Er wordt toch serieus gediscussieerd nu?quote:Op maandag 5 december 2005 18:12 schreef McCarthy het volgende:
Waarom zijn mensen in noord-europa langer dan in zuid-europa
vv om de quasie grappige off topic recaties weg te halen.
dit is wel de meest WFL achtige doodsverwensing die ik ooit gezien heb..quote:Op maandag 5 december 2005 13:28 schreef joshus_cat het volgende:
[..]
Ja, dat zijn natuurlijk hele vervelende postings. Doodsaai, enzo.
met een beetje moeite kan ik nog wel ergens vinden wat er gebeurt als je rudeonline in z'n geheel versnelt tot 0.9 keer de lichtsnelheid, om 'm tot stilstand te laten brengen in de dampkring. De gevolgen zijn, erm, spectaculair. En dan heb ik 't niet over hoeveel seconde z'n klok achterloopt.![]()
Hmmmmm plasmavormingquote:Op maandag 5 december 2005 19:17 schreef Bensel het volgende:
[..]
dit is wel de meest WFL achtige doodsverwensing die ik ooit gezien heb..![]()
Of je veranderd de regeltjes zo dat er gewoon geen anti-koran en anti-bijbel topics geopend mogen worden. Hoeven jullie ook niet zo kinderachtig te doen en hoef jij ook niet zo'n grote bek op te zetten met je pilletjes.quote:Op zondag 4 december 2005 20:57 schreef Haushofer het volgende:
Zink nog es een stukje lager, kneusje. Dat lukt je vast wel, het is je tot nu toe in ieder geval nog steeds weer gelukt.![]()
En nou je pilletjes maar weer even innemen hey, wordt je vast weer lekker rustig van.![]()
Weetje... Haus is al ff geen mod meerquote:Op maandag 5 december 2005 19:37 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Of je veranderd de regeltjes zo dat er gewoon geen anti-koran en anti-bijbel topics geopend mogen worden. Hoeven jullie ook niet zo kinderachtig te doen en hoef jij ook niet zo'n grote bek op te zetten met je pilletjes.
Zijn het zoveel pilletjes dat er een grote bek voor nodig is om ze in te nemen?quote:Op maandag 5 december 2005 19:37 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Of je veranderd de regeltjes zo dat er gewoon geen anti-koran en anti-bijbel topics geopend mogen worden. Hoeven jullie ook niet zo kinderachtig te doen en hoef jij ook niet zo'n grote bek op te zetten met je pilletjes.
Dan hoeft hij nog geen grote bek op te zetten.quote:Op maandag 5 december 2005 19:38 schreef ATuin-hek het volgende:
Weetje... Haus is al ff geen mod meer
Harrie maak je niet zo druk man. ze zijn niet te overtuigen zoals ik heb gemerkt. het dogmaatje rules nu eenmaal.quote:Op maandag 5 december 2005 19:58 schreef JoZzephus het volgende:
harriechristus, feedback please.![]()
kan ik hier niet plaatsen, wordt anders weer verwijderd door 'je weet wel'.
Daar doelde ik dan ook niet opquote:Op maandag 5 december 2005 19:52 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Dan hoeft hij nog geen grote bek op te zetten.
De poll is dan ook een heel anders standpunt. De verdere verloop van de topic geeft ook andere interessante vergelijking aan..quote:Op maandag 5 december 2005 19:54 schreef Akkersloot het volgende:
Maar goed. Hier is over een "algemeen aanvaard standpunt" Wat hebben Jezus en Van Gogh gemeen ? toch discussie : http://www.weerwoord.nl/weerwoord/viewtopic.php?t=8392
(Mijn standpunt staat in de poll zelfs negatief)
Spuitjes en anti-psychotica, dat zijn de dingen die je er bij hoort te pakken in feedback.quote:Op maandag 5 december 2005 20:24 schreef thijsdetweede het volgende:
Zo wordt het hier ook wel knus en gezellig, zeg. Omdat het Sinterklaas is, pak ik er eventjes een potje warme choco en gevulde speculaas bij.
Of krijg ik zo langzamerhand het verkeerde beeld van Feedback?
Toch het zelfde standpunt als in de openingspost ? Waarom kan het topic Wat hebben Jezus en Van Gogh gemeen ? hier dan niet openquote:Op maandag 5 december 2005 20:49 schreef Alicey het volgende:
De poll is dan ook een heel anders standpunt. De verdere verloop van de topic geeft ook andere interessante vergelijking aan..
De OP gaat puur over het godslasterlijke. De TT gata weliswaar over het geheel aan verschillen, maar daarvoor verwijs ik graag naar de reacties in het door jou aangehaalde topic.quote:Op maandag 5 december 2005 22:13 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Toch het zelfde standpunt als in de openingspost ? Waarom kan het topic Wat hebben Jezus en Van Gogh gemeen ? hier dan niet open![]()
Ga je me slaan als ik er weer over begin?quote:Op maandag 5 december 2005 22:17 schreef Doffy het volgende:
Dat topic is gesloten, evenals de discussie daarover. Klaar.
quote:Op maandag 5 december 2005 22:18 schreef Reya het volgende:
[..]
Ga je me slaan als ik er weer over begin?![]()
Nooit geweten dat jij een kloon van Alicey wasquote:Op maandag 5 december 2005 22:18 schreef Reya het volgende:
Ga je me slaan als ik er weer over begin?![]()
Kut, betraptquote:Op maandag 5 december 2005 22:19 schreef Doffy het volgende:
[..]
Nooit geweten dat jij een kloon van Alicey was![]()
quote:Nee, daar ben je te lief voor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |