abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33323546
quote:
Aangifte hakenkruis in arm blijkt vals

Een 16-jarige jongen die twee weken geleden beweerde in Zwolle door een groepje 'getinte jongens' een hakenkruis in de arm gekrast te hebben gekregen, blijkt het voorval te hebben verzonnen. De jongen, afkomstig uit het in de buurt gelegen Hattem, heeft de verwonding zelf aangebracht, zo meldt de politie.

De Hattemer verklaarde van de fiets te zijn getrapt, waarna hij door vijf of zes personen werd mishandeld. Hij zou daarbij zijn uitgemaakt voor nazi. Het incident zou plaats hebben gevonden in een tunnel onder de snelweg A28. "Uit nader onderzoek is gebleken dat het om een valse aangifte gaat. De jongen heeft bij zichzelf de verwondingen aangebracht", verklaarde een woordvoerder van de politie IJsselland vandaag.

Het is de tweede keer deze week dat een geruchtmakende mishandeling verzonnen blijkt door het 'slachtoffer'. Dinsdag kwam uit dat een 49-jarige gehandicapte vrouw uit het Zuid-Hollandse Spijkenisse een overval in scène had gezet, en zelf verantwoordelijk was voor de dood van haar hondje.
Wordt dit een nieuwe rage ofzo? Eerst de mevrouw en haar hondje, nu dit

Overigens werd er in dit verhaal METEEN gewezen naar 'getinten' (zie ook het topic: Getinten krassen Hakenkruis in onderarm jongen ), dit ook in verband met de verklaring van het zogenaamde slachtoffer. Terwijl in het verhaal van het opgehangen hondje deze conclusie alleen in de bijbehorende nieuwsposts/topics werd getrokken door vele users.

Ik heb het idee dat het originele nieuwsbericht bij meer mensen blijft hangen dan de 'rectificatie'... maar dat is niets meer dan een gevoel.

Probleem is dat dit niet alleen allochtonen onterecht een nog slechtere naam geeft, het heeft ook nadelige gevolgen mbt de geloofwaardigheid bij de gevallen waar WEL echt iets is gebeurd.
Krekker is de bom!
  donderdag 22 december 2005 @ 22:06:25 #2
136711 Amsterdam_Love
You really wanna be a wannabe?
pi_33324173
Er is via de media geen kijk meer op wat nou echt is of wat niet. Ik bedoel, er is zoveel positieve discriminatie, stiltebeleid etc. dat het gewoon niet meer duidelijk is. Waarom zou deze jongen zelf dat hakenkruis krassen en er dan mee naar de politie gaan? Aandacht? Gewoon een gek?
Ik geloof het niet meer zo...
Hoezo is anderhalf uur geen vluggertje?
pi_33324196
Schandalig .

en kijk eens naar de vorige reacties ze moeten zich diep schamen
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
pi_33324210
dat had ik al verwacht
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_33324315
wannabee nazi dus.
  donderdag 22 december 2005 @ 22:10:33 #6
125633 Martijn_fijn
I geni s'incontrano
pi_33324365
Wat een verrassing.. Maar veel mensen (ook op Fok!) geloofden al niet veel van het verhaal.

Het is wel een irritante trend aan het worden met al die valse aangiftes.
  donderdag 22 december 2005 @ 22:11:30 #7
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_33324425
quote:
Op donderdag 22 december 2005 22:07 schreef MissyMirjaM het volgende:
dat had ik al verwacht
Ik ook, helaas. Die getikte gehandicapte met haar hanghondje kwam wat meer from the left field, in ieder geval.

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_33324477
quote:
Op donderdag 22 december 2005 22:11 schreef Verbal het volgende:

[..]

Ik ook, helaas. Die getikte gehandicapte met haar hanghondje kwam wat meer from the left field, in ieder geval.

V.
die gehandicapte kwam voor mij out of the blue, maar dit had ik al verwacht, zodra ik het hoorde. waarom weet ik niet, klonk waarschijnlijk té vreemd.
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_33325873
quote:
Op donderdag 22 december 2005 22:07 schreef Meki het volgende:
Schandalig .

en kijk eens naar de vorige reacties ze moeten zich diep schamen
Ik denk dat diegenen die zich het meest moeten schamen, degenen zijn die valse aangiften doen. Simpele generalisaties (als in 'bijna alle allochtonen tuig') zijn naar mijn mening altijd achterlijk, of zo'n verhaal nu wel of niet waargebeurd is.

Belangrijk verschil tussen dit voorval en het opgehangen hondje, is dat hier het zogenaamde slachtoffer de daders zelf als 'getint' bestempelde.
In het geval van het hondje werd nergens iets gerept over afkomst. En toch waren ook daar velen op Fok! die TOCH meteen de schuld op allochtonen schoven. DAT vind ik wel een stuk kwalijker.

Dat de schuld in dit geval op allochtonen werd geschoven kan ik me nog wel voorstellen, immers het zogenaamde slachtoffer gaf dit zelf aan met zijn omschrijving.

Maar goed, wat ik al zei, niet alleen allochtonen zijn de dupe van dit soort valse aangiften/beschuldigingen, ook ECHTE slachtoffers worden hier de dupe van. Hun geloofwaardigheid wordt naarmate valse aangiften steeds vaker voorkomen, immers een stuk kleiner.

Hard aanpakken dus dit soort valse aangiften.
Krekker is de bom!
pi_33326191
Ik heb een kras in mijn enorm omdat de kat vanavond enorm schrok en zich afzette op mijn arm. Ben er nog niet helemaal uit wat voor teken het is.
Het is geen getinte kat trouwens maar een Amerikaanse. Zal wel een Klu Klux Kat zijn.

Overweeg ook aangifte te doen
  donderdag 22 december 2005 @ 22:49:30 #11
47295 Angel_of_Dth
Enjoy the silence
pi_33326653
Wat blijft het hier stil. In het andere topic hierover, toen sommigen nog dachten dat het wel waar was, had men na een uur al bijna een pagina (50 posts hier) vol.
Vows are spoken to be broken
Feelings are intense, words are trivial
Pleasures remain, so does the pain
Words are meaningless and forgettable
  donderdag 22 december 2005 @ 22:54:29 #12
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_33326895
Humble pie eten kunnen bepaalde Fok!'ers niet zo goed.

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_33327406
Ik heb ook het idee dat de beschuldiging bij veel meer mensen blijft hangen dan deze rectificatie. Er worden al veel ongenuanceerde reacties gegeven op Fok, nu laten velen het afweten. Het is ernstig wat die jongen heeft gedaan. Het is niet bepaald een vorm van mekaar gaan begrijpen.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_33330478
Over de zogenaamde "slachtofferrol" gesproken. Het lijkt wel of de rollen omdraaien, ik hoor de allochtonen nu al klagen.
pi_33331453
quote:
Op donderdag 22 december 2005 21:54 schreef KreKkeR het volgende:

[..]

Wordt dit een nieuwe rage ofzo? Eerst de mevrouw en haar hondje, nu dit
Vergeet niet de expres in het gebrekkig Nederlands geschreven dreigbrieven naar Sail en naar dat Formule 1 gebeuren in Rotterdam die uiteindelijk toch van gewone autochtone medemensen te zijn. Niet dat het helemaal hetzelfde is, maar wel in die trant. Net zo triest.
PWBF
pi_33331466
quote:
Op vrijdag 23 december 2005 00:48 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Vergeet niet de expres in het gebrekkig Nederlands geschreven dreigbrieven naar Sail en naar dat Formule 1 gebeuren in Rotterdam die uiteindelijk toch van gewone autochtone medemensen bleken te zijn. Niet dat het helemaal hetzelfde is, maar wel in die trant. Net zo triest.
PWBF
  vrijdag 23 december 2005 @ 03:29:21 #17
13684 Deadre
Schijt aan jou
pi_33334773
quote:
Op vrijdag 23 december 2005 00:48 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Vergeet niet de expres in het gebrekkig Nederlands geschreven dreigbrieven naar Sail en naar dat Formule 1 gebeuren in Rotterdam die uiteindelijk toch van gewone autochtone medemensen te zijn. Niet dat het helemaal hetzelfde is, maar wel in die trant. Net zo triest.
Idd, walgelijk gewoon en vergeet overigens niet dreigfaxen door politici's en dreigbrieven die door een hindoestaanse extremist is verstuurd namens een islamitische groepering
Schijt aan iedereen
  vrijdag 23 december 2005 @ 03:31:47 #18
17051 HAL9000S
you can become gitano...
pi_33334793
Goh... wat een verassing zeg...

Leuk ook hoe mensen reageerden toen we dit gelijk al riepen.

Getinten krassen Hakenkruis in onderarm jongen
Cop killer
Kill all the cops tonight
Kill them, cop killer
Kill all the cops in sight
  vrijdag 23 december 2005 @ 03:37:30 #19
13684 Deadre
Schijt aan jou
pi_33334834
quote:
Op vrijdag 23 december 2005 03:31 schreef HAL9000S het volgende:
Goh... wat een verassing zeg...

Leuk ook hoe mensen reageerden toen we dit gelijk al riepen.

Getinten krassen Hakenkruis in onderarm jongen
daar was ik net nog naar opzoek, hoe toevallig

deze is wel leuk
quote:
Op zondag 11 december 2005 15:38 schreef Priezt het volgende:
WAAROM KAN ER NIET GEWOON GEZEGD WORDEN DAT HET WEER BUITENLANDERS BETREFT!.....OF KUNNEN DE TERE ZIELTJES VAN LINKS DAT NIET VERWERKEN!!!!! ***
Schijt aan iedereen
pi_33334903
er is ook altijd wel iemand die aandacht tekort heeft
pi_33335086
quote:
Op donderdag 22 december 2005 23:05 schreef One_of_the_few het volgende:
Ik heb ook het idee dat de beschuldiging bij veel meer mensen blijft hangen dan deze rectificatie. Er worden al veel ongenuanceerde reacties gegeven op Fok, nu laten velen het afweten. Het is ernstig wat die jongen heeft gedaan. Het is niet bepaald een vorm van mekaar gaan begrijpen.
Het verhaal van de "undercover journalist" die zogenaamd was geïnfiltreerd in de dierenrechten beweging, daar bezwarend materiaal gefilmd en als wraak werd gebrandmerkt blijft ook de ronde doen op iternet. De lul heeft zelfs prijzen gekregen voor z'n werk

Stond iets over in het 'dierenrechten teroristen' topic (of hoe het ook noemde), maar dat vind ik niet terug.
  vrijdag 23 december 2005 @ 04:28:41 #22
117776 OFfSprngr
Meest boze Punker van Fok!
pi_33335155
Debiel zal er iig wel altijd aan herinnerd worden hoe dom ie is geweest, wat bijna al genoeg straf is.
Daarnaast zul je natuurlijk ook de rest van je leven raar aangekeken worden.
You must learn to live with your own conscience, your own morality, your own decision, your own self. You alone can do it. There is no authority but yourself!
http://www.last.fm/user/OFfSprngr
.
.
  vrijdag 23 december 2005 @ 07:09:31 #23
78918 SeLang
Black swans matter
pi_33335605
Wel opmerkelijk dat rechts Nederland de laatste tijd ook dit soort methodes toepast.
Voorheen was dat een monopolie van de linksen.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  vrijdag 23 december 2005 @ 07:54:19 #24
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
pi_33335785
Ik begin het al te leren door niet bij elk [NWS] bericht als een te gaan reageren en wacht eerst totdat het verhaal geverifeerd is.
De slachtoffercultuur begint wel grotske vormen aan te nemen. De media heeft het er maar druk mee, om elk nieuws bericht 2x te plaatsen (mogelijke oorzaak en de ontkenning daarvan).

[BSB mode]
En wat krijgen we straks ?
  • Ik val mijn fiets - schuld van de moslims.
  • Stoot mijn teen of elleboog - ook al de schuld van de moslims
  • Saldo ontoereikend - You know who !!
    [/BSB mode]
  •   vrijdag 23 december 2005 @ 10:52:46 #25
    13042 KreKkeR
    Waddap homie
    pi_33338116
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 03:37 schreef Deadre het volgende:

    [..]

    daar was ik net nog naar opzoek, hoe toevallig
    Die link staat ook al in de openingspost hoor
    Krekker is de bom!
    pi_33340209
    Wat een kneus. En iedereen maar weer lekker schuimbekken bij het woord "getint".
    If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
    pi_33340342
    "Getinten", nog net op de valreep 'het' woord van 2005.
    "Twenty-six times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. That is why I succeed." Michael Jordan
      vrijdag 23 december 2005 @ 12:44:36 #28
    262 Re
    Kiss & Swallow
    pi_33340730
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 07:09 schreef SeLang het volgende:
    Wel opmerkelijk dat rechts Nederland de laatste tijd ook dit soort methodes toepast.
    Voorheen was dat een monopolie van de linksen.
    ...om het een en ander maar een positive draai te geven
    04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
    pi_33340800
    Die autochtonen toch altijd weer!
    pi_33340817
    Toch is het de schuld van die Marokkanen. Ze hadden het best kunnen doen
    pi_33340974
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 07:09 schreef SeLang het volgende:
    Wel opmerkelijk dat rechts Nederland de laatste tijd ook dit soort methodes toepast.
    Voorheen was dat een monopolie van de linksen.
    Ja links doet niks anders dan valse aangiftes.
    pi_33341018
    een gevaar voor onze rechtstaat dit soort personen (die gehandicapte kut met d'r hond ook al) dit soort uitlokkingen zal verhoudingen tussen bevolkingsgroepen op scherp zetten.
    pi_33341096
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 12:56 schreef Toffe_Ellende het volgende:
    een gevaar voor onze rechtstaat dit soort personen (die gehandicapte kut met d'r hond ook al) dit soort uitlokkingen zal verhoudingen tussen bevolkingsgroepen op scherp zetten.
    Vind jij trouwens als journalist zijnde dat de media even moet wachten met het publiceren van dit soort dingen?
      vrijdag 23 december 2005 @ 13:00:29 #34
    78918 SeLang
    Black swans matter
    pi_33341106
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 12:54 schreef WAT het volgende:

    [..]

    Ja links doet niks anders dan valse aangiftes.
    De 'ontvoering' van Jules Croiset in 1987 vond ik nog een van de mooiste
    Deze zaak is wereldberoemd geworden
    quote:
    Jules Croiset - the man who kidnapped himself

    A few years ago we had in the Netherlands a most curious and spectacular case of an extreme character in the theatre world. Jules Croiset; the Jewish leader of many famous theatre companies seemed to be kidnapped by neo-nazi's. He went into hiding in Belgium and send letters to people who knew him which appeared to them to be written by his kidnappers. For extra effect and attention he send some extra letters to other famous people who started fearing for their lives too. Of course the newspapers were filled with this story; neo-nazi terrorists! Jules Croiset is the victim! Jules framed himself to appear a victim and be pampered because people felt pity with him. He's an intelligent man who played the role of victim so convincingly (even putting scars on his skin with make-up used in the theatre) that people still believed his story even when there were so many clues that it was not true.
    "If you want to make God laugh, tell him about your plans"
    Mijn reisverslagen
      vrijdag 23 december 2005 @ 13:02:32 #35
    78918 SeLang
    Black swans matter
    pi_33341141
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 12:56 schreef Toffe_Ellende het volgende:
    een gevaar voor onze rechtstaat dit soort personen (die gehandicapte kut met d'r hond ook al) dit soort uitlokkingen zal verhoudingen tussen bevolkingsgroepen op scherp zetten.
    Helemaal waar.
    Dit soort valse aangiftes met als doel het uitlokken van spanningen/ rellen/ vijandigheid tussen bevolkingsgroepen/ etc zou zeer zwaar gestraft moeten worden.
    "If you want to make God laugh, tell him about your plans"
    Mijn reisverslagen
      vrijdag 23 december 2005 @ 13:04:38 #36
    47295 Angel_of_Dth
    Enjoy the silence
    pi_33341194
    Staat er eigenlijk ook nog een straf op, valse aangifte? En zoja, wat is die straf?
    Vows are spoken to be broken
    Feelings are intense, words are trivial
    Pleasures remain, so does the pain
    Words are meaningless and forgettable
      vrijdag 23 december 2005 @ 13:08:59 #37
    78918 SeLang
    Black swans matter
    pi_33341310
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 13:04 schreef Angel_of_Dth het volgende:
    Staat er eigenlijk ook nog een straf op, valse aangifte? En zoja, wat is die straf?
    In principe is dat strafbaar.
    Die Jules Croiset die z'n eigen ontvoering in scene zette is nooit bestraft omdat hij "in de war" was
    Echt schandalig.
    "If you want to make God laugh, tell him about your plans"
    Mijn reisverslagen
    pi_33341323
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 13:00 schreef WAT het volgende:

    [..]

    Vind jij trouwens als journalist zijnde dat de media even moet wachten met het publiceren van dit soort dingen?
    Dat is moeilijk. Bij media waar het slecht gaat (kranten) willen ze primeurs. Ik denk dat het voor velen redacties een gok is geworden. Dit geval vind ik minder gleooflijkwaardig dan die vrouw met dat hondje. Ik denk dat de afkomst van daders wil voor een tijdje beschermd moeten worden tot het honderd procent zeker is. Nu weet ik dat het bij dit verhaal wel essentieel is dus zou je je moeten afvragen of je dit had moeten plaatsen.
    pi_33341374
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 13:08 schreef SeLang het volgende:

    [..]

    In principe is dat strafbaar.
    Die Jules Croiset die z'n eigen ontvoering in scene zette is nooit bestraft omdat hij "in de war" was
    Echt schandalig.
    Dit is een ziekte, meen ik, waar die vrouw met dat hondje ook aan lijdt. En Tara Singh Varma en die voorzitter van de LPF die dacht dat ie bedreigt werd. Dat hoorde ik althans op de radio naar aanleiding van dat geval met die verstandelijk gehandicapte vrouw.
    pi_33341664
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 12:54 schreef WAT het volgende:

    [..]

    Ja links doet niks anders dan valse aangiftes.
    In tegenstelling tot die zuivere LPF-ers
    If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
    pi_33341920
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 13:23 schreef Mwanatabu het volgende:

    [..]

    In tegenstelling tot die zuivere LPF-ers
    Was er niet binnen de LPF een politicus die een dreigbrief naar zichzelf had geschreven?
    Allah Al Watan Al Malik
    pi_33341960
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 13:32 schreef Mutant01 het volgende:

    [..]

    Was er niet binnen de LPF een politicus die een dreigbrief naar zichzelf had geschreven?
    Ja.. die bedoelde ik in mn vorige post ... vroeger liepen dit soort mensen niet vrij over straat.
    pi_33341961
    quote:
    Voorzitter LPF bedreigde eigen partij
    LPF-voorzitter Sergej Moleveld heeft een nep-dreigbrief verstuurd naar zijn eigen partij. Moleveld is aangehouden door de politie en heeft bekend een fax te hebben gestuurd waarin hij zichzelf en Tweede-Kamerlid Mat Herben bedreigde. Als afzender vermeldde hij een islamitische groepering.

    Moleveld deed zelf namens de partij aangifte van de bedreiging. De politie wil de kosten van de aangifte verhalen op de partijvoorzitter.

    LPF-fractievoorzitter Van As is verbijsterd over de actie van zijn voorzitter. Hij verwijt Moleveld totaal gebrek aan verantwoordelijkheidsbesef door in deze gespannen periode olie op het vuur te gooien.

    Moleveld is pas enkele maanden voorzitter van de LPF. Hij trad in de zomer aan, nadat zijn voorganger Jan Belder moest aftreden vanwege een strafblad.
    Allah Al Watan Al Malik
    pi_33341970
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 13:32 schreef Mutant01 het volgende:

    [..]

    Was er niet binnen de LPF een politicus die een dreigbrief naar zichzelf had geschreven?
    Ja. Dat doet me denken aan die sketch van Mr. Bean die kerstkaarten aan zichzelf stuurt.
    pi_33346523
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 12:27 schreef Calella het volgende:
    "Getinten", nog net op de valreep 'het' woord van 2005.
    quote:
    Op zondag 11 december 2005 15:35 schreef Calella het volgende:

    [..]

    Bij dit misdrijf is het raciale verschil tussen daders en slachtoffer van betekenis. En daarom noemenswaardig.

    Als ik het heb over het probleem van de geimporteerde bandieten is dit een feit die je in verschillende rapporten van Justitie kan nalezen.

    Feiten benoemen is in mijn ogen niet racistisch.
    Feiten benoemen als het echt feiten zijn. Niet beweringen als feiten benoemen
    Kein gewalt! Wir sind das volk!
    Steps taken forwards but sleepwalking back again.
    ''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
    And that is the news.''
    pi_33357329
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 16:01 schreef One_of_the_few het volgende:

    [..]


    [..]

    Feiten benoemen als het echt feiten zijn. Niet beweringen als feiten benoemen
    Feiten benoemen sloeg op " het probleem van de geimporteerde bandieten ".

    Ik heb in dat andere topic meerdere malen aangegeven dat het inderdaad een verzonnen verhaaltje kon zijn.
    "Twenty-six times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. That is why I succeed." Michael Jordan
    pi_33361505
    quote:
    Op vrijdag 23 december 2005 23:04 schreef Calella het volgende:

    [..]

    Feiten benoemen sloeg op " het probleem van de geimporteerde bandieten ".

    Ik heb in dat andere topic meerdere malen aangegeven dat het inderdaad een verzonnen verhaaltje kon zijn.
    Ja, dat is een heel ander probleem. Je kan we praten wat je wilt, maar dit is niet alleen 1 topic wat over een suggestieve opmerking gaat. denk alleen al aan je topic titlel.
    Kein gewalt! Wir sind das volk!
    Steps taken forwards but sleepwalking back again.
    ''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
    And that is the news.''
    pi_33361616
    quote:
    Op zaterdag 24 december 2005 01:36 schreef One_of_the_few het volgende:

    [..]

    Ja, dat is een heel ander probleem. Je kan we praten wat je wilt, maar dit is niet alleen 1 topic wat over een suggestieve opmerking gaat. denk alleen al aan je topic titlel.
    Waar heb je het over?

    Het officiële bericht van www.politie.nl zei: "De jongen werd van zijn fiets getrapt door een groep van 5 á 6 getinte jongens in de leeftijd van 17 / 18 jaar."

    Aangezien het aantal letters als topictitel op dit forum beperkt is heb ik "getinte jongens" verkort naar "getinten".

    Ga de mensen achter www.politie.nl lastigvallen met je overtrokken politieke correctheid.
    "Twenty-six times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. That is why I succeed." Michael Jordan
    pi_33365473
    Getinten... .

    Doet me denken aan die joodse vrouw in Frankrijk. Aan die kat op de Veluwe. Aan die gehandicapte.
      zaterdag 24 december 2005 @ 12:32:56 #50
    28640 Sidekick
    Ban the fucker
    pi_33367142
    quote:
    Op zaterdag 24 december 2005 11:17 schreef Monidique het volgende:
    Getinten... .

    Doet me denken aan die joodse vrouw in Frankrijk. Aan die kat op de Veluwe. Aan die gehandicapte.
    Dreigbrief aan de LPF, groepsverkrachting door Turken, groepsverkrachting door Marokkanen, of andere voorbeelden...

    Het is volgens mij geen trend; de waarheid komt tegenwoordig meer naar buiten.
    A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
    Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
    I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
      zaterdag 24 december 2005 @ 12:39:49 #51
    136 V.
    Fuck you and your eyebrows
    pi_33367314
    quote:
    Op zaterdag 24 december 2005 01:42 schreef Calella het volgende:


    Aangezien het aantal letters als topictitel op dit forum beperkt is heb ik "getinte jongens" verkort naar "getinten".

    Ga de mensen achter www.politie.nl lastigvallen met je overtrokken politieke correctheid.
    Bij het politiebericht maakt het deel uit van soort signalement. In jouw TT druipt een verwrongen handenwrijven er vanaf

    Maar goed, jouw soort is niet van de nuance.

    V.
    Ja inderdaad, V. ja.
    pi_33368580
    quote:
    Op zaterdag 24 december 2005 12:39 schreef Verbal het volgende:

    [..]

    Bij het politiebericht maakt het deel uit van soort signalement. In jouw TT druipt een verwrongen handenwrijven er vanaf

    Maar goed, jouw soort is niet van de nuance.

    V.
    De TT is een samenvatting van het bericht.

    Het feit dat het slachtoffer zei dat het getinte jongens waren was hier van wezelijk belang.

    Maar goed, jouw soort is niet van het gezonde eten, ranzige plofkop.

    [ Bericht 12% gewijzigd door Calella op 24-12-2005 13:41:46 ]
    "Twenty-six times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. That is why I succeed." Michael Jordan
      zaterdag 24 december 2005 @ 14:52:46 #53
    136 V.
    Fuck you and your eyebrows
    pi_33370533
    quote:
    Op zaterdag 24 december 2005 13:34 schreef Calella het volgende:

    Maar goed, jouw soort is niet van het gezonde eten, ranzige plofkop.
    Integendeel

    V.
    Ja inderdaad, V. ja.
    pi_33371065
    quote:
    Op zaterdag 24 december 2005 14:52 schreef Verbal het volgende:

    [..]

    Integendeel

    V.
    Is het dan een bier-plofkop?

    C.
    "Twenty-six times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. That is why I succeed." Michael Jordan
    pi_33371655
    quote:
    Op zaterdag 24 december 2005 01:42 schreef Calella het volgende:

    [..]

    Waar heb je het over?

    Het officiële bericht van www.politie.nl zei: "De jongen werd van zijn fiets getrapt door een groep van 5 á 6 getinte jongens in de leeftijd van 17 / 18 jaar."

    Aangezien het aantal letters als topictitel op dit forum beperkt is heb ik "getinte jongens" verkort naar "getinten".

    Ga de mensen achter www.politie.nl lastigvallen met je overtrokken politieke correctheid.
    Jij duikt gelijk op elke bericht als de waarheid. Je geloofd ook alles wat je leest he. Zelf niet bij nagedacht dat een topic met een dergelijke titel frustrerend voor mensen kan zijn? Nu de onschuld zelve spelen. en dan ben ik politiek correct?
    Kein gewalt! Wir sind das volk!
    Steps taken forwards but sleepwalking back again.
    ''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
    And that is the news.''
      zaterdag 24 december 2005 @ 16:26:44 #56
    136 V.
    Fuck you and your eyebrows
    pi_33372997
    quote:
    Op zaterdag 24 december 2005 15:09 schreef Calella het volgende:

    [..]

    Is het dan een bier-plofkop?

    C.
    Integendeel.

    Maarreh, vind je het zelf niet schrijnend dat je met jouw basisschoolplein-niveau hooghartig loopt te doen

    V.
    Ja inderdaad, V. ja.
    pi_33373417
    Zullen we het maar weer over de valse aangifte hebben en elkaars uiterlijk erbuiten laten? .
    pi_33376380
    Najaa , hij is nu iig ook besneden ..
    pi_33378682
    quote:
    Op zaterdag 24 december 2005 13:34 schreef Calella het volgende:


    Het feit dat het slachtoffer zei dat het getinte jongens waren was hier van wezelijk belang.
    waarom ?
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')