Dat kan gewoon hoor, is een kwestie van goed richten en de juiste kogels gebruiken. Al zou je een gat in de romp schieten dan flikkerd zo'n ding echt niet gelijk naar beneden.quote:Op woensdag 7 december 2005 20:58 schreef Roellio het volgende:
Ik wou al zeggen. Schieten in een vliegend vliegtuig is niet bijster slim!
Ja, CNN International is zo'n 20 minuten geleden overgeschakeld naar CNN US.quote:Op woensdag 7 december 2005 21:00 schreef Omaha het volgende:
Breaking News op cnn
Die gasten gebruiken kogels welke na 5 a 6 meter uit elkaar vallen...quote:Op woensdag 7 december 2005 20:58 schreef Roellio het volgende:
Ik wou al zeggen. Schieten in een vliegend vliegtuig is niet bijster slim!
Kan gewoon.quote:Op woensdag 7 december 2005 20:58 schreef Roellio het volgende:
Ik wou al zeggen. Schieten in een vliegend vliegtuig is niet bijster slim!
Als iemand besluit een kaappoging te doen, ben je toch blij als zo'n airmarshall die terrorist door z'n kop schiet hoorquote:
SCH niet hoor.quote:Op woensdag 7 december 2005 21:46 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Als iemand besluit een kaappoging te doen, ben je toch blij als zo'n airmarshall die terrorist door z'n kop schiet hoor
Nou geweldig, zo'n schietpartij in het vliegtuigquote:Op woensdag 7 december 2005 21:46 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Als iemand besluit een kaappoging te doen, ben je toch blij als zo'n airmarshall die terrorist door z'n kop schiet hoor
Waar?quote:Op woensdag 7 december 2005 21:47 schreef SCH het volgende:
[..]
Nou geweldig, zo'n schietpartij in het vliegtuig![]()
Als je een gat in de romp schiet dan krijg je toch een soort van vacuum in de cabine? Dan word alles en iedereen in het vliegtuig naar dat gat toegezogen toch?quote:Op woensdag 7 december 2005 21:01 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
Dat kan gewoon hoor, is een kwestie van goed richten en de juiste kogels gebruiken. Al zou je een gat in de romp schieten dan flikkerd zo'n ding echt niet gelijk naar beneden.
Niet echt, is een broodje aap verhaal. Heb een keer een documentaire over gezien, daar deden ze er proeven mee en ze bliven een heel deel van het vliegtuig weg en er vloog weinig naar buiten.quote:Op woensdag 7 december 2005 21:50 schreef mrcool het volgende:
[..]
Als je een gat in de romp schiet dan krijg je toch een soort van vacuum in de cabine? Dan word alles en iedereen in het vliegtuig naar dat gat toegezogen toch?
Je vriendjes komen vanzelf wel hoor.quote:Op woensdag 7 december 2005 21:52 schreef SCH het volgende:
Wat een eikel, die marshall. Dat krijg je van die enge gewapende triggerhappy types
Nope.quote:Op woensdag 7 december 2005 21:50 schreef mrcool het volgende:
[..]
Als je een gat in de romp schiet dan krijg je toch een soort van vacuum in de cabine? Dan word alles en iedereen in het vliegtuig naar dat gat toegezogen toch?
Vind jij het normaal dan, een patient doodschieten?quote:Op woensdag 7 december 2005 21:53 schreef popolon het volgende:
[..]
Je vriendjes komen vanzelf wel hoor.
Ga nog maar even wat meer kotsen.
quote:Op woensdag 7 december 2005 21:53 schreef Evil_Jur het volgende:
SCH, volgens mij zou jij de terrorist die je moeder onthoofd nog een knuffel geven of niet?
Ook niet op 10km hoogte?quote:
Nee, zelfs niet als je een ruitje inschiet. Het drukverschil wordt bijna onmiddelijk gecompensseerd.quote:
Nope.quote:
Met de info die we hebben is het niet raar dat ie neergeschoten is, hoe jammer ook.quote:Op woensdag 7 december 2005 21:56 schreef SCH het volgende:
[..]
Vind jij het normaal dan, een patient doodschieten?
Niet raar???? Zo'n marshall hoort er op getraind te zijn niet de verkeerde neer te schieten. Schandalig en gewoon moord met voorbedachte rade.quote:Op woensdag 7 december 2005 22:04 schreef popolon het volgende:
[..]
Met de info die we hebben is het niet raar dat ie neergeschoten is, hoe jammer ook.
God ik zat al op die opmerking te wachten, kun je niet beter ? Dit is wel heel erg kinderachtig.quote:Op woensdag 7 december 2005 22:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Niet raar???? Zo'n marshall hoort er op getraind te zijn niet de verkeerde neer te schieten. Schandalig en gewoon moord met voorbedachte rade.
Blijkbaar ga je dit soort dingen normaler vinden naarmate je langer in de steets woont![]()
quote:Een van de vrouwelijke passagiers aan boord verklaarde tegenover een lokaal tv-station dat de verdachte man na de landing in het toestel wild door het gangpad liep. Hij werd gevolgd door een "hysterische" vrouw die steeds zei: "Mijn man, mijn man!". Volgens de passagier had de vrouw ook gezegd dat haar man een "bipolaire stoornis" had (manisch depressief was) en geen medicatie had gehad. Het toestel kwam uit Medellin in Colombia en zou na een tussenstop in Miami doorvliegen naar Orlando. Volgens de eerste berichten is er geen bewijs van een bom in de tas van de passagier gevonden
Hebben ze is getest, schoten door het bodywork deden niks. Door de raampjes ook niet.quote:
Bronquote:Verdachte passagier doodgeschoten op vliegveld Miami
AMSTERDAM - Een speciale veiligheidsfunctionaris heeft woensdag geschoten op een verdachte passagier op de luchthaven van Miami in Florida. Volgens de nieuwszender CNN schoot de 'air marshal' omdat de man, die aan boord was van een toestel van American Airlines, had gezegd een bom in zijn tas te hebben. De 44-jarige Amerikaanse man bezweek volgens CNN aan zijn verwondingen.
De verdachte man zou in de slurf tussen het toestel en de pier verzocht zijn om op de grond te gaan liggen, waarop hij niet reageerde. Toen de passagier ondanks waarschuwingen zijn hand niet uit zijn tas haalde, schoot de air marshal op de man.
Een van de vrouwelijke passagiers aan boord verklaarde tegenover een lokaal tv-station dat de verdachte man na de landing in het toestel wild door het gangpad liep. Hij werd gevolgd door een "hysterische" vrouw die steeds zei: "Mijn man, mijn man!". Volgens de passagier had de vrouw ook gezegd dat haar man een "bipolaire stoornis" had (manisch depressief was) en geen medicatie had gehad. Het toestel kwam uit Medellin in Colombia en zou na een tussenstop in Miami doorvliegen naar Orlando. Volgens de eerste berichten is er geen bewijs van een bom in de tas van de passagier gevonden.
Air marshals zijn gewapend en in burger. Ze worden doorgaans ingezet op risicovluchten. De functionarissen zijn getraind op het uitschakelen van kapers/terroristen. Het is volgens CNN de eerste keer dat een air marshal zijn wapen heeft gebruikt.
Hij droeg zeker een bord met:quote:Op woensdag 7 december 2005 21:56 schreef SCH het volgende:
Vind jij het normaal dan, een patient doodschieten?
Het verbaasd me wel een beetje maar als ze het getest hebben zal het wel zo zijn!quote:Op woensdag 7 december 2005 22:14 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Hebben ze is getest, schoten door het bodywork deden niks. Door de raampjes ook niet.
Nee, maar je krijgt wel flink pijn in je oortjes als ze een gaatje in de romp schieten, want dan is de kabinedruk geleidelijk weg... en er komt een vrieskou naar binnen van -70 als je op 8 km hoogte zit..quote:Op woensdag 7 december 2005 21:01 schreef Pony-Lover het volgende:
[..]
Dat kan gewoon hoor, is een kwestie van goed richten en de juiste kogels gebruiken. Al zou je een gat in de romp schieten dan flikkerd zo'n ding echt niet gelijk naar beneden.
Precies, zo'n air Marshall is er wel op getraind risico's in te schatten.. of het hele vliegtuig incl alle passagiers of 1 man die genoeg gewaarschuwd is niet zulke opmerkingen te maken in een vliegtuig. Goed ingeschat denk ik zo.....quote:Op woensdag 7 december 2005 21:46 schreef Radjesh het volgende:
achja..... Beter die man dood, dan een heel vliegtuig dood.
De man verklaarde dat hij een bom had. Vervolgens wilde hij niet gaan liggen toen hij omsingeld werd door agenten. Vervolgens greep hij met zijn hand naar een tas....quote:Op woensdag 7 december 2005 21:52 schreef SCH het volgende:
Wat een eikel, die marshall. Dat krijg je van die enge gewapende triggerhappy types
Tjsa, maar blijft tragsich. Is de onvermijdelijke consequentie van wapens aan boord brengen.quote:Op woensdag 7 december 2005 22:39 schreef maartena het volgende:
[..]
De man verklaarde dat hij een bom had. Vervolgens wilde hij niet gaan liggen toen hij omsingeld werd door agenten. Vervolgens greep hij met zijn hand naar een tas....
Sorry hoor, maar het lijkt me dat die agenten juist gehandeld hebben. Als je zo stom bent om op een Amerikaans vliegveld te gaan schreeuwen dat je een bom hebt en vervolgens ook nog eens weigerd mee te werken, dan is dat vragen om problemen natuurlijk.
De agenten hebben imho juist gehandeld met schieten.
dan waren het helden, nu zijn ze triggerhappy.. het is wel makkelijk oordelen zo..quote:Op woensdag 7 december 2005 22:43 schreef Arcee het volgende:
Had op 11 september 2001 al die kapers maar in die slurf doodgeschoten.
Ja... "voorbedachte rade"quote:Op woensdag 7 december 2005 22:06 schreef SCH het volgende:
Niet raar???? Zo'n marshall hoort er op getraind te zijn niet de verkeerde neer te schieten. Schandalig en gewoon moord met voorbedachte rade.
En maak er alstublieft geen "Amerika Zuigt" topic van, want ik kan je verzekeren dat de Nederlandse Marechaussee op Schiphol precies hetzelfde hadden gedaan als ze geconfronteerd werden met iemand die gaat roepen dat ie een bom bij zich heeft.quote:Blijkbaar ga je dit soort dingen normaler vinden naarmate je langer in de steets woont![]()
Dus het is goed dat een onschuldig iemand met een stoornis is doodgeschoten...quote:Op woensdag 7 december 2005 22:42 schreef Modwire het volgende:
Goed gehandeld, iedereen die denkt hier grapjes over te maken moet worden neergeschoten, iedereen die dit serieus meent sowieso. Wat voor patient dan ook.
Dat weten ze toch niet? Ze weten alleen dat iemand gezegd heeft dat ie een bom bij zich heeft. De man had vast zijn "ik ben manisch depressief" button niet op zijn jasje geprikt.quote:Op woensdag 7 december 2005 21:56 schreef SCH het volgende:
Vind jij het normaal dan, een patient doodschieten?
Ja dat is inderdaad goed, want iemand met een stoornis had ook een bom tot ontploffing kunnen laten brengen. En hij droeg vast geen button op zijn jas met "ik ben mentaal gestoord".quote:Op woensdag 7 december 2005 22:47 schreef Murray het volgende:
Dus het is goed dat een onschuldig iemand met een stoornis is doodgeschoten...
Ok dan.
Iedereen die "ik heb een bom" zegt is bij voorbaat gevaarlijk, of ie nou gestoord is of niet.quote:Op woensdag 7 december 2005 22:47 schreef Modwire het volgende:
Waarom is iemand met een stoornis onschuldig, maar iemand zonder stoornis niet?
Dat lijkt me nou een mooie proef voor Mythbusters!quote:Op woensdag 7 december 2005 21:52 schreef NotoriousJw het volgende:
Niet echt, is een broodje aap verhaal. Heb een keer een documentaire over gezien, daar deden ze er proeven mee en ze bliven een heel deel van het vliegtuig weg en er vloog weinig naar buiten.
Objectief persoon!quote:
Ze hebben het al gedaan!quote:Op woensdag 7 december 2005 22:53 schreef maartena het volgende:
Dat lijkt me nou een mooie proef voor Mythbusters!
(Of hebben ze dat al gedaan?)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |