abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 20 februari 2006 @ 15:27:57 #201
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_35289872
Henkjan, Kim Holland .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_35298966
herhaling vanavond toch?
Ik weet het! Mijn nickname is blij. Het is een puberale ode van een aantal jaren geleden aan Chris Pontius van Jackass. Helaas is deze vergissing niet meer te herstellen.
pi_35307730
Mag toch hopen van niet .
pi_35307943
Nieuw
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
pi_35308024
quote:
Op maandag 20 februari 2006 19:36 schreef partyyboyy het volgende:
herhaling vanavond toch?
Nee hoor
  maandag 20 februari 2006 @ 22:47:49 #206
88233 Steve
Still the best.
pi_35308699
Als ze het maar niet over die zwangerschap van Raffaëlla hebben.
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_35308735
het publiek heeft wel lol
pi_35308817
Ik vind het ook best lache opzich
pi_35308857
ik vind dit echt smerig en krijg er pijn aan mn zak aan
pi_35308979
quote:
Op maandag 20 februari 2006 22:50 schreef DrDentz het volgende:
ik vind dit echt smerig en krijg er pijn aan mn zak aan
Je bent zeker rond de leeftijd van Henk jan
pi_35309227
nee, nieteens de helft
ik wil lady madonna zien, met haar dochter
pi_35309772
Ronnie Jackson
pi_35311997
quote:
Op maandag 20 februari 2006 22:58 schreef DrDentz het volgende:
nee, nieteens de helft
ik wil lady madonna zien, met haar dochter
Toch niet die twee chubby ones (beetje gezette vrouwen )?
pi_35312535
Ik dacht dat Jensen zei dat ze zouden komen! Nouja.. dan maar Ronnie Jackson vindt die gast zichzelf nou echt goed dan? volgens mij heeft hij 1 dvd van Michael Jackson gezien, hij kent de teksten nieteens.. en dat is dan een impersonator
pi_35320334
Kijkcijfers maandag

Jensen: 520.000
BVD: 242.000
  dinsdag 21 februari 2006 @ 11:12:58 #216
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_35320387
quote:
Op dinsdag 21 februari 2006 11:11 schreef Urquhart het volgende:
Kijkcijfers maandag

Jensen: 520.000
BVD: 242.000
Jensen wint dit seizoen ook
pi_35320424
Zeer pijnlijk voor BVD.
pi_35323356
quote:
Viola Holt trekt aangifte tegen Jensen in

Vanavond begint Robert Jensen aan een nieuwe serie van zijn talkshow. Grote vraag is of de presentator opnieuw grappen over Viola Holt gaat maken. De aanleiding is groot, gezien haar wekenlange optreden in Hotel Big Brother en de weinig flatteuze wijze waarop 'het gedrocht' in beeld verschijnt.

De dagelijkse talkshow kwam in december in het nieuws doordat Viola Holt aangifte wilde doen tegen Jensen vanwege smaad en belediging. Ze zou depressief geworden zijn van diens 'pornografische' grappen.

TvGids.nl meldt dat Holt inmiddels de zaak tegen Jensen heeft stopgezet omdat ze 'dat hoofdstuk heeft afgesloten'.
Geweldige grappen trouwens gisteren
pi_35323409
Ik vond dat stukje echt grappig, waarin Jensen viola weer eens flink belachelijk ging maken
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
pi_35323430
quote:
Op dinsdag 21 februari 2006 12:44 schreef Klingon het volgende:

[..]

Geweldige grappen trouwens gisteren
"Viola opent AH"


pi_35323454
quote:
Op dinsdag 21 februari 2006 12:44 schreef Klingon het volgende:

[..]

Geweldige grappen trouwens gisteren
Dat was mooi ja

Vooral leuk dat Jensen nog beelden liet zien met Viola's mening over Catherine Keyl. Toen sprak ze zich toch wel even tegen
pi_35323855
quote:
Op maandag 20 februari 2006 11:12 schreef Urquhart het volgende:
Gasten maandag en dinsdag

Vandaag:
- Henk-Jan Smits
- Ronnie van Veen (Jackson look-a-like uit de Idols-auditie)

Dinsdag:
- Kim Holland
- Koert-Jan de Bruijn
Kim Holland komt waarschijnlijk niet vanavond. Omdat de Dutch Madonna's zijn doorgeschoven.

Gasten vandaag:
- Koert-Jan de Bruijn
- Dutch Madonna's
pi_35324119
Komen er geen herhalingen meer op RTL7? Dat is wel jammer, nu mis ik het vaak.
  dinsdag 21 februari 2006 @ 13:17:00 #224
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_35324410
quote:
Op dinsdag 21 februari 2006 13:08 schreef H.Flick het volgende:
Komen er geen herhalingen meer op RTL7? Dat is wel jammer, nu mis ik het vaak.
Dat zag ik bij SKO !
Er stond geen herhaling bij van Jensen.
pi_35325294
quote:
Op dinsdag 21 februari 2006 12:47 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Dat was mooi ja

Vooral leuk dat Jensen nog beelden liet zien met Viola's mening over Catherine Keyl. Toen sprak ze zich toch wel even tegen
Vond dat stukje wel mooi dat Jensen zei dat hij ook een boek aan het schrijven was over Viola, hoe kom je erop
pi_35325345
quote:
Op dinsdag 21 februari 2006 13:40 schreef Klingon het volgende:

[..]

Vond dat stukje wel mooi dat Jensen zei dat hij ook een boek aan het schrijven was over Viola, hoe kom je erop
En het is een heel dik boek geworden
  dinsdag 21 februari 2006 @ 13:58:42 #227
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_35325987
quote:
Jensen: 'Grappen over Viola heel onschuldig'
"Goedenavond dames, heren en Viola Holt." Robert Jensen is sinds gisteren terug met zijn gelijknamige talkshow op RTL 5. Jensen reageerde in de eerste aflevering op de ontstane commotie.

Half december werd bekend dat Holt de mogelijkheden onderzocht voor een strafzaak tegen Jensen, omdat de presentator volgens Viola 'denigrerende grappen' over haar maakte. Nu geeft Viola aan het hoofdstuk Jensen te hebben afgesloten.

"Ik voel me genoodzaakt er toch iets over te zeggen", aldus Jensen in zijn talkshow. "Eigenlijk ben ik iemand die nooit reageert op vage beschuldigingen en roddels. Alles wat ik te zeggen heb doe ik gewoon hier, maar ik wil toch even reageren. Er was een bericht in 'RTL Bullshit', eh.. RTL Boulevard, want Viola zou mij aanklagen omdat ik haar depressies zou bezorgen. We hebben in het verleden wel eens grappen over haar gemaakt, maar heel onschuldig." In een filmpje vergelijkt Jensen de presentatrice bijvoorbeeld met een olifant. "Het is toch lachen. Ik had net zo goed Erica Terpstra of Han Peekel kunnen zeggen en die zouden dat helemaal niet erg vinden, maar 'Viool' doet tegenwoordig alsof ik een sportprent over haar getekend heb."

Volgens Jensen kon hij het altijd 'prima' met Viola vinden. "Nu, terwijl ze nieuwe programma's gaat doen en schilderijen moet verkopen, wordt ze opeens depressief van me. (..) 'Er loopt een strafzaak', zegt Kwalbert. Ik heb geen telefoontje gehad. Er is niets aan de hand."

De talkshowhost snapt niet waarom Viola zo boos op hem is, gezien zij volgens Robert vroeger ook wel eens uithaalde naar een collega. Jensen liet een oud fragment zien van Viola, waarin zij haar mening gaf over 5 uur Show-collega Catherine Keyl. Holt een aantal jaren terug: "Als Catherine aadig tegen je doet, dan zit er een bedoeling achter. Dat zie je aan haar ogen. (..) Om te beginnen ben ik een leeuw en als er wat is val ik van voren aan en zij is een schorpioen en als er wat is loopt ze achter je om en prikt je in de rug. (..) Het is niet een warm mens. Ze doet warm, ze kan warm doen. Het is niet een persoonlijkheid waarvan je zegt: 'Christus, wat een schoonheid'. Ook in haar jeugd niet. Het is altijd een beetje een lerares geweest. Een vrouw met een mantelpakje en een bril met een streng, kil gezicht. Altijd het foute kapsel ook. (..) Ik heb wel eens medelijden met haar. Ze wil zo graag aardig gevonden worden, maar ze is het niet."

Jensen heeft wel beloofd een ander slachtoffer te kiezen voor zijn grappen. De komende vier maanden zal hij non-stop te zien zijn op RTL 5. "Net als vorig jaar weer een lading wereldsterren. Echt van het niveau Robbie Williams en Kelly Clarkson, de betere werken. Ik hoorde dat Pinklangs gaat komen binnenkort, fantastisch." Ook bekende Nederlanders als Catherine Keyl, Natascha Froger, Filemon Weselink en Patty Brard zullen dit seizoen plaats nemen op de rode Jensen-bank.
Bron
pi_35326036
Mooi dat Jensen weer een nieuw seizoen had .. had al niks meer te kijken om 22.30
pi_35326357
Hoe Jensen naar dat glas water keek na dat stukje met Viola, zo makkelijk, maar wel lachen
  dinsdag 21 februari 2006 @ 22:40:41 #231
88233 Steve
Still the best.
pi_35347414
Herman.
"Atb is lief, groetjes Peri."
  dinsdag 21 februari 2006 @ 23:07:12 #232
105963 doppelgänger
huilen met de kraan open
pi_35348725
Net even stukje gekeken, om te zien of het nog steeds zo erg is en inderdaad... Ik snap werkelijk niet dat er uberhaubt mensen naar die Jensen of die Jan Paparazzi ("Hennie Huisman na een beroerte" aldus Nico Dijkshoorn ) willen kijken.

Ze hebben *altijd* dezelfde fokking gasten (Kim Holland zonet) die helemaal geen ene moer te melden hebben.

Die stukjes ook verschrikkelijk flauw.. zonet stukje "combineren van 2 beroepen", pianist/telefonist of parkeerwachter/tippelaar nou tjongejongejonge ik dacht dat ik erin bleef... maar niet heus
Fun game: try to post a YouTube comment so stupid that people realize you must be joking. (Hint: this is impossible)
"Stel je drinkt Starbucks koffie maar je vergeet een foto te maken en te delen op Social media. Heb je dan wel koffie gedronken?"
pi_35348816
Iemand nog leuke pics van vanavond ???
pi_35356108
doppelgänger, jij kijkt blijkbaar ook...anders kun je niet weten dat hij steeds hetzelfde doet.

Haha .
pi_35356225
quote:
Op dinsdag 21 februari 2006 23:07 schreef doppelgänger het volgende:
Net even stukje gekeken, om te zien of het nog steeds zo erg is en inderdaad... Ik snap werkelijk niet dat er uberhaubt mensen naar die Jensen of die Jan Paparazzi ("Hennie Huisman na een beroerte" aldus Nico Dijkshoorn ) willen kijken.

Ze hebben *altijd* dezelfde fokking gasten (Kim Holland zonet) die helemaal geen ene moer te melden hebben.

Die stukjes ook verschrikkelijk flauw.. zonet stukje "combineren van 2 beroepen", pianist/telefonist of parkeerwachter/tippelaar nou tjongejongejonge ik dacht dat ik erin bleef... maar niet heus
Ga toch snel Nova kijken ofzo.

Waarom moet er altijd iets zinnigs te melden zijn?
Je kunt toch ook gewoon ongenuanceerd praten zonder ergens diep over na te moeten denken.

Dat heet: ontspanning!
Ik weet het! Mijn nickname is blij. Het is een puberale ode van een aantal jaren geleden aan Chris Pontius van Jackass. Helaas is deze vergissing niet meer te herstellen.
pi_35356375
Idd. Ik heb weer blauw gelegen gister. Die Kim met die vibrator in dr doos
If Matrix was here, he'd laugh too
pi_35359138
Gasten vanavond

- Harm uit Idols
- Right Said Fred
- "De Zoon Van:" Duco Nijpels

Kijkcijfers gisteravond

Jensen: 440.000
BVD: 150.000
pi_35359494
quote:
Op woensdag 22 februari 2006 11:17 schreef Urquhart het volgende:
Gasten vanavond

Kijkcijfers gisteravond

Jensen: 440.000
BVD: 150.000
Kwalitatief zo'n slecht programma en toch...
pi_35360499
is geen kunst om van Barend en van Dorp te winnen, die zitten zonder uitstraling voor de camera, en maar steeds dat links gelul, ik begrijp niet waarom John de Mol niet ingrijpt, en dat circus mannetje in Turijn is helemaal het niveau van basisschool intervieuw...die 150.000 worden nog wel lager ...alleen jammer dat ze het voetbal mee naar de knoppen helpen....onbegrijpelijk daar zit die Jan Mulder ook steeds vaker bij ....je ziet bij alle programmas steeds de zelfde mensen...het lijkt Jensen wel....gewoon alles opdoeken en drie zenders....scheelt een hoop kramp in de vingers ook van het zappen
rosmalen
pi_35370593
Die Herman in GTST
pi_35374025
OMG dat was de beste Jensen ooit !
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
  woensdag 22 februari 2006 @ 18:50:17 #242
132411 Mr_Booze
Mollenklem leggen met Jantien
pi_35375247
Herhaling van Shakira intelligente dame toch.
This signature was placed by Mr_Booze, and not FA ;)
pi_35398852
Gasten vanavond:
- Rick Engelkes
- Eric Bouwman
- Petra Kachelland

Gasten vrijdag
- Sonja Silva
- Gabriel Rios
  vrijdag 24 februari 2006 @ 23:04:05 #244
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_35461576
Wat een flauw programma zeg. Vooral die rubriek in het begin, met die 'fotofucks'. Echt gewoon niet in de verste verte ook maar een heel klein beetje grappig. De gesprekken zijn ook niet echt heel boeiend, het gaat alleen maar over tieten, ballen en neuken. Die JanPaperazzi begrijp ik ook niet, enige wat die doet is schaapachtig lachen en op de bank zitten. Ik snap dit progamma vast niet.
  vrijdag 24 februari 2006 @ 23:06:12 #245
100054 Quarks
little Eiffel! little Eiffel!
pi_35461686
quote:
Op vrijdag 24 februari 2006 23:04 schreef Aventura het volgende:
Wat een flauw programma zeg. Vooral die rubriek in het begin, met die 'fotofucks'. Echt gewoon niet in de verste verte ook maar een heel klein beetje grappig. De gesprekken zijn ook niet echt heel boeiend, het gaat alleen maar over tieten, ballen en neuken. Die JanPaperazzi begrijp ik ook niet, enige wat die doet is schaapachtig lachen en op de bank zitten. Ik snap dit progamma vast niet.
Je bent niet de enige.

Tja, ieder zijn humor.
* 11:15, restate my assumptions: 1. Mathematics is the language of nature. 2. Everything around us can be represented and understood through numbers. 3. If you graph these numbers, patterns emerge. Therefore: There are patterns everywhere in nature.*
pi_35470686
quote:
Op vrijdag 24 februari 2006 23:04 schreef Aventura het volgende:
Wat een flauw programma zeg. Vooral die rubriek in het begin, met die 'fotofucks'. Echt gewoon niet in de verste verte ook maar een heel klein beetje grappig. De gesprekken zijn ook niet echt heel boeiend, het gaat alleen maar over tieten, ballen en neuken. Die JanPaperazzi begrijp ik ook niet, enige wat die doet is schaapachtig lachen en op de bank zitten. Ik snap dit progamma vast niet.
Het kind van... mag iig wel oprotten
Dat is wel zo saai en niet grappig Dat ze dat er in het nieuwe seizoen niet uit hebben gegooit
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
  zaterdag 25 februari 2006 @ 10:50:39 #247
132411 Mr_Booze
Mollenklem leggen met Jantien
pi_35470849
'Gewoon Kel'...

Kelly op de markt: "Bananen!"
This signature was placed by Mr_Booze, and not FA ;)
pi_35472293
die Kelly.....missschien iets voor Talpa...bij onze vrienden..Barend en van Dorp
rosmalen
pi_35479519
Albert valt best mee....al 'ie aan een boom hangt
pi_35481397
Gasten maandag

- Peter Faber
- Saskia Mulder

Gasten dinsdag

- Chris Tates
- Belle Perez
- Trijntje Oosterhuis
pi_35483613
Belle Perez
pi_35614073
Vanavond:
- Natasja Froger
- Daphne Udema
pi_35619221
Niet zo boeiende gasten eigenlijk sinds het begin van dit seizoen
pi_35620123
Gister Peter Faber, hij vertelde dat hij de film Schatjes II dacht ik? nog nooit had gezien tot een paar jaar terug, toen was hij zijn hond aan het uitlaten, keek bij mensen naar binnen en zag dat zij de film aan het kijken waren. Hij bleef dus staan voor het raam, en op een gegeven moment hadden de mensen dat door, die moeten zich ook een hoedje geschrokken zijn Uiteindelijk heeft hij dus bij die mensen in de kamer op de bank de film voor het eerst gezien, mooi voor die mensen

Als je zoiets nou is meemaakt wanneer je porno op hebt
  woensdag 1 maart 2006 @ 23:10:25 #255
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_35626907
Schitterend met die Jeroen
Met z'n korfbal, en dan die kneuzenclub die bij hem op bezoek kwam
En die ex van Jensen
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_35627154
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 23:10 schreef InTrePidIvity het volgende:
Schitterend met die Jeroen
Met z'n korfbal, en dan die kneuzenclub die bij hem op bezoek kwam
En die ex van Jensen
Viel er halverwege in, maar wat was dat voor contactgestoorde appelflap?

Natasha Froger gaat bemiddelen om hem van zijn maagdelijkheid af te helpen ofzoiets?
pi_35646003
heb er wel weer om gelachen. Gisteren aangemeld voor publiek (avond). Ben benieuwd wanneer ik mag komen...
De beat gaat steeds maar door.... GEWELDIG!
pi_35646031
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 23:16 schreef Soul79 het volgende:

[..]


Natasha Froger gaat bemiddelen om hem van zijn maagdelijkheid af te helpen ofzoiets?
Ja, en de TROS maakt er een programma van
pi_35646057
Gasten vanavond:

- Catherine Keyl
- Angelique (Idols)
  donderdag 2 maart 2006 @ 17:03:19 #260
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_35647525
Hopelijk wat Viola-bash samen met Catherine Keyl .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_35657879
quote:
Op donderdag 2 maart 2006 16:24 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Ja, en de TROS maakt er een programma van
Heb ik net een stukje van gezien, met diezelfde knakker. Daar was hij wel iets meer relaxed. Bij Jensen leek hij wel autistisch.
pi_35679805
Vanavond aan de roulette
- Jules Deelder
- Birgit Schuurman

Leuke uitzending denk ik
  vrijdag 3 maart 2006 @ 15:25:30 #263
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_35680561
quote:
Op donderdag 2 maart 2006 17:03 schreef BVO het volgende:
Hopelijk wat Viola-bash samen met Catherine Keyl .
Het werd helaas één grote slijmpartij van Jensen richting Catherine, de laatste tijd kijk ik eigenlijk alleen nog maar naar het breaking news.
Toen Jensen nog een grote bek had zat ik elke aflevering voor de buis.
pi_35681417
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 15:25 schreef BasEnAad het volgende:

[..]

Het werd helaas één grote slijmpartij van Jensen richting Catherine, de laatste tijd kijk ik eigenlijk alleen nog maar naar het breaking news.
Toen Jensen nog een grote bek had zat ik elke aflevering voor de buis.
Klopt wel, het is inderdaad allemaal wat soft geworden. Vaak gasten waar die helemaal weg van is, en dan is het inderdaad een eenzijdig gesprek. Breaking News is dan het enige waar hij nog kritiek uit. Maargoed, als er leuke gasten zijn is het opzich niet erg, alleen vallen die mij ook vaak tegen. Hij moet meer enfant terrible gozers uitnodigen. Ik heb ook al lang niet meer dat ik om half 11 denk: JENSEN! Ik vergeet het vaak zat, terwijl ik toentertijd toch echt 'uitkeek' naar de donderdag. Maargoed, elke dag Jensen, das ook wat teveel van het goede eigenlijk
pi_35682177
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 15:47 schreef DeVinger het volgende:

[..]

Klopt wel, het is inderdaad allemaal wat soft geworden. Vaak gasten waar die helemaal weg van is, en dan is het inderdaad een eenzijdig gesprek. Breaking News is dan het enige waar hij nog kritiek uit. Maargoed, als er leuke gasten zijn is het opzich niet erg, alleen vallen die mij ook vaak tegen. Hij moet meer enfant terrible gozers uitnodigen. Ik heb ook al lang niet meer dat ik om half 11 denk: JENSEN! Ik vergeet het vaak zat, terwijl ik toentertijd toch echt 'uitkeek' naar de donderdag. Maargoed, elke dag Jensen, das ook wat teveel van het goede eigenlijk
Ik vond het ook een stuk beter toen hij elke dag op de radio was en 1 keer in de week op tv.
pi_35682617
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 16:03 schreef Stansfield het volgende:

[..]

Ik vond het ook een stuk beter toen hij elke dag op de radio was en 1 keer in de week op tv.
En dan wel in zijn Veronica-tijd toen hij nog in de ochtend zat.
  vrijdag 3 maart 2006 @ 22:49:37 #267
35245 bolivian
Gun-toting hip gangster
pi_35694579
God, wat is die Jensen on-leuk!
En dat na een bijzonder on-leuke pot voetbal!

De vrijdagavond bij jouw nieuwe rtl5: daar blijf je voor thuis!
NOT, !
And so I throw the windows wide /
And call to you across the sky
Lissabon!
  vrijdag 3 maart 2006 @ 22:50:45 #268
35245 bolivian
Gun-toting hip gangster
pi_35694613
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 22:49 schreef bolivian het volgende:
God, wat is die Jensen on-leuk!
En dat na een bijzonder on-leuke pot voetbal!

De vrijdagavond bij jouw nieuwe rtl5: daar blijf je voor thuis!
NOT, !
Schopje [KLB], .
And so I throw the windows wide /
And call to you across the sky
Lissabon!
pi_35694787
omg
  vrijdag 3 maart 2006 @ 22:55:51 #270
88233 Steve
Still the best.
pi_35694801
Kelly. Wat een fantastisch mens is dat toch.
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_35694842
Jules
pi_35695332
Jules stomme Spartaan
pi_35703740
Jules was wel leuk.

Hij had wel een interessante theorie over de kist van Hazes
  zaterdag 4 maart 2006 @ 10:23:11 #274
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_35703832
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 10:23 schreef Haaibaaike het volgende:
Wie komen maandag bij Jensen?
Is nog niet bekend
  zaterdag 4 maart 2006 @ 10:26:01 #276
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_35703863
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 10:24 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Is nog niet bekend
Ok,
  zaterdag 4 maart 2006 @ 10:58:59 #277
132411 Mr_Booze
Mollenklem leggen met Jantien
pi_35704446
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 22:55 schreef alwaysthebest het volgende:
Kelly. Wat een fantastisch mens is dat toch.
Bananen!!!!!!
This signature was placed by Mr_Booze, and not FA ;)
  zaterdag 4 maart 2006 @ 12:50:02 #278
100496 H.Flick
Turn-based
pi_35707277
Deelder was weer geniaal! Wat een vent is het ook .
pi_35707516
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 12:50 schreef H.Flick het volgende:
Deelder was weer geniaal! Wat een vent is het ook .
Ja
Met z'n astma sigaretten
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
pi_35708871
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 10:18 schreef Urquhart het volgende:
Jules was wel leuk.

Hij had wel een interessante theorie over de kist van Hazes
idd

Ook prachtig is dat 'Al die mensen voor een lege kist!'
pi_35721792
Deelder, wat een prachtvent

Altijd in het zwart, en hij kreeg ook alleen maar zwarte vragen
If Matrix was here, he'd laugh too
  zaterdag 4 maart 2006 @ 23:10:50 #282
83411 edje34
Breda de`` gekste``
pi_35725143
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 13:39 schreef Xrenity het volgende:

[..]

idd

Ook prachtig is dat 'Al die mensen voor een lege kist!'
Was die kist leeg dan in de Arena??
Geeft de leugen je geen vleugels
Raakt de waarheid in de war
Dan zijn de keizers slechts helpers en huilt de oude nar.
(Hans teeuwen)
pi_35725555
Deelders was vrij saai, die vent kan niet eens meer normaal praten. En Jensen moet ook is ophouden met dat domme spaans na doen !
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
pi_35725737
Die Jensen is echt een fucking mietje geworden tegenwoordig

Hij durft echt niks meer tegen zijn gasten, zeker bang dat er straks helemaal niemand meer komt
pi_35733154
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 23:10 schreef edje34 het volgende:

[..]

Was die kist leeg dan in de Arena??
Volgens Jules wel
pi_35733489
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 23:22 schreef Roi het volgende:
Deelders was vrij saai, die vent kan niet eens meer normaal praten. En Jensen moet ook is ophouden met dat domme spaans na doen !
Dat was toch maar een keer?
pi_35733503
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 23:22 schreef Roi het volgende:
Deelders was vrij saai, die vent kan niet eens meer normaal praten. En Jensen moet ook is ophouden met dat domme spaans na doen !
Deelders was juist geweldig! Hij moest gewoon een beetje opgang komen
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
pi_35733577
quote:
Op zondag 5 maart 2006 10:34 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Dat was toch maar een keer?
Nee bij Shakira zat 'ie ook al zo dom te doen.

Hij moet trouwens gewoon alle gasten op de bank laten zitten, dat onstaan er leuke en spontaane momenten!
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
pi_35734955
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 23:28 schreef 2Drix het volgende:
Die Jensen is echt een fucking mietje geworden tegenwoordig

Hij durft echt niks meer tegen zijn gasten, zeker bang dat er straks helemaal niemand meer komt
Als je elke dag 2 of meer gasten moet regelen is dat niet zo gek
pi_35736329
De leuke momenten die ik me herinner, komen allemaal uit het tijdperk, dat jensen nog 1 keer per week op tv was.
Jan de priester met henny huisman etc.
Shows waren toen veel actiever...
  zondag 5 maart 2006 @ 13:57:34 #291
125291 1603
Op z'n Wiegels
pi_35738929
het relletje met viola.. laat dat nou net vast item in het breaking news worden het hoogtepunt
  zondag 5 maart 2006 @ 16:35:53 #292
136343 BasEnAad
, die clown en die acrobaat!
pi_35744637
Het Jensen reddingsplan!
Als het zo doorgaat, gaat Jensen snel over zijn houdbaarheidsdatum heen, mensen die zich vroeger echt verheugden op een uitzending, vergeten het nu vaak te kijken. Zo veel uitzendingen kunnen niet goed zijn voor het programma, de overexposure moet ophouden en ik pleit voor een actievere inzet van Jan! 5 uitzendingen gaan gewoon ten koste van de kwaliteit van het programma, liever een voorbereide uitzending die leuk is, dan 5 halfzachte Jensens per week.
Wat denken we van?:
- Jensen TV terug naar één keer per week
- Geen gasten waar Jensen tegenop kijkt (om het slijmen te voorkomen)
- Jan Paparazzi's kijkersvragen terug
- Jan elke week op pad sturen met "waar rook is is Jan"
- Tijdens optredens weer de sms-balk onderlangs laten lopen met smsjes van Ron B en Viola H enz.
- Uitzending van een vol uur
- Een uitgebreider Breaking News
pi_35747135
quote:
Op zondag 5 maart 2006 16:35 schreef BasEnAad het volgende:
Het Jensen reddingsplan!
Als het zo doorgaat, gaat Jensen snel over zijn houdbaarheidsdatum heen, mensen die zich vroeger echt verheugden op een uitzending, vergeten het nu vaak te kijken. Zo veel uitzendingen kunnen niet goed zijn voor het programma, de overexposure moet ophouden en ik pleit voor een actievere inzet van Jan! 5 uitzendingen gaan gewoon ten koste van de kwaliteit van het programma, liever een voorbereide uitzending die leuk is, dan 5 halfzachte Jensens per week.
Wat denken we van?:
- Jensen TV terug naar één keer per week
- Geen gasten waar Jensen tegenop kijkt (om het slijmen te voorkomen)
- Jan Paparazzi's kijkersvragen terug
- Jan elke week op pad sturen met "waar rook is is Jan"
- Tijdens optredens weer de sms-balk onderlangs laten lopen met smsjes van Ron B en Viola H enz.
- Uitzending van een vol uur
- Een uitgebreider Breaking News
Goed plan
pi_35774911
Gasten vanavond

- Filemon Wesselink
- De Bob-slee vrouwen die over de kop vlogen op de OS

Gasten morgen

- Evert Santegoeds
- Susan Smit
- Maria Mena
pi_35775924
quote:
Op zondag 5 maart 2006 16:35 schreef BasEnAad het volgende:
Het Jensen reddingsplan!
Als het zo doorgaat, gaat Jensen snel over zijn houdbaarheidsdatum heen, mensen die zich vroeger echt verheugden op een uitzending, vergeten het nu vaak te kijken. Zo veel uitzendingen kunnen niet goed zijn voor het programma, de overexposure moet ophouden en ik pleit voor een actievere inzet van Jan! 5 uitzendingen gaan gewoon ten koste van de kwaliteit van het programma, liever een voorbereide uitzending die leuk is, dan 5 halfzachte Jensens per week.
Wat denken we van?:
- Jensen TV terug naar één keer per week
- Geen gasten waar Jensen tegenop kijkt (om het slijmen te voorkomen)
- Jan Paparazzi's kijkersvragen terug
- Jan elke week op pad sturen met "waar rook is is Jan"
- Tijdens optredens weer de sms-balk onderlangs laten lopen met smsjes van Ron B en Viola H enz.
- Uitzending van een vol uur
- Een uitgebreider Breaking News
Gewoon ouderwets Jensen! dus

Hoe gaan we dat voor elkaar krijgen?
pi_35775956
quote:
Op zondag 5 maart 2006 16:35 schreef BasEnAad het volgende:
Het Jensen reddingsplan!
Als het zo doorgaat, gaat Jensen snel over zijn houdbaarheidsdatum heen, mensen die zich vroeger echt verheugden op een uitzending, vergeten het nu vaak te kijken. Zo veel uitzendingen kunnen niet goed zijn voor het programma, de overexposure moet ophouden en ik pleit voor een actievere inzet van Jan! 5 uitzendingen gaan gewoon ten koste van de kwaliteit van het programma, liever een voorbereide uitzending die leuk is, dan 5 halfzachte Jensens per week.
Wat denken we van?:
- Jensen TV terug naar één keer per week
- Geen gasten waar Jensen tegenop kijkt (om het slijmen te voorkomen)
- Jan Paparazzi's kijkersvragen terug
- Jan elke week op pad sturen met "waar rook is is Jan"
- Tijdens optredens weer de sms-balk onderlangs laten lopen met smsjes van Ron B en Viola H enz.
- Uitzending van een vol uur
- Een uitgebreider Breaking News
Ik kan me hier trouwens wel goed in vinden.

Die SMS-balk
pi_35778639
quote:
Op maandag 6 maart 2006 15:33 schreef DeVinger het volgende:

[..]

Gewoon ouderwets Jensen! dus

Hoe gaan we dat voor elkaar krijgen?
Klagen bij de redactie
pi_35779695
quote:
Op maandag 6 maart 2006 16:49 schreef Sander170 het volgende:

[..]

Klagen bij de redactie
Daar ben ik te lui voor.
pi_35780043
quote:
Op maandag 6 maart 2006 17:21 schreef DeVinger het volgende:

[..]

Daar ben ik te lui voor.
Dan moet je zorgen dat je eerst wat aan je luiheid doet, en ga je daarna zitten klagen bij de redactie.

Dit lijkt me wel een goed plan
pi_35781176
quote:
Op maandag 6 maart 2006 17:31 schreef Sander170 het volgende:

[..]

Dan moet je zorgen dat je eerst wat aan je luiheid doet, en ga je daarna zitten klagen bij de redactie.

Dit lijkt me wel een goed plan
Kennen we niet een (digitale) handtekeningen actie opzetten
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')