gefeliciteerdquote:Op dinsdag 13 december 2005 21:27 schreef dwerg het volgende:
Zo, weer een dag dichter bij mijn dood.
quote:Op dinsdag 13 december 2005 21:34 schreef dwerg het volgende:
Ja, jij ook.
Zijn we allebij (sorry bb) een dag dichter bij onze dood.
Drie van de vier kandidaten wisten Lou Reed niet te herkennenquote:Op woensdag 14 december 2005 20:21 schreef Tokus het volgende:
het is zomaar de Popquiz A Gogo op tv, en dat topic daarover is nergens meer te bekennen. Ik dacht dat er toch wat fanatieke kijkers bij waren hier.
Ik had het aan staan, maar was tegelijkertijd aan de telefoon met mijn moeder in gesprek over de nieuwe zorgverzekering, dus ik heb er weinig van meegekregen.quote:Op woensdag 14 december 2005 20:21 schreef Tokus het volgende:
Ik dacht dat er toch wat fanatieke kijkers bij waren hier.
Bedankt, TGW. Het was overigens erg leuk. Maar dat zei sebbo al.quote:Op woensdag 14 december 2005 10:26 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Veel plezier bij Spinvis vandaag Dwerg.
En Sebbo.
goh, waarom verbaast me dat niets?quote:Op woensdag 14 december 2005 23:21 schreef dwerg het volgende:
De zus van sebbo houdt trouwens niet van Spinvis.
lees ook de openingspost eensquote:Op woensdag 14 december 2005 23:29 schreef xman het volgende:
Tja haar Kerstalbum is zeker goed en een klassieker. Aangezien die al meer dan 10 jaar geleden is uitgebracht. Maarja volgens mij kan ze er ook niets aan doen dat sommige liedjes van haar worden platgedraaid tot het oneindige. Ik zou het wel erg leuk vinden als ze weer een paar nieuwe kerstliedjes zou schrijven. Ter vervanging van de oude.
Zeg me dat het niet waar is...quote:Op donderdag 15 december 2005 00:13 schreef AudreyHepburn het volgende:
het kerstnummer van Katja Schuurman met De Jeugd Van Tegenwoordig
Nee, niet van de muziek, daar kreeg ik een heel warm en goed gevoel van. Zo leuk, drie mannen die zulke liedjes staan te spelen tussen de System of A Down en Kurt Cobain shirts, terwijl iemand voorin de zaak per ongeluk een stapeltje aanbiedingen omknikkert.quote:Op woensdag 14 december 2005 22:08 schreef Jane het volgende:
En tof dat jullie je vermaakt hebben bij Spinvis, Sebbo! Maar wel jammer dat je ziek bent.Toch niet van de muziek?
Uit BN De Stem, via Liejannuh, via een collega, via een omweg:quote:Op donderdag 15 december 2005 12:54 schreef Seborik het volgende:
Zo leuk, drie mannen die zulke liedjes staan te spelen tussen de System of A Down en Kurt Cobain shirts
bussum, frits spits, dat wil ik ookquote:Op vrijdag 16 december 2005 20:51 schreef Jane het volgende:
Hallo Muziek. Ik heb vanmiddag Frits Spits live zien lopen in een winkelstraat in Bussum.
Zo, en dan ga ik nu naar de kroeg.
Ja, Schagen he?quote:
Wereldstad.quote:
ik heb olav moll wel es geholpen, tim en tom coronel ook en Inge diepman was mijn vaste klant. ik moest haar dossier erbij zoeken en vond het zo lullig het dossier zo naar voren te toveren; ik dus zo van "wat is uw naam?"quote:Op zaterdag 17 december 2005 21:33 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik heb nog nooit een bekend iemand gezien. Volgens mij woon ik in een uithoek van het land.
Theo van Gogh dacht ik 2 jaar geleden te zien bij de mediamarkt in Heerlen, dat was al schrikken. Maar goed de kans dat ik die nog eens tegenkom is nihil. En dat was dus een lookalike waarschijnlijk.
Muzikaal weer actief hier. Hele dag in " Rust" geleefd, nu tijd voor een muziekje hier en daar. De donkere avonden zijn ideaal om muziek te luisteren
Lijkt me best vreemd om een bekend iemand te zien. Tiesto heb ik gezienquote:Op zaterdag 17 december 2005 21:38 schreef snellejelle het volgende:
[..]
ik heb olav moll wel es geholpen, tim en tom coronel ook en Inge diepman was mijn vaste klant. ik moets haar dossier erbij zoeken en vond het zo lullig het dossier zo naar voren te toveren; ik dus zo van "wat is uw naam?"
Hier wilde ik nog even over zeggen, dat het echt zo leuk is geweest. Kurt Cubain was de enige met een zure kop.quote:Op vrijdag 16 december 2005 09:59 schreef dwerg het volgende:
[..]
Uit BN De Stem, via Liejannuh, via een collega, via een omweg:
[afbeelding]
het is dan de 3e post van boven, toch?quote:Op maandag 19 december 2005 06:44 schreef Mark het volgende:
Meteen naar beneden scrollen! Overigens zie ik haar niet meer, omdat we volgens mijn instellingen op pagina 2 zitten
Oh dat jankende kind! Ik dacht dat ie Mariah bedoeldequote:Op maandag 19 december 2005 06:45 schreef Tokus het volgende:
[..]
het is dan de 3e post van boven, toch?
James Bland. Wat een zeikstem inderdaad, en ik heb nog nooit zulke saaie muziek gehoord (behalve dan Coldplay en Keane....)quote:Op maandag 19 december 2005 21:38 schreef dwerg het volgende:
Ik word echt ontzettend chagrijnig van de nieuwe single van James Blunt. De vorige maakte me ook al niet blij, maar wat een onvoorstelbare zeikstem heeft die vent.
En Jamie Cullum. En Norah Jones. En Katie Melua.quote:Op maandag 19 december 2005 22:05 schreef bartrid het volgende:
[..]
James Bland. Wat een zeikstem inderdaad, en ik heb nog nooit zulke saaie muziek gehoord (behalve dan Coldplay en Keane....)
bij nader inzien zou dat ook goed kunnen jaquote:Op maandag 19 december 2005 21:44 schreef Mark het volgende:
[..]
Oh dat jankende kind! Ik dacht dat ie Mariah bedoelde![]()
serieus
Hoe kom je daar nou bij? Jamie Cullum is DE grote jazz vernieuwer. Meer nog dan Miles Davis.quote:Op maandag 19 december 2005 22:12 schreef Litpho het volgende:
[..]
En Jamie Cullum. En Norah Jones. En Katie Melua.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |