I_doubt het volgende:
[..]
Ik verwacht in de toekomst dat jij mij naar een bank sleept!
Ik ben gesloopt![]()
Maar op een ander niveau:
de allerbeste wensten voor 2006!
Ze is niet meer echt actief op BBquote:
Duidelijkquote:Op zondag 1 januari 2006 02:08 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Ik vertel het lekker toch
Ik verveelde me, en ik wil graag orrigineel zijn qua namen, dus dan heb ik een beetje zitten prutsen met me toetsenbord, toen kwam ik op Kikanoni Arachnus, A.K.A Andu aman'ni
Die mensen hebben ze niet allemaal op de rails FB, als wj feesten slopen hunquote:Op zondag 1 januari 2006 02:17 schreef Foreverblue het volgende:
Het houdt ook niet op daar he
In verscheidene Franse steden zijn tijdens de jaarwisseling in totaal 127 auto's in brand gestoken.
Domme Fransenquote:Op zondag 1 januari 2006 02:18 schreef White_Pearl het volgende:
[..]
Die mensen hebben ze niet allemaal op de rails FB, als wj feesten slopen hun![]()
Jij ook een fijn nieuw jaar en alle mensen die nog komenquote:
Ow zo jaquote:Op zondag 1 januari 2006 02:18 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ze is niet meer echt actief op BBdat bedoeld ze ermee
Dank u Notaris M en Aquote:Op zondag 1 januari 2006 02:19 schreef M-en-A het volgende:
MEDEDELING VAN HET NOTARIAAT VAN DE TELEGRAAF
![]()
Lang verhaal.
EINDE MEDEDELING
![]()
quote:Op zondag 1 januari 2006 02:21 schreef White_Pearl het volgende:
[..]
Ow zo jaje zou bijna denken dat ik lazerus ben, maar dat is niet zo,
beetje traag van begriplollll
not!
![]()
hahahaquote:Op zondag 1 januari 2006 02:19 schreef M-en-A het volgende:
MEDEDELING VAN HET NOTARIAAT VAN DE TELEGRAAF
![]()
Zojuist is door middel van een dubbelcheck onomstotelijk vastgesteld dat op dit moment onder de naam van Dizzy-Lizzy niet deze welgevallige dame aan het tikken is, maar haar zeer rap met de vingers over het toetsenbord glijdende zoon. Dit als geruststelling voor iedereen die denkt dat er op dit moment door haar vreemde opmerkingen of reacties gegeven worden op de berichten die er geplaatst worden. Indien men nog twijfelt aan de oprechtheid van dit onderzoek wordt men verzocht onmiddelijk contact op te nemen met het ministerie van Justitie te Den Haag.
EINDE MEDEDELING
![]()
Ik had het niet beter kunnen vertellenquote:Op zondag 1 januari 2006 02:19 schreef M-en-A het volgende:
MEDEDELING VAN HET NOTARIAAT VAN DE TELEGRAAF
![]()
Zojuist is door middel van een dubbelcheck onomstotelijk vastgesteld dat op dit moment onder de naam van Dizzy-Lizzy niet deze welgevallige dame aan het tikken is, maar haar zeer rap met de vingers over het toetsenbord glijdende zoon. Dit als geruststelling voor iedereen die denkt dat er op dit moment door haar vreemde opmerkingen of reacties gegeven worden op de berichten die er geplaatst worden. Indien men nog twijfelt aan de oprechtheid van dit onderzoek wordt men verzocht onmiddelijk contact op te nemen met het ministerie van Justitie te Den Haag.
EINDE MEDEDELING
![]()
don't I rock!? ^.^quote:Op zondag 1 januari 2006 02:19 schreef M-en-A het volgende:
MEDEDELING VAN HET NOTARIAAT VAN DE TELEGRAAF
![]()
Zojuist is door middel van een dubbelcheck onomstotelijk vastgesteld dat op dit moment onder de naam van Dizzy-Lizzy niet deze welgevallige dame aan het tikken is, maar haar zeer rap met de vingers over het toetsenbord glijdende zoon. Dit als geruststelling voor iedereen die denkt dat er op dit moment door haar vreemde opmerkingen of reacties gegeven worden op de berichten die er geplaatst worden. Indien men nog twijfelt aan de oprechtheid van dit onderzoek wordt men verzocht onmiddelijk contact op te nemen met het ministerie van Justitie te Den Haag.
EINDE MEDEDELING
![]()
Hallo lijk!! Een verrot goed jaar toegewenstquote:Op zondag 1 januari 2006 02:09 schreef I_doubt het volgende:
Hallo een lijk meldt zich
Maar ik wil jullie nog graaag een fijn en voorspoedig 2006 wensen
quote:Op zondag 1 januari 2006 02:09 schreef I_doubt het volgende:
Hallo een lijk meldt zich
Maar ik wil jullie nog graaag een fijn en voorspoedig 2006 wensen
quote:Op zondag 1 januari 2006 02:24 schreef Arliator het volgende:
[..]
Hallo lijk!! Een verrot goed jaar toegewenst![]()
![]()
Heb je MSNquote:
Mijn voornemen voor het nieuwe jaar, meer happenquote:Op zondag 1 januari 2006 02:10 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Ik maakte een grapje, ik moest zo lachen dat je er ook nog op inging
Leuke woorspelingen he, zo vroeg in 2006quote:
En dat op dit tijdstip, op deze dag, scherpquote:Op zondag 1 januari 2006 02:26 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Leuke woorspelingen he, zo vroeg in 2006
Ik heb hem gezien in België... valt wel tegen hoor. Vond hem ff toepasselijk met het lijk.quote:Op zondag 1 januari 2006 02:26 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Dat lijkt mij dus een machtig goeie film
Nou je wil op dit moment ook geen brandweerman in de regio Rotterdam zijn hoor. het is de hele avond al raak. Die jongens zijn ook al de hele avond bezig met allerlei branden te blussen, van woningbranden, autobranden enz enz... Petje af voor die mannen. (en vrouwen uiteraard)quote:Op zondag 1 januari 2006 02:17 schreef Foreverblue het volgende:
Het houdt ook niet op daar he
In verscheidene Franse steden zijn tijdens de jaarwisseling in totaal 127 auto's in brand gestoken.
Het leven is mooiquote:Op zondag 1 januari 2006 02:18 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Hahaha, tuurlijk doe ik dat voor je. Ga maar lekker liggen en oogjes toe![]()
Wat heb je allemaal uitgespookt dan?
BONG, ik wens natuurlijk jou ook een goed 2006, er gebeurde even heel veel dingen hier, daardoor was ik niet in staat om op jou te reagerenquote:Op zondag 1 januari 2006 02:26 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Heb je MSN?
Als je wilt mag je me toevoegen je ben lief genoeg dus je mag met me msnen![]()
Heh heh, was ie een beetje goed? Want ik wil hem zien, en als ie goed is ga ik hem echt zienquote:Op zondag 1 januari 2006 02:28 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Ik heb hem gezien in België... valt wel tegen hoor. Vond hem ff toepasselijk met het lijk.
Ha demins... ook voor jou gewenstquote:Op zondag 1 januari 2006 02:27 schreef demins het volgende:
Voor iedereen een fantastisch 2006!
Dat het eenieder moge brengen wat eenieder ervan verwacht!
![]()
![]()
![]()
Kunnen die mensen in plaats van brandjes stichten niet een vuurtje maken voor de daklozen? Doen ze nog wat nuttigsquote:Op zondag 1 januari 2006 02:28 schreef Yolande het volgende:
[..]
Nou je wil op dit moment ook geen brandweerman in de regio Rotterdam zijn hoor. het is de hele avond al raak. Die jongens zijn ook al de hele avond bezig met allerlei branden te blussen, van woningbranden, autobranden enz enz... Petje af voor die mannen. (en vrouwen uiteraard)![]()
![]()
quote:Op zondag 1 januari 2006 02:28 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Heh heh, was ie een beetje goed? Want ik wil hem zien, en als ie goed is ga ik hem echt zien
quote:Op zondag 1 januari 2006 02:28 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Ik heb hem gezien in België... valt wel tegen hoor. Vond hem ff toepasselijk met het lijk.
Je bent helemaal oke,quote:
Voor jou ook!quote:Op zondag 1 januari 2006 02:27 schreef demins het volgende:
Voor iedereen een fantastisch 2006!
Dat het eenieder moge brengen wat eenieder ervan verwacht!
![]()
![]()
![]()
Beetje sneu voor die zwervers, zij hebben geen vuurwerk..quote:Op zondag 1 januari 2006 02:29 schreef Arliator het volgende:
[..]
Kunnen die mensen in plaats van brandjes stichten niet een vuurtje maken voor de daklozen? Doen ze nog wat nuttigs
Daarom heb ik het maar even gedaanquote:Op zondag 1 januari 2006 02:23 schreef Arliator het volgende:
[..]
Ik had het niet beter kunnen vertellen![]()
![]()
![]()
Maareh... wat heb je allemaal uitgespookt, dat je nu een lijk bent? Rol aangenomen in Baantjer?quote:
Non problemos amigoquote:Op zondag 1 januari 2006 02:31 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Whoopsie doopsie, niet gelezen, sorry!![]()
Het lijk wat hier aanwezig is?quote:Op zondag 1 januari 2006 02:28 schreef Foreverblue het volgende:
[..]
Ik heb hem gezien in België... valt wel tegen hoor. Vond hem ff toepasselijk met het lijk.
quote:Op zondag 1 januari 2006 02:27 schreef demins het volgende:
Voor iedereen een fantastisch 2006!
Dat het eenieder moge brengen wat eenieder ervan verwacht!
![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 1 januari 2006 02:26 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Heb je MSN?
Als je wilt mag je me toevoegen je ben lief genoeg dus je mag met me msnen![]()
Mooi gemaakt... ook voor jouquote:Op zondag 1 januari 2006 02:31 schreef soylent het volgende:
•. ¸`*•.¸ ¸.•*´¸.•*´
«´`•Gelukkig 2006*.•´`»
¸.•* ´¸.•*´ `*•.¸`*•.¸
Uiteraard wens ik je hetzelfde toe Arliator!quote:Op zondag 1 januari 2006 02:28 schreef Arliator het volgende:
[..]
BONG, ik wens natuurlijk jou ook een goed 2006, er gebeurde even heel veel dingen hier, daardoor was ik niet in staat om op jou te reageren
Maar Herman den Blijker heeft voor hen een kerstmaal gekookt deze week, dat heb ik nog nooit meegemaakt.quote:Op zondag 1 januari 2006 02:30 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Beetje sneu voor die zwervers, zij hebben geen vuurwerk..
Mijn voornemen van het nieuwe jaar.....quote:Op zondag 1 januari 2006 02:26 schreef Arliator het volgende:
[..]
Mijn voornemen voor het nieuwe jaar, meer happen![]()
Voor jou ook een voorspoedig 2006 Soylentquote:Op zondag 1 januari 2006 02:31 schreef soylent het volgende:
•. ¸`*•.¸ ¸.•*´¸.•*´
«´`•Gelukkig 2006*.•´`»
¸.•* ´¸.•*´ `*•.¸`*•.¸
Dan prik ik wel een vorkje meequote:Op zondag 1 januari 2006 02:34 schreef Yolande het volgende:
[..]
Maar Herman den Blijker heeft voor hen een kerstmaal gekookt deze week, dat heb ik nog nooit meegemaakt.![]()
Neuh, ik heb zelf mijn reerug gevuld met stoberisaus moeten maken, wat een werk elke keerquote:Op zondag 1 januari 2006 02:34 schreef Yolande het volgende:
[..]
Maar Herman den Blijker heeft voor hen een kerstmaal gekookt deze week, dat heb ik nog nooit meegemaakt.![]()
Dan weet je wat je te doen staat dit jaar... zwerfster wordenquote:Op zondag 1 januari 2006 02:34 schreef Yolande het volgende:
[..]
Maar Herman den Blijker heeft voor hen een kerstmaal gekookt deze week, dat heb ik nog nooit meegemaakt.![]()
Beetje blond..quote:Op zondag 1 januari 2006 02:34 schreef Arliator het volgende:
[..]
:3??? Pubertaal, af en toe is Russisch makkelijker dat wat de pubers af en toe uitkramen![]()
Kijk bedoel ik, ik ga met je mee... O nee je bent pas 15 dan kunnen we geen wijntje drinken. dorry gaat niet door.quote:
Zal me het jaartje wel wordenquote:Op zondag 1 januari 2006 02:34 schreef A-en-M het volgende:
[..]
Mijn voornemen van het nieuwe jaar.....
Meer laten happen![]()
![]()
Arliator 1
A-en-M 1
Naaaah... Leeftijdsgrens telt niet in Noord Hollandquote:Op zondag 1 januari 2006 02:37 schreef Yolande het volgende:
[..]
Kijk bedoel ik, ik ga met je mee... O nee je bent pas 15 dan kunnen we geen wijntje drinken. dorry gaat niet door.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |