Leuk, allemaal foto's van wapens.quote:Op dinsdag 13 december 2005 20:02 schreef Clint_Eastwood het volgende:
Waarom dicht
Pimp hier met je wapen
Ik wou pimpen met mn wapenquote:Op dinsdag 13 december 2005 20:04 schreef Snakey het volgende:
[..]
Leuk, allemaal foto's van wapens.![]()
Waar wil je ermee naartoe? Niet met die wapens uiteraard maar met dat topic.
Dat doe je maar in de darkroomquote:Op dinsdag 13 december 2005 20:09 schreef Clint_Eastwood het volgende:
[..]
Ik wou pimpen met mn wapen
okquote:Op dinsdag 13 december 2005 20:15 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat doe je maar in de darkroom
Maar serieus, het gaat nergens over, iedereen gaat plaatjes googlen en plaatsen. Niet dat alles nou een topgehalte humor moet hebben, maar dit is echt niks voor ONZ.
http://www.opurk.nl/urkforum/quote:Op dinsdag 13 december 2005 22:44 schreef Manneke_Pils het volgende:
Ik wil graag een punnik-reeks.
Dan verander je de faq toch. Een forum is niet statisch en dogmatisch maar reageert op ontwikkelingen. Kom uit je nest en hoppa.....quote:Op dinsdag 13 december 2005 19:53 schreef NJ het volgende:
[..]
Er komen géén nieuwe reeksen bij, omdat er anders een wildgroei aan reeksen komt. Het beleid op dit forum is liever minder reeksen dan meer reeksen.
Het staat zelfs in de FAQ..
quote:Die Friesland-reeks komt er dus niet.
Omdat er anders een wildgroei aan reeksen komt, omdat dan iedereen z'n eigen reeks wil.quote:Op woensdag 14 december 2005 08:54 schreef SCH het volgende:
Maar goed, voordat het een vervelende discussie wordt: kom nou gewoon met argumenten anders dan: het mag niet omdat we het hebben besloten.
Ik wil graag antwoord op de vraag: waarom wel een Enschede-SC, wat heeft dat voor meerwaarde boven een Friesland SC?
http://forum.fok.nl/topic/657190quote:
whahahaquote:Op woensdag 14 december 2005 10:38 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
En omdat ik niet de beroerdste ben:
http://opurk.nl/urkforum/viewtopic.php?p=81606#81606
Waar staat geschreven dat iedereen zijn eigen reeks wil?quote:Op woensdag 14 december 2005 10:23 schreef NJ het volgende:
[..]
Omdat er anders een wildgroei aan reeksen komt, omdat dan iedereen z'n eigen reeks wil.
En het mag niet omdat wij het hebben besloten. Dat het woordje 'wij' bestaat uit de mods van Onzin, de FA's en de A's, maar dat SCH daar geen deel van uitmaakt is jouw probleem.
quote:Op woensdag 14 december 2005 10:38 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
O ja zo moest dat, hehe
En omdat ik niet de beroerdste ben:
http://opurk.nl/urkforum/viewtopic.php?p=81606#81606
Ik heb al 1 fan daarquote:Op woensdag 14 december 2005 11:02 schreef Snakey het volgende:
[..]
![]()
Fijn om te zien dat je zo makkelijk inburgert.![]()
Omdat dat een feit is. Als we één reeks toestaan, komen er meer en die vragen zich dan af waar we die ene reeks wél toestaan en die andere niet.quote:Op woensdag 14 december 2005 10:59 schreef SCH het volgende:
[..]
Waar staat geschreven dat iedereen zijn eigen reeks wil?
Waarom Enschede wel en Friesland niet?
Dan gaan we dat toch gezellig opnieuw ter discussie stellen bij de mods, FA's en A's.
Pssst. Op het opUrk forum is nog wel plek voor een nieuwe reeks...quote:Op woensdag 14 december 2005 11:05 schreef NJ het volgende:
[..]
Omdat dat een feit is. Als we één reeks toestaan, komen er meer en die vragen zich dan af waar we die ene reeks wél toestaan en die andere niet.
Enschede mag wel, omdat die er al was toen de reeksenstop werd ingesteld.
En je hebt het opnieuw ter discussie gesteld en het is afgewezen.
Misschien dat je het opvalt, ik ben bang van niet overigens, maar die drie punten hierboven heb ik al een aantal keer eerder genoemd. Toch blijf je doortrollen met dezelfde vragen waar ik al antwoord op heb gegeven. Een antwoord dat jij geen antwoord noemt, omdat het niet in jouw straatje past.
We kunnen dit ritueel nog tig keer herhalen en er topics over vol lullen, maar er komt gewoon géén nieuwe reeks bij!
Die reeks is er allang maar wordt nu ondergronds onder steeds andere titels gevoerd. Het is maar wat je wil natuurlijk. Je beleid werkt niet, je gaat nu als een soort Rita Verdonk tekeer zonder naar de realiteit te kijken. Wij helpen je alleen maar door het te rubriceren in een nieuwe reeks maar als jij liever de onderground-versie hebt, mij best.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:05 schreef NJ het volgende:
[..]
Omdat dat een feit is. Als we één reeks toestaan, komen er meer en die vragen zich dan af waar we die ene reeks wél toestaan en die andere niet.
Enschede mag wel, omdat die er al was toen de reeksenstop werd ingesteld.
En je hebt het opnieuw ter discussie gesteld en het is afgewezen.
Misschien dat je het opvalt, ik ben bang van niet overigens, maar die drie punten hierboven heb ik al een aantal keer eerder genoemd. Toch blijf je doortrollen met dezelfde vragen waar ik al antwoord op heb gegeven. Een antwoord dat jij geen antwoord noemt, omdat het niet in jouw straatje past.
We kunnen dit ritueel nog tig keer herhalen en er topics over vol lullen, maar er komt gewoon géén nieuwe reeks bij!
Ik vertelde dat iemand wist wie ik was en dat ik daarom een nieuwe account hadquote:volgens mij worden we vor de gek eouwen hierzo duur twie jongens die net allebei anemelt binnen...
hee muis doet je computer ut wier?
quote:oke dan bin je vast drok en die angere apenuut, of binnen ut twie en dezellufde jongens?
Ze snappen er geen hol van.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:24 schreef Manneke_Pils het volgende:
Jezus Snakey, wat een stakkers daar
[..]
Ik vertelde dat iemand wist wie ik was en dat ik daarom een nieuwe account had
[..]
Mogen reeksen in andere subfora wel dan? Het ging er om dat ze in GC moeilijk gingen doen, terwijl het daar veel beter past - jullie hebben de homo's al.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:23 schreef NJ het volgende:
Nu valt het nauwelijks op, sterker nog, als ik in jouw postgeschiedenis kijk dan zie ik maar zeven topics in ONZ op de eerste twee pagina's en slechts een paar van die topics zou je een reeks kunnen noemen, maar dat was rond dat ene Friesland topic.
GC kwam een tijdje geleden ook om in de reeksen, ze hebben er daar dan ook aardig wat gesloten. Verder kan ik weinig zeggen over de andere sub-fora, dat kun je beter bij desbetreffende mods vragen.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:32 schreef SCH het volgende:
[..]
Mogen reeksen in andere subfora wel dan? Het ging er om dat ze in GC moeilijk gingen doen, terwijl het daar veel beter past - jullie hebben de homo's al.
Gotver, mn onz at is al genoeg vervuild, wat snappen jullie nou niet aan een reeksenstopquote:Op woensdag 14 december 2005 17:11 schreef Alexxxxx het volgende:
Als er geen nieuwe reske bij mogen komen he.. Stel ik voor de Bier en Frituur reeks om te vormen naar Beerenburg en Fryslân
En de gesjeesde pillendraaiers reeksis toch dood? Dan is er toch plek voor een nieuwe reeks?
Neuh.quote:Op woensdag 14 december 2005 17:11 schreef Alexxxxx het volgende:
Als er geen nieuwe reske bij mogen komen he.. Stel ik voor de Bier en Frituur reeks om te vormen naar Beerenburg en Fryslân
En de gesjeesde pillendraaiers reeksis toch dood? Dan is er toch plek voor een nieuwe reeks?
Niepiepuh, er komt geen nwe reeks, je hebt VBL al als 1 reeks, er komt geen nwe reeks is zat argument, klaar.quote:Op woensdag 14 december 2005 17:25 schreef SCH het volgende:
Waardeloze instelling natuurlijk, je zou ook eens naar de wensen van users kunnen kijken in plaats van op je dogma's te blijven zitten pruttelen.
Onzin, juist als we daar op die manier naar gaan kijken kunnen we alle reeksen wel stoppen. Ik kan je nu al op een briefje geven dat het meerendeel van de users helemaal geen reeksen willen zien op hun beeldscherm. Het is op het totale aantal (actieve) users maar een klein groepje wat graag in een reeks wil posten.quote:Op woensdag 14 december 2005 17:25 schreef SCH het volgende:
Waardeloze instelling natuurlijk, je zou ook eens naar de wensen van users kunnen kijken in plaats van op je dogma's te blijven zitten pruttelen.
Zie FB, ga maar MSN-en, het is genoeg, FOK! is een neukende kutreeks geworden.quote:Op woensdag 14 december 2005 11:32 schreef SCH het volgende:
[..]
Mogen reeksen in andere subfora wel dan? Het ging er om dat ze in GC moeilijk gingen doen, terwijl het daar veel beter past - jullie hebben de homo's al.
Laat dan BEF ook dichtquote:Op woensdag 14 december 2005 17:31 schreef Snakey het volgende:
[..]
Onzin, juist als we daar op die manier naar gaan kijken kunnen we alle reeksen wel stoppen. Ik kan je nu al op een briefje geven dat het meerendeel van de users helemaal geen reeksen willen zien op hun beeldscherm. Het is op het totale aantal (actieve) users maar een klein groepje wat graag in een reeks wil posten.
Dat is een door de vorige mods geopende reeks, en dus toegestaan. Beetje onzinnig om iets te geven en dan zonder waarschuwing het te sluiten.quote:
Ik had het laatst gesloten, maar blijkbaar werd niet opgepikt dat ik het eigenlijk wel meende.quote:Op woensdag 14 december 2005 17:34 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat is een door de vorige mods geopende reeks, en dus toegestaan. Beetje onzinnig om iets te geven en dan zonder waarschuwing het te sluiten.
Dan had je dat moeten zeggen, dan had ik het niet als grap opgevat.quote:Op woensdag 14 december 2005 17:41 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ik had het laatst gesloten, maar blijkbaar werd niet opgepikt dat ik het eigenlijk wel meende.
Had je moeten oplete!quote:Op woensdag 14 december 2005 17:42 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dan had je dat moeten zeggen, dan had ik het niet als grap opgevat.![]()
Oplettuh sexy dingquote:Op woensdag 14 december 2005 17:42 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dan had je dat moeten zeggen, dan had ik het niet als grap opgevat.![]()
Spur of the moment dingquote:Op woensdag 14 december 2005 17:48 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dan moet je mij even zeggen waar je het aangekondigd of gezegd hebt.
Ja sorry, daar trek ik me zonder dat er iets tegen ons gezegd wordt klaarblijkelijk weinig van aan dan.quote:Op woensdag 14 december 2005 17:48 schreef yvonne het volgende:
[..]
Oplettuh sexy ding
1 FA en 1 A sloten de boel
Dus ik voorspel dan ook dat dit topic binnen een uur op slot gaatquote:Op woensdag 14 december 2005 17:49 schreef Alexxxxx het volgende:
de onz [FB] is goed beschouwd ook een reeks
In FB geloof ik, was iig naar aanleiding van de kutuser topics.quote:Op woensdag 14 december 2005 17:48 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dan moet je mij even zeggen waar je het aangekondigd of gezegd hebt.
Neuh, er loopt weer een 'er zijn veel te veel slowchattopics, forumbreed' topic in FBquote:Op woensdag 14 december 2005 17:50 schreef Snakey het volgende:
Beetje heel erg laat om daar nu nog een gesprek over te hebben trouwens.![]()
Dit is toch altijd het ;leukste topic geweestquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |