Ah, SCH kan in een ander topic z'n gelijk niet halen, dus komt hier verder trollen.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:38 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, en hun directeur naar de hel verwensen en hakenkruizen op zijn deur schilderen![]()
Wat is er aggressief aan een ludieke actie?quote:Jezus, ben je zo agressief geboren?
In de fik steken een ludiek actie?quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:42 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ah, SCH kan in een ander topic z'n gelijk niet halen, dus komt hier verder trollen.
Even twee linkjes op de mail zetten, momentje....
Waar heb ik het over hakenkruizen en naar de hel verwensen?
Zo'n document is in strijd met alle arbeidsvoorwaarden welke je maar kan verzinnen. In het bedrijf waar ik werk zou dit inderdaad met hoongelach begroet worden, de prullenbak in verdwijnen en men inderdaad een beetje meer het gedrag laten zien, waar het document zich tegen uitspreekt.
[..]
Wat is er aggressief aan een ludieke actie?
God god, je hebt nog nooit van stijl figuren in een getikt verhaaltje gehoord? Je bent gewoon aan het trollen, zoals gewoonlijk. En dan voornamelijk omdat ik een zwaarder topic dan dit weiger om nog langer op je getroll in te gaan.quote:
Ja, en je kan ook slenterend door de gangen gaan om aan te tonen dat je schijt hebt aan een documentje van een overspannen directie. Dat noemt men ludiek.quote:Je kan toch gewoon met woorden duidelijk maken dat je het er niet mee eens bent. Als het in strijd is met arbeidsvoorwaarden dan is het toch snel genoeg van tafel?
Nee hoor, ik vind het prettig dat je inziet dat je over de schreef bent gegaan. Maar nu is het ineens een stijlfiguurquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:53 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
God god, je hebt nog nooit van stijl figuren in een getikt verhaaltje gehoord? Je bent gewoon aan het trollen, zoals gewoonlijk. En dan voornamelijk omdat ik een zwaarder topic dan dit weiger om nog langer op je getroll in te gaan.
quote:Overigens kap ik er hier na deze reactie ook mee, want blijkbaar krijg je daar dusdanig het schuim van op je lippen dat je mensen over het hele forum gaat stalken om ze uit te lokken tot reactie.
Dat noemt men kinderachtig en onvolwassen.quote:Ja, en je kan ook slenterend door de gangen gaan om aan te tonen dat je schijt hebt aan een documentje van een overspannen directie. Dat noemt men ludiek.
Dat is echt je natte droom he? Die goeie ouwe nazitijd...lekker met je spijkerlaarzen mensen in elkaar stampen en dan met de kameraden ff sieg heilen. Je bent zo geobsedeerd daardoor.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:38 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, en hun directeur naar de hel verwensen en hakenkruizen op zijn deur schilderen![]()
Je hebt het tegen Swets?quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:57 schreef wonko het volgende:
[..]
Dat is echt je natte droom he? Die goeie ouwe nazitijd...lekker met je spijkerlaarzen mensen in elkaar stampen en dan met de kameraden ff sieg heilen. Je bent zo geobsedeerd daardoor.
Nee, tegen jou...ouwe fascist.quote:
Nou, het is natuurlijk een eenzijdige wijziging van de (secundaire) arbeidsvoorwaarden. Dus wanneer meneer de directeur dat zo graag wil beschouw ik het als een openbreking van mijn arbeidscontract en kunnen we het meteen gaan hebben over mijn salarisquote:Op dinsdag 27 december 2005 12:57 schreef heiden6 het volgende:
Bij mijn oude werkgever mocht je ook alleen maar naar het toilet in de pauze. Ik vind het ook belachelijk, maar goed, als je het echt heel erg vindt staat het je vrij om ontslag te nemen.
quote:Op dinsdag 27 december 2005 14:06 schreef Alicey het volgende:
Ik vind het jammer dat niet duidelijk is hoe de werknemers er op gereageerd hebben..
Een normaal wandeltempo.quote:Op dinsdag 27 december 2005 14:00 schreef amaranta het volgende:
Hoe hard is dat eigenlijk? 5 km per uur?
I
Je bent niet verplicht om met die wijziging akkoord te gaan.quote:Op dinsdag 27 december 2005 14:05 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Nou, het is natuurlijk een eenzijdige wijziging van de (secundaire) arbeidsvoorwaarden. Dus wanneer meneer de directeur dat zo graag wil beschouw ik het als een openbreking van mijn arbeidscontract en kunnen we het meteen gaan hebben over mijn salaris.
Je kunt wel heel makkelijk gaan roepen dat sls het je niet bevalt je maar ontslag moet nemen, maar zo simpel ligt het natuurlijk niet. Dat je met bepaalde (misschien absurde) voorwaarden accoord gaat bij het in dienst treden, OK, dat weet je van te voren. Maar wanneer je eenmaal onder bepaalde arbeidsvoorwaarden (al dan niet schriftelijk vastgelegd) in dienst bent kunnen die m.i. niet zomaar gewijzigd worden omdat de directeur daar even zin in heeft.
Volgens mij is het nog amper bekend.quote:Op dinsdag 27 december 2005 14:06 schreef Alicey het volgende:
Ik vind het jammer dat niet duidelijk is hoe de werknemers er op gereageerd hebben..
BHFH zal het wel hebben......quote:Op dinsdag 27 december 2005 12:53 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Bron
Wat een absuurde maatregels die helemaal niet meer van deze tijd zijn.![]()
Zijn er meer mensen die op hun werk dit soort rare maatregelen hebben?
Zoals op elke gemiddeld ministerie of overheidsinstelling...... geen hond die het merkt al je even een middagje 'weg' bent ... wel je jasje over je stoel laten hangen en PC aan....quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:25 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik had express al slenterend met m'n klauwen in mijn zakken elk uur naar het toilet vetrokken, om onderweg nog een bak koffie te scoren bij de automaat.
Ik denk dat dit ook meer bedoeld is voor een montagehal of zo, dan kan ik me er nog iets bij indenken.quote:Op dinsdag 27 december 2005 14:08 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ja, maar dat kan toch niet op een kantoor? In ieder geval niet de kantoren die ik ken
Mjah.. Het lijkt me ook niet echt dat het gewaardeerd wordt als je het ter plekke doet.quote:Op dinsdag 27 december 2005 14:58 schreef TrenTs het volgende:
Knappe jongen die mij tegenhoudt als ik naar de WC wil. Als je moet, dan ga je.
Vast niet, maar dan moeten ze je maar gewoon naar het toilet laten gaan.quote:Op dinsdag 27 december 2005 15:00 schreef Alicey het volgende:
[..]
Mjah.. Het lijkt me ook niet echt dat het gewaardeerd wordt als je het ter plekke doet.
Je kunt natuurlijk zeggen: "Of je laat me gaan, of je haalt een dweil."quote:Op dinsdag 27 december 2005 15:00 schreef Alicey het volgende:
[..]
Mjah.. Het lijkt me ook niet echt dat het gewaardeerd wordt als je het ter plekke doet.
Bazen zijn dan zo doortrapt om te vinden dat je je andere werk "ineens" niet goed meer doet.quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:28 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee, die zou hij niet krijgen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |