Heb nog wel een hele mooie leren race-overall voor je.Kleur Geel/Zwart,maat 52.Nieuwprijs Fl.2900,- een jaar gebruikt,en dan nog heel weinig.quote:Op woensdag 21 december 2005 14:34 schreef Rausdouwer het volgende:
[..]
Geel is wel gaaf, maar past inderdaad helemaal niet bij mjin pak. Ga toch liever voor blauw/zwart of rood/zwart.![]()
quote:Op woensdag 21 december 2005 14:42 schreef Rausdouwer het volgende:
Oh ja ik heb nog een grappig nieuwtje...
mijn vader gaat Ali B rappen.Jammer dat ik daar niet bij kan zijn.
![]()
vindt het te schokkend grappig om jullie dit te onthouden.![]()
Inderdaad ja,staan die twee ,3 keer per week bij me voor de deurquote:Op woensdag 21 december 2005 14:36 schreef R2-D2 het volgende:
[..]
OOMEEEEEEEEE RIEEEEEEEESSSSSS!!!!
[afbeelding][afbeelding][afbeelding][afbeelding]
![]()
Ohmen... heeft ie een taakstrafquote:Op woensdag 21 december 2005 14:42 schreef Rausdouwer het volgende:
Oh ja ik heb nog een grappig nieuwtje...
mijn vader gaat Ali B rappen.Jammer dat ik daar niet bij kan zijn.
![]()
vindt het te schokkend grappig om jullie dit te onthouden.![]()
Zoiets jaquote:
quote:Op woensdag 21 december 2005 14:40 schreef R2-D2 het volgende:
En Dribbel, heb je een kneus kunnen maken?
![]()
Ik kan geen top 4 maken maar ga het toch proberen:
1. Kawasaki
2. Suzuki - Honda - Yamaha (willekeurige volgorde)
[afbeelding]
BMW R1100 S Frost Blauquote:Op woensdag 21 december 2005 14:40 schreef R2-D2 het volgende:
En Dribbel, heb je een kneus kunnen maken?
![]()
Ik kan geen top 4 maken maar ga het toch proberen:
1. Kawasaki
2. Suzuki - Honda - Yamaha (willekeurige volgorde)
[afbeelding]
Ik vind die suzuki ook wel wat hebben maar niet genoeg om op 1 te staanquote:Op woensdag 21 december 2005 14:50 schreef Mercy_symbol het volgende:
1= Honda
2= Suzuki
3= Kawasaki
4= Yamahaha
mijn lijstje![]()
[disclaimer]
omdat ik de nieuwelingen nog niet in het echt heb gezien,daarna kan mijn voorkeur er helemaal anders uitzien
![]()
[/disclaimer]
quote:Op woensdag 21 december 2005 14:56 schreef richardgie het volgende:
[..]
BMW R1100 S Frost Blau
BMW R1100 S Mamola uitvoering(Blauw/wit)
BMW R1100 S Gelb
BMW R1100 S Rot
4x![]()
Hé,maar wel merken trouw he!Hoewel.quote:Op woensdag 21 december 2005 15:02 schreef R2-D2 het volgende:
[..]
Ik vind die suzuki ook wel wat hebben maar niet genoeg om op 1 te staan![]()
[..]
![]()
![]()
en die wil je uiteraard alleen maar omdat je een sigarenaansteker er standaard op wil hebbenquote:Op woensdag 21 december 2005 14:56 schreef richardgie het volgende:
[..]
BMW R1100 S Frost Blau
BMW R1100 S Mamola uitvoering(Blauw/wit)
BMW R1100 S Gelb
BMW R1100 S Rot
4x![]()
Alle 4 met sport onderstel natuurlijk.
Is hardstikke handig hoor een sigaretten aansteker,nu alleen nog een pothelm om onderweg ook te kunnen rokenquote:Op woensdag 21 december 2005 15:13 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
en die wil je uiteraard alleen maar omdat je een sigarenaansteker er standaard op wil hebben![]()
is die aansluiting niet voor het GPS systeem ?quote:Op woensdag 21 december 2005 15:16 schreef richardgie het volgende:
[..]
Is hardstikke handig hoor een sigaretten aansteker,nu alleen nog een pothelm om onderweg ook te kunnen roken.
Volgens mij niet hoor,anders zou de asbak er ook voor niks opzitten.Maar bij mij zit er bij het rechter stepje een soort sigaretten aansteker om de accu mee op te laden.Is trouwens een aacce,nou ja,kan je er bij bestellenquote:Op woensdag 21 december 2005 15:19 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
is die aansluiting niet voor het GPS systeem ?
zodat je na een rit van 15 minuten ook Hoogland weer terug kan vinden ?![]()
en hoe moet ik weten hoe die eruit zie ? ik heb geen BMW![]()
quote:Op woensdag 21 december 2005 15:32 schreef richardgie het volgende:
O shit op een verkeerd knopje gedrukt,een lege quote![]()
ik kwam op mijn Blade een vreemde connector tegen, die schijnt ook bedoeld te zijn om er een lader op aan te kunnen sluitenquote:Op woensdag 21 december 2005 15:23 schreef richardgie het volgende:
[..]
Volgens mij niet hoor,anders zou de asbak er ook voor niks opzitten.Maar bij mij zit er bij het rechter stepje een soort sigaretten aansteker om de accu mee op te laden.Is trouwens een aacce,nou ja,kan je er bij bestellen.
En het ziet er echt uit als een sigaretten aansteker,alleen met een klepje er overheen,zodat er geen vocht in kan komen.Kan trouwens op elke motor gezet worden,is echt handig voor de winterstalling,want dan kan je je motor zonder veel te hoeven demonteren toch altijd aan de druppellader laten staan.En je kan er ook een luchtpomp mee aansturen als je bijvoorbeeld je luchtbed gaat oppompen,of er een campinglampje op laten branden als je gaat camperen.Nu doe ik dat ook niet,maar als voorbeeld.
Bij mij zit ie in een metalen plaatje wat met een boutje aan de voetsteun is gezet.Dit is dus gewoon een soort Z profieltje van metaal van ongeveer 1 millimeter dik wat je dan gewoon tussen een reeds bestaande bout kunt zetten.Maar je zou het ook bijvoorbeeld achter je contact slot kunnen zetten,of desnoods aan zo,n plaatje waar je kuip mee aan de rest van je motor zit geknutseldquote:Op woensdag 21 december 2005 15:45 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
ik kwam op mijn Blade een vreemde connector tegen, die schijnt ook bedoeld te zijn om er een lader op aan te kunnen sluitenalleen heb ik geen lader met zo'n connector.
het is een stereoplug aansluitingniets waterdicht e.d. dus heb er maar een andere er op geknutseld. heb nog wel een sigarettenaanstekerconnector liggen die speciaal voor de motor is maar ik kan nergens een plekje vinden om hem netjes te monteren
![]()
zoiets http://www.motozoom.nl/webshop/meerinfo.cfm?bestelnummer=10003673&CFID=6813576&CFTOKEN=60509566 ?quote:Op woensdag 21 december 2005 15:51 schreef richardgie het volgende:
[..]
Bij mij zit ie in een metalen plaatje wat met een boutje aan de voetsteun is gezet.Dit is dus gewoon een soort Z profieltje van metaal van ongeveer 1 millimeter dik wat je dan gewoon tussen een reeds bestaande bout kunt zetten.Maar je zou het ook bijvoorbeeld achter je contact slot kunnen zetten,of desnoods aan zo,n plaatje waar je kuip mee aan de rest van je motor zit geknutseld.
Heb ook meestal een aansteker bij me(als ik van huis ga),maar die ben ik nog sneller kwijt dan wat dan ook,en je kan er geen luchtbed mee oppompenquote:Op woensdag 21 december 2005 16:00 schreef R2-D2 het volgende:
![]()
Sigarettenaansteker op de motor![]()
Je neemt maar gewoon een aansteker mee
dat is nodig voor o.aquote:Op woensdag 21 december 2005 16:00 schreef R2-D2 het volgende:
![]()
Sigarettenaansteker op de motor![]()
Je neemt maar gewoon een aansteker mee
quote:Op woensdag 21 december 2005 16:01 schreef stinkie het volgende:
[..]
zoiets http://www.motozoom.nl/webshop/meerinfo.cfm?bestelnummer=10003673&CFID=6813576&CFTOKEN=60509566 ?
Vriendquote:Op woensdag 21 december 2005 16:07 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
dat is nodig voor o.a
een GPS.
een Lader.
verwarmde laarzen.
verwarmd lijf tijdens het rijden.
bij een veel rokende motorrijder.
dus je ziet wel dat zoiets hoog nodig is voor op de motor.![]()
Oeh, wat is die jongen toch weer confronterendquote:
En die twee motorfappers die net het hoekje om komen kijken zitten ook al zo te kwijlen...quote:Op woensdag 21 december 2005 13:28 schreef patrick600rr het volgende:
inruilen is voor mij niet rendabel, rij gewoon te weinig. Anders was ie al weg geweest en had ik nu een kawa gehad... Maar hij is gewoon in nieuwstaat, en elke keuring of test is natuurlijk toegestaan.
Ja,precies zo'n zelfde ding,alleen zit ie bij mij dan met een metalen plaatje aan de voetsteun gemaakt,maar je kan hem volgens mij ook in een afdekplaatje van je kuip maken,wat meestal tussen bijvoorbeeld je tank en kuip in zit,of misschien wel met een wat langer plaatje onder het boutje waar een van je tellers mee vast zit.Het moet natuurlijk wel een beetje een stevig punt zijn.quote:Op woensdag 21 december 2005 16:01 schreef stinkie het volgende:
[..]
zoiets http://www.motozoom.nl/webshop/meerinfo.cfm?bestelnummer=10003673&CFID=6813576&CFTOKEN=60509566 ?
Zie mijn reactiequote:Op woensdag 21 december 2005 16:15 schreef worldpimber het volgende:
[..]
Oeh, wat is die jongen toch weer confronterend:
[..]
En die twee motorfappers die net het hoekje om komen kijken zitten ook al zo te kwijlen...
Ohquote:Op woensdag 21 december 2005 16:07 schreef Mercy_symbol het volgende:
dat is nodig voor o.a
een GPS.
een Lader.
verwarmde laarzen.
verwarmd lijf tijdens het rijden.
bij een veel rokende motorrijder.
dus je ziet wel dat zoiets hoog nodig is voor op de motor.![]()
toch nog iemand die productief bezig is geweest... al die mensen die hier maar zitten te fokkenquote:Op woensdag 21 december 2005 16:26 schreef Rausdouwer het volgende:
Ik heb nog allemaal nuttige dingen gedaan vandaag.![]()
Huis gepoetst, wat dingetjes in de stad gehaald, opzet factuurtjes gewijzigd, mogelijk een klantje binnengehaald.![]()
Misschien ben ik nu wel te moe om te sporten.![]()
Wat mij betreft heb je dan al genoeg gesport hoorquote:Op woensdag 21 december 2005 16:26 schreef Rausdouwer het volgende:
Ik heb nog allemaal nuttige dingen gedaan vandaag.![]()
Huis gepoetst, wat dingetjes in de stad gehaald, opzet factuurtjes gewijzigd, mogelijk een klantje binnengehaald.![]()
Misschien ben ik nu wel te moe om te sporten.![]()
Las ik dat goed 250 Kilometers?quote:Op woensdag 21 december 2005 16:15 schreef worldpimber het volgende:
Oeh, wat is die jongen toch weer confronterend:
[..]
En die twee motorfappers die net het hoekje om komen kijken zitten ook al zo te kwijlen...
ja dat lees je goedquote:
quote:Op woensdag 21 december 2005 16:29 schreef richardgie het volgende:
[..]
Wat mij betreft heb je dan al genoeg gesport hoor.
Nee niet echt he? Ik ben het op zich gewend om veel dingen te doen. Vanavond ga ik denk ik toch wel sporten.quote:Op woensdag 21 december 2005 16:29 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
toch nog iemand die productief bezig is geweest... al die mensen die hier maar zitten te fokken![]()
heb vernomen dat hicham ook alleen maar heeft zitten internetten en gamen![]()
maar als je te moe bent om te sporten heb je het toch niet helemaal goed gedaan![]()
Ja goed gelezen. Het is bijna onmogelijk, maar het staat er in ieder geval echt.quote:
quote:Op woensdag 21 december 2005 16:47 schreef Rausdouwer het volgende:
[..]
Nee niet echt he? Ik ben het op zich gewend om veel dingen te doen. Vanavond ga ik denk ik toch wel sporten.Als ik nu al gaten laat vallen dan schiet het met het sporten ook niet zo op ben ik bang. Ik denk dat ik toch wel zin heb om nieuwe dingen te leren en wat klappen uit te delen te krijgen .
![]()
Soms moet je geven, soms moet je nemen.quote:
Hebben we al gedaan.quote:Op woensdag 21 december 2005 16:50 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
pas maar op, straks gaat ze het nog op jou oefenen![]()
in dit geval wel zorgen dat je meer geeft als neemtquote:Op woensdag 21 december 2005 16:49 schreef Rausdouwer het volgende:
[..]
Soms moet je geven, soms moet je nemen.![]()
Het is een ideetje, maar stel eens voor dat ik 'm zou kopen, dan inruilen op een nieuwe... Volgens mij brengt dat wel opquote:Op woensdag 21 december 2005 16:48 schreef Rausdouwer het volgende:
[..]
Ja goed gelezen. Het is bijna onmogelijk, maar het staat er in ieder geval echt.![]()
250 km is nog minder dan één meet.![]()
dat doet ze alquote:Op woensdag 21 december 2005 16:50 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
pas maar op, straks gaat ze het nog op jou oefenen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |