Dat de kijkcijfers op de tv omhoog zijn gegaan is nogal logisch iedereen zit te wachten op de BB wip. Maar het gaat vervelen ook op TV dus krijgen die twee het een stuk moeilijker.quote:Op donderdag 1 december 2005 08:46 schreef ChantalC het volgende:
[..]
Dat zie jij omdat je de streams kijkt... Er zijn legio mensen die alleen BB via tv volgen... De kijkcijfers zijn de laatste dagen omhoog gegaan. Zegt genoeg lijkt me...
En vergeet niet dat Hummie ooit hoofdredacteur van de Story was. Die kwijlt bij dit soort situaties. Wat is er nou mooier dan een evt BB huwelijk?
Er zijn genoeg redenen waarom dit voor BB commercieel positief zou zijn... Het is en blijft een product wat ze verkopen.
Heb je het gedrag van Rob niet gevolgd dan over de hele periode? Die is in vanalles verandert behalve in iets fatsoenlijks.quote:Op donderdag 1 december 2005 08:53 schreef regenworm het volgende:
[..]
Dat de kijkcijfers op de tv omhoog zijn gegaan is nogal logisch iedereen zit te wachten op de BB wip. Maar het gaat vervelen ook op TV dus krijgen die twee het een stuk moeilijker.
De kans is groter dat Roel vertrekt dan Dido. Roel is alleen nog maar met Dido bezig en is veranderd van stoere bink naar een zacht gekookt eitje. In de eerste weken zag ik een finale met Joost en Roel maar dat is nu niet meer zo. Roel is bij mij afgevallen om zijn gedrag over de gehele periode.
Lieske is niet onnozel ze is naïef, maar wel recht door zee.quote:Op donderdag 1 december 2005 08:49 schreef rickfcdb1 het volgende:
[..]
Als dat gebeurd hebben ze 2 dagen iets betere kijkcijfers en daarna loopt niet maar rent de helft van de kijkers weg. Er blijven dan alleen maar meningloze mensen over die met alle winden mee lullen. Je kunt dan naar mijn mening beter Lieske laten gaan die is zo onnozel en niets toevoegend.
De tijd voor de exit van Roel of Dido is het best voor de kijkcijfers als er 1 net voor de finale afvalt dus over 2 weken.
Rob is de grootste lul die er rond loopt. Het is gewoon een crackpooier.quote:Op donderdag 1 december 2005 08:58 schreef rickfcdb1 het volgende:
[..]
Heb je het gedrag van Rob niet gevolgd dan over de hele periode? Die is in vanalles verandert behalve in iets fatsoenlijks.
quote:Op donderdag 1 december 2005 09:01 schreef regenworm het volgende:
[..]
Rob is de grootste lul die er rond loopt. Het is gewoon een crackpooier.
Nee dat is niet zo ben niet anti Lieske vind het alleen geen interessant persoon. Ik zou met zo iemand niet om kunnen gaan met van die rare verhalen die de helft van de tijd gelogen zijn.quote:Op donderdag 1 december 2005 08:59 schreef regenworm het volgende:
[..]
Lieske is niet onnozel ze is naïef, maar wel recht door zee.
Ze zal altijd haar mening geven en er nooit omheen draaien.
Lieske heeft één probleem dat ze een verhaal niet to the point vertelt.
Maar steeds details er tussen door vertelt dan raak je de weg kwijt.
Lieske roddelt ook wel eens maar dat staat niet in verhouding met de rest van de bewoners.
Ik kan je toch niet overtuigen want in dit spel ben je anti-lieske.
Ik hoop ook op een exit van Dido. Niet zozeer om de andere bewoners te frustreren maar gewoon omdat ik haar zat ben.quote:Op donderdag 1 december 2005 09:16 schreef Rammstein68 het volgende:
het maakt me niet echt zoveel uit wie er vanavond uitgaat, zolang het Lieske maar niet is. Het leukst zou natuurlijk een exit van Dido zijn (lekker frustrerend voor zowel Roel als Nattelie).
helemaal mee eens!!quote:Op donderdag 1 december 2005 09:26 schreef stil het volgende:
Rob vanavond naar huis, dan zou eindelijk mijn wens uitkomen.
Ik heb van dag 1 al een hekel aan hem, en hij word alleen maar erger.![]()
Goedensmorgens deze morgen.quote:Op donderdag 1 december 2005 09:44 schreef JooB het volgende:
Mogge! Waar jullie zin in hebben zeg, om 3 uur fokking 'snachts!![]()
Naat mot er uit, da's duidelijk...
quote:Op donderdag 1 december 2005 09:01 schreef regenworm het volgende:
[..]
Rob is de grootste lul die er rond loopt. Het is gewoon een crackpooier.
quote:Op donderdag 1 december 2005 09:22 schreef rickfcdb1 het volgende:
Nee hou roel en dido nog maar een week in huis en hou ze dmv weekopdracht enigszins uit elkaar. En dan vanavond eindelijk Rob naar huis zoals het 7 weken geleden al was. Hij zit hier alleen nog dankzij de vrijwillige exit van Tanja en heeft dus zeker geen recht om nog langer in huis te blijven
Rob is nu in z'n eentje al leuker om naar te kijken dan Roel en Dido bij elkaar. Als er al iets uit die twee komt, dan is het gezever over hun 'relatie'.quote:Op donderdag 1 december 2005 10:02 schreef Inca het volgende:
Rob blijft lekker gewoon Dido gaat eruit
![]()
Aan zoutzakken zit nog teveel smaak.quote:Op donderdag 1 december 2005 10:08 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Rob is nu in z'n eentje al leuker om naar te kijken dan Roel en Dido bij elkaar. Als er al iets uit die twee komt, dan is het gezever over hun 'relatie'.
Wegwezen met die zoutzakken.
Als er iets uit Rob komt weet je dat het een leugen is. Dus laat je maar lekker voor de gek houden. Als ik echte acteurs wil zien huur ik wel een film heb ik geen derderangs acteur met een bloempotkapsel voor nodig.quote:Op donderdag 1 december 2005 10:08 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Rob is nu in z'n eentje al leuker om naar te kijken dan Roel en Dido bij elkaar. Als er al iets uit die twee komt, dan is het gezever over hun 'relatie'.
Wegwezen met die zoutzakken.
Ik vond nooit wat van Ingrid, misschien omdat je haar amper zag. Maar ze heeft goeie humor, zeker sinds ze van die trol af is, is ze een stuk leuker.quote:Op donderdag 1 december 2005 08:56 schreef rickfcdb1 het volgende:
Waar komt toch de populariteit voor Ingrid ineens vandaan?
Ze heeft altijd heel laag in de polls gedaan omdat ze in de relatie met Menno echt niet spoorde. Daarna is ze de troonopvolgster van roddel koningin chankwal geworden. En als dadelijk R&D eruit zijn zecht ze geen woord meer want dan valt er niet meer te roddellen. Het is mij een raadsel maarja denk dat Talpa het enige programma dat nog een beetje kijkcijfers produceerd ook wel weer zal verkrachten.
Rob kreeg gisteren nog toegeschreeuwd door Dido, Naat en Roel: 'We hebben je nu door, we kennen jouw spel' Iets dergelijks...quote:Op donderdag 1 december 2005 10:13 schreef debuurvrouw het volgende:
goeiemorgen![]()
en de pleuris is nog steeds niet uitgebroken na de filmpjes? nee zal wel niet hé... jammer!![]()
Ik hoop dat Rob er vanaaf uitgaat. (of de finale verliest, ook goed, maar vernedering graag!!) Ik vind het maar een enge griezel! helemaal nu hij achter Ingrid aanloopt terwijl hij niet echt iets voor haar voelt. Je kan toch niet met emotie sollen alleen voor je eigen hachje..En Ingrid is al zo onzeker op dat gebied...
dus weg met hem...
en dan volgende week Naat (graag), en de week voor de finale Dido. finale is dan joost, Lies en Ingrid.
maar da's droomscenario![]()
Dan eentje met pak je koffer en rot op.quote:Op donderdag 1 december 2005 10:18 schreef bb-millie het volgende:
Misschien ligt er weer een envelop vanavond.....
[afbeelding]
Ja of hij is voor diegene die moet vertrekken, dat ie iemand anders aan mag wijzenquote:Op donderdag 1 december 2005 10:22 schreef rickfcdb1 het volgende:
[..]
Dan eentje met pak je koffer en rot op.
Daarom hoop ik dat BB het gaat redden door een envelop neer te leggen, hahaha.... maar ja, zal wel weer niet...quote:Op donderdag 1 december 2005 10:23 schreef JooB het volgende:
Mwa, Rob zorgt wel voor televisie (of het nou leuke televisie of niet) Roel en Dido vinden ze natuurlijk ook spannend, Lieske is vooral grappig en Ingrid haalt nog wel eens streken uit. Naat voegt niets toe. Ergo: Naat er uit. Maar ja, niet genomineerd, natuurlijk...![]()
Dat zou nog wel eens kunnen aangezien Lieske op de meest ongunstige plek staatquote:
quote:Op donderdag 1 december 2005 10:48 schreef BONG4002 het volgende:
Lieske gaat zeker vanavond het pand verlaten, wis en zwaar zeker
Oja, ik ben nu niet thuis dus heb geen streams
I hope so 2, maar heb echt zeer sterk het gevoel dat Liesje moet vertrekken, ik zou het knetterjammer vinden als ROB!quote:Op donderdag 1 december 2005 10:49 schreef Inca het volgende:
[..]
Dido gaat eruit dan zijn de groepjes weer verdeeld
quote:Op donderdag 1 december 2005 10:48 schreef BONG4002 het volgende:
Lieske gaat zeker vanavond het pand verlaten, wis en zwaar zeker
Oja, ik ben nu niet thuis dus heb geen streams
TAFKAR... de lul....quote:Op donderdag 1 december 2005 10:51 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
I hope so 2, maar heb echt zeer sterk het gevoel dat Liesje moet vertrekken, ik zou het knetterjammer vinden als ROB!moet gaan, die moet zeker in de finale wmb
Ziet er kalm en rustig uit, dus as usualquote:
Ik schrik helemaalquote:
Stilte voor de storm, want er broeit best wel wat, iedereen heeft na kunnen denken over de beelden van gisteren.quote:
Ja zou kunnen, toch denk ik dat de sfeer ondanks alles wel in het redelijke zal blijven en daar komt nog bij dat BB bijna voorbij is dus vallen de EXITS ook minder zwaar (behalve voor degene die moet gaan, want de kans op de prijs is dan verkeken) dus kortom: ik denk dat het allemaal wel mee zal vallen maar hopelijk krijg je toch gelijkquote:Op donderdag 1 december 2005 11:12 schreef Muerte het volgende:
[..]
Stilte voor de storm, want er broeit best wel wat, iedereen heeft na kunnen denken over de beelden van gisteren.
Bovendien zal in de loop van de dag de spanning over de naderende exits, ook wel een beetje zijn tol eisen wat betreft de goede sfeer.
Kortom: Ik ben er klaar voor.![]()
lijkt me bijzonder aangenaamquote:Op donderdag 1 december 2005 11:09 schreef Springsteen27 het volgende:
Ik hoop zo dat één van die twee droeftoeters van een Roel of Dido vanavond opsodemietert...wordt inmiddels wel een genante vertoning!
Er bestaat een fraai zoekplaatje vanquote:Op donderdag 1 december 2005 11:22 schreef bb-millie het volgende:
Ik heb een vraag!
Hoe weten jullie streamers eigenlijk dat Roel zo'n kleintje heeft of is dat gewoon maar een praatje?vraag het me al zolang af
quote:Op donderdag 1 december 2005 11:22 schreef bb-millie het volgende:
Ik heb een vraag!
Hoe weten jullie streamers eigenlijk dat Roel zo'n kleintje heeft of is dat gewoon maar een praatje?vraag het me al zolang af
quote:Op donderdag 1 december 2005 11:24 schreef pullup het volgende:
[..]
Er bestaat een fraai zoekplaatje van
Je moet erg goed kijken om hem te ontdekken![]()
Lies gaat er niet uitquote:Op donderdag 1 december 2005 11:23 schreef CartWOman het volgende:
Mogguh, mensen!![]()
Lies er vanavond uit.... dit wordt een zwarte dag voor Scan, Regenworm, etc.![]()
Ze heeft de pech dat Nathalie niet genomineerd staat... deze 3 overleeft ze gewoon niet.quote:Op donderdag 1 december 2005 11:26 schreef doka het volgende:
[..]
Lies gaat er niet uitEcht niet
Echt niet?
Echt niet?
![]()
Zo ja, dan ga ik haar schaken![]()
Daarom moest ik gisteren ook lachen toen Roel in de uitzending zei: "Ik heb straks nog iets piepkleins voor je als verrassing."quote:
quote:Op donderdag 1 december 2005 11:29 schreef BVO het volgende:
[..]
Daarom moest ik gisteren ook lachen toen Roel in de uitzending zei: "Ik heb straks nog iets piepkleins voor je als verrassing.".
dit is geloof ik de eerste keer dat ik in de verleiding kom om een sms te sturenquote:Op donderdag 1 december 2005 11:28 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Ze heeft de pech dat Nathalie niet genomineerd staat... deze 3 overleeft ze gewoon niet.![]()
Niet doen, helpt nixquote:Op donderdag 1 december 2005 11:30 schreef buzzer het volgende:
[..]
dit is geloof ik de eerste keer dat ik in de verleiding kom om een sms te sturen
Het zou kunnen zijn dat Lieske vanavond haar biezen moet inpakken. Maar aan de andere kant: ook Rob heeft al eens tegen het randje van de afgrond gehangen, dus het zou me niet verbazen als hij degene is die de pijp aan Martin moet geven.quote:Op donderdag 1 december 2005 11:28 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Ze heeft de pech dat Nathalie niet genomineerd staat... deze 3 overleeft ze gewoon niet.![]()
Ik hoop nog altijd op een verassende exit... zoals Dido of Roel dus.quote:Op donderdag 1 december 2005 11:48 schreef Gert het volgende:
[..]
Het zou kunnen zijn dat Lieske vanavond haar biezen moet inpakken. Maar aan de andere kant: ook Rob heeft al eens tegen het randje van de afgrond gehangen, dus het zou me niet verbazen als hij degene is die de pijp aan Martin moet geven.
quote:Op donderdag 1 december 2005 10:11 schreef rickfcdb1 het volgende:
[..]
Als er iets uit Rob komt weet je dat het een leugen is. Dus laat je maar lekker voor de gek houden. Als ik echte acteurs wil zien huur ik wel een film heb ik geen derderangs acteur met een bloempotkapsel voor nodig.
Durft BB niet aan, Roeltje word dan een btje boos en dan gaan er zeker dingen sneuvelen denk ikquote:Op donderdag 1 december 2005 11:55 schreef Martijn31 het volgende:
Eerst Rob eruit en dan Nathalie geheime opdracht geven dat ze Dido moet doen laten geloven dat ze Roel 3 keer heeft gezogen, dat levert pas leuke rellen opRoel flipt dan echt en Dido ook
![]()
Is toch precies wat we willen zienquote:Op donderdag 1 december 2005 11:57 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Durft BB niet aan, Roeltje word dan een btje boos en dan gaan er zeker dingen sneuvelen denk ik![]()
En dan stuurt hij zijn broers naar BBquote:Op donderdag 1 december 2005 11:57 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Durft BB niet aan, Roeltje word dan een btje boos en dan gaan er zeker dingen sneuvelen denk ik![]()
De regie is je goed gezind en je hebt inderdaad gelukquote:Op donderdag 1 december 2005 11:25 schreef Foreverblue het volgende:
Goedemorgen
Ik zet de streams aan en zie dit. (Ja Regenworm... ik moet wel een 6e zintuig hebben)
[afbeelding]
Roel heeft nog maar één iemand in het huis en dat is Dildoquote:Op donderdag 1 december 2005 11:59 schreef Foreverblue het volgende:
Dido: Als ik deze bank overleef... zit ik er volgende week gewoon weer op.
Roel: Ik ook. Als Lieske blijft zit ik er ook weer. Ik mag Lieske helemaal niet meer nu. Helemaal niks met haar.
[afbeelding]
Ja Lieske is te leuk daarom trekken ze t allemaal nietquote:Op donderdag 1 december 2005 12:04 schreef rickfcdb1 het volgende:
Iedereen heeft Lieske genomineerd. Waarschijnlijk omdat ze zo interessant en boeiend is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |