Beide msns wachtwoord aangepast.. inbox gewistquote:Op zondag 25 december 2005 14:23 schreef Pure-Poison het volgende:
Aangezien mijn relatie pas over is omdat mijn ex mij zonodig voor de gek moest houden spoken er echt verschillende wraakacties door mijn hoofd.Dingen die ik (hoogstwaarschijnlijk) nooit zou uitvoeren.Sommige vriendinnen zeggen dat ik echt wraak moet nemen,maarja je schiet er niks mee op,hou liever de eer aan mezelf. Zijn er hier mensen die hun wraakfantasie tot werkelijkheid hebben gebracht want het lijkt me toch ook wel even heerlijk!!!
Waarom niet?quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:24 schreef Carda het volgende:
Ligt eraan hoe de relatie uit mekaar gaat, als hij/zij vreemd is gegaan bijvoorbeeld heeft hij/zij geen respect meer voor jou getoond, waarom zou jij hem/haar dan nog respecteren?
Mja is een keuze die je maakt dan, ik heb geen wraak genomen. Ben alleen eerlijk geweest tegen iedereen die vroeg waarom ik er zo kapot van was. En zelfs daar werd m'n ex boos over.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:28 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Waarom niet?
Omdat ze vreemd is gegaan?
Is haar keus, zal niet opeens doen alsof ik iemand anders ben geworden ofzo . Zou het wel dom en sletterig van dr vinden, maar dat is puur objectieve feitbeoordeling, ipv disrespect tonen .
Als je "wraak" gaat nemen, ben je net zo ernstig bezig als degene die je een reden gaf om wraak te nemen.
Na die wraak is je karma niet meer positief
Nou als ze daar boos om wordt, dan zou ik er zeker wel een stokje voor steken.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:33 schreef Carda het volgende:
[..]
Mja is een keuze die je maakt dan, ik heb geen wraak genomen. Ben alleen eerlijk geweest tegen iedereen die vroeg waarom ik er zo kapot van was. En zelfs daar werd m'n ex boos over.
Op dat moment had ik er geen schijt aan.. nu wel.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:46 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Nou als ze daar boos om wordt, dan zou ik er zeker wel een stokje voor steken.
Zij is als enige de oorzaak van het feit dat jij vertelt waar je mee zit, niet jij .
Dat zou ik haar heel duidelijk maken .
En verder schijt aan haar hebben .
indeedquote:Op woensdag 22 februari 2006 16:48 schreef Carda het volgende:
[..]
Op dat moment had ik er geen schijt aan.. nu wel.
Het is mijn leven en zij hield toen geen rekening met mij, nu ik niet meer met haar.
Die is erg leukquote:Op zondag 25 december 2005 16:36 schreef Vivi het volgende:
Moet meteen denken aan het verhaal van Tineke Verburg; toen zij erachter kwam dat haar man vreemd ging heeft ze alle knopen van al zijn kleren afgeknipt en een briefje achtergelaten met "Je nieuwe vriendin kan toch zo goed naaien? "
Wel strakke actie
Erg herkenbaarquote:Op woensdag 22 februari 2006 16:33 schreef Carda het volgende:
[..]
Mja is een keuze die je maakt dan, ik heb geen wraak genomen. Ben alleen eerlijk geweest tegen iedereen die vroeg waarom ik er zo kapot van was. En zelfs daar werd m'n ex boos over.
Dat gaf zeker wel een bevredigend gevoel of niet, iemand zo aan de schandpaal nagelen. Pff wat een kansloze relatie moet je dan gehad hebben.quote:Op woensdag 22 februari 2006 20:14 schreef het.ismij het volgende:
k zou ook wraak nemen op een manier die onterend en min of meer walgelijk is.
But i dont care op zoon moment.
Iemand geestelijk kapot maken is dan mijn doel, en ben ik 1 keer redelijk in geslaagd al zeg ik het zelf.
Denk dan aan wachtwoorden wijzigen, fotows op i-net. en ja, mijn vrienden werden haar vrienden. alleen daarna kreeg ze alleen maar vijanden.
Tuurlijk kun je je in mensen vergissen, maar of dat nou alleen aan de andere partij ligt? Ik zie nog steeds de waarde er niet van in om iemand aan de schandpaal te spijkeren. Is het zo moeilijk te accepteren dat ze toch niet zo was als je graag had willen zien? Is de rest van je leven zo waardeloos, onbevredigend en pathetic dat je je maar gaat focussen op het terugpakken van je ex?quote:Op zondag 26 februari 2006 22:55 schreef Xtinction het volgende:
Boebie: je kan je heel erg vergissen in mensen. Waar jij dacht dat je een goede relatie had, had je dat achteraf totaal niet, en was die persoon al geruime tijd bezig om tegen jou te plotten. Ik weet niet zeker of jij inziet hoeveel pijn je iemand daarmee kan doen. Sommige mensen verdienen de schandpaal. De vraag is waar je die grens legt, jij hoog, hij laag. Heeft geen ene drol met je voorgaande relatie te maken. Het gaat om de actie op het eind die telt.
Absoluut waar! Heb het ook meegemaakt, maar het zit gewoon niet in me om wraak te nemen, heeft er ook een beetje mee te maken dat ik nog regelmatig met die persoon te maken heb helaas.quote:Op zondag 26 februari 2006 22:55 schreef Xtinction het volgende:
je kan je heel erg vergissen in mensen. Waar jij dacht dat je een goede relatie had, had je dat achteraf totaal niet, en was die persoon al geruime tijd bezig om tegen jou te plotten(klinkt paranoide, maar soms is het echt zo). Ik weet niet zeker of jij inziet hoeveel pijn je iemand daarmee kan doen. Sommige mensen verdienen de schandpaal.
Op het moment dat iemand waarvan je houdt je zoiets flikt, dan voelt het wel zo ja.... Ik heb et niet gedaan, maar ik kan het me heel goed voorstellen, that's all i'm sayingquote:Is de rest van je leven zo waardeloos, onbevredigend en pathetic dat je je maar gaat focussen op het terugpakken van je ex?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |