En als ze voor 11 september al in de vliegtuigen gezeten hadden, zouden 3000 anderen nu nog geleefd hebben.quote:Op donderdag 8 december 2005 22:35 schreef SCH het volgende:
Dan zie je maar weer hoe gevaarlijk het is dat er van die mensen rondlopen met een wapen waarvan ze vinden dat ze het moeten gebruiken. Als ze het niet hadden gebruikt, dan was die man niks overkomen. Sterker nog: dan was niemand wat overkomen.
Als, als als....quote:Op donderdag 8 december 2005 23:57 schreef Modwire het volgende:
[..]
En als ze voor 11 september al in de vliegtuigen gezeten hadden, zouden 3000 anderen nu nog geleefd hebben.
Een air marshall tegen 5 kapers lijkt me vrij dduidelijk wie dat gaat winnen.quote:Op donderdag 8 december 2005 23:57 schreef Modwire het volgende:
[..]
En als ze voor 11 september al in de vliegtuigen gezeten hadden, zouden 3000 anderen nu nog geleefd hebben.
preciesquote:Op donderdag 8 december 2005 23:51 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Zo klopt het.
Ongelovelijk hoe snel wordt vergeten dat er afgelopen juli in Londen een jongen zijn hoofd aan moes werd geschoten zonder dat hij iets verkeerds had gedaan.
Is een politiestaat een goede ruil voor een (schijn)gevoel van veiligheid?
"Ja maar hij riep dat hij een bom had".
Ja en De Menezes had een dikke winterjas aan.
Ook achterlijk?quote:Op donderdag 8 december 2005 22:49 schreef SCH het volgende:
Ach kom, tegenwoordig wordt overal een risico in gezien. Neem die 2 mannen met baard en jurk in de trein die onlangs met blinddoek en veel gedoe werden gearresteerd. Het is om je rot te schamen.![]()
Echt?quote:Op woensdag 7 december 2005 20:58 schreef Falco het volgende:
Als het uit Colombia komt, zal het wel iets te maken hebben met drugs lijkt mij!
Dat wel maar hoe de politie reageerde was natuurlijk schandalig en buiten alle fatsoenlijke orde.quote:Op vrijdag 9 december 2005 07:17 schreef What het volgende:
[..]
Ook achterlijk?
Twee mannen in de trein, met alle Islamitische kenmerken die 1 of ander vaag bidritueel samen in het toilet moeten uitvoeren? Mjah, raar dat daar melding van gemaak wordt.
En die koffer die ze bij zich hadden, verdacht? Op zich niet natuurlijk, maar alle omstandigheden erbij gepakt is het volkomen logisch dat medepassagiers de telefoon pakten.
quote:En ja, ik ben What uit de Wittevrouwen. Maakt dat wat uit?
Hoe kom je daar nou toch bij?quote:Op vrijdag 9 december 2005 07:43 schreef SCH het volgende:
Dat wel maar hoe de politie reageerde was natuurlijk schandalig en buiten alle fatsoenlijke orde.
Ik zie je bijna dagelijks voorbij lopen.quote:[quote]
Wat dan - iedere man die er als moslim uit ziet en gaat plassen met veel gedoe arresteren? Natuurlijk niet. Er had snel even gecheckt kunnen worden wat er aan de hand is en dan had geconstateerd kunnen worden dat er niets aan de hand was. Nu lijkt het alsof iedere moslim een verdachte is en dat vind ik veel gevaarlijker dan dat je deze mannen had laten lopen.quote:Op vrijdag 9 december 2005 07:55 schreef What het volgende:
[..]
Hoe kom je daar nou toch bij?
Wat moeten ze dan doen? "Hallo? Ik ben Jan de Vries van Politie Amsterdam-Amstelland, wilt u alstublieft met de knuistjes omhoog de trein verlaten?"
Ik doe altijd 50 eurocent in je bakjequote:Ik zie je bijna dagelijks voorbij lopen.
1 pistool tegen 5 scheermesjes is misschien een betere vergelijkingquote:Op vrijdag 9 december 2005 00:06 schreef Breetai het volgende:
[..]
Een air marshall tegen 5 kapers lijkt me vrij dduidelijk wie dat gaat winnen.
Alleen als alle passagiers meedoen heb je nog een kans tegen die terroristen. Voor de rest vind ik weer redelijk veel op schijnveiligheid letten.
Leuk ooggetuigenverslag, dat zet je wel aan het denken over de situatie. Misschien toch heel anders als de eerste berichten meldden (net zoals we dat bijvoorbeeld me de londonse metro hebben gezien).quote:Op donderdag 8 december 2005 22:55 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
"Wel waar. Hij zei dat hij een bom in zijn rugzak had. Echt, echt waar. Geloof ons. Zouden de autoriteiten ooit liegen? Nou dan."
Was het bij het uitstappen? (Ik dacht bij het instappen).quote:Op vrijdag 9 december 2005 14:25 schreef Monidique het volgende:
Goed, dus een man die door zijn vrouw beschreven wordt als geestelijk ziek, die niets zegt over een bom, wordt door air marshals doodgeschoten terwijl hij al uit het vliegtuig is. Weer een overwinning in de oorlog tegen het terrorisme, zo te horen.
Hetgeen in jouw geval niet ondenkbaar isquote:Op donderdag 8 december 2005 22:28 schreef SCH het volgende:
[..]
Meerdere malen inderdaad en altijd bang om een gestresste airmarshall mee te maken en net even het verkeerde te zeggen
Dat ze jou daar nog binnen laten.quote:Op donderdag 8 december 2005 22:28 schreef SCH het volgende:
[..]
Meerdere malen inderdaad en altijd bang om een gestresste airmarshall mee te maken en net even het verkeerde te zeggen
Aan de 7/7 aanslagen in Londen hebben we idd gezien hoe makkelijk het is om 'getuigen' naar voren te schuiven die precies vertellen hoe de autoriteiten het graag willen.quote:Op zaterdag 10 december 2005 12:08 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Leuk ooggetuigenverslag, dat zet je wel aan het denken over de situatie. Misschien toch heel anders als de eerste berichten meldden (net zoals we dat bijvoorbeeld me de londonse metro hebben gezien).
Het wordt zo gemakkelijk tegen elkaar weggezet he?quote:Natuurlijk is het zo dat die Air marshalls zich vrij proberen te pleiten. Ik denk wel dat dit goed uitgezocht moet worden. Als het trouwens inderdaad zo is gegaan als in de krantenberichten staat, dan vind ik het nog wel begrijpelijk, maar als idd die vrouw erachteraan rende en de omstanders het woord bom niet gehoord hebben, dan is er toch wel iets serieus misgegaan.
En je kunt wel eenvoudig zeggen `beter een onschuldige dood dan een aanslag", maar zijn diegenen die dat zeggen ook bereid dat aan de nabestaanden uit te leggen?
Die hype over het terrorisme hangt me serieus de keel uit, want het wordt allemaal zwaar overdreven.
"There were 33 federal air marshals at the time of the 2001 attacks. The Bush administration hired thousands more afterwards, but the exact number is classified information."quote:Op zaterdag 10 december 2005 14:49 schreef CeeJee het volgende:
De Air Marshals uit de jaren '60 en '70 waren zeker ook een vroeg opgestart PNAC plan ?
Die kapers hadden geen vuurwapens bij zich, air marshalls wel, bovendien zitten er een paar in een vliegtuig, niet 1.quote:Op vrijdag 9 december 2005 00:06 schreef Breetai het volgende:
[..]
Een air marshall tegen 5 kapers lijkt me vrij dduidelijk wie dat gaat winnen.
Alleen als alle passagiers meedoen heb je nog een kans tegen die terroristen. Voor de rest vind ik weer redelijk veel op schijnveiligheid letten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |