Als ik hem tegenkom en dan bemerk dat hij inderdaad een stinkende en rottende bek heeft, zal ik dat inderdaad doenquote:Op zaterdag 3 december 2005 15:58 schreef LeefbaarFok het volgende:
[..]
Die onaanvaardbare taak laat ik aan jou over!
Jij liever dan ik.quote:Op zaterdag 3 december 2005 19:39 schreef Lovechild het volgende:
Als ik hem tegenkom en dan bemerk dat hij inderdaad een stinkende en rottende bek heeft, zal ik dat inderdaad doen![]()
Binnenkort valt Niels toch om door AIDS. Heeft hij tussen de Afrikaantjes opgelopen toen hij met een inlandse schone scharrelde.quote:
ja dat woord zocht ik: 'voorstelling', thxquote:Op zaterdag 3 december 2005 16:27 schreef pberends het volgende:
Het was geen droom, het was een "voorstelling" van wat er zou kunnen gebeuren.
quote:Op zaterdag 3 december 2005 23:45 schreef LeefbaarFok het volgende:
[..]
Binnenkort valt Niels toch om door AIDS. Heeft hij tussen de Afrikaantjes opgelopen toen hij met een inlandse schone scharrelde.
Bij zijn vrouw. Daarom ziet hij er nu zo oud uit.quote:Op zondag 4 december 2005 00:02 schreef Viking84 het volgende:![]()
ik vind Niels minder aantrekkelijk dan voorheen. Hij is oud geworden in die paar maandenwaar heeft 'ie in 't echie eik gezeten?
quote:Op zondag 4 december 2005 00:56 schreef LeefbaarFok het volgende:
Btw.: sinds wanneer val jij op mannen?
Heb je weer een bokkenpruikdag?quote:Op zondag 4 december 2005 10:36 schreef Viking84 het volgende:wat een kortzichtige opmerking. Daar ga ik niet eens op in
Misschien dat iemand anders het aan jou kan uitleggen....
thxquote:Op zondag 4 december 2005 21:59 schreef babette21 het volgende:
wat een verloedering hier
nou ja, omdat ik toch al gescand had......
[afbeelding]
Uit:Televizier wk48 2005
nee, ik heb een 'ik reageer niet op achterlijke vragen van achterlijke wijsneuzerige jongetjes'-dag, maar dat is altijd zoquote:Op zondag 4 december 2005 19:44 schreef LeefbaarFok het volgende:
[..]
Heb je weer een bokkenpruikdag?
Zullen we het on-topic houden?quote:Op zondag 4 december 2005 22:42 schreef Viking84 het volgende:
nee, ik heb een 'ik reageer niet op achterlijke vragen van achterlijke wijsneuzerige jongetjes'-dag, maar dat is altijd zo
maar goed, for your information, als je op vrouwen valt, kun je een man ook nog wel fysiek aantrekkelijk vinden, hoor
3e van links?quote:Op maandag 5 december 2005 09:47 schreef Iwan1976 het volgende:
Heeft Ilana Rooderkerk (ONM: Esmee Klein) een hockeyverleden?
[afbeelding]
dat zou haar inderdaad best eens kunnen zijn. Hoe kom je aan die foto?quote:Op maandag 5 december 2005 10:24 schreef DeTolk het volgende:
[afbeelding]
Ilana, helemaal links op de foto
Ja, dat is haar waarschijnlijk, die rechtse is trouwens de broer van Hillard.quote:Op maandag 5 december 2005 10:24 schreef DeTolk het volgende:
[afbeelding]
Ilana, helemaal links op de foto
-edit- die geeljasjes zijn allemaal meisjesquote:Op maandag 5 december 2005 12:47 schreef pberends het volgende:
[..]
Ja, dat is haar waarschijnlijk, die rechtse is trouwens de broer van Hillard.
Van de bron onder de foto van Iwanquote:Op maandag 5 december 2005 12:46 schreef Viking84 het volgende:
[..]
dat zou haar inderdaad best eens kunnen zijn. Hoe kom je aan die foto?
Je slaat wartaal uit!quote:Op maandag 5 december 2005 12:17 schreef Iwan1976 het volgende:
GEEN ONM IN DE KERSTVAKANTIE:
De laatste aflevering van ONM in 2006 staat gepland op vrijdag 23 december.
ONM gaat een weekje op vakantie en komt pas weer terug op maandag 2 januari 2006.
Maar ik maak er geen gewoonte van.quote:Op maandag 5 december 2005 17:19 schreef LeefbaarFok het volgende:
Je slaat wartaal uit!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |