Dat is toch niet zo moeilijk? Ze hebben maar 3 clubs, waarvan het er 2 zeer goed doen. En omdat ze maar 3 clubs hebben, worden hun punten maar door 3 gedeeld terwijl ze bij ons door 6 worden gedeeld.quote:Op vrijdag 16 december 2005 11:32 schreef Da_Sandman het volgende:
Kan iemand mij nou nog 1 keer uitleggen waarom Nederland 6.750 heeft en Roemenie 10.166?
Het ligt aan Feyenoord en Ajax, die niet constant drie Europese seizoenen in ieder geval wat rondjes winnen. Waarbij elk jaar de beste Nederlandse CL vertegenwoordiger ook nog eens geen titelkandidaat is, waardoor deze ook niet veel bonuspunten meekrijgt. En natuurlijk clubs als FC Utrecht en Willem II; de zwakste deelnemer van ons land brengt vaak weinig meevallers.quote:Op vrijdag 16 december 2005 11:42 schreef Da_Sandman het volgende:
Dat zien we aan Nederland ja...
zeker nu we Lyon in een onderling duel voorbij kunnen, maar ik betwijfel dat dat gaat lukkenquote:Op vrijdag 16 december 2005 07:35 schreef hetsjhokleek het volgende:
AZ komt na dit seizoen op de teamranking hoger dan te staan Feyenoord.
En de kans is groot dat wanneer PSV de 2 volgende seizoenen goed speelt in de eerste pot komt te staan bij de loting voor de CL.
quote:Op donderdag 16 februari 2006 12:10 schreef DeTolk het volgende:
Hopelijk gaat het volgende week beter
Precies, er zullen totaal nog 4 punten bijkomen ofzo. Dat gedeeld door 7 ofzo?quote:Op donderdag 16 februari 2006 11:41 schreef rubbereend het volgende:
en ik ben bang dat PSV & ajax ok niet bijzonder veel punten zullen binnen halen.
Precies. Vast twee winstpunten vanavond en eigenlijk gister ook al eentje.quote:Op woensdag 22 februari 2006 13:49 schreef rubbereend het volgende:
als we nog punten erbij halen mogen we al blij zijn denk ik dit seizoen
PSV treft het niet, vorig jaar ook al. Frans voetbal ligt ons niet.quote:Op woensdag 22 februari 2006 14:15 schreef M3THoD_MAN het volgende:
De Nederlands ploegen zitten op het verkeerde moment in een dip, jammer want nu moeten ze juist vlammen. Al geef ik Ajax dit seizoen in vorm (mochten ze dat een keer bereikt hebben) ook weinig kans tegen Inter. Hoop dat de thuis iig weinig weggeven en een paar puntjes binnenhalen, geef PSV de meeste kans, al word dat ook moeilijk met een jammerlijk 0-1tegen OL.
Dat is onzin. Waarom juist nu vlammen? Ik vind juist, van teams als Odd Grenland moet je 2x winnen (uit en thuis) en of je dan in de achtste/kwartfinales etc. punten laat liggen dat kan gebeuren (hou je rekening mee).quote:Op woensdag 22 februari 2006 14:15 schreef M3THoD_MAN het volgende:
De Nederlands ploegen zitten op het verkeerde moment in een dip, jammer want nu moeten ze juist vlammen. Al geef ik Ajax dit seizoen in vorm (mochten ze dat een keer bereikt hebben) ook weinig kans tegen Inter. Hoop dat de thuis iig weinig weggeven en een paar puntjes binnenhalen, geef PSV de meeste kans, al word dat ook moeilijk met een jammerlijk 0-1tegen OL.
Dat is leuk voor jou, maar de meeste voetballiefhebbers achten hoop daarop na vorige resultaten niet erg realistisch. Je hebt gelijk dat je van FC Thun tweemaal moet winnen, maar nu kun je (ook) maar beter voor elk resultaatje hopen. Nederlandse clubs zijn na de poulefase breekbaar met het oog op de concurrentie.quote:Op donderdag 23 februari 2006 20:16 schreef Greetings het volgende:
[..]
Dat is onzin. Waarom juist nu vlammen? Ik vind juist, van teams als Odd Grenland moet je 2x winnen (uit en thuis) en of je dan in de achtste/kwartfinales etc. punten laat liggen dat kan gebeuren (hou je rekening mee).
Mij gaat het nu iig niet meer om de punten, maar gewoon om de volgende rondes.
Frans voetbal? Tegen Auxerre ging het goed. Lyon is gewoon een hele goede ploeg.quote:Op donderdag 23 februari 2006 19:59 schreef okee6 het volgende:
PSV treft het niet, vorig jaar ook al. Frans voetbal ligt ons niet.
quote:Op donderdag 16 februari 2006 11:48 schreef At_Fundum het volgende:
't is nu helaas alleen nog maar sprokkelwerk denk ik, hopelijk doen de uefa-ploegen hun plicht door de returns serieus aan te pakken.
Dat zeg ik wel, maar 7,5 is eigenlijk helemaal geen goed jaar. Ons geluk is het slechte presteren van de Portugezen en Grieken.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:57 schreef pfaf het volgende:
Toch nog wát. Als PSV en Ajax nu nog een paar puntjes pakken, kunnen we het seizoen toch erg succesvol afsluiten.
Wat als Benfica naar de kwartfinale gaatquote:Op vrijdag 24 februari 2006 10:00 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dat zeg ik wel, maar 7,5 is eigenlijk helemaal geen goed jaar. Ons geluk is het slechte presteren van de Portugezen en Grieken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |