Ja ik denk dat Hummie ze een beetje matst en de gitaar nog 30min langer laat houdenquote:Op dinsdag 6 december 2005 21:38 schreef redhair het volgende:
[..]
Die 10 minuten duren wel eerg lang![]()
![]()
![]()
![]()
Zou er geen probleem mee hebben als zij zou winnen....quote:
Klinkt heel plausibel.quote:Op dinsdag 6 december 2005 21:37 schreef avonne het volgende:
[..]
Ik denk dat ze min of meer een evalutie gesprekje hebben, een aanwijzing hier (Lieske, maak het jezelf leuk), een terechtwijzing daar (Joost, je moet niet zo zeuren), en een hart onder de riem als het nodig is (Maak je niet druk, Ingrid, je doet het prima, en je red het wel).
Beetje iedereen moed inpraten om de laatste loodjes te trekken en zo.
Dat wist ze al voor ze de DBK inging.quote:Op dinsdag 6 december 2005 21:38 schreef Wickedangel het volgende:
Denk dat Ingrid nog steeds haar moeder mist en dat ze ook haar hebben verteld dat BB een week langer duurt. Maar dat is speculatie hoor.
Ah joh, BB is toch al niet zo sterk in tijd, in de uitzending van vandaag beweren ze dat ze op dag 100 zitten, terwijl ze al op 105 zitten.quote:Op dinsdag 6 december 2005 21:38 schreef redhair het volgende:
[..]
Die 10 minuten duren wel eerg lang![]()
![]()
![]()
![]()
Oh ok, merciquote:Op dinsdag 6 december 2005 21:41 schreef bunnyma het volgende:
[..]
Dat wist ze al voor ze de DBK inging.
quote:
dbkquote:Op dinsdag 6 december 2005 21:42 schreef Bartoli het volgende:
mevrouw roos al naar bed? of zit mevrouw roos in de dbk?
quote:Op dinsdag 6 december 2005 21:41 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Klinkt heel plausibel.![]()
Gelukkig maar, ik blêr bijna mee als Ing moet huilen.
Er gebeurt wel veel wat wij niet weten, kan ik niet uitstaan.Maar het belooft een spannende Live te worden. En morgenavond ook.
![]()
Zo echt elkaar steunend, zo lief zonder nare nasmaak.quote:Op dinsdag 6 december 2005 21:42 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Met Lieske ook, de omgang tussen die twee raakt me, in tegenstelling tot Dido en Nathalie. Daar word ik een beetje onpasselijk van.![]()
Of zou Hummie bang zijn dat anders Roeltje zijn broers naar het BB huis laat komen? LOLquote:Op dinsdag 6 december 2005 21:40 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ja ik denk dat Hummie ze een beetje matst en de gitaar nog 30min langer laat houden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |