Je zult er maar zin in hebben om aan een bejaarde te likken!quote:Op dinsdag 29 november 2005 19:58 schreef Viking84 het volgende:
nee Joost en Annemarie zijn leuk. Woeiii!!!. Ik was al bang dat t niet meer ging goedkomen
Ja en de rest van dat forum ligt op zijn reet!quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:00 schreef Iwan1976 het volgende:
DOK OPEN: Schrijf een DOK-DICHT en win een DOK-SHIRT
Hij heeft zn rijbewijs nog niet zo langquote:Op dinsdag 29 november 2005 19:42 schreef LeefbaarFok het volgende:
Waarom rijdt Joost niet zelf in die pooierbak?
Jij dr ook al last van ??quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:00 schreef LeefbaarFok het volgende:
[..]
Ja en de rest van dat forum ligt op zijn reet!
So?quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:34 schreef -Marlii- het volgende:
Hij heeft zn rijbewijs nog niet zo lang
Het is toch ook niet verantwoord iemand in zoon auto te laten rijden zonder rijbewijs ..quote:
Joost heeft zijn rijbewijs.quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:42 schreef -Marlii- het volgende:
Het is toch ook niet verantwoord iemand in zoon auto te laten rijden zonder rijbewijs ..
Jop nog niet zo lang ..quote:
Loting voor de WK voetbal toch?quote:Op dinsdag 29 november 2005 14:25 schreef -Marlii- het volgende:
Grom, 9 december geen ONM. Stom Wereldbeker schaatsen
quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:00 schreef LeefbaarFok het volgende:
[..]
Je zult er maar zin in hebben om aan een bejaarde te likken!
Hier bij ons in de gids stond wereldbeker schaatsen ..quote:
O, zie 't al, Voetballoting is eerder.quote:Op woensdag 30 november 2005 16:01 schreef -Marlii- het volgende:
[..]
Hier bij ons in de gids stond wereldbeker schaatsen ..
Ja, we weten nou wel dat je op ouwetjes valt. Jij liever dan ik.quote:Op woensdag 30 november 2005 13:10 schreef Viking84 het volgende:doe niet zo respectloos, man
die oudere vrouwen weten tenminste waar ze het over hebben. Ik zou iig graag in Joost z'n schoenen staan
Het is zijn geld niet eens, want hij krijgt alles van Hugo en Ilyas en hij zal het waarschijnlijk geeneens teruggeven.quote:Op woensdag 30 november 2005 17:55 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Joost is vrij dom vind ik dat hij al zn centen uitgeeft op zon manier, echt een gat in zn hand!
Das toch geen nieuws..... Het is altijd al zo geweest!!!!!!quote:Op woensdag 30 november 2005 17:55 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Joost is vrij dom vind ik dat hij al zn centen uitgeeft op zon manier, echt een gat in zn hand!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |