Ach aan het eind nadat ik geparkeerd vergat ik de handrem dus laat de kopeling op ( vernelling niet in z,n vrij) en schiet naar voren. Examinator had gelukkig de rem nog in.quote:Op woensdag 21 december 2005 15:56 schreef Nol.. het volgende:
het begon echt te erg bij mij,
examinator: "wijs de waarschuwingsverlichting eens aan"
ik: euhmmmmm en beetje zoekend wijzen..
examinator: "ja warm warm warm koud warm juist"
![]()
(ja tis hele rare vierkante knop vandaar)
met: " Dont go slow....go insane!!" komt het helemaal goedquote:Op woensdag 21 december 2005 16:02 schreef missblack het volgende:
.nu begint het pas..
En ik moet 30 december afrijdenquote:Op woensdag 21 december 2005 16:30 schreef wlsandman het volgende:
Misschien zijn ze echt makkelijker aan het einde van het jaar, om toch nog wat aan de 'statistieken' te doen![]()
quote:Op woensdag 21 december 2005 16:30 schreef wlsandman het volgende:
Misschien zijn ze echt makkelijker aan het einde van het jaar, om toch nog wat aan de 'statistieken' te doen![]()
ik ben verliefd op jou oogquote:Op woensdag 21 december 2005 17:10 schreef Zonnestraaltje het volgende:
Raissa & Livefortoday, van harte gefeliciteerd!![]()
![]()
Lekker man!! Ik wil ook m'n rijbewijs!... Hoef gelukkig niet zo lang meer te wachten, hopenlijk...
Volgens mij is iedereen geslaagd en niemand gezakt toch?quote:Op woensdag 21 december 2005 17:26 schreef MaPo het volgende:
Livefortoday ook nog gefeliciteerd![]()
komen er nog meer geslaagden bij of was dit het voor vandaag![]()
Wauw bloeit hier iets mooisquote:
quote:Op woensdag 21 december 2005 16:11 schreef Piles het volgende:
[..]
met: " Dont go slow....go insane!!" komt het helemaal goed![]()
15 minuten maarquote:Op woensdag 21 december 2005 18:16 schreef mirelia het volgende:
Ook heb ik maar 15 minuten gereden en lekker relaxed zitten kletsen met die man.
Zenuwen vloeide gelijk weg.
Bedankt allemaal voor de felicitaties!!quote:Op woensdag 21 december 2005 18:53 schreef Zonnestraaltje het volgende:
Mirelia, jij ook gefeliciteerd!![]()
![]()
't Is echt een topdag hier!
Ja, inderdaad, wie o wie voegt ons toe??quote:Op woensdag 21 december 2005 21:28 schreef mirelia het volgende:
[..]
Bedankt allemaal voor de felicitaties!!
Idd een topdag
Wie voegt ons toe aan de SP....pfff dat lijkt wel werk haha
probeer gewoon rustig met je koppeling om te gaan, ook dan kan je met een benzine alleen op de koppeling parkeren...quote:Op woensdag 21 december 2005 22:24 schreef livefortoday het volgende:
ja ik ook net voor 't eerst gereden en benzine, vooral wegkomen is 't lastigst vind ik, m'n motor sloeg wel 4x af!! en ook kon ik in m'n lesauto bv fileparkeren gewoon alleen de kopeling doen zonder gas nu moet dat wel echt met gas erbij, fftjes wennen en zelfs al ff helemaal alleen in de auto gereden wel machtig gevoel!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |