Jij vindt het schijnbaar ook okay dat die Aussies onschuldige strandgangers die toevallig van Arabische afkomst zijn in elkaar gaan rossenquote:Op zondag 11 december 2005 15:10 schreef GSi het volgende:
[..]
Het is wel een trend hier op Fok om anderen woorden in de mond te leggen die ze nooit gezegd hebben.![]()
Vieze manier van discussieren.
ik zal de quote van Bluesdude nog eens aanhalenquote:Op zondag 11 december 2005 15:10 schreef GSi het volgende:
[..]
Het is wel een trend hier op Fok om anderen woorden in de mond te leggen die ze nooit gezegd hebben.![]()
Vieze manier van discussieren.
Inderdaad, die blanken hebben dat land ook ingepikt van de Aboriginals.quote:Op zondag 11 december 2005 15:11 schreef Nyrem het volgende:
[..]
wat een ongelofelijk domme post.
Ten eerste, als je het zo wilt spelen, dan moeten de aboriginals al die blanken van het eiland aftrappen (want het is allemaal gevangeneninteelt uit het verleden).
Onschuldig en zonder redenquote:Op zondag 11 december 2005 15:12 schreef Vava het volgende:
[..]
Jij vindt het schijnbaar ook okay dat die Aussies onschuldige strandgangers die toevallig van Arabische afkomst zijn in elkaar gaan rossen![]()
gebrek aan argumenten doen je besluiten niet verder te discussierenquote:Op zondag 11 december 2005 15:19 schreef GSi het volgende:
[..]
Onschuldig en zonder reden..
Waar 2 vechten hebben 2 schuld en hier de ene partij wat meer dan de andere. Ik heb geen zin al jullie beweringen tegen mij te gaan zitten verdedigen.
Hier is het laatste wat ik hier over te zeggen heb.
Nu zijn het toevallig Arabieren die klappen krijgen. Als het een andere bevolkingsgroep was geweest had dat voor mij niks uit gemaakt. Als je het in een land voor jezelf verkloot heeft dat consequenties. Boontje komt om zijn loontje.
Gebrek aan waardige discussie partners zal je bedoelen.quote:Op zondag 11 december 2005 15:21 schreef BeamMeUpScotty het volgende:
[..]
gebrek aan argumenten doen je besluiten niet verder te discussieren
nou , tot ziens dan maar![]()
Had dan op zijn minst slechts 2 Aussies tegen die 2 Libanezen laten vechten, dan was het nog enigszins redelijk geweest.quote:Op zondag 11 december 2005 15:19 schreef GSi het volgende:
[..]
Onschuldig en zonder reden..
Waar 2 vechten hebben 2 schuld en hier de ene partij wat meer dan de andere. Ik heb geen zin al jullie beweringen tegen mij te gaan zitten verdedigen.
Hier is het laatste wat ik hier over te zeggen heb.
Nu zijn het toevallig Arabieren die klappen krijgen. Als het een andere bevolkingsgroep was geweest had dat voor mij niks uit gemaakt. Als je het in een land voor jezelf verkloot heeft dat consequenties. Boontje komt om zijn loontje.
ow , je bent er nog ? komt dat even mooi uitquote:Op zondag 11 december 2005 15:24 schreef GSi het volgende:
[..]
Gebrek aan waardige discussie partners zal je bedoelen.Het enige wat jij doet is mensen woorden in de mond leggen om zo mij als racist te kunnen bestempelen. Dat gaat je echt niet lukken ventje.
Als ik het stuk van Callela lees, dan was het eerst 14 Arabieren tegen 3 aussies.quote:Op zondag 11 december 2005 15:26 schreef Vava het volgende:
[..]
Had dan op zijn minst slechts 2 Aussies tegen die 2 Libanezen laten vechten, dan was het nog enigszins redelijk geweest.![]()
De aanleiding van dit alles was ook racisme. Arabieren wilde het strand overnemen, dat werd niet gepikt.quote:Op zondag 11 december 2005 15:34 schreef BeamMeUpScotty het volgende:
[..]
ow , je bent er nog ? komt dat even mooi uit
als je naar boven scrollt zie je een quote van Bluesdude die ik aanhaalde .
ik was alleen benieuwd wat je daarop te zeggen hebt ( en ook of ik nog antwoord krijg )
want als je mensen aanvalt om hun uiterlijk of huidskleur is dat racisme , jij keurt dat blijkbaar goed
Goedkeuren? Neen. Er zijn onschuldige burgers geschopt en geslagen.quote:Op zondag 11 december 2005 15:32 schreef knowall het volgende:
Belachelijk dat er mensen zijn die deze daad proberen goed te praten. Het laat maar weer eens duidelijk zien hoeveel extremisten er op FOK! rondlopen, die zo zeer door de media gehersenspoeld zijn, dat ze niet eens meer in staat zijn om zelf logisch na te denken. Schande.
Cynisch echter, dat dit dezelfde mensen zijn die verontwaardigd reageren als een moslim het in zijn bolle hoofd haalt om een terrorischte daad goed te keuren "omdat het Westen de Islam onderdrukt" (of iets in die trant).
Dan staan diezelfde lui op hun achterste poten om zo hard mogelijk te roepen dat het een schande is.
Laat ik nu dan maar eens roepen dat het een schande is dat er mensen zijn die deze racistische daad goedkeuren en goedpraten. Schande!
Ik zie hier anders users deze daad wel degelijk goedkeuren en goedpraten in dit topic.quote:Op zondag 11 december 2005 15:44 schreef Calella het volgende:
[..]
Goedkeuren? Neen. Er zijn onschuldige burgers geschopt en geslagen.
En dus sla je maar willekeurige jongens in elkaar die toevallig hetzelfde uiterlijk, en allicht dezelfde afkomst, hebben? Tjongejonge, waar hebben we het over zeg.quote:Totaal onbegrijpelijk? Neen. IQ-lozen namen het recht in eigen hand, omdat de overheid er niks aan doet.
jij zou een nsb;er in wo2 geweest zijnquote:Op zondag 11 december 2005 14:01 schreef GSi het volgende:
Sinds wanneer zijn Libanezen en Arabieren een "ras"
In mijn ogen is het gewoon een groep mensen wat zich wel wist te gedragen nu klapjes geeft aan een groep wat zich niet weet te gedragen.
En ik bewonder de daadkracht van de Australiers, kan je van de Hollanders niet zeggen.
quote:Op zondag 11 december 2005 15:46 schreef knowall het volgende:
[..]
Ik zie hier anders users deze daad wel degelijk goedkeuren en goedpraten in dit topic.
[..]
En dus sla je maar willekeurige jongens in elkaar die toevallig hetzelfde uiterlijk, en allicht dezelfde afkomst, hebben? Tjongejonge, waar hebben we het over zeg.Een duidelijker schoolvoorbeeld van een verwerpelijke racistische daad kan ik zo snel niet bedenken.
Exact volgens jouw gedachtengang worden er terroristische aanslagen gepleegd. "Amerikanen vallen zomaar een land binnen, en doden daar Islamitische burgers, dus is het begrijpelijk als ik mij met een gekaapt vliegtuig in een Amerikaanse wolkenkrabber een weg boor".
En tegelijkertijd noem je de daden begrijpelijk. Make up your mind.quote:Op zondag 11 december 2005 15:52 schreef Calella het volgende:
[..]Ik gaf juist aan dat het willekeurig in elkaar slaan van mensen met een 'Arabisch' uiterlijk een debiele actie is.
9/11 was overigens voor de invasies in Afghanistan en Irak.
Ik vind het begrijpelijk dat IQ-lozen zo reageren. Dat is iets anders dan het goedkeuren.quote:Op zondag 11 december 2005 15:55 schreef knowall het volgende:
[..]
En tegelijkertijd noem je de daden begrijpelijk. Make up your mind.
Israel steunen is inderdaad een doodzonde voor sommigen.quote:Daarvoor had Amerika ook al voldoende andere daden verricht die kwaad bloed kunnen zetten bij bepaalde mensen.
Dat is inderdaad eerder goedpraten. Ongeveer hetzelfde als "Het is inderdaad heel kwalijk dat er terroristische aanslagen op Amerika gepleegd worden, echter Amerika vroeg er zelf ook wel wat om".quote:Op zondag 11 december 2005 15:56 schreef Calella het volgende:
[..]
Ik vind het begrijpelijk dat IQ-lozen zo reageren. Dat is iets anders dan het goedkeuren.
Nee.quote:Op zondag 11 december 2005 16:00 schreef knowall het volgende:
[..]
Dat is inderdaad eerder goedpraten. Ongeveer hetzelfde als "Het is inderdaad heel kwalijk dat er terroristische aanslagen op Amerika gepleegd worden, echter Amerika vroeg er zelf ook wel wat om".
Hmm, ook dat vind ik nog steeds een ongewenste uitspraak. Maar je hebt volkomen gelijk verder hoor, jij bent een stuk genuanceerder dan menig ander in dit topic. Mijn eerste post in dit topic was dan ook niet zo zeer op jou gericht, het is dat jij de enige was die erop reageerde.quote:Op zondag 11 december 2005 16:03 schreef Calella het volgende:
[..]
Nee.
Het is hetzelfde als: Het is inderdaad heel kwalijk dat er terroristische aanslagen op Amerika gepleegd worden, maar dat is wel te verwachten van IQ-lozen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |