Daarom zal ik voorlopig ook wel ff geen serieuze relatie gaan hebbenquote:Op maandag 12 december 2005 11:36 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Die bestaat niet, ouwe. Of je moet haar elke avond op willen blazen
`quote:Op maandag 12 december 2005 13:03 schreef NoComment het volgende:
Sommige mensen hebben een wijnkelder, dan neem jij toch een boardkelder? Liggen ze iig al mooi op een wat lagere temperatuur, kunnen ze alvast wennen aan de koude
Net gekeken naar de status van mijn appel ordertje, mijn iPod komt als het goed is voor 21 december... dan heb ik dus 1 avond om er 30gig aan muziek op te gooien... Als ie later is... tja, dan moet ik het (weer) met mijn bijna overleden diskman doen
Ik zou inderdaad alvast iTunes installeren, al je muziek voorzien van tags en al de gewenste video's converteren. Ik kan je alvast verklappen dat het synchroniseren minder snel gaat dan je mag verwachten van USB 2.0 en FireWire is niet meer op die nieuwe iPods. Het kost je echt een zee aan tijd.quote:Op maandag 12 december 2005 13:03 schreef NoComment het volgende:
dan heb ik dus 1 avond om er 30gig aan muziek op te gooien... Als ie later is... tja, dan moet ik het (weer) met mijn bijna overleden diskman doen
windows-meukquote:Op maandag 12 december 2005 14:12 schreef Thermo het volgende:
Tag&Rename
mja, door die rotzooi van Apple natuurlijk. lijkt me duidelijkquote:Op maandag 12 december 2005 14:32 schreef XL het volgende:
[..]
windows-meuk![]()
Maar NoComment werkt natuurlijk met Windows. Houdt er in dat geval rekening mee dat je iPod de eerste avond nog 3 x vastloopt. Geeft niks, is niet je iPod, maar je pc.
Die ziet er idd erg vet uit. Beetje vage site alleen.quote:Op maandag 12 december 2005 16:41 schreef Komakie het volgende:
Ik kwam trouwens net deze tegen:
[afbeelding]
Hij zal waarschijnlijk al wel eerder langs zijn gekomen maar ik vind hem toch wel vet
Misschien ga ik die er wel bij kopen.
Het is een muts met een soort foam erin waardoor hij een beetje functioneert als een helm. Niet vergelijkbaar natuurlijk, maar het zou iets schelen.
Nouja, dat vind ik dan nog niet eens zo boeiend, maar die headphones erin vind ik wel heel erg stoer
Heb je daar een link van? Of is het geen freeware..quote:Op maandag 12 december 2005 14:12 schreef Thermo het volgende:
Tag&Rename niet vergeten te downloaden, scheelt al een berg werk.
Die van Red moet 80 euro kosten.quote:Op maandag 12 december 2005 17:13 schreef Nellid het volgende:
[..]
Die ziet er idd erg vet uit. Beetje vage site alleen.
Wat moet ie kosten?
Echt verrot dat apple besloot alleen ruk-videoformaten te hanteren. Anders had ik hem al in huis gehad... De nieuwe Zen ondersteunt gewoon divx en kan 2x zo lang video afspelen als de Ipod video. Is alleen wel 2x zo dik...quote:Op maandag 12 december 2005 17:38 schreef NoComment het volgende:
[..]
Heb je daar een link van? Of is het geen freeware..
mp3's renamen ga ik idd doen deze week... iig van de albums die erop moeten (mooi lijstje maken, moet lukken met 30Gb!)
Volgens mij is het geluid echt ruk, je krijgt er veel te veel wind tussen. Behalve dan als je die sliertjes onder de muts aan elkaar knoopt onder je kin. En dan ga je echt als een josti van de berg. Daarnaast zie ik het nut sowieso niet echt, voor iets meer koop je een helm. Zo schuimpet zal toch echt geen boom terugkoppen denk ikquote:Op maandag 12 december 2005 17:44 schreef Komakie het volgende:
[..]
Die van Red moet 80 euro kosten.
Veel geld gaat erin zitten dat er een soort van schuim in zit...
dit is de andere van Burton : http://www.the-gadgeteer.(...)dphone_beanie_review
Die is ook wel ok denk ik. Maar ik vind het er wel een beetje uitzien alsof je niet echt geweldig geluid hebt in die dingen omdat de headphone wat verder van je oren af zit.
Zijn er nog andere merken met dit soort beanies dat iemand weet???
Welkom in het topic ivo-de-piefo.quote:Op maandag 12 december 2005 17:54 schreef ivo-de-piefo het volgende:
oordoppies onder mn beanie werkt ook goed hoor![]()
Hiervoor geldt dat ze de formaten ondersteunen, maar dat het er niet uitziet op de kleine schermpjes. De resolutie van de schermen is lager dan die van een goede divx, waardoor de snellere processor de bestanden passend maakt. Hiervoor moet hij pixels comprimeren, dat doen alle spelers die ik in mijn handen heb gehad (MSI, Creative) erg lelijk. Daarbij zitten veel AVI-containers veel rommel, want AVI is natuurlijk ook maar een verzamelnaam voor veel video-codecs. Het alternatief WMV is natuurlijk van de grote concurrent en is prima voorbereid op het MS-monopolie.quote:Op maandag 12 december 2005 17:45 schreef 360sjors het volgende:
[..]
Echt verrot dat apple besloot alleen ruk-videoformaten te hanteren. Anders had ik hem al in huis gehad... De nieuwe Zen ondersteunt gewoon divx en kan 2x zo lang video afspelen als de Ipod video. Is alleen wel 2x zo dik...
Als je voor video gaat kan je voorlopig beter een Archos aanschaffen..
Ben niet zo van de helmen zoals je al weetquote:Op maandag 12 december 2005 18:32 schreef Thermo het volgende:
Ik heb tenminste audio in mijn helmpie ouwe,
moet ik niet net alsof doen met mijn muts met earpads ouwe,
te vet
ouwe, als je off piste rijdt MOET je een helm op. Ik ben al eens met een Skycap op een rots geklapt en dat had ik met een schuimrubberpet nooit meer naverteld.quote:Op maandag 12 december 2005 18:49 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ben niet zo van de helmen zoals je al weet
Hoewel ik heb ook wel eens op heb hoor. Maar eerlijk gezegd vaker niet dan wel
hear hear.quote:Op maandag 12 december 2005 18:53 schreef Kentaro het volgende:
[..]
ouwe, als je off piste rijdt MOET je een helm op. Ik ben al eens met een Skycap op een rots geklapt en dat had ik met een schuimrubberpet nooit meer naverteld.
2 of 1 ik merk waarschijnlijk t verschil niet en ik voel ze ook niet als ik bezig ben en qua omgevingsgeluid valt het ook wel mee.quote:Op maandag 12 december 2005 18:16 schreef XL het volgende:
[..]
Welkom in het topic ivo-de-piefo.
Ook al ben ik nog niet helemaal happy met de toename van geluidsdragers op de piste lijkt het gebruik van oordopjes met extra kwalijk. Ten eerste sluit een dopje omgevingsgeluiden beter af dan een schelp. Ten tweede lopen er twee irritante draden langs je gezicht je jas in. Bij een helm is dat er maar eentje, die daarbij amper zult voelen als gevolg van de andere zware hardware op je kop.
![]()
Zoals ik al zei, ik ben niet zo van de helmen, maar ik heb ook wel eens een helm op.quote:Op maandag 12 december 2005 18:53 schreef Kentaro het volgende:
[..]
ouwe, als je off piste rijdt MOET je een helm op. Ik ben al eens met een Skycap op een rots geklapt en dat had ik met een schuimrubberpet nooit meer naverteld.
hoe bevallen je Cartels eigenlijk?quote:Op maandag 12 december 2005 18:57 schreef Thermo het volgende:
[..]
hear hear.
En mijn heup zegt ook elke dag nog dat protectie af en toe helemaal niet zo'n ramp is.
"zo-zo"quote:Op maandag 12 december 2005 18:59 schreef Kentaro het volgende:
[..]
hoe bevallen je Cartels eigenlijk?
Ik zeg: ga eens solliciteren bij Burton, misschien bevalt je idee welquote:Op maandag 12 december 2005 20:38 schreef Thermo het volgende:
Het doet zijn werk verder wel goed ja, ben ook niet van plan ze te wisselen. Maar ik heb zo mijn vraagtekens bij de vorm van de baseplate bij de aansluiting met de highback, volgens mij kan dat beter.
Welk stuk klopt nietquote:Op maandag 12 december 2005 21:38 schreef NoComment het volgende:
Overigens XL, wat een heerlijk stukje apple ophemeling was dat toch weer![]()
Heb er eigenlijk niets op aan te merkenquote:Op maandag 12 december 2005 23:38 schreef XL het volgende:
[..]
Welk stuk klopt niet
want dat suggereert zo'n opmerking natuurlijk
True! True! True!quote:Op dinsdag 13 december 2005 09:57 schreef 360sjors het volgende:
En alles wat op TellSell wordt gezegd is waar!
Klopt... maar Red zit bij mij niet goed.quote:Op dinsdag 13 december 2005 01:30 schreef Rnej het volgende:
over helmen/beanies + audio gesproken
keb de red hifi audio.. relaxed dingmet mute knop.. erg handig
quote:Op dinsdag 13 december 2005 09:57 schreef 360sjors het volgende:
Die schuimmutsen kunnen nog best werken hoor. Ik zag pas bij TellSell een soort foam, door NASA ontwikkeld, dat extreem goed schokken op kon vangen. Ze gebruikten het daar in een kussen of een matras of zoiets, zodat je er geen last van zou hebben als je chick onrustig sliep. Of zodat je er zelf ongemerkt uit kunt sneaken om 's nachts met je maten in de kroeg rond te hangen
En alles wat op TellSell wordt gezegd is waar!
Volgens mij zijn er zelfs maten die Pino passen.... dus dat zal wel goedkomen.quote:Op dinsdag 13 december 2005 11:19 schreef ForumGek het volgende:
wow...ik ga maar eens opmeten hoe groot mijn kopf is. Misschien zijn er ook helmpjes die mij passen! Zo'n luitenant helm lijkt me wel gaaf, maar moet me goggle en alles er wel goed in passen! en mijn hoofd natuurlijk
quote:Op dinsdag 13 december 2005 13:03 schreef Basje_B het volgende:
Deze week zal wederom verse sneeuw brengen in het Alpengebied.
Tot en met woensdag worden er kleine storingen verwacht, die locaal enkele centimeters sneeuw kunnen opleveren, maar echt veel moet er niet van verwacht worden.
Vanaf Donderdag echter verandert het weerbeeld. Met een sterke noordwesten stroming worden dan omvangrijke neerslagvelden richting de Alpen gevoerd. Dit zorgt van vrijdag tot en met zondag voor sterke sneeuwval. Vooral de noordzijde van de Alpen wordt hierbij van een flink pak bediend. De schatting is dat hier dan ook 50 tot 100 centimeter verse sneeuw valt. Doordat de temperatuur in de hooggebergten in die periode ook sterk daalt (-10, -20) en de wind behoorlijk toeneemt, zal het lawinegevaar sterk stijgen
Damn, BrakkeAap.....quote:Op dinsdag 13 december 2005 13:03 schreef Basje_B het volgende:
Deze week zal wederom verse sneeuw brengen in het Alpengebied.
Tot en met woensdag worden er kleine storingen verwacht, die locaal enkele centimeters sneeuw kunnen opleveren, maar echt veel moet er niet van verwacht worden.
Vanaf Donderdag echter verandert het weerbeeld. Met een sterke noordwesten stroming worden dan omvangrijke neerslagvelden richting de Alpen gevoerd. Dit zorgt van vrijdag tot en met zondag voor sterke sneeuwval. Vooral de noordzijde van de Alpen wordt hierbij van een flink pak bediend. De schatting is dat hier dan ook 50 tot 100 centimeter verse sneeuw valt. Doordat de temperatuur in de hooggebergten in die periode ook sterk daalt (-10, -20) en de wind behoorlijk toeneemt, zal het lawinegevaar sterk stijgen
Goed, 2 Januari lijkt me vrij sneeuwzeker zoquote:Op dinsdag 13 december 2005 13:03 schreef Basje_B het volgende:
Deze week zal wederom verse sneeuw brengen in het Alpengebied.
Tot en met woensdag worden er kleine storingen verwacht, die locaal enkele centimeters sneeuw kunnen opleveren, maar echt veel moet er niet van verwacht worden.
Vanaf Donderdag echter verandert het weerbeeld. Met een sterke noordwesten stroming worden dan omvangrijke neerslagvelden richting de Alpen gevoerd. Dit zorgt van vrijdag tot en met zondag voor sterke sneeuwval. Vooral de noordzijde van de Alpen wordt hierbij van een flink pak bediend. De schatting is dat hier dan ook 50 tot 100 centimeter verse sneeuw valt. Doordat de temperatuur in de hooggebergten in die periode ook sterk daalt (-10, -20) en de wind behoorlijk toeneemt, zal het lawinegevaar sterk stijgen
ik heb echt een frankenstein hoofd.. ga ik helmen passen.. moet ik gewoon een L op van RED, ipv een XL .....quote:Op dinsdag 13 december 2005 12:26 schreef XL het volgende:
[..]
Volgens mij zijn er zelfs maten die Pino passen.... dus dat zal wel goedkomen.![]()
... euhm, Extra lars?quote:Op dinsdag 13 december 2005 13:44 schreef Thermo het volgende:
Welke nerd noemt zich nou Extra Lars op een Nerd forum!
waar dacht jij dan dat XL voor stond?quote:Op dinsdag 13 december 2005 13:44 schreef Thermo het volgende:
Welke nerd noemt zich nou Extra Lars op een Nerd forum!
Trouwens, als ik in terminal een grep uitvoer op een bestand krijg ik mijn gewenste uitvoer als Stdin, hoe schrijf ik die ellende vervolgens weg naar een bestand?quote:Op dinsdag 13 december 2005 13:44 schreef Thermo het volgende:
Welke nerd noemt zich nou Extra Lars op een Nerd forum!
ja maar die hint is je gebruikers naam @ nerd forum zag ik daarnetquote:Op dinsdag 13 december 2005 13:55 schreef XL het volgende:
[..]
Er staat een hint onder mijn naam/boven mijn user-icon hoor
Als je grept krijg op een bestand krijg je de uitvoer standaard niet als stdinquote:Op dinsdag 13 december 2005 14:02 schreef XL het volgende:
[..]
Trouwens, als ik in terminal een grep uitvoer op een bestand krijg ik mijn gewenste uitvoer als Stdin, hoe schrijf ik die ellende vervolgens weg naar een bestand?
![]()
OMGquote:Op dinsdag 13 december 2005 13:20 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dat wordt gelijk poederrijden als ik daar aankom
op de piste wel te verstaan
als je een meter sneeuw in 1x krijgt... dat is echt sick gewoon!
Dan blijft het lawine gevaar wel een weekje op 5 staan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |