Hier ben ik het wel mee eensquote:Op maandag 12 december 2005 13:32 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Het lijkt mij wel zinnig dat de FIFA deze discussie eens gaat voeren voor het echt uit de hand loopt.
Dat wel, maar niet in de topic, dat bedoelde ik eigenlijk!quote:Op maandag 12 december 2005 13:32 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Het lijkt mij wel zinnig dat de FIFA deze discussie eens gaat voeren voor het echt uit de hand loopt.
Duh, knap hoor met zoveel geld.quote:Op maandag 12 december 2005 12:59 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Roman wordt niet veroordeeld en maakt van Chelsea gewoon een club die lekker stabiel aan de top mee weet te draaien jaarlijks en waar jaarlijks grote talenten door zullen stromen naar het 1e elftal.
quote:Het lijkt mij wel zinnig dat de FIFA deze discussie eens gaat voeren voor het echt uit de hand loopt.
Met zoveel geld kun je ook aan labiel sterrenensemble kopen zoals Real... of je kunt de zaken goed aanpakken.quote:Op maandag 12 december 2005 15:13 schreef Luni het volgende:
[..]
Duh, knap hoor met zoveel geld.![]()
Maar zoals Suijk hier al zei, laten we het over De Guzman hebben.............
Samen met Aissati. Dat zei Van Hanegem ook niet voor nietsquote:Op maandag 12 december 2005 20:57 schreef Radegast het volgende:
Meest belovend talent op de Nederlandse velden.
Overdrijf niet zo man.quote:Op maandag 12 december 2005 21:36 schreef cultheld het volgende:
[..]
Samen met Aissati. Dat zei Van Hanegem ook niet voor niets
Wou ik ook zeggen ja. Het mooie is dat ze allebei voor oranje uit mogen komen als ze willen.quote:Op maandag 12 december 2005 21:36 schreef cultheld het volgende:
[..]
Samen met Aissati. Dat zei Van Hanegem ook niet voor niets
Maar dat zal denk ik pas in 2008 gebeuren. Ze zijn nu nog te jong om voor Oranje te spelen (in de ogen van San Marco) en De Guzman is geboren in Canada, dus ik vraag me af of ie dat wel wil.quote:Op maandag 12 december 2005 22:06 schreef bart83 het volgende:
[..]
Wou ik ook zeggen ja. Het mooie is dat ze allebei voor oranje uit mogen komen als ze willen.
Die cijfers zeggen mij niet zoveel, die goal van Feyenoord komt voort uit een fout van Aissati.quote:Op dinsdag 13 december 2005 09:49 schreef Edenoniphobic het volgende:
Hij was wel diegene die in die Europese uitschakeling van Feyenoord een zeer slechte pot speelde. Ik heb Aissati nog geen slechte pot zien spelen, zondag kreeg ie een 6.5 versus een 7 van de Guzman.
Het niveau dat Aissati haalde tegen Milan en vooral in Jong Oranje, dat heb ik de Guzman nog niet zien halen. Maar zijn longinhoud en loopvermogen zijn best indrukwekkend voor die leeftijd, veel power en diepgang, dat ie buitengewone techniek is bekend, ik vind hem alleen inzichtelijk iets minder sterk dan Aissati. Hij ziet wel mooie openingen, maar is niet zo'n regisseur die ballen opeist. Alhoewel hij ook een andere taak heeft, hij moet meer achter zijn man aan. Verdedigend is ie wel een stukje sterker dan de PSV'er, maar hij is ook een jaar ouder en fysiek verder.
Zeker, maar achterin had men nog alle kans om in te grijpen, want dat gebeurde op het middenveld. Als fouten maken niet meer mag, moeten 22 spelers gewisseld worden op het eind van de rit. Als kansen missen niet meer mag, moeten Kalou en Kuyt nooit meer opgesteld worden op basis van zondag.quote:Op dinsdag 13 december 2005 12:19 schreef Luni het volgende:
[..]
Die cijfers zeggen mij niet zoveel, die goal van Feyenoord komt voort uit een fout van Aissati.
Volgens mij heeft Hargraves zelfs nog nooit in Engeland gewoond en heeft wel voor dat team gekozen ...quote:Op maandag 12 december 2005 22:12 schreef cultheld het volgende:
[..]
Maar dat zal denk ik pas in 2008 gebeuren. Ze zijn nu nog te jong om voor Oranje te spelen (in de ogen van San Marco) en De Guzman is geboren in Canada, dus ik vraag me af of ie dat wel wil.
Idd, was weer overal te vinden, altijd aanspeelbaar, goeide acties die hij niet te lang door drijft, heeft duidelijk de leiding op het middenveld, heeft een loopvermogen van een paard en hij heeft gescoord.quote:Op maandag 26 december 2005 17:54 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Speelde vandaag weer alsof ie al 30 jaar wedstrijden op het hoogste niveau speelt.
quote:
De Guzman is nu al stukke beter dan Rosenberg. Dat is hetzelfde als je Zidane met Basto gaat vergelijken.quote:Op maandag 26 december 2005 18:38 schreef Skwish het volgende:
Zal zeker wel meer gescoord hebben dan Rosenberg en dat met minder speelminuten?
Guzman![]()
Ze hebben allebei nog maar weinig op hoog niveau gespeeld, laten we over 2 a 3 jaar eens kijken waar ze staan.quote:Op maandag 26 december 2005 18:46 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
De Guzman is nu al stukke beter dan Rosenberg. Dat is hetzelfde als je Zidane met Basto gaat vergelijken.
quote:Op maandag 26 december 2005 18:38 schreef Skwish het volgende:
Zal zeker wel meer gescoord hebben dan Rosenberg en dat met minder speelminuten?
Guzman![]()
Goede vergelijking ook.quote:Op maandag 26 december 2005 18:46 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
De Guzman is nu al stukke beter dan Rosenberg. Dat is hetzelfde als je Zidane met Basto gaat vergelijken.
Wat ook zijn kracht is.quote:Op maandag 26 december 2005 22:26 schreef -Vaduz- het volgende:
Geweldig weer hoe De Guzman speelde, verder blijft hij maar scoren.
het is Aissati en niet Aisatti!
Idd ongeloofelijk.quote:Op dinsdag 27 december 2005 07:29 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Die longen van hem zijn frauduleus. Is niet normaal dat je op 18e al een actieradius van 5 antilopes hebt.
Ik denk dat hij bionisch is, en zuurstoflessen i.p.v. kloten in zijn zak heeft. Potentiele kandidaat voor een hartstilstand zoals ie tekeer gaat.
Bij Kuyt is het ook veel zwoegen. Als je De Guzman aan de bal ziet, hoe simpel ie spelers als Landzaat of Cocu omspeelt...quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:24 schreef bart83 het volgende:
[..]
Idd ongeloofelijk.
Maar Kuijt rent ook zoveel, dus dat zou dan ook een risicogeval zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |