Ik heb echt medelijden. Heb een jaartje of 2 geleden ook vast gestaan op de snelweg omdat het vreselijk stormde. Takken op de snelweg etc. ben toen ook ruim 8 uur onderweg geweest om van gorinchem naar den haag naar ede en terug naar gorinchem te komen.quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:34 schreef Blik het volgende:
mijn vader zit achter het stuurkwam vanuit Groningen en ging via Utrecht omdat er over de A50 helemaal niks te beginnen was
zit al vanaf 19 uur achter het stuur
en waar is hier?quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:39 schreef Blik het volgende:
ik ben er trouwens achter gekomen dat jou radar wel klopt, het sneeuwt hier namelijk weer
Nog zoiets leuks... een vriendin van mij is om 17 uur uit Den Haag vertrokken met de trein... kreeg om 0:44 uur een sms dat ze eindelijk in Breda was aangekomen en dat ze nu dus de auto in kon, op weg naar huis... wat een manier om je weekend te beginnen!quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:30 schreef Blik het volgende:
nog een leuk bericht, mijn vriendin is al vanaf 21:30 aan het rijden naar Den Bosch, ze heeft in 4 uur tijd ongeveer 25 a 30 kilometer afgelegd, ze moet namelijk nog 16 kilometer voordat ze in Den Bosch
drama's
het is vrij moeilijk om niet over het verkeer te praten op dit moment. anders kun je net zo goed voor elk onderwerp een nieuw topic openen.quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:46 schreef SpeedyGJ het volgende:
Jongens jongens
Wie stond er allemaal in de file?
Praat hier please even verder, voor de 2de keer: Dit is een weertopic, geen verkeer![]()
Goed punt... dus on-topic: De wind schijnt te gaan liggen, maar komen er nog structurele langdurige sneeuwbuien aan? Of blijft het bij kleine lokale buien?quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:46 schreef SpeedyGJ het volgende:
Praat hier please even verder, voor de 2de keer: Dit is een weertopic, geen verkeer![]()
Er komen nog een flink aantal regen/sneeuwbuien het land binnen, ook beginnen er buien langs de noord-oost grens te ontstaan, het gebied in Duitsland activeert en vervolgens neemt het weer af en dan weer toenemend, kortom dat is momenteel even up and down.quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:50 schreef Cootz het volgende:
[..]
Goed punt... dus on-topic: De wind schijnt te gaan liggen, maar komen er nog structurele langdurige sneeuwbuien aan? Of blijft het bij kleine lokale buien?
En blijft de sneeuw eigenlijk liggen de komende dagen? Ik heb niet heel veel verstand van weer, maar als ik zo de voorspelde temperaturen zie voor de komende dagen, denk ik dat we hier in Twente nog wel aardig wat kans op een 'witte week' maken...
Idd zeggen ze, maar ik ben echter bang dat er niet veel sneeuw meer zal komen hoorquote:Op zaterdag 26 november 2005 02:00 schreef Bloody_Hell het volgende:
Ja dat zeggen ze ja....
Zo lang achter het stuur is opzich niet zo erg vind ik.quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:34 schreef Blik het volgende:
mijn vader zit achter het stuurkwam vanuit Groningen en ging via Utrecht omdat er over de A50 helemaal niks te beginnen was
zit al vanaf 19 uur achter het stuur
Ik vind het wonderlijk dat alles nog zo vast staat, zo uitzonderlijk is 10 cm sneeuw en wat wind nou toch ook weer niet. Wat maakt deze situatie nou zo extreem dat het verkeer nog tot diep in de nacht stil staat?quote:Op zaterdag 26 november 2005 01:46 schreef Ambrosius het volgende:
Het aantal files neemt niet echt af, nog steeds ruim 100 km, ik ben benieuwd hoe laat echt alles is opgelost.
Ik denk dat het nog een beetje vroeg is om daar iets zinnigs over te zeggen eigenlijk. Morgen overdag en s'avonds maar eens kijken hoe het gaat. Met al die records en raar weer is het nogal lastig geworden iets te voorspellen.quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:01 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Idd zeggen ze, maar ik ben echter bang dat er niet veel sneeuw meer zal komen hoormisschien zondag nog een paar sneeuwbuitjes maar daarmee is het ook bekeken zaakje helaas.
Volgens mij is die windstoot van 173 km/u het enige weerrecord van vandaag. Overigens wel een heel bijzonder record vind ik.quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:10 schreef Bloody_Hell het volgende:
Met al die records en raar weer is het nogal lastig geworden iets te voorspellen.
ach ja, genoeg benzinestations onderweg hoor, hij heeft om 6 uur gegeten volgens mij, en hij rijd een handgeschakelde auto, maar volgens mij is het tempo niet boven de 20 km/h geweest hoorquote:Op zaterdag 26 november 2005 02:04 schreef Steijn het volgende:
[..]
Zo lang achter het stuur is opzich niet zo erg vind ik.Maar het tempo waarin het allemaal gaat, dat lijkt me slopend. Zeker als je pa een handgeschakelde auto rijdt. Hij zal trouwens wel honger hebben.
quote:Op zaterdag 26 november 2005 02:12 schreef MissHobje het volgende:
Hier weer regen enzo...
Ben het zoooooooooo zat die regen
Temperatuur is nu weer naar 3,4 graden gestegen het was ong 2 uur geleden rond 1,6
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |