Ik betaal de diesel wel!!!quote:Op donderdag 24 november 2005 23:22 schreef Arliator het volgende:
[..]
Mee eens [bluf mode aan] als moet ik met een shovel het huis in rijden om die scheefsmoel persoonlijk uit het huis te halen!![bluf mode uit]
Echt wel, er zijn er steeds meer.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:22 schreef Pimtendo het volgende:
[..]
Rob-fan! Eindelijk! Die zijn er niet veel.
Ironie toch ditquote:Op donderdag 24 november 2005 23:22 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat kan natuurlijk ook ja. Ze hebben dus ieder 2 namen moeten noemen. Dat is inderdaad wel logischer
Maar heeft Roel dan geen van keren Joost genoemd?
Excuus aanvaardquote:Op donderdag 24 november 2005 23:21 schreef doka het volgende:
[..]
Duizendvoudige excuses![]()
Maar moet ze echt een paar dagen in dat huisje zitten? Wat wreed![]()
Heeft hier iemand een teiltje?quote:
Ja Rob kun je echt blind vertrouwen op zijn woordquote:Op donderdag 24 november 2005 23:21 schreef Day het volgende:
[..]
Hij heeft vorige week in het badje tegen haar gezegd dat hij haar nooit zou nomineren.
Hartstikke leuk! Eindelijk iemand die de ware aard van iedereen zietquote:Op donderdag 24 november 2005 23:22 schreef vw_caddy het volgende:
Wel raar dat Ingrid nu exact het zelfde kan zien als wat wij nu zien.
Niet alleen. Waarschijnlijk ook met het feit dat Lieske zichzelf (ondanks haar leeftijd) erg kinderlijk en onzelfstandig gedraagt.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:21 schreef scanman01 het volgende:
[..]
En dat heeft met de tieten te maken?![]()
Wil je de naam van Willem Ruis ajb niet onteren door deze held te vergelijken met die manke malloot??quote:Op donderdag 24 november 2005 23:22 schreef Pimtendo het volgende:
[..]
Tuurlijk! Rob-fan! Eindelijk! Die zijn er niet veel. Willem Ruis, kapitein Rob. En heb je die dochter gezien; ronduit magnifiek!![]()
Mafkees.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:23 schreef doka het volgende:
[..]
En CartWOman is een enge blauwerik
Gefeliciteerd.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:20 schreef style het volgende:
[..]
Gut, dan heb ik dus veel meer maatjes dan ik dacht als je het zo ziet.
Ik ook weer blij.![]()
Als dat zo is, dan is dat niet netjes.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:21 schreef Day het volgende:
[..]
Hij heeft vorige week in het badje tegen haar gezegd dat hij haar nooit zou nomineren.
Hierzo... het is wel het teiltje dat Menno al heeft gebruikt en is sindsdien niet schoongemaakt.quote:
* meldt zich ook aanquote:Op donderdag 24 november 2005 23:23 schreef superhero87 het volgende:
ik ben ook een ingridfan hoor, sinds menno eruit is![]()
Zag er volgens mij een afstandsbediening liggen, maar kan het verkeerd gezien hebben.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:23 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Volgens mij ziet Ingrid maar 1 stream. Ik weet eigenlijk niet of ze zelf kan zappen tussen de 4 streams.
Zou best kunnen dat ze wel kan zappen, denk zomaar dat er een Versatel box staat maar dan wel afgeschermd op BB (dus geen andere kanalen)quote:Op donderdag 24 november 2005 23:23 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Volgens mij ziet Ingrid maar 1 stream. Ik weet eigenlijk niet of ze zelf kan zappen tussen de 4 streams.
Rob moet gewoon euhEen chronische phantoompijn krijgen aan zijn afgezette dikke teenquote:Op donderdag 24 november 2005 23:25 schreef CartWOman het volgende:
Ik haat Rob.
Ik haat iedereen daar. Nou ja, behalve Lieske.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:25 schreef CartWOman het volgende:
Ik haat Rob.
Fan ben ik zeker niet. Maar het is wel degene waar ik mezelf het minst aan erger in dit huis.quote:
Hij bespeelt ze ALLEMAAL, maar is nu toch genomineerd... er is dus nog hoop.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:25 schreef superhero87 het volgende:
Degenen die voor Rob zijn hebben gewoon niet door hoe erg hij NIET zichzelf is. Hij gedraagt zich zoooo vaak ongewoon en nep. Oja en vooral heel erg Slijmerig
echt nietquote:Op donderdag 24 november 2005 23:25 schreef sleepy1958 het volgende:
Ze hebben het nu ook toch wel door dat ze de eerste keer werkelijk allemaal op
Lieske hebben gestemd. Ik voel een soort plaatsvervangende schaamte in de
groep opkomen.
MAAR: als wij tussen dido/roel/naat/rob/joost hadden gezeten hadden we ALLEMAAL
op lieske gestemd. Doe nou niet huichelachtig.
Expres niet jezelf zijn, is ook een karaktertrek.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:25 schreef superhero87 het volgende:
Degenen die voor Rob zijn hebben gewoon niet door hoe erg hij NIET zichzelf is. Hij gedraagt zich zoooo vaak ongewoon en nep. Oja en vooral heel erg Slijmerig
Ik mag Rob niet, maar dat hij als eerste bij Lieske ging kijken was klasse!quote:Op donderdag 24 november 2005 23:23 schreef Loesje29 het volgende:
Voordat iedereen denkt dat ik Rob als winnaar zie... da´s niet het geval. Ik zie liever Lieske winnen bijvoorbeeld. Maar ik snap niet die haatreacties hier als hij iets aardigs tegen Lieske zegt, nadat hij haar heeft genomineerd.
quote:Op donderdag 24 november 2005 23:25 schreef superhero87 het volgende:
Degenen die voor Rob zijn hebben gewoon niet door hoe erg hij NIET zichzelf is. Hij gedraagt zich zoooo vaak ongewoon en nep. Oja en vooral heel erg Slijmerig
Die is mooi jaquote:Op donderdag 24 november 2005 23:22 schreef Pimtendo het volgende:
[..]
Tuurlijk! Rob-fan! Eindelijk! Die zijn er niet veel. Willem Ruis, kapitein Rob. En heb je die dochter gezien; ronduit magnifiek!![]()
Uit het diepste van mijn hart.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:25 schreef CartWOman het volgende:
Ik haat Rob.
Dido heeft dit dus doorquote:Op donderdag 24 november 2005 23:27 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Hij bespeelt ze ALLEMAAL, maar is nu toch genomineerd... er is dus nog hoop.![]()
Zeg, wat zijn dat voor Roel-de-psycholoog-termen?quote:Op donderdag 24 november 2005 23:27 schreef Peter6000 het volgende:
cognitieve distantie van Lieske: er is niemand dood
eensquote:Op donderdag 24 november 2005 23:23 schreef Loesje29 het volgende:
Voordat iedereen denkt dat ik Rob als winnaar zie... da´s niet het geval. Ik zie liever Lieske winnen bijvoorbeeld. Maar ik snap niet die haatreacties hier als hij iets aardigs tegen Lieske zegt, nadat hij haar heeft genomineerd. Je hoeft diegene niet meteen maar links te laten liggen. Hij is tenminste nog iemand die zich dan een béétje om haar bekommerd.
Ze hebben hem allemaal al doorgehad, maar trappen er steeds weer opnieuw in.quote:
Ik niet, Lieske kan bij mij niet veel verkeerd doen. Ze lijkt dan ook wel op mijn dochterquote:Op donderdag 24 november 2005 23:25 schreef sleepy1958 het volgende:
Ze hebben het nu ook toch wel door dat ze de eerste keer werkelijk allemaal op
Lieske hebben gestemd. Ik voel een soort plaatsvervangende schaamte in de
groep opkomen.
MAAR: als wij tussen dido/roel/naat/rob/joost hadden gezeten hadden we ALLEMAAL
op lieske gestemd. Doe nou niet huichelachtig.
ik heb al een hekel aan die malloot sinds de 2e of 3e avond dat ik de streams keek.. maar heel even was ik blij toen hij weer terugkwam in het huis omdat ik wel spannende tv verwachtte als hij uitgekotst zou worden door de groep.. Helaas dusquote:Op donderdag 24 november 2005 23:28 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik mag Rob niet, maar dat hij als eerste bij Lieske ging kijken was klasse!
quote:Op donderdag 24 november 2005 23:25 schreef CartWOman het volgende:
Ik haat Rob.
Ze zal dat Versatel pakket wel hebben op tv. Dus 4 streams.quote:Op donderdag 24 november 2005 23:26 schreef vw_caddy het volgende:
[..]
Zag er volgens mij een afstandsbediening liggen, maar kan het verkeerd gezien hebben.
Je bent er van op de hoogte dat dit een van de snelste en minst pijnlijke manieren is om iemand om zeep te helpen?quote:
Ach, zo erg is het allemaal niet. Het is uiterlijk. Innerlijk 2 werelden uiteraard. Aantal benen ook. Vergeet de aantrekkelijkheid van hun dochter(s) niet! Zo leuk was Willem Ruis nou ook weer niet hoor!quote:Op donderdag 24 november 2005 23:24 schreef teamlead het volgende:
[..]
Wil je de naam van Willem Ruis ajb niet onteren door deze held te vergelijken met die manke malloot??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |