quote:
quote:Op zondag 27 november 2005 15:10 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
ff tussendoor, Feyenoord staat met 3-0 voor door een goal van Kalou.
Auw.quote:Op zondag 27 november 2005 15:07 schreef Calella het volgende:
[afbeelding]
Nog wel in de race voor de play-offs.![]()
Heerenveen wint gewoon van RBC en dan staan jullie 10de. Hoe lang is dat geleden dat Feyenoord 10de stond?quote:Op zondag 27 november 2005 15:14 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dat doen ze vooral nu het slecht gaat met Ajax, ze kunnen hun eigen club erg herkennen in hoe Ajax er nu voor staat. Normaal gesproken staan zij op plaats 9 en zitten wij bij de beste 2. Ook voor hen is het onwennig dat het dit seizoen even andersom is.
Inderdaad, ze moeten er van genieten nu het eventjes kan, kan het me wel voorstellenquote:Op zondag 27 november 2005 15:14 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dat doen ze vooral nu het slecht gaat met Ajax, ze kunnen hun eigen club erg herkennen in hoe Ajax er nu voor staat. Normaal gesproken staan zij op plaats 9 en zitten wij bij de beste 2. Ook voor hen is het onwennig dat het dit seizoen even andersom is.
Ach, voor successupporters was toch al geen plek meer, aangezien de meeste kaarten in handen zijn van bobo's en sponsoren.quote:Op zondag 27 november 2005 15:13 schreef Tvduijn het volgende:
Ons geduld wordt wel op de proef gesteld zeg......wat een kutseizoen (weer), zijn we in ieder geval wel van de successupporters af...
\quote:Op zondag 27 november 2005 15:16 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Heerenveen wint gewoon van RBC en dan staan jullie 10de. Hoe lang is dat geleden dat Feyenoord 10de stond?![]()
Dat zijn doorgaans toch de gloryhunters bij uitstek.quote:Op zondag 27 november 2005 15:17 schreef kriele het volgende:
[..]
Ach, voor successupporters was toch al geen plek meer, aangezien de meeste kaarten in handen zijn van bobo's en sponsoren.![]()
Je kan beter tiende staan en af en toe een prijsje winnenquote:Op zondag 27 november 2005 15:16 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Heerenveen wint gewoon van RBC en dan staan jullie 10de. Hoe lang is dat geleden dat Feyenoord 10de stond?![]()
Droom jij maar lekker van het kampioenschap met feyenooitquote:Op zondag 27 november 2005 15:16 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Heerenveen wint gewoon van RBC en dan staan jullie 10de. Hoe lang is dat geleden dat Feyenoord 10de stond?![]()
PSV, Ajax en Feyenoord horen in Nederland niet 10e te staan. Dan lever je echt een wanprestatie in het kwadraat.quote:Op zondag 27 november 2005 15:18 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Je kan beter tiende staan en af en toe een prijsje winnen
Of niet?
Ze spelen zelden beter dan de nummer 10 van de competitie, alleen dankzij individuele acties van enkele spelers, hulp van de scheidsrechter en een gros geluk staan ze wel eens een paar plaatsjes hoger.quote:Op zondag 27 november 2005 15:16 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Heerenveen wint gewoon van RBC en dan staan jullie 10de. Hoe lang is dat geleden dat Feyenoord 10de stond?![]()
Jep. Rigoreus saneren is de enige oplossing.quote:Op zondag 27 november 2005 15:18 schreef golfer het volgende:
Kutzooi.
En Blind ontslaan zal ook niet helpen dit zooitje aan het voetballen te krijgen.
Over een paar jaar kijkt iedereen alleen maar wat er in je prijzenkast staat. Of je wordt kampioen, of je wordt het niet.quote:Op zondag 27 november 2005 15:20 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
PSV, Ajax en Feyenoord horen in Nederland niet 10e te staan. Dan lever je echt een wanprestatie in het kwadraat.
auwquote:Op zondag 27 november 2005 15:17 schreef Nashje het volgende:
[..]
\
Hoe lang is het geleden dat feyenoord kampioen werd?
Sucker!
Ja we weten het inmiddels wel.quote:Op zondag 27 november 2005 15:22 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Ik luister naar 't Goede Doel, Belgie.
Best een mooi nummer eigenlijk.
Vandaag helemaal.
De stand op de ranglijst zegt toch wel wat over hoe je het doet. 2e kan gebeuren, dan is 'n ander team (PSV) dat jaar net even wat beter, maar 10e is een regelrechte wanprestatie. Het maakt dus zeker wel uit of je als 2e of als 10e gaat eindigen.quote:Op zondag 27 november 2005 15:22 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Over een paar jaar kijkt iedereen alleen maar wat er in je prijzenkast staat. Of je wordt kampioen, of je wordt het niet.
Dus uiteindelijk maakt het niet uit of je nou 2e wordt of 10e. Alleen met oog op de Champions League is het belangrijk om bij de beste 5 te eindigen en ik denk dat we dat nog wel gaan halen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |