Ik zou het doen na de TU van aankomende vrijdagquote:Op zondag 18 december 2005 21:50 schreef KaheemSaid het volgende:
Als ik tussen beide seizoenen wil conditietrainen, wanneer moet ik dat dan instellen?
Lol ik had laatst, was mn keeper eruit getrapt, had ik voor vriendencup (had WO's) een keepertje gehaald werd die er ook uitgetrapt. Speelde ik wedstrijd met keeper van 0 sterquote:Op zondag 18 december 2005 21:52 schreef Murray het volgende:
Godver!
Ik begin er zo onderhand een beetje van te balen dat m'n keepers steeds het veld uitgeschopt worden.
Er staat nu ook een waardeloze keeper op doel, die zal ook wel niet veel hoger dan 0 sterren halen.quote:Op zondag 18 december 2005 21:58 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Lol ik had laatst, was mn keeper eruit getrapt, had ik voor vriendencup (had WO's) een keepertje gehaald werd die er ook uitgetrapt. Speelde ik wedstrijd met keeper van 0 ster
refused, ik was dit seizoen niet het beste team, ik had tegenstanders met bv een goed MF of formi aanvalsratings op de vleugel, dat zijn geen prutsersquote:Op zondag 18 december 2005 21:09 schreef REFUSED het volgende:
[..]
individueel beter zijn is leuk, maar dat je het alleen daarmee niet redt heb je dit seizoen al laten zien...
SocialDisorder: 11*, die nieuwe in je competitie, is aanwezig in #fokhattrick. Zit je toch nog voor 1 wedstrijd bij elkaar...
HT :quote:Op zondag 18 december 2005 22:04 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[Uitbreiden!] FC Waarheen - dé Mooiboys (79 minuten gespeeld) 0 - 5 [Verwijder]
78 minuten: Rene Herbert Schleußner van Mooiboys buitte in de 78e minuut een misverstand tussen de keeper en zijn verdedigers uit en scoorde zo 0 - 5.
Zijn er in VII veel WO's ?
quote:Walk-overteams worden 'bot'-teams
14-11-2005
De situatie rondom eigenaarloze teams gaat komend seizoen veranderen. Nu wordt van een team dat geen eigenaar meer heeft, de opstelling automatisch gereset (na week 7, 14 en 16). Na de reset eindigen de wedstrijden in een walk-over.
In plaats van een reset krijgen eigenaarloze teams komend seizoen een aanvulling op de selectie. Uit deze nieuwe spelers wordt at random een opstelling gevormd. De teams zijn hiermee dus vergelijkbaar met de bestaande 'bot'-teams. Natuurlijk zijn deze teams bijzonder slecht, maar ze komen in ieder geval opdagen en er wordt een wedstrijd gespeeld. De oude spelers van het team blijven ook bij de selectie, maar zullen niet worden opgesteld. Tot het moment dat een nieuwe eigenaar het team overneemt, kunnen ze wel worden opgeroepen door de nationale coaches.
Tot slot. Alle bestaande eigenaarloze teams waarvan de opstelling al is gereset, krijgen komend seizoen een nieuwe selectie en worden dus een 'bot'-team.
Oké, bedankt voor het advies.quote:Op zondag 18 december 2005 21:58 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Ik zou het doen na de TU van aankomende vrijdag
quote:18-12-2005 om 21:57 Wietse Kranenbarg van vv Emmen werd gehuldigd voor het feit dat hij topschutter werd dit seizoen. "Dit zal me zeker helpen bij mijn contractbesprekingen," zei de nieuwe topschutter.
Precies hetzelfde hier!quote:Op zondag 18 december 2005 22:17 schreef halleekes het volgende:
voor het tweede jaar op rij gepromoveerdkomend jaar VIIIe.
goed uitgerekend, best lastig algorithme dat er achter schuilt namelijk....quote:Op zondag 18 december 2005 22:31 schreef komrad het volgende:
grumps, 13 levels, dat is toch 26 weken of niet??
quote:Op zondag 18 december 2005 22:35 schreef JJHelder het volgende:
zo, 3e geworden, heb nu weer wat meer tijd voor hattrick en heb ook maar gelijk besloten over te stappen van vleugeltraining naar positiespel, daarvoor heb ik straks een budget van 8.850.000 euro beschikbaar voor 6 inner mid trainees en 2 vleugelpositietrainees
hebben de doorgewinterde pm trainers een idee hoe ik dat geld het best kan gaan besteden?
ik moet toch een x naar de V, dit aankloten duurt te lang met vleugelspel, wil in de toekomst zeker terug naar vleugelspel training, maar voorlopig denk ik even aan het resultaatquote:
maar met vleugel heb je het voordeel dat je alles aankoopt, en in vergelijking, een minder belangrijke vorm van training doetquote:Op zondag 18 december 2005 22:40 schreef JJHelder het volgende:
[..]
ik moet toch een x naar de V, dit aankloten duurt te lang met vleugelspel, wil in de toekomst zeker terug naar vleugelspel training, maar voorlopig denk ik even aan het resultaat
Ik denk het ook. Ben helemaal gelukkig nuquote:Op zondag 18 december 2005 22:47 schreef Grumpey het volgende:
Oldbie....miraculeus, werkelijk....
dat slaapt goed denk ik
wow, hoe nipt kan het zijnquote:Op zondag 18 december 2005 22:45 schreef Oldbie het volgende:
Zelf met 7-1 gewonnen.
Nummer 1 won met 5-1 van de huidige nummer 3.
Daardoor promoveer ik op doelsaldo. Precies 1 doelpuntje verschil.
[afbeelding]
Nummer 1 heeft gemotst.quote:Op zondag 18 december 2005 22:49 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
wow, hoe nipt kan het zijn
heb je iets met je tegenstander afgesproken?
Dat die pict en jij motst![]()
that sucksquote:Op zondag 18 december 2005 22:53 schreef ArTiC het volgende:
0-0...dat zou genoeg zijn als 1 van mijn 2 concurenten zou verliezen...helaas..de ene won met 2-1 en de ander speelde met 1-1 gelijk
4. Sandroid FC 14 23 - 14 21
5. Ruudje 14 28 - 22 20
6. Real madrid clones 14 22 - 20 19
7. Helmunt 14 21 - 13 18
quote:Op zondag 18 december 2005 22:33 schreef Grumpey het volgende:
[..]
goed uitgerekend, best lastig algorithme dat er achter schuilt namelijk....
6 weken geblesseerd.quote:Op zondag 18 december 2005 21:52 schreef Murray het volgende:
Godver!
Ik begin er zo onderhand een beetje van te balen dat m'n keepers steeds het veld uitgeschopt worden.
Leuke 1e helftquote:Na een gemene trap tegen zijn schenen moest Sys-speler Thierry Heltzel in de 7e minuut het veld verlaten en werd vervangen door Mariano van Gerner. De teams gingen met een 0 - 0 stand de rust in. Lokomotiv had het meeste balbezit, namelijk 53 procent
Ging lekker vanavond.. was er zelf niet bij maar toch..quote:Op zondag 18 december 2005 22:03 schreef maniack28 het volgende:
1. Kristiansund 14 48 - 18 33
--------------------------------------------------
2. FC Uddel 14 43 - 17 29
3. Team NAC 14 40 - 30 28
4. mengvoeders uni-ted 14 32 - 21 25
Uddel 2e gewordenDe trots van Fok! zullen we maar zeggen
Een WO die een friendly heeft staan, knap...quote:Op zondag 18 december 2005 23:58 schreef Uddel het volgende:
Joralf.. je hebt een WO in je p/d zie ik
Zal waarschijnlijk bijna dezelfde ranking zijn als die van Rembrandt (http://www.rembrandt.net/hattrick/) alleen dan zonder de WO teams.quote:There is a new piece of information on the team page, called League Rank. All teams with an owner are ranked within each country, based on their league position. The ranking is updated each week.
Ik zie op de site al de league waarin ik volgend seizoen kom. Klopt dit ook?quote:Op maandag 19 december 2005 07:30 schreef ExCibular het volgende:
(http://www.rembrandt.net/hattrick/
Zal wat worden als we in dezelfde divisie komen....quote:Op zondag 18 december 2005 22:26 schreef komrad het volgende:
ik ga in de VII spelen, toch nog gewonnen vandaag met 4-1
14 gespeelt 15 punten: 3x winst, 6x gelijk en 5x verloren
ik kwam 1 punt te kort
Als het goed is kom ik hier terecht, zo te zien geen WO'squote:Next season's VII.992
# Team Origin
1. king of the road 7 in VI.759
2. Peterkes FC 8 in VI.792
3. De topppers 3 in VII.992
4. FR rules 4 in VII.992
5. Hulshorst 5 in VII.992
6. Fc LeBlanc 6 in VII.992
7. H76 1 in VIII.567
8. Lilies 2 in VIII.588
Dat mag ik hopen van nietquote:Op maandag 19 december 2005 00:50 schreef REFUSED het volgende:
[..]
Een WO die een friendly heeft staan, knap...
Wat hij gedaan heeft, is de laatste wedstrijd inderdaad een walkover veroorzaakt, maar dat betekent niet dat hij dat in de qualification ook automatisch doet. Afwachten dus.
Klopt ik zag het, b'tje te snel gekekenquote:Op maandag 19 december 2005 00:50 schreef REFUSED het volgende:
[..]
Een WO die een friendly heeft staan, knap...
Wat hij gedaan heeft, is de laatste wedstrijd inderdaad een walkover veroorzaakt, maar dat betekent niet dat hij dat in de qualification ook automatisch doet. Afwachten dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |