Ben je homo??quote:Op dinsdag 29 november 2005 16:46 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Slechts 1 juist. Je bent de zwakste schakel.
Nou, ik zou inderdaad ook niet weten waar Donald (duck) Rumsfeld mee bezig is.quote:
http://www.gva.be/nieuws/(...)A-9340-01A0718DF2CA}quote:29/11 Asteroïdesonde Hayabusa opnieuw in de problemen
De Japanse sonde Hayabusa, die vorige week bij een landing op een asteroïde stalen van het hemellichaam zou hebben genomen, heeft omwille van motorproblemen moeilijkheden om naar de Aarde terug te keren, zo verluidde dinsdag bij de missieverantwoordelijken van het Japanse ruimtevaartbureau Jaxa. Daarmee hangt een nieuwe schaduw over de 100 miljoen dollar kostende vlucht die op een primeur in de ruimtevaart diende uit te draaien.
Vorige zaterdag is de Hayabusa voor de tweede keer op een week tijd geland op de asteroïde Itokawa, op ongeveer 290 miljoen km van ons. In tegenstelling tot bij de eerste landing zou de sonde dan wel stalen van stof en oppervlaktemateriaal hebben genomen.
Bedoeling was dat het tuig na die operatie naar de Aarde zou terugkeren. Een terugkeermodule moet dan in juni 2007 landen in het Australische Woomera, zodat wetenschappers voor het eerst over materiaal van een asteroïde zouden kunnen beschikken.
Maar het Jaxa heeft een anomalie ontdekt op één van de motoren die moeten zorgen voor de standbepaling van de sonde. Daardoor kan het tuig zijn antenne niet naar onze planeet richten. Zolang dit probleem niet opgelost is, is het onmogelijk de terugkeerprocedures op te starten, aldus een woordvoerder van het Japanse ruimtevaartbureau.
Indien er geen oplossing voor midden december komt, kan de terugkeer drie jaar later plaatsvinden. Pas dan bevindt de Hayabusa zich in een ideale positie en afstand om die terugreis aan te vatten. Maar er bestaat twijfel of de batterijen van de sonde het zolang kunnen volhouden.
http://www.refdag.nl/artikel/1239815/quote:PvdA-leider Bos schrijft boek
DEN HAAG (ANP) – PvdA–leider Wouter Bos heeft een boek geschreven. De titel luidt "Dit land kan zoveel beter". Volgens zijn woordvoerder bevat het een combinatie van autobiografisch relaas en politieke analyse. Het boek verschijnt half december bij uitgeverij Bert Bakker.
quote:Nowhere to run
After what has been described as the most foolish war in over 2,000 years, is there a way out of Iraq for President Bush, asks Brian Whitaker
There is a remarkable article in the latest issue of the American Jewish weekly, Forward. It calls for President Bush to be impeached and put on trial "for misleading the American people, and launching the most foolish war since Emperor Augustus in 9 BC sent his legions into Germany and lost them".
To describe Iraq as the most foolish war of the last 2,014 years is a sweeping statement, but the writer is well qualified to know.
He is Martin van Creveld, a professor at the Hebrew University in Jerusalem and one of the world's foremost military historians. Several of his books have influenced modern military theory and he is the only non-American author on the US Army's list of required reading for officers.
Gehele artikel: http://www.guardian.co.uk/Iraq/Story/0,2763,1653454,00.html
Nah, dat kun je rechts niet aandoen, dan moeten ze hun 'feindbild' weer veranderen van moslims naar commiesquote:Op dinsdag 29 november 2005 17:50 schreef Tafkahs het volgende:
Eigenlijk zouden ze de USSR weer gewoon in ere moeten herstellen. Het leven was toen beter en de oorlog van nu is erger dan die van toen.
Nou, da's toch een interessante vraag, rechts zat altijd te kankeren op die goelag enzo, maar nu doet rechts hetzelfde in Guantanamo Bay, Afghanistan en Irak en hoor je er niets over. De lui die opgesloten werden, waren juist van het type Mohammed B.quote:Op dinsdag 29 november 2005 17:58 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nah, dat kun je rechts niet aandoen, dan moeten ze hun 'feindbild' weer veranderen van moslims naar commies![]()
Nou maar hopen dat de PvdA het niet gaat gebruiken als partijprogramquote:Op dinsdag 29 november 2005 17:41 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
http://www.refdag.nl/artikel/1239815/
uitgekiende uitgeefdatum
Chimay, op dit moment. Die met het donkerrode etiket.quote:Op dinsdag 29 november 2005 16:37 schreef Drugshond het volgende:
Jullie zijn ukkies. Met een bieroverschot.![]()
Toen de muur net gevallen was moesten wij bij Nederlands een opstel schrijven als voorbereiding op het examen. Een van de stellingen die uitgewerkt mocht worden was de stelling dat na het ineenstorten van de communistische wereld (die toen nog niet ineengestort was) de nieuwe vijand de moslims zouden worden.quote:Op dinsdag 29 november 2005 18:00 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Nou, da's toch een interessante vraag, rechts zat altijd te kankeren op die goelag enzo, maar nu doet rechts hetzelfde in Guantanamo Bay, Afghanistan en Irak en hoor je er niets over. De lui die opgesloten werden, waren juist van het type Mohammed B.
Ja maar dat ligt anders want dat zijn vijanden, snap dat nou, die zijn tegen de democratie en dan mag alles.quote:Op dinsdag 29 november 2005 18:00 schreef Tafkahs het volgende:
Nou, da's toch een interessante vraag, rechts zat altijd te kankeren op die goelag enzo, maar nu doet rechts hetzelfde in Guantanamo Bay, Afghanistan en Irak en hoor je er niets over. De lui die opgesloten werden, waren juist van het type Mohammed B.
Slim, we willen witte negers in de wereld, die doen nooit iemand kwaadquote:Op dinsdag 29 november 2005 18:10 schreef sigme het volgende:
[..]
Toen de muur net gevallen was moesten wij bij Nederlands een opstel schrijven als voorbereiding op het examen. Een van de stellingen die uitgewerkt mocht worden was de stelling dat na het ineenstorten van de communistische wereld (die toen nog niet ineengestort was) de nieuwe vijand de moslims zouden worden.
Ik heb de stelling uitgewerkt dat Nederland de blanke ZuidAfrikanen moest steunen middels het onderhouden van culturele banden [afbeelding]
Eenrichtingsverkeer eerder, imperialisme heet nu ook anders geloof ik.quote:Op dinsdag 29 november 2005 18:11 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja maar dat ligt anders want dat zijn vijanden, snap dat nou, die zijn tegen de democratie en dan mag alles.
zie je wel, hier heb ik al op geantwoord. ..quote:Op dinsdag 29 november 2005 18:24 schreef sigme het volgende:
Tafkahs, waarom heb je nou barfly als avatar?
Op dat antwoord heb ik al geantwoord.. Bukowski heeft barfly geschreven, barfly gaat over het leven van Bukowski, Bukowski speel een rolletje in barfly.quote:Op dinsdag 29 november 2005 18:26 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
zie je wel, hier heb ik al op geantwoord. ..
Het is geen barfly, het was de beste Bukowski die ik kon vinden op dat moment. Mooie vent toch?
De download van barfly bleef steken, dus ik heb het er maar bij gelaten. Ik hoop dat het idfa eens aandacht hieraan wil besteden, ze zenden tenslotte ook Hearts of Darkness uit (de documentaire die mevrouw Ford Copolla maakte over Apocalypse Now)quote:Op dinsdag 29 november 2005 18:31 schreef sigme het volgende:
[..]
Op dat antwoord heb ik al geantwoord.. Bukowski heeft barfly geschreven, barfly gaat over het leven van Bukowski, Bukowski speel een rolletje in barfly.
Maar waarom? Ja, het is een mooie vent met een gezicht als een verzameling maankraters. Er is een mooie ducumentaire over hem gemaakt die ik ooit gezien heb.
Ik heb geen speciale herinneringen aan Barfly, anders dan dat het de openingsfilm was van een nieuwe commerciele zender (RTL5?), die halverwege de uitzending bleef hangen. Lekkere opening wel, testbeeld 'even geduld aub'. Broeva haro!quote:Op dinsdag 29 november 2005 18:38 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
De download van barfly bleef steken, dus ik heb het er maar bij gelaten. Ik hoop dat het idfa eens aandacht hieraan wil besteden, ze zenden tenslotte ook Hearts of Darkness uit (de documentaire die mevrouw Ford Copolla maakte over Apocalypse Now)
Je bent meer een borsten-man?quote:Op dinsdag 29 november 2005 19:02 schreef George-Butters het volgende:
Waarom heb jij je billen in beeld Sigme?
Hmmm, van mij hoeft het niet té strak.quote:
quote:Op dinsdag 29 november 2005 19:11 schreef sizzler het volgende:
[..]
Hmmm, van mij hoeft het niet té strak.
Babyvet =![]()
Dus:quote:Op dinsdag 29 november 2005 19:11 schreef sizzler het volgende:
[..]
Hmmm, van mij hoeft het niet té strak.
Babyvet =![]()
Neee joh, niet zooo dun, gekkie.quote:Op dinsdag 29 november 2005 19:22 schreef sizzler het volgende:
[..]
Dus:
[afbeelding]
Fout
[afbeelding]
Goed
quote:Op dinsdag 29 november 2005 19:42 schreef Monidique het volgende:
Kleurlingen zijn fysiek inferieur.
Wat?! Waarom noem jij mij een racist? Dat ben ik gewoon niet. Ik constateer feiten, over mij gelijk ga ik niet discussieren.
: D Noem je dat discussieren? Ik plaats gewoon feiten waar links nu eenmaal niet tegen kan
[ bron ]quote:A woman who carried out a suicide attack in Iraq two weeks ago was identified Tuesday as the first European female suicide bomber.
The Belgian anti-terrorism unit has confirmed that the woman was a Belgian citizen who converted to Islam after her marriage to a Muslim fundamentalist, news service RTL reported Tuesday.
American military forces identified the woman at a combat scene in Baghdad. She was carrying recently issued Belgian identity papers which revealed she had traveled via Turkey. There are no traces of her radical husband who is believed to have organized her trip.
Around 10 percent of all suicide bombings the last 25 years have been carried out by women from the Middle East or Asia. It is, however, a first for a Western woman who has converted to Islam.
Schit-terrrrreeeunnndd!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |