Het is niet zo relevant door wie ze zo genoemd wordt, ze wordt zo genoemd. En je kan bij iedere politicus zoiets verzinnen en dat wordt dan ook gedaan. Het is niet altijd terecht, niet altijd nodig en niet altijd passend maar het is niet iets van links of rechts.quote:Op zaterdag 3 december 2005 18:40 schreef sizzler het volgende:
[..]
Door wie word ze dan IJzeren Rita genoemd? Waarom is dat noemenswaardig dat die mensen haar zo vinden en kan je zo niet voor elke politicus iets verzinnen?
Jammer dat je de inhoudelijke uitleg die daarna wordt gegeven, hier niet vermeldt.quote:Ze probeert van een imago af te komen, maar "dat imago heeft ze natuurlijk aan haarzelf te danken."
Journalisten moesten na Fortuyn toch vertellen wat er onder de bevolking leeft?quote:En dan hebben we het over een kwalificatie die door journalisten hoog wordt gehouden.
Prima toch, waarom niet?quote:Nogmaals, als Marijnissen door veel rechtse mensen een demagoog word genoemd, kan nova dan ook bij een SP-item dat er bij vermelden? "Marijnissen, die als demagoog wordt beschouwd, liet in de kamer weten dat...." Of heb je er dan wel moeite mee?
Als het tot vervelens toe gebeurt dan geeft het al aan dat het niet prettig meer is maar ik vind niet dat je de sprong kan maken die je in deze quote doet dat de kwalificatie tot waarheid wordt verheven. Dat is echt onzinnig want het is slechts een weergave van wat er leeft. Als Verdonk gezien wordt als een lieve oma, dan zal dat genoemd worden.quote:Kijk, op zich heb geen moeite met die benaming, maar zeg dan tenminste wie haar zo kwalificeert en waarom het relevant is. Als Verdonk een conflict heeft met de Vereninging van Nederlandse Gemeenten, en die vindt Rita een "IJzeren tante", dan kan je dat best zo zeggen. Net als Bos die door het CDA van "draaikonterij" wordt beschuldigd. Prima, maar ga dan niet tot vervelens toe in aankondigingen die kwalificatie overnemen alsof het de waarheid is. Dat is het niet; het is slechts een mening van iets of iemand. Stel je voor dat er steeds aan "Draaikont Bos" wordt gerefereerd. Is daar dan ook niets mis mee?
Deze claim komt behoorlijk ongeloofwaardig op me over met 80% van het journaille links van het midden. Maar goed, voordat we in een discussie belanden over wat dan "voldoende mate" is, stel ik voor dat we hiermee kappen en dat het verder weer over Charles Groenhuijsen gaat.quote:Op zaterdag 3 december 2005 19:13 schreef SCH het volgende:
[..]
Die diversiteit is er in voldoende mate, dat garandeer ik je.
Jawel, want daar zit hem nu juist de crux. Als Jaapie van drie hoog zegt dat hij geen vertrouwen in de economie meer heeft dan is dat wat anders dan dat Balkenende het zegt. Als Marion Bloem Verdonk een kille tante vindt dan weet ik, de kijker, welke waarde ik aan die uitspraak kan hechten. Dat is een andere waarde dan dat de Koningin het vindt. Nu wordt het vermeld alsof iedereen het vindt en dat het gewoon zo is. Zonder bronvermelding heb je sowieso de schijn tegen dat het om je eigen mening gaat. En dat lijkt me voor een programma dat naar objectivieti streeft niet handig.quote:Op zaterdag 3 december 2005 19:20 schreef SCH het volgende:
[..]
Het is niet zo relevant door wie ze zo genoemd wordt, ze wordt zo genoemd.
Eerst iets beweren en dan de discussie afkappenquote:Op zaterdag 3 december 2005 19:59 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Deze claim komt behoorlijk ongeloofwaardig op me over met 80% van het journaille links van het midden. Maar goed, voordat we in een discussie belanden over wat dan "voldoende mate" is, stel ik voor dat we hiermee kappen en dat het verder weer over Charles Groenhuijsen gaat.
Rechtse wind dus. Wat zou Groenhuijsen dan brengen, hij werkt al jaren bij het journaal.quote:Op zaterdag 3 december 2005 20:17 schreef sizzler het volgende:
Het gaat me overigens niet om links vs rechts bij een benoeming van Groenhijsen, maar de frisse wind, de andere visie en de kritische zelfreflectie wat in hilversum soms hard nodig is.
Ik wil best die discussie voeren, maar het is nogal een uitgekauwde discussie. Face it, we komen er toch niet uit en bovendien is het lichtelijk offtopic.quote:Op zaterdag 3 december 2005 20:40 schreef SCH het volgende:
[..]
Eerst iets beweren en dan de discussie afkappen
je blijft in de valkuil trappen,je maakt geen onderscheid tussen particuliere mening en werkattitude.
Nee, dat is niet waar. Zo wordt het niet vermeld - in 1 van beide fragmenten die je hier postte werd gesteld dat mensen haar haten of liefhebben, nogal genuanceerd dus. In nova wordt gezegd: "ze staat bekend als een ijzeren dame" - en dat is toch ook zo? Dat vinden jullie toch haar kracht en ik vind het haar zwakte, maar dat ze als zodanig bekend staat is gewoon een gegeven.quote:Op zaterdag 3 december 2005 20:17 schreef sizzler het volgende:
Nu wordt het vermeld alsof iedereen het vindt en dat het gewoon zo is.
Feit is dat als je een totaal links clubje hebt, zoals bij de Nos (e.a), dan krijg je vaak dat ze elkaar bijna altijd gelijk geven omdat ze er allemaal die linkse mening op na houden.quote:Op zaterdag 3 december 2005 20:41 schreef SCH het volgende:
[..]
Rechtse wind dus. Wat zou Groenhuijsen dan brengen, hij werkt al jaren bij het journaal.
Zolang ze dat in de kantine doen, is er niks aan de hand. Op de tv merk je er niks van.quote:Op zondag 4 december 2005 09:55 schreef more het volgende:
[..]
Feit is dat als je een totaal links clubje hebt, zoals bij de Nos (e.a), dan krijg je vaak dat ze elkaar bijna altijd gelijk geven omdat ze er allemaal die linkse mening op na houden.
Bij verschillende programma's schemert de politieke voorkeur behoorlijk door.quote:Op zondag 4 december 2005 09:56 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Zolang ze dat in de kantine doen, is er niks aan de hand. Op de tv merk je er niks van.
We hebben het hier over het journaal toch ?quote:Op zondag 4 december 2005 10:14 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Bij verschillende programma's schemert de politieke voorkeur behoorlijk door.
Bij het journaal schemert het in mindere mate door, bij andere programma's schemert het meer door. Ik heb het nu even over het "linkse clubje" dat de actualiteitenprogramma's van de publieke omroep terroriseert.quote:Op zondag 4 december 2005 10:17 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
We hebben het hier over het journaal toch ?
Leg dan eens uit hoe het Jeugdjournaal op een linkse wijze verslag heeft gedaan van de aardbeving in Pakistan ?quote:Op zondag 4 december 2005 10:26 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Ik vind dat iets objectief moet zijn. Een programma moet niet naar links neigen, maar ook niet naar rechts neigen. Laat mensen zelf maar nadenken over bepaalde dingen, helaas kauwen de heren journalisten het liever voor in hapklare linkse brokken.
Bij bepaalde onderwerpen is het niet relevant inderdaad, bij andere onderwerpen wel. Met name het Jeugdjournaal is op een hele trieste (linkse) manier bezig met het "verslaan" van "nieuws".
Bij bepaalde onderwerpen is het niet of minder relevant natuurlijk.quote:Op zondag 4 december 2005 10:29 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Leg dan eens uit hoe het Jeugdjournaal op een linkse wijze verslag heeft gedaan van de aardbeving in Pakistan ?
Noem dan eens wat voorbeelden ?quote:Op zondag 4 december 2005 10:30 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Bij bepaalde onderwerpen is het niet of minder relevant natuurlijk.
Het gemekker bij het Jeugdjournaal over asielzoekertjes die worden uitgezet, hoe men praat over bepaalde buitenlandse politieke partijen, het gewauwel over minima, het Israel/Palestina-conflict. Dat soort zaken. Kijk anders een keer naar het Jeugdjournaal, het gewone Journaal of actualiteitenprogramma's van de publieke omroep. Dan valt het kwartje meteen.quote:Op zondag 4 december 2005 10:30 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Noem dan eens wat voorbeelden ?
Deze discussie is al langer aan de gang, maar ik zie het kwartje niet zo gauw vallen hoor. Ik vind het een "spijkersoplaagwater" discussie.quote:Op zondag 4 december 2005 10:32 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Het gemekker bij het Jeugdjournaal over asielzoekertjes die worden uitgezet, hoe men praat over bepaalde buitenlandse politieke partijen, het gewauwel over minima, het Israel/Palestina-conflict. Dat soort zaken. Kijk anders een keer naar het Jeugdjournaal, het gewone Journaal of actualiteitenprogramma's van de publieke omroep. Dan valt het kwartje meteen.
Nee hoor, dat valt wel mee.quote:Op zondag 4 december 2005 10:38 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dat mag jij vinden, maar waarschijnlijk hang jij in dezelfde linkse hoek als enkele figuren van de publieke omroep.
Het blijft wmb spijkersoplaagwater zoeken, maar volgens mij dwalen we af, het ging dus om Charles.quote:Op zondag 4 december 2005 10:45 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
De manier waarop het wordt gebracht.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |