quote:Op maandag 26 december 2005 09:17 schreef Githa het volgende:
Gaat helemaal goed komen Wennie en een traantje laten, omdat je hem moet missen is toch helemaal niet erg, het zou pas moeilijk worden als je hem dan ook niet achter liet.
Ohw, wat bij mij overigens goed helpt, is niet bellen!Als ik bel en ik hoor hem huilen dat bevestigd dat alleen mijn gevoel van 'zie je wel' dus wat niet weet wat niet deert en een beetje vertrouwen dat ze me wel bellen als er iets is.
Maar dat Robin 2 dagen naar familie kan, is natuurlijk erg fijn.
Na 4 weken moet er al een bepaalde verbetering zijn om al meer mobiliteit te krijgen/hebben. Dan gaat de oefentherapie al licht van start en mag je de 1 kilo naar de 2 kilo opvoeren. Gezien het feit dat ik net een half uur kan zitten en dan vervolgens 2 uur moet liggen om weer een beetje naar de wc te kunnen waggelen en gezien de stijging van de pijn is de conclusie dus dat het niet geslaagd is. Ik had dus al veel meer moeten kunnen doen omdat de wond genezen is voor het grootste deel en in het begin zeiden ze dat de pijn dus van de wond af kwam als ik wees waar het zat. Die pijn is dus uit gaan breiden en erger geworden ipv minder.quote:Op dinsdag 27 december 2005 23:47 schreef bixister het volgende:
oh wat erg anitra... maar hoe zat het dan met dat er pas na 6 weken echt een conclusie kon worden getrokken?
Randa, ga echt op je strepen staan wat betreft het kraambezoek. Ik dacht dat wij het goed verdeeld hadden maar het was me alsnog soms teveel. En als jij moe bent gooi het bezoek dan gewoon zonder pardon de deur weer uit. En als er veel mensen tegelijk komen is het voor Merlijn rustiger om even een show-rondje te doen en dan lekker apart te slapen. (ik heb Emma een keer beneden gehad toen de kamer vol bezoek zatquote:Op maandag 2 januari 2006 17:59 schreef Randa_v het volgende:
Ik kom me hier nu ook maar even melden.
Morgen komt de kraamhulp alweer voor de laatste keer, gelukkig valt het, op de borstvoeding na, niet tegen en ben ik ook weer wat mobieler en minder moe. Wel zie ik op tegen de hoeveelheid bezoek wat er nog komen gaat.
Afgelopen zaterdag had ik de eerste kraamtraantjes na een vermoeiende nacht met stuwing, pijnlijk bloedende tepels en een wakkere Merlijn. Gelukkig zag ik het door de kraamhulp ook al gauw weer een stuk positiever in.
Ben benieuwd hoe het komende dagen zal zijn als de kraamhulp weg is.
Dat was ook wel mijn plan ja, mijn haar gaat nu elke morgen standaard in een paardestaart en dan nog ziet het het er niet echt leuk uitquote:Op dinsdag 3 januari 2006 08:57 schreef Lishe het volgende:
Jelief, naar de kapper op de eerste KDV oefendag! Dan weet je zeker dat je niet weg kunt!
arme jij. wat ontzettend Naar. met een hoofdletter ja. Knuf dame...quote:Op dinsdag 27 december 2005 23:35 schreef Anitra het volgende:
Renzell hoe gaat het met jou?
Hier een minder leuke update. Gezien het verlopp van herstel kunnen we nu na ruim 4 weken zeggen dat de operatie niet geslaagd is. Of de cyste toch groter is geworden ondanks de drain of dat er een zenuw beschadigt is dat weten we nog niet. Dat word allemaal 23 januari pas duidelijk wanneer dat uit gezocht kan worden. Ik kan nu nog minder dan voor de operatie. Toen kon ik nog redelijk met veel medicijnen de dag zittend door brengen. Momenteel is dat onmogelijk. Het is een behoorlijke klap en wat de toekomst hier brengt moeten we afwachten.
Wel wil ik iedereen bedanken voor de steun, tijdens en na de operatie!!!
Randa ik kan je sperti aanraden. Werkte hier binnen 2 dagen al, echt een superoplossing tegen aambeien.quote:Op zondag 8 januari 2006 11:08 schreef Randa_v het volgende:
Zo heb ik door de bevalling last van aambeien, zo erg dat ik eigenlijk niet eens meer naar de wc durf.Ook heb ik wat last van mijn bekken volgens mij, wil eigenlijk toch wel graag weten waar ik op moet letten. Zal meteen ook maar naar anticonceptie vragen, hoop dat ik toch weer aan de implanon mag ook al geef ik borstvoeding. De pil is een te groot risico voor mij, omdat ik die altijd vergeet.
Verder heb ik een allergie rond mijn tepels, jeukt zo lekker. Jeeh, ben benieuwd of ik een afspraak kan krijgen van een half uur.
![]()
![]()
ik heb dta nooit gelikt maar nu dus op recept van de arts in het zkh.. ik vind het zo raar maar niemand weet waaromquote:Op zondag 8 januari 2006 20:49 schreef Rottdog het volgende:
Foliumzuur is alleen voor de eerste 3 mnd zwangerschap
Foliumzuur is een belangrijke B-vitamine, die een rol speelt bij de aanmaak van DNA.
Lijkt me dus niet echt van toepassing op jou toch?quote:In een recent advies noemt de American Dietetic Association foliumzuursupplementen niet alleen nodig voor zwangere vrouwen, maar ook voor ouderen, strikte veganisten en iedereen die onvoldoende groenten en fruit eet. Foliumzuur zou namelijk ook een belangrijke rol spelen in de preventie van hart- en vaatziekten.
Wat voor soort oefeningen doe je dan? en kan het kwaad zo'n verzakking?quote:Op zondag 8 januari 2006 21:06 schreef Ladybos het volgende:
Fuente dat drukgevoel klinkt een beetje als een verzakking, ik heb dat ook. Ook als ik lang gestaan heb trouwens. Het is op te lossen met bekkenbodemspier oefeningen.
Het aanspannen van de kringspieren van de blaas, anus en vagina is zo een oefening, dit moet je verschillende keren achterelkaar doen. Heb ik op de yoga gehad. Een verzakking kan oa incontinentie tot gevolg hebben volgens mij. Ik ga in iedergeval beginnen met deze oefeningen. Als het niet helpt, laat ik me doorverzijzen naar de fysio.quote:Op zondag 8 januari 2006 21:40 schreef Fuente het volgende:
[..]
Wat voor soort oefeningen doe je dan? en kan het kwaad zo'n verzakking?
Tja ik heb daar ook last van en Chantel is nu al 8 maanden oud. Ik had dit probleem ook na de geboorte van Joshua. Het schijnt een verschijnsel te zijn dat komt van als je een bevalling gehad met zo'n zuignap of verlostang. Enige wat je hieraan kan doen is je bekkenbodemspier oefeningen doen. De dokter heeft daar helaas geen andere alternatief voor. Jij bent nog niet zo lang geleden bevallen. Doe je wel je oefeningen om al je spieren weer in werking te krijgen zoals buikspier oefeningen.quote:Op zondag 8 januari 2006 20:53 schreef Randa_v het volgende:
Oké Sperti, ga ik onthouden.
Trouwens mijn lijstje voor de huisarts is niet eens compleet. De pijn in mijn bekken, zijn de bekkenbodem spieren, want ik ben dus ook nog hartstikke incontinent.
Die oefeningen schijn je je hele leven elke dag te moeten doen, en dat is me verteld door een exper die ik had geraadpleegd. Ik schaamde me namelijk rot af en toe. Even in een deuk liggen eindigde dan in tranen bij mij, want ik moest hard naar boven lopen en de rest kan je wel raden. Het was niet zo heel erg hoor. Maar erg genoeg voor mijzelf.quote:Op zondag 8 januari 2006 21:46 schreef Randa_v het volgende:
[..]
Het aanspannen van de kringspieren van de blaas, anus en vagina is zo een oefening, dit moet je verschillende keren achterelkaar doen. Heb ik op de yoga gehad. Een verzakking kan oa incontinentie tot gevolg hebben volgens mij. Ik ga in iedergeval beginnen met deze oefeningen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |