Ik vraag me af wat hier nou ECHT de aanleiding voor isquote:Op zaterdag 7 januari 2006 02:43 schreef Lynx666 het volgende:
Na al een tijd beraad te hebben gepleegd omtrend te FOT slowchat hebben wij besloten deze per direct op slot te doen. Dit omdat de slowchats in omvang en frequentie toenemen, en leidt tegenwoordig ook tot meer dan regelmatig tot dubbeltopics. We zijn van mening dat het sluiten van de slowchat de rest van FOT wat meer uit het slop moet trekken, naast dat de slowchat an sich niets aan het forum toevoegt. De slowchat blijft dus gesloten.
We hopen op jullie begrip
Lynx666 & Subhuman
Het is inderdaad een heel teleurstellende actie. Om zo "beginners-acties" van één user aftestraffen. Het gaat weer de zwaar verkeerde kant op. Sub en Lynx denk eens even beter na en zie de gevolgen in. Nu krijg je echt zware wildgroei van topics. EN dat wilde jullie toch niet??quote:Op zaterdag 7 januari 2006 11:44 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik vraag me af wat hier nou ECHT de aanleiding voor isDe slowchat is pas de laatste dagen weer flink op gang gekomen en eigenlijk alleen maar omdat er één bepaalde user overal, maar dan ook gewoon overal, op kwam reageren en niet wist hoe hij SC's moet openen. Een waarschuwing richting deze gebruiker, en de rest van de gebruikers, was op zijn plaats geweest.
Verder vraag ik me af hoe jullie het voor elkaar willen krijgen om, door de SC te sluiten, de rest van FOT uit het slop te trekkenHet subforum valt en staat met de users en ik denk dat menigeen graag wil helpen FOT uit het slop te halen (voor zover dat al zo is). Het jammere is dat jullie NOOIT iets laten horen over plannen die er zijn, afspraken die gemaakt worden, ideeen die er leven; er wordt NOOIT gevraagd of we misschien mee willen denken etc.
Sub, je gaf zelf aan dat het weer de goede kant op begon te gaan met FOT en dan haal je dit soort acties uit.........ik vind het teleurstellend
Fotografie slowchat: Hier weer verderquote:Op zaterdag 7 januari 2006 12:10 schreef Elefes het volgende:
Zeg, waren de mods niet gewoon dronken toen ze dit beslisten? Gezien het tijdstip.
Dat lijkt me de meest logische verklaring
neuhquote:Op zaterdag 7 januari 2006 12:10 schreef Elefes het volgende:
Zeg, waren de mods niet gewoon dronken toen ze dit beslisten? Gezien het tijdstip.
Dat lijkt me de meest logische verklaring
Je post is eerder een argument dat het wél zo was, dan niet.quote:
Nee, dat was geen grap.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 12:47 schreef Elefes het volgende:
Oh enne, als dit een grapje was.. Dan is de sluiting van het centrale "ik zoek een digitale camera topic" dat zeker ook?
Zo druk was het topic niet. Bovendien geven mensen hier vrijwillig advies, en is het een veel grotere moeite om alle topics apart af te gaan. 1 Centraal topic is overzichtelijk, is een database met vragen en antwoorden (die een aantal users zeker wel doorlezen voordat ze hun vraag stellen, of daardoor zelfs hun vraag niet meer hoeven te stellen) en voorkomt het steeds weer moeten geven van hetzelfde antwoord in verschillende topics, wat erg vervelend is als je behulpzaam wilt zijn maar je antwoord dus steeds op hetzelfde neer komt.quote:Op zaterdag 7 januari 2006 12:55 schreef blackbully het volgende:
je moet ook per gezochte camera een topic openen. das toch veel handiger.
anders moet je veel teveel tekst doorploegen om te kijken of iemand op je vraag een antwoord heeft gegeven.
Leerpunt voor de volgende keer: gewoon vroeger gaan rellen!quote:Op zaterdag 7 januari 2006 15:43 schreef RonaldV het volgende:
Ik denk dat we veilig kunnen aannemen dat FOT totaal ongeschikt is om een FOT-gerelateerde rel op te zetten. We zijn te beschaafd. Zelfs Yvonne was teleurgesteld, en is al om 2 uur naar bed gegaan.
of in een ander sub-forumquote:Op zaterdag 7 januari 2006 16:36 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Leerpunt voor de volgende keer: gewoon vroeger gaan rellen!
Een rel bakken over onze relatie met de Modjes van FOTquote:Op zaterdag 7 januari 2006 20:58 schreef blackbully het volgende:
[..]
of in een ander sub-forum
R&P is altijd wel een suc-6
![]()
Zeker als jij aanschuift.quote:
Ik ben nu eigenlijk wel benieuwd wat er concreet gaat gebeuren / veranderen om dit te bewerkstelligenquote:Op zondag 8 januari 2006 17:17 schreef RonaldV het volgende:
Onze anti-SC actie was flauw, dat geef ik helemaal toe. Maar mijn mening blijft overeind op twee punten:
1. Er moet op FOT geen incrowd ontstaan (en dat gebeurde in de SC, vandaar het "dreigement" van sluiting) en
2. FOT moet in de basis op instapniveau blijven.
De verandering (of eigenlijk de terugkeer) kan beter vanuit onszelf komen dan vanuit de mods en admins.
We hoorden van diverse kanten verhalen over Fokkers die wel geïnteresseerd waren in fotografie, maar niet in FOT durfden te posten doordat zij FOT ervoeren als gesloten en kliekerig. Dat is voor ons de reden geweest om te kijken of we FOT eens wat opener konden krijgen.quote:Op zondag 8 januari 2006 21:20 schreef PdeHoog het volgende:
Ik ben nu eigenlijk wel benieuwd wat er concreet gaat gebeuren / veranderen om dit te bewerkstelligenEn waaruit kan worden afgeleid dat er een incrowd ontstaat
![]()
Niet dat ik nou vervelend wil doen (en ja....daar ben ik best goed in hoor als het moet), maar meer omdat ik het vreemd vind dat de modjes een dergelijk iets nooit hebben geroepen en ook geen initiatief hebben genomen hier verandering in aan te brengen afgezien van de vrij impopulaire maatregel om geen centraal camera-topic meer te organiseren
quote:Op zondag 8 januari 2006 21:31 schreef Subhuman het volgende:
Bovendien zijn er nog een aantal andere leuke nieuwe dingen op komst.
tja we vinden jou gewoon lief.quote:Op zondag 8 januari 2006 21:37 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
, wattan?
.
Ok, over die geslotenheid. Ik ben het daar niet echt mee eens. Ik ben ook maar één persoon, maar zelf heb ik de FOT-ers nooit als gesloten ervaren. Bij het voormalig beoordeel de foto-topic (tegenwoordig help me verbeteren) wordt serieus en behulpzaam gereageerd. Bij mijn twijfelachtige intreding in de FOTwedstrijd werd ik, bijna, met open armen ontvangen. Eerlijk waar, ik vind het allemaal nogal meevallen qua geslotenheid. Zeker in vergelijking met andere forums.
Is ook aangegeven waarom zij FOT zo ervoerenquote:Op zondag 8 januari 2006 21:31 schreef Subhuman het volgende:
doordat zij FOT ervoeren als gesloten en kliekerig.
Leverde een hoop gezeik opquote:De maatregel om het centrale digitale cameratopic af te schaffen is een van die dingen geweest, maar zeker niet de enige.
Stootte ook op wat onbegripquote:Het beoordeel mijn foto topic is hernoemd
Niet echt wat van gemerkt, maar da's een goede actiequote:we hebben het openen van nieuwe topics gestimuleerd
Ook hier geld dat gebruikers in het forum een uitstekende hand kunnen helpen.quote:de fotowedstrijd verder gepromoot op Fok
Niet alles was even goed zichtbaar, maar in dat gevalquote:Zomaar een kleine greep uit de initiatieven die wij dus wel degelijk genomen hebben.
Dat is genoemd ja, maar echt concrete voorbeelden / acties / resultaten vond ik niet echt terug.quote:Volgens mij hebben we daarbij ook continu genoemd dat we FOT opener wilden maken voor nieuwelingen. Als dat niet zo is overgekomen dan is daar niet duidelijk over gecommuniceerd.
Ik ben benieuwd, maar wederom zou enige communicatie welkom zijnquote:Bovendien zijn er nog een aantal andere leuke nieuwe dingen op komst.
Een incrowd ontstaat als andere users zich niet echt meer welkom voelen. Als de vaste groep gebruikers voor een zeer groot deel alleen nog maar posts plaatsen die voor anderen slecht begrijpelijk zijn. Er was geen vijandigheid naar nieuwe gebruikers, ik heb dat tenminste nooit gezien, maar echt veel nieuwe gezichten kwamen er ook niet bij. Blijkbaar voelden anderen zich niet lekker om te posten in de SC.quote:Op zondag 8 januari 2006 21:20 schreef PdeHoog het volgende:
Omdat het vorige topic zo nodig op slot moest en werd aangegeven dat ik dan maar hier verder moest....bij deze dus
[..]
Ik ben nu eigenlijk wel benieuwd wat er concreet gaat gebeuren / veranderen om dit te bewerkstelligenEn waaruit kan worden afgeleid dat er een incrowd ontstaat
![]()
Ik ben met je eens: er is door geen van de mods veel actie ondernomen om in te grijpen. "Laissez-faire" lijkt de boventoon te hebben gevoerd, en daar is (terecht) vaak op gewezen door users. Zoals ik in het nu gesloten topic al postte: er is iets mis met FOT, en ik koos ervoor om mods daar over MSN op aan te spreken. Net zoals andere users (zoals jij) wel eens tegen mij klaagden, en ongetwijfeld weer andere users tegen andere FOT-ters.quote:Niet dat ik nou vervelend wil doen (en ja....daar ben ik best goed in hoor als het moet), maar meer omdat ik het vreemd vind dat de modjes een dergelijk iets nooit hebben geroepen en ook geen initiatief hebben genomen hier verandering in aan te brengen afgezien van de vrij impopulaire maatregel om geen centraal camera-topic meer te organiseren
edit: even voor de duidelijkheid.....deze opmerkingen zijn niet negatief bedoeld, maar uit nieuwsgierigheid en zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |