Ach hou je maar vast aan de dingen die wel lukken met die jongens en meidenquote:Op woensdag 21 december 2005 17:35 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Ik probeer al een sinds de zomervakantie 3 vmbo aan het werk te krijgen. Maar ik vrees dat dat pas gaat lukken in 2007.
quote:Op woensdag 21 december 2005 20:14 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
http://www.trouw.nl/deverdieping/dossiers/article114294.ece/Planologie+/+Megawinkels+prima+–+in+de+stad,+niet+in+wei+
Hij ligt eruit omdat er niet met hem te werken viel. Dat is toch wat anders. Het is gewoon een stronteigenwijs stuk vretenquote:Op woensdag 21 december 2005 20:32 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Lag die er niet uit wegens subversieve rechtse geluiden? De gedachtenpolitie en opinieherders zijn allom vertegenwoordigd![]()
Premier zijn is een zware niet al te gezonde baan.quote:Op woensdag 21 december 2005 18:05 schreef Godslasteraar het volgende:
hij heeft ook een beetje een dikke kop gekregen
Zolang het niet faalt zoals in Nederland is het altijd nog beter dan hier.quote:Op woensdag 21 december 2005 20:55 schreef du_ke het volgende:
Sorry. Maar soms moet je even weer met beide voeten op aarde gezet worden
. Van de week weer een boeiend college gehad over het falende ruimtelijke beleid in de VS. Ook daar begint men steeds meer te beseffen dat je met alleen auto's en suburbia er ook niet komt.
Gelukkig zal de prijs voorbenzine alleen maar verder stijgenquote:Op woensdag 21 december 2005 21:32 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Zolang het niet faalt zoals in Nederland is het altijd nog beter dan hier.
Een Amerikaan krijg je nooit uit zijn auto. Net zoals andere landen waar men waarde hecht aan welvaart.
Ze heeft wel een lief buikje.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:01 schreef Godslasteraar het volgende:
Snel wat antistof! klikbaar, en wél op volle grote aanschouwen![]()
[[url=http://xs60.xs.to/pics/05513/Akbar.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
Haal die plank eens voor je kop weg.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:38 schreef du_ke het volgende:
Overigens denk ik niet dat het in Nederland faalt. Internationaal gezien doen we het hier zo slecht nog niet. Je zult hier geen echte ghetto's of achterstandswijken vinden.
Je bent nooit in Rotterdam geweest?quote:Op woensdag 21 december 2005 21:38 schreef du_ke het volgende:
Overigens denk ik niet dat het in Nederland faalt. Internationaal gezien doen we het hier zo slecht nog niet. Je zult hier geen echte ghetto's of achterstandswijken vinden.
Als de olieprijzen blijven stijgen daalt de welvaart uiteindelijk. Hoe je het ook went of keert de Westerse economieën draaien op olie.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:37 schreef du_ke het volgende:
Gelukkig zal de prijs voorbenzine alleen maar verder stijgen. En is de praktijk zeker in de grote steden anders. Als je namelijk steeds meer woonwijken op grote afstand van de werkgebieden aanlegt ontkom je ook niet aan toenemende filevorming en op een bepaald moment helpt nog een baan op de snelweg neit meer
.
en een lief kontjequote:
Die stellen vergeleken met een zwarte amerikaanse wijk of een franse banlieu echt geen ene ruk voor.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:44 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Je bent nooit in Rotterdam geweest?
Want? Waar doel je op?quote:Op woensdag 21 december 2005 21:41 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Haal die plank eens voor je kop weg.
Zo simpel is het niet. Er zal gezocht worden naar alternatieven voor oliegebruik. En die zullen gevonden worden andere energiebronnen zullen rendabel geexploiteerd kunnen worden etc etc.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:51 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Als de olieprijzen blijven stijgen daalt de welvaart uiteindelijk. Hoe je het ook went of keert de Westerse economieën draaien op olie.
Met een daling van de welvaart zullen de armen armer worden.
Die alternatieven zullen echter wel meer geld kosten, of arbeid, wat je wil. En dat gaat dus ten koste van de welvaart. Daarbij, er is maar één alternatief dat werkelijk toekomst heeft, nucleaire energie, maar dat mag dan weer niet. En ook nucleaire energie is kostbaar, erg kostbaar.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:53 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zo simpel is het niet. Er zal gezocht worden naar alternatieven voor oliegebruik. En die zullen gevonden worden andere energiebronnen zullen rendabel geexploiteerd kunnen worden etc etc.
In de VS lopen ze gewoon een paar jaar voor ook op dat gebied en het land is qua omvang onvergelijkbaar met Nederland.quote:Op woensdag 21 december 2005 21:52 schreef du_ke het volgende:
Die stellen vergeleken met een zwarte amerikaanse wijk of een franse banlieu echt geen ene ruk voor.
Van mij mag de welvaart hier ook wel wat dalen. geen bezwaar tegen. En ach nucleair is een hele leuke nadere discussiequote:Op woensdag 21 december 2005 21:57 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Die alternatieven zullen echter wel meer geld kosten, of arbeid, wat je wil. En dat gaat dus ten koste van de welvaart. Daarbij, er is maar één alternatief dat werkelijk toekomst heeft, nucleaire energie, maar dat mag dan weer niet. En ook nucleaire energie is kostbaar, erg kostbaar.
Dat type wijken heb je al decennia in de VS en in Nederland is er neits wat er op lijkt of op zal gaan lijken binnen afzienbare tijd. Onze marokkaanse top etters worden rauw voor het ontbijt gegeten door een VS ghetto boyquote:Op woensdag 21 december 2005 21:57 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
In de VS lopen ze gewoon een paar jaar voor ook op dat gebied en het land is qua omvang onvergelijkbaar met Nederland.
Maar op kleine schaal heb je in Rotterdam ook buurten waar ik liever niet kom. Nu kom ik sowieso liever nergens in Rotterdam maar dat terzijde.
Zoals windmolens zekerquote:Op woensdag 21 december 2005 21:53 schreef du_ke het volgende:
Zo simpel is het niet. Er zal gezocht worden naar alternatieven voor oliegebruik. En die zullen gevonden worden andere energiebronnen zullen rendabel geexploiteerd kunnen worden etc etc.
Dit bewaren voor een andere keer ok?quote:Op woensdag 21 december 2005 22:00 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Zoals windmolens zeker.
Ik denk dat er nog genoeg olie in de grond zit maar vanuit bepaalde perspectieven is het interessant om het tegendeel te beweren.
Het is goed mogelijk om olie te winnen op een omgevingsvriendelijke manier. Ik zie daarom ook geen problemen in het winnen van olie in natuurgebieden.
Omdat Nederland qua omvang totaal onvergelijkbaar is met de VS. De schaal zoals in de VS is hier simpelweg niet mogelijk omdat onze bevolkingsomvang een stuk kleiner is.quote:Op woensdag 21 december 2005 22:00 schreef du_ke het volgende:
Dat type wijken heb je al decennia in de VS en in Nederland is er neits wat er op lijkt of op zal gaan lijken binnen afzienbare tijd. Onze marokkaanse top etters worden rauw voor het ontbijt gegeten door een VS ghetto boy.
Als die gemiddelde chemicus geen waarde hecht aan welvaart en individuele vrijheid kan ik zijn standpunt begrijpen. Ik neem aan dat deze gemiddelde chemicus in een hutje op de hei leeft?quote:Op woensdag 21 december 2005 22:01 schreef du_ke het volgende:
Overigens vindt de gemiddelde chimicus het een doodzonde olei te verstoken in auto's.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |