Ik was ze niet vergeten hoorquote:Op dinsdag 20 december 2005 11:39 schreef Shark.Bait het volgende:
Dan was het ws een heel interessante meet als jullie de foto's vergeten zijn
Precies! Fotografie.quote:Op dinsdag 20 december 2005 12:52 schreef PdeHoog het volgende:
Ik was ze niet vergeten hoorIk heb ook nog een leven naast FOK
quote:Op dinsdag 20 december 2005 14:25 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Precies! Fotografie.En daarom had je alles allang klaar moeten hebben
Welke horizon?quote:
Links en rechts van zijn vaag jaquote:
Vliegvrager, wat bedoel je met urban-bewerkingquote:Op woensdag 28 december 2005 13:46 schreef Vliegvrager het volgende:
#7die schreeeeeuwt om een urban-bewerking
Moeilijk te omschrijven. De OP van dit topic komt aardig in de buurt, evenals mijn bootje in datzelfde topic. Dit DPZ-topic geeft ook een aardig beeld. Zie je meteen op hoe veel verschillende manieren dat ingevuld wordt.quote:Op woensdag 28 december 2005 14:18 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Vliegvrager, wat bedoel je met urban-bewerking
contrast en saturatie zijn belangrijke elementen idd. Er schijnen ook bepaalde cross-processing dingetjes voor te zijn, maar daar heb ik verder de ballen verstand van.quote:Op woensdag 28 december 2005 14:33 schreef PdeHoog het volgende:
Dat ziet er allemaal aardig gesatureerd uit
Ze zijn iig beter dan jouw foto'squote:Op woensdag 28 december 2005 18:12 schreef k_man het volgende:
#1 en #3 zijn wel goed gezien. Voor de rest is het niet veel bijzonders.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |