 
		 
			 
			
			
			Als ze maar ietsje minder kosten dan!quote:Op zaterdag 24 december 2005 14:03 schreef MrDoegewoon het volgende:
Ik hoop dat van Geel nog meer zulke aankopen gaat doen
 
			 
			
			
			Dat wel idd, maar ik denk dat ie heus wel goede maar toch goedkopere spelers weet te vindenquote:Op zaterdag 24 december 2005 14:03 schreef Suijk het volgende:
[..]
Als ze maar ietsje minder kosten dan!
 
			 
			
			
			ach, met successen komt er ook weer meer geldquote:Op zaterdag 24 december 2005 14:03 schreef Suijk het volgende:
[..]
Als ze maar ietsje minder kosten dan!
 
			 
			
			
			quote:Heerenveen-spits Klaas Jan Huntelaar heeft vrijdag met Ajax de persoonlijke onderhandelingen afgerond. Berichten dat de clubs er ook al uit zouden zijn, blijken niet juist te zijn.
Volgens een persvoorlichter van Ajax lopen de onderhandelingen met Heerenveen nog en worden de contracten bestudeerd. Vrijdagmiddag kwamen in de media berichten van een definitieve transfer, die later door Ajax werden genuanceerd.
Huntelaar heeft zijn wens om voor Ajax te spelen met een handtekening bekrachtigd. Hoe groot het gat tussen de vraagprijs van Heerenveen en aanbod van Ajax was, is niet bekend.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Teletekst meld dat ze eruit zijn maar dat de juristen nog bezig zijn over de voorwaarden, wat is jouw bron overigens?quote:
 
			 
			
			
			Ik ookquote:Op zaterdag 24 december 2005 14:18 schreef S-Two het volgende:Van Geel
Ik heb echt vertrouwen in die man.
 
			 
			
			
			Eerst wel ja, dat stond toen ook op NOS-teletekst. Maar de onderhandelingen waren toen nog gaande.quote:
 
			 
			
			
			Ajax.nl loopt altijd achter, maar teletekst meld dus een principe akkoordquote:Op zaterdag 24 december 2005 14:26 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik ook.
En overigens meldt Ajax zelf ook nog steeds dat het met SCH in onderhandeling is.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			SCH was al erg blij met 8 miljoen :quote:Op zaterdag 24 december 2005 14:26 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik ook.
En overigens meldt Ajax zelf ook nog steeds dat het met SCH in onderhandeling is.
Dus ik denk dat het zometeen wel officieel bekend zal worden gemaakt.quote:
 
			 
			
			
			Na de kerst waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 24 december 2005 14:31 schreef golfer het volgende:
Ach, die handtekening zal ook wel snel volgen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			zal toch wel gewoon 9 miljoen zijn.. http://www.abelenstra.com/frl/index.php?option=content&task=view&id=1222quote:Op zaterdag 24 december 2005 14:27 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Eerst wel ja, dat stond toen ook op NOS-teletekst. Maar de onderhandelingen waren toen nog gaande.
Later is dat 8 miljoen geworden (www.vi.nl). Ik begrijp ook niet waarom NOS-TT zo traag is met het aanpassen van hun pagina, sinds gistermiddag staat er precies hetzelfde. Kan zijn dat ze wachten tot Huntelaar ook daadwerkelijk getekend heeft.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			at5quote:Op zaterdag 24 december 2005 14:23 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Teletekst meld dat ze eruit zijn maar dat de juristen nog bezig zijn over de voorwaarden, wat is jouw bron overigens?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 24 december 2005 14:33 schreef Gelderland het volgende:
Zlatan kostte ook 8 miljoen.....als huntelaar net zo succesvol wordt is het dat geld wel waardEn niet te vergeten dat Koné rond de 10 miljoen! heeft gekost.....Dan heb ik toch liever een speler als Huntelaar. Alleen wél balen dat Vd Vaart maar voor 5 miljoen is weggaan..maarjaa
 
			 
			
			
			zo dacht ik ook jaquote:Op zaterdag 24 december 2005 14:41 schreef Da_Sandman het volgende:
Staan we ineens bovenaan in de topscorerslijst
 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 24 december 2005 14:41 schreef Da_Sandman het volgende:
Staan we ineens bovenaan in de topscorerslijst
 
			 
			
			
			* SCH weet dat zelf toch het bestequote:Op zaterdag 24 december 2005 14:26 schreef Da_Sandman het volgende:
En overigens meldt Ajax zelf ook nog steeds dat het met SCH in onderhandeling is.
 
			 
			
			
			Hij kan niet schrijven maar bijt met zijn voortanden in het contractquote:Op zaterdag 24 december 2005 14:31 schreef golfer het volgende:
Ach, die handtekening zal ook wel snel volgen.
 
			 
			
			
			En het komt niet bij jouw op dat deze informatie miscchien gekleurd zou kunnen zijn, gelet op de bron en op wie het zegt.quote:Op zaterdag 24 december 2005 14:37 schreef Leafste het volgende:
[..]
zal toch wel gewoon 9 miljoen zijn.. http://www.abelenstra.com/frl/index.php?option=content&task=view&id=1222
 
			 
			
			
			jij denkt dat de voorzitter van SC Heerenveen niet weet voor welk bedrag hij z'n topspeler verkoopt?quote:Op zaterdag 24 december 2005 15:01 schreef Shreyas het volgende:
[..]
En het komt niet bij jouw op dat deze informatie miscchien gekleurd zou kunnen zijn, gelet op de bron en op wie het zegt.
Dan geloof ik de neutrale objectieve journalisten die het verhaal en het bedrag van beide kanten hebben gehoord toch eerder.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |