Uiteraard, als je wat verder kijkt is er al een slotje op gezet.quote:Op woensdag 28 december 2005 22:51 schreef olsentwinnetje het volgende:
[..]
De zeeland reeks is er al dus hoeft niet aangemaakt te worden schat
Het is niet wenselijk. In het kader van 'de leefbaarheid van ONZ en de rest van het forum willen we er geen nieuwe reeksen bij hebben'.quote:Op woensdag 28 december 2005 22:51 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Is er niet genoeg webspace?
Wordt het anders onduidelijk voor de andere users?
Please tell me, ik ben erg nieuwsgierig en over het algemeen een beleefde user.
Vanavond ga Onzin Slowchat weer open dusquote:Op woensdag 28 december 2005 22:53 schreef NJ het volgende:
[..]
Het is niet wenselijk. In het kader van 'de leefbaarheid van ONZ en de rest van het forum willen we er geen nieuwe reeksen bij hebben'.
Het officiële standpunt is zelfs zo dat we de reeksen die er nu zijn ook liever niet hebben, maar die gedogen, omdat ze er al zijn. We willen dus liever minder reeksen dan meer reeksen en daarom is een nieuwe reeks niet toegestaan.
Ik kan het me voorstellen.quote:Op woensdag 28 december 2005 22:53 schreef NJ het volgende:
[..]
[quote]Het is niet wenselijk. In het kader van 'de leefbaarheid van ONZ en de rest van het forum willen we er geen nieuwe reeksen bij hebben'.
Onze reeks bestond en werd ook ineens dichtgegooid.quote:Het officiële standpunt is zelfs zo dat we de reeksen die er nu zijn ook liever niet hebben, maar die gedogen, omdat ze er al zijn. We willen dus liever minder reeksen dan meer reeksen en daarom is een nieuwe reeks niet toegestaan.
So be it. Die reeks is er.quote:Op woensdag 28 december 2005 22:55 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Ik kan het me voorstellen.
Maar dan moet je wel consequent zijn en die andere reeksen er ook uit halen.
Ik vind het pure voortrekkerij.
Ik weet ook niet waarom, maar dat is langer dan een half jaar geleden, de tijd die ik mod ben, en ook langer dan de tijd dat die regel is ingesteld.quote:Onze reeks bestond en werd ook ineens dichtgegooid.
Ik heb geen idee waarom toendertijd.
Maar ik weet nog wel dat Eindhoven mocht voorbestaan, dit vind ik zoo jammer en dan komen we weer terug op het bovenstaande punt dat ik naar voren breng.
Met wie zou ik in contact kunnen komen die mij wel een juist antwoord kan geven?quote:Op woensdag 28 december 2005 22:58 schreef NJ het volgende:
[..]
So be it. Die reeks is er.
[..]
Ik weet ook niet waarom, maar dat is langer dan een half jaar geleden, de tijd die ik mod ben, en ook langer dan de tijd dat die regel is ingesteld.
Er komt gewoon geen nieuwe reeks bij.
Dát is het juiste antwoord. De zeeland-reeks is dood, voltooid verleden tijd en valt dus niet onder de regel van de toegestane regels.quote:Op woensdag 28 december 2005 23:00 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Met wie zou ik in contact kunnen komen die mij wel een juist antwoord kan geven?
Berust op zijn/haar eigen MOD verleden en het fok!verleden.
A.U.B. ook iemand die van de Zeeland SC afwist.
En daarom staan we géén reeksen toe. Kijk maar eens in FB, daar is laatst nog 2,5 topic volgeluld door mensen die helemaal geen reeksen willen.quote:Sorry, maar ik vind je antwoord iets te simpel.
Fok! bestaat voor zijn users, niet voor alleen de MODs.
Verbind me nu maar gewoon netjes door met iemand anders.quote:Op woensdag 28 december 2005 23:02 schreef NJ het volgende:
[..]
Dát is het juiste antwoord. De zeeland-reeks is dood, voltooid verleden tijd en valt dus niet onder de regel van de toegestane regels.
En daarom staan we géén reeksen toe. Kijk maar eens in FB, daar is laatst nog 2,5 topic volgeluld door mensen die helemaal geen reeksen willen.
Dat jij toevallig iets wil, betekend nog niet dat wij moeten buigen naar die wil, 'omdat jij en dus iedereen het wil'.
Omdat Bupa er nooit meer isquote:Op woensdag 28 december 2005 22:58 schreef NJ het volgende:
En weer zit ik deze oeverloze discussie te voeren.
Waarom Pool of Bupatih niet een keertje..
Als het Zeelandtopicje open stond was er al snel 20 topics volgeluld maar okquote:Op woensdag 28 december 2005 23:02 schreef NJ het volgende:
[..]
Dát is het juiste antwoord. De zeeland-reeks is dood, voltooid verleden tijd en valt dus niet onder de regel van de toegestane regels.
[..]
En daarom staan we géén reeksen toe. Kijk maar eens in FB, daar is laatst nog 2,5 topic volgeluld door mensen die helemaal geen reeksen willen.
Dat jij toevallig iets wil, betekend nog niet dat wij moeten buigen naar die wil, 'omdat jij en dus iedereen het wil'.
Ik zit hier bijna een half jaar! Heb je enig idee hoe lang dat is voor een ONZ-mod?quote:Op woensdag 28 december 2005 23:04 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Dat jij nieuw bent in dit vak, hoef ik niet de dupe van te zijn.
Eindhoven topic bestaat maar uit 3 mensen ofzoquote:Op woensdag 28 december 2005 23:06 schreef Pool het volgende:
Ik weet het ook niet precies, maar de meeste reeksen die eerder al dicht zijn gegaan, zijn gesloten wegens inhoudsloosheid, ruzies of te weinig deelnemende users. Dat zal bij de Zeelandreeks ook wel zo geweest zijn.
In elk geval is mede door het gedoe die reeksen vaak met zich meebrengen en doordat het zorgt voor kliekjes binnen ONZ, besloten om een reeksenstop in te stellen. Die geldt al redelijk lang en het bevalt goed.![]()
n00b.quote:Op woensdag 28 december 2005 23:07 schreef NJ het volgende:
[..]
Ik zit hier bijna een half jaar! Heb je enig idee hoe lang dat is voor een ONZ-mod?.
Goed, ben ik best met je eens, maar dan nog, er zijn nog steeds reeksen. Zeeland had geen ruzies of geziek of wat dan ook. Dus toch iets wat ik niet echt snap.quote:Op woensdag 28 december 2005 23:06 schreef Pool het volgende:
Ik weet het ook niet precies, maar de meeste reeksen die eerder al dicht zijn gegaan, zijn gesloten wegens inhoudsloosheid, ruzies of te weinig deelnemende users. Dat zal bij de Zeelandreeks ook wel zo geweest zijn.
In elk geval is mede door het gedoe die reeksen vaak met zich meebrengen en doordat het zorgt voor kliekjes binnen ONZ, besloten om een reeksenstop in te stellen. Die geldt al redelijk lang en het bevalt goed.![]()
Op welke feiten worden deze zaken gebaseerd?quote:Op woensdag 28 december 2005 23:06 schreef Pool het volgende:
[quote]Ik weet het ook niet precies, maar de meeste reeksen die eerder al dicht zijn gegaan, zijn gesloten wegens inhoudsloosheid, ruzies of te weinig deelnemende users. Dat zal bij de Zeelandreeks ook wel zo geweest zijn.
Kliekjes heb je ook zonder reeksen.quote:In elk geval is mede door het gedoe die reeksen vaak met zich meebrengen en doordat het zorgt voor kliekjes binnen ONZ, besloten om een reeksenstop in te stellen. Die geldt al redelijk lang en het bevalt goed.![]()
Heb je een linkje van het laatste deel ofzo? Niet dat het voor de discussie iets zal uitmaken. Reeks ging toen dicht, dus die rechten zijn verspeeld. Er zullen eerder reeksen stoppen dan dat er eentje bijkomt.quote:Op woensdag 28 december 2005 23:08 schreef Vava het volgende:
[..]
Goed, ben ik best met je eens, maar dan nog, er zijn nog steeds reeksen. Zeeland had geen ruzies of geziek of wat dan ook. Dus toch iets wat ik niet echt snap.
Te kort voor dit onderwerp.quote:Op woensdag 28 december 2005 23:07 schreef NJ het volgende:
[..]
Ik zit hier bijna een half jaar! Heb je enig idee hoe lang dat is voor een ONZ-mod?.
Géén extra reeksen in ieder geval.quote:Op woensdag 28 december 2005 23:09 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
wil ik toch wel eens weten wat de bedoeling is van ONZ.
Lang genoeg om te kunnen beoordelen of er een reeks bijkomt.quote:Op woensdag 28 december 2005 23:10 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
[..]
Te kort voor dit onderwerp.
Wat een vraag joh op dit tijdstipquote:Op woensdag 28 december 2005 23:10 schreef Pool het volgende:
[..]
Heb je een linkje van het laatste deel ofzo? Niet dat het voor de discussie iets zal uitmaken. Reeks ging toen dicht, dus die rechten zijn verspeeld. Er zullen eerder reeksen stoppen dan dat er eentje bijkomt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |