Texturesquote:Op vrijdag 16 december 2005 22:47 schreef Ronno het volgende:
Textures - Drawing Circles
nog nooit zo benieuwd geweest naar een cd als naar deze
[..]
is de voorlopige tracklist en komt in April uit
Ik zag Miss Kittin staan en begon al bijna te juichen, tis een live album.quote:Op donderdag 22 december 2005 01:22 schreef placebeau het volgende:
[..]
Aldus een (onvolledig) lijstje van Belgische releasedata (maar dat verschilt normaal niet zoveel met de Nederlandse).
Hahaha, wat een kut-kneus ben jij zeg. Ken je Axl persoonlijk ofzo? En Miss Kitten....je luistert naar van die vagina-electro-mietentroep en je gaat zeuren over Axl Rose?quote:Op donderdag 22 december 2005 07:54 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Ik zag Miss Kittin staan en begon al bijna te juichen, tis een live album.
Courtney Love.. die moet echt verboden worden om nog muziek te maken, om al helemaal over die arrogante kankeraap van een Axl Rose te beginnen, irritant kutventje met zn klote muziek.
Daar ben ik ook erg benieuwd naar.quote:Op vrijdag 23 december 2005 02:03 schreef turnpike het volgende:
Andre Manuel - Allene (medio januari), eerste plaat na het uiteenvallen van Krang. Ik vrees dat Manuel ons weer in het twents de wereld zal bezingen, maar de laatste 2 twentse Krang cd's hebben wel bewezen dat de teksten niets aan zegginskracht inboeten. Vooral met een tekstboekje erbij.
At least zorgt Kittin er niet voor dat haar publiek gaat rellen.. tot 2x toe, Kittin zit niet in een band waarvan ze denkt dat zij alleen de hele band is.quote:Op vrijdag 23 december 2005 10:52 schreef PhoenixPerry het volgende:
[..]
Hahaha, wat een kut-kneus ben jij zeg. Ken je Axl persoonlijk ofzo? En Miss Kitten....je luistert naar van die vagina-electro-mietentroep en je gaat zeuren over Axl Rose?![]()
Oh, dat is logisch. Omdat het GNR publiek gaat rellen moet Axl wel een klootzak zijn.quote:Op vrijdag 23 december 2005 14:29 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
At least zorgt Kittin er niet voor dat haar publiek gaat rellen.. tot 2x toe, Kittin zit niet in een band waarvan ze denkt dat zij alleen de hele band is.
Ja, ik luister alleen naar mietjes muziek, kijk maar naar mn last.fm account in mn sig.
Edit: watvoor niet gaye muziek luister jij dan eh?
En ik hoop dat het dan een volledig concert wordt zonder onderbrekeningenquote:Op vrijdag 23 december 2005 11:32 schreef webfreak het volgende:
Ik hoop iig dat er nieuwe DVD van Paul McCartney uitkomt.. Van z'n nieuwe tour uiteraard
Ja, ik wacht vooral op nieuw materiaal van A Girl Called Eddy! En de nieuwe plaat van The Veils. Ow, en Portishead natuurlijk.quote:Op vrijdag 16 december 2005 17:07 schreef Frollo het volgende:
Van mij mogen Antony & the Johnsons en A Girl Called Eddy wel met nieuw materiaal komen. Geen idee hoe gerechtvaardigd die hoop is, ik houd het niet zo bij eerlijk gezegd.
quote:Op zondag 18 december 2005 17:58 schreef Roellio het volgende:
De beste band ter wereld brengt weer een nieuw album uit hè!
[afbeelding]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |