abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_32700677
Wij gaan ook gewoon mee doen Altijd al nieuwschierig geweest, maar had altijd het idee dat het iets was waar je van die vieze ouwe rukkertjes tegen zou komen. Jullie hebben mij overtuigd(mijn man hoefde niet overtuigd te worden ) Daarna nog even nagedacht over hoe op te geven, via de mail...mmm ach wat maakt het ook uit...ik vind het eigenlijk niets om over te schamen...hup Loena-tik- en Five_Horizons in het lijstje dan maar

BE kom op joh doe eens gek ga gewoon mee!!!
Het is niet jouw taak mij aardig te vinden, dat is mijn taak.
Hyves!
pi_32700815
Leuk Loena-tik- en Five_horizons, ik zet jullie op de lijst erbij!!!
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  woensdag 30 november 2005 @ 18:40:14 #63
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_32703658
Oh Ero, ik kom trouwens niet met partner. Of laat anders nog maar even staan, misschien nodig ik wel een vriend uit.
pi_32704281
quote:
Op woensdag 30 november 2005 16:50 schreef erodome het volgende:En mensen, de agenda van gogonuts al gezien!!!
za 25 februari Swingersparty - Tevens: Fok! parenclubmeeting
Stripshow, Erotische kleding en artikelen in de Shop
Hij is erg stoer!!!
"Vrijwel Ongevaarlijk"
pi_32718145
Verheug ons er nu al op naar de Gogo te gaan met z,n allen .
Aankomende zaterdag nog maar eens naar de Fata , nou zag ik net op de site dat ze de tent gaan verbouwen oftewel erotische ruimtes beneden , 1e verdieping en 2e verdieping gesloten
en dan 10 % korting op de entree prijs ..
ACWW : 2191-9227-8630 / Fun4Two / McReal
  donderdag 1 december 2005 @ 12:59:00 #66
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_32723886
Ik heb een paar vragen wat betreft parenclubs..Je moet dus als stel gaan...
wat nou als je als vriend en vriendin gaat? en alleen vrouwen mogen single komen? waarom mannen niet? Wat doe je daar allemaal en wat is er allemaal te doen? Wat zet je aan om daar heen te gaan...

Ik snap wel dat het evt geil is om andere mensen te palen die al een partner hebben hahaha
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
  donderdag 1 december 2005 @ 13:07:52 #67
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_32724093
Ik denk dat je je vragen beter kan stellen in dit topic: Parenclub (2) ? Ervaringen?
Daar gaat het over parenclubs in het algemeen, hier kan je je opgeven voor de meet.
***
pi_32724197
Je kan ook als vriend en vriendin gaan, no prob, doen wel meer mensen.
Dames alleen zijn welkom ja, mannen alleen tja ligt aan de club, er zijn wel avonden waar mannen alleen binnen mogen, er zijn ook wel avonden waar ze een beperkt aantal zichzelf bewezen mannen binnen laten(waarvan ze dus zeker zijn dat ze geen last veroorzaken), maar meestal niet, de reden is dodelijk simpel, mannen alleen kunnen zich vaak niet gedragen, zitten ongevraagd aan mensen, denken dat omdat ze betaald hebben ze ook mogen neuken en zo werkt het niet in een parenclub, maar als mannen zo doen heeft dat een gevolg, de stellen en de dames blijven weg.

Wat is er allemaal te doen?
In Gogonuts, waar we heen gaan vanalles, zwembad, bubbelbad, sauna's, ligdouche, massagetafel, leuke zitstukken, dansvloertje, ruimte's om te seksen, ruimte's waar je prive kan opzoeken om te seksen.

Het is uitgaan in erotische sfeer met de mogelijkheid tot seks, daar komt het op neer.

Wat zet je aan erheen te gaan?
Ik denk voor de meeste mensen in de eerste instantie eens nieuwschierigheid, maar ook uitgaan op een andere manier, het is heel relaxed en ongedwongen, je hebt vele malen minder kans op ongewenste benaderingen als in het gewone uigaansleven, beter gezegd die kans is heel erg klein in een parenclub, je zal het daar niet tegenkomen dat je zomaar wordt betast ofzo terwijl je dat niet wil.
Dit is een reden dat ook veel mensen die niet met anderen willen seksen toch een parenclub kiezen voor het uitgaan.

Het biedt wat meer dan een gewone uitgaans gelegenheid, het is helemaal compleet zo'n avond, muziek, eten, leuke randfaciliteiten en de mogelijkheid tot seks, wat wil je nog meer van uitgaan?
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  donderdag 1 december 2005 @ 13:16:22 #69
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_32724324
Sinds jij er ervaring mee hebt, komt het vaak over tot sex met andere? En is het druk op zulke gelegenheden..


OK nog bedankt voor de info ero!
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
pi_32724842
Als wij naar een parenclub gaan gaan we, net als de meeste mensen, in de eerste instantie voor het gezellige uitgaan, of er seks van komt zien we wel weer, gebeurt dat dan is het leuk meegenomen, gebeurt het niet hebben we een hele leuke avond gehad, we gaan niet om op seks te jagen en zoals gezegd geld dat voor de meeste parenclub bezoekers.

Of ik seks heb met anderen ligt er dus aan, kom je iemand tegen met wie het klikt, is de avond(je gevoel) er op dat moment naar, noem maar op, het komt dus weleens tot seks met anderen, maar lang niet altijd, dat is dan ook de insteek niet.
Soms kom je niet verder dan wat uitdagen en flikflooien, soms lig je volop te wippen, soms klets je de hele avond vol en kom je erachter dat er geen tijd meer is om met elkaar het bed in te duiken.

Druk is het meestal wel op die avonden ja!
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  donderdag 1 december 2005 @ 14:44:53 #71
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_32726763
Dus als ik daar heen ga mag ik je dan ketsen?
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
pi_32726963
Ik ken je niet, dus dat weet ik niet....
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  donderdag 1 december 2005 @ 15:28:14 #73
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_32727479
quote:
Op donderdag 1 december 2005 14:51 schreef erodome het volgende:
Ik ken je niet, dus dat weet ik niet....
Je praat nu toch met me je leert me nu btje kennen
Ik weet nie waar je op valt ..
maar..er is dus een kans..:P
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
pi_32730340
Ik vind op internet een woordje met iemand wisselen niet iemand kennen hoor, moet iemand zien en meemaken en op dat moment in tijd moet er een klik zijn, sexuele energie die zinderd zoals ik dat wel vaker zeg.

Maar of er een kans is weet ik dus niet, weet niet of het klikt, weet niet hoe ik me dan voel, teveel onzekere factoren om ook maar een kleine toezegging te doen
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_32739951
Is het niet mogelijk om in de op naast aanmeldingen ook een "reservebank" te vermelden van alleenstaande heren die zich aanbevolen houden als eenmalige partner voor alleenstaande dames?
Een soort datingclub speciaal voor deze gelegenheid?
Nu een dame benaderen is ook al zo wat, daarmee blokkeer je wel haar mogelijkheid om tusentijds een relatie te vinden waarmee ze wil gaan (of ze moet de afspraak met de alleenstaande heer afzeggen)
  donderdag 1 december 2005 @ 23:25:23 #76
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_32742112
Dat is een goed idee, je kan je altijd opgeven als geinteresseerde denk ik.
Zelf weet ik niet of ik iemand die ik niet ken mee zou nemen. Maar wie weet hebben andere nieuwsgierige dames daar minder moeite mee.
pi_32742202
Hmm, klinkt leuk. Lupa had het over 25 januari en dan kan ik niet, maar 25 februari lees ik hier, en dat kan wel. Lijkt ons wel wat, maar dat is tot 10 december nog nergens op gebaseerd.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_32742409
quote:
Op donderdag 1 december 2005 23:25 schreef Aventura het volgende:
Dat is een goed idee, je kan je altijd opgeven als geinteresseerde denk ik.
Zelf weet ik niet of ik iemand die ik niet ken mee zou nemen. Maar wie weet hebben andere nieuwsgierige dames daar minder moeite mee.
ach, het is toch alleen maar om iemand mee binnen te krijgen. Eenmaal binnen kan iedereen zijn eigen gang gaan. Ik denk dat datingclub een beetje slecht verwoord is. Ik zou er iig niet vanuit gaan als vrijgezel dat je automatisch scoort op zo'n date
  donderdag 1 december 2005 @ 23:36:56 #79
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_32742507
Jij denkt er zo over en dat is fijn.Hopelijk denkt elke vent die meegaat zo. Ik heb geen zin om iemand mee te moeten zeulen en daar te moeten entertainen, en dat-ie ook nog 's verwacht dat-ie aan me mag zitten ofzo
pi_32749695
kan me er wel wat bij voorstellen Aventura, maar je zou bv wel "gedrags"regeltjes onderling kunnen afspreken, wel zo veilig denk ik ;-)
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
pi_32749833
Over gedragsregels gesproken, even de regels van gogonuts....

1. Aspirant-leden dienen zich bij binnenkomst te kunnen legitimeren (rijbewijs, paspoort) en een formulier te ondertekenen waarbij ze accoord gaan met de geldende huisregels.
2. Het entreegeld dient vooraf contant te worden voldaan (pinnen is ook mogelijk) tezamen met het lidmaatschap (= eenmalig ¤ 20 per alleenstaande of per stel inclusief een membership card).
Het is mogelijk om te pinnen. We accepteren alleen Mastercard als creditcard.
3. Men is verplicht om na 22.30 uur de dresscode te hanteren, op donderdag vanaf 20.00 u (BEACH) en zondag vanaf 19.30 uur. Dit is over het algemeen lingerie, bikini, zwembroek, lak-leer-rubber.
4. Hygiene staat hoog in het vaandel. Daarom geldt bij de saunaruimten en het zwembad altijd de dresscode. Kleding en/of schoeisel is daar niet toegestaan. Glaswerk, roken, asbakken, schoeisel is in het Erotische speelhuis en in de buitenhuisjes niet toegestaan.
Geen glas in de natte ruimtes.
5. Het is niet toegestaan om in de saunaruimten, het zwembad en de tuin buitenschoeisel te dragen, uiteraard mogen badslippers wel (zelf meenemen).
In de ruimte bij het zwembad mogen alleen plastic glazen worden gebruikt.
6. In de tuin dient men de paden aan te houden. Voetletsel is geheel voor eigen risico. In de buitenhuisjes mag niet worden gerookt en gedronken. Het aanraken van de ara's is geheel voor eigen risico!
7. Het is niet toegestaan in het zwembad te springen of te duiken. Dit geldt uiteraard ook voor het buitenbad.
8. Alleengaanden dienen zich passief op te stellen en uitsluitend op uitnodiging een dame of stel te begeleiden.
9. Vrijen in het zwembad, dompelbad, stoombad en sauna's is omwille van de hygiene niet toegestaan.
10. Afgesloten ruimtes mogen onder geen beding geopend en/of betreden worden.
11. Het gebruik van de kluisjes c.q. lockers is geheel voor eigen risico.
12. Aanwijzingen van het personeel dienen direct te worden opgevolgd.
13. Wanneer het drankgebruik de entreeprijs te boven gaat zal het verschil in rekening worden gebracht.
U wordt dan altijd van te voren eerst nog gewaarschuwd.
14. Vanaf een half uur voor sluiting wordt niet meer geschonken en worden de sauna's, bubbelbad en zwembad gesloten.
15. Het gebruik van soft/hard-drugs of dronkenschap wordt niet getolereerd.
Bij overmatig drankgebruik wordt niet geschonken.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  vrijdag 2 december 2005 @ 11:01:49 #82
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_32749840
quote:
Op donderdag 1 december 2005 14:44 schreef Killaht het volgende:
Dus als ik daar heen ga mag ik je dan ketsen?
one word: LOL!!
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
pi_32749855
Ik zie er trouwens naar uit om deze eens een keer te proberen...



Ben er nog niet aan toe gekomen daar eens onder de liggen, lijkt me wel wat zo'n ligdouche...
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  vrijdag 2 december 2005 @ 12:14:22 #84
134737 Fiduci
Wie helpt me aan een usericon?
pi_32751572
Nu nog een vriendin gek maken dat ze mee wil
First you got to make the money... when you got the money you get the power, and when you got the power, you get the Woman!!!!
  vrijdag 2 december 2005 @ 12:30:34 #85
134009 Killaht
Words of Wisdom
pi_32751903
quote:
Op vrijdag 2 december 2005 12:14 schreef Fiduci het volgende:
Nu nog een vriendin gek maken dat ze mee wil
haha.. Juist!
"Strange times are these in which we live
when old and young are taught in falsehoods school.
And the one man that dares to tell the truth is called at once a lunatic and fool"
pi_32752762
het ziet er wel lekker uit die lig douche, ero
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  vrijdag 2 december 2005 @ 13:07:51 #87
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_32752779
quote:
Op donderdag 1 december 2005 23:36 schreef Aventura het volgende:
Jij denkt er zo over en dat is fijn.Hopelijk denkt elke vent die meegaat zo. Ik heb geen zin om iemand mee te moeten zeulen en daar te moeten entertainen, en dat-ie ook nog 's verwacht dat-ie aan me mag zitten ofzo
Omgekeerd is dat net zo. Hoe leg je aan die vent die je meeneemt uit dat je geen intenties hebt om hem te verkrachten op die meet!
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_32752797
gewoon vertellen/zeggen
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
pi_32752868
Hetzelfde als ik het op de 5 jaar meet heb gedaan, er mag in mijn tent geslapen worden, als je maar niet snurkt of me wakker houdt op een andere manier, al op het forum aangegeven dat seks geen optie was.
Simpel, duidelijk en doeltreffend.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  vrijdag 2 december 2005 @ 15:36:12 #90
134737 Fiduci
Wie helpt me aan een usericon?
pi_32756787
tjeee ik moet een vriendin zo gek krijgen.. lijkt me harstikke top met jullie deze ervaring mee te maken!! van het weekend maar es op het woord gooien
First you got to make the money... when you got the money you get the power, and when you got the power, you get the Woman!!!!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')