Helemaal gelijk in. Locke en Eko leken elkaar direkt goed aan te voelen. De manier waarop Locke heel rustig reageerden op Eko en niet zoals Jack meteen begon te schreeuwen en naar wapens te grijpen sprak boekdelen. Locke en Eko zijn beiden gevoels en geloofs mensen i.t.t. Jack en AL die duidelijk meer rationele verstand mensen zijn.quote:Op maandag 28 november 2005 16:43 schreef Molluck het volgende:
Locke en Eko zijn lichamelijk zeker geen evenbeelden (alleen de huidskleur al) en een gevecht dat zie ik nog niet zo 1,2,3 gebeuren, bovendien zou Locke helemaal geen schijn van kans maken én zijn ze zo te zien al vrienden, daar is geen duel voor nodig. (Althans, ze zien er nu uit alsof ze het wel met elkaar kunnen vinden)
Ja, ik had ook al zo'n vermoeden. Alles lijkt verbonden te zijn en nu Ana - Lucia ook nog bij de politie werktquote:Op maandag 28 november 2005 10:22 schreef Merkie het volgende:
Trouwens, ben ik de enige die dacht dat Ana-Lucia in die flashback naar Kate zou gaan zeg maar? Want in de één van de laatste episodes van vorig seizoen wordt Kate dacht ik achtervolgd door de politie.
vind ik nog enigzins meevallen, Band of Brothers set was twee jaar terug denk ik ongeveer, 100 euro bij release, dan vind ik 44 meevallen hoor...quote:Op maandag 28 november 2005 18:28 schreef ImPrEzA het volgende:
Zag de dvd-set van S1 in de winkel (MediaMarkt) voor 44 euro. Damn wat duur.. maar het zal wel komen omdat deze serie echt net nieuw is, en de meeste series die op DVD komen al wat jaren terug zijn uitgezonden. Toch jammer.
ehh, ik kan er nog nix mee, ik doe enter, dan volgt een IP check, en zegt tie invalid IP, access deniedquote:Op maandag 28 november 2005 17:53 schreef C_V_S het volgende:
http://www.dharmaindustries.com/
Kan je nu op inloggen
Was volgens mij eerst niet mogelijk
Vreemdquote:Op maandag 28 november 2005 18:35 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
ehh, ik kan er nog nix mee, ik doe enter, dan volgt een IP check, en zegt tie invalid IP, access denied
Geheel willekeurig.quote:Op maandag 28 november 2005 18:35 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
ehh, ik kan er nog nix mee, ik doe enter, dan volgt een IP check, en zegt tie invalid IP, access denied
Bij BOL is ie 55,-quote:Op maandag 28 november 2005 18:28 schreef ImPrEzA het volgende:
Zag de dvd-set van S1 in de winkel (MediaMarkt) voor 44 euro. Damn wat duur.. maar het zal wel komen omdat deze serie echt net nieuw is, en de meeste series die op DVD komen al wat jaren terug zijn uitgezonden. Toch jammer.
misschien ligt het heel erg voor de hand, maar heeft er al iemand 4 8 15 16.... geprobeerd?quote:Op maandag 28 november 2005 20:05 schreef dapluiz het volgende:
Blijf zelf ook hangen bij die member id, iemand al iets gelukt ?
Jupsquote:Op maandag 28 november 2005 20:07 schreef Molluck het volgende:
[..]
misschien ligt het heel erg voor de hand, maar heeft er al iemand 4 8 15 16.... geprobeerd?
ik kan niets invoerenquote:Op maandag 28 november 2005 20:07 schreef Molluck het volgende:
[..]
misschien ligt het heel erg voor de hand, maar heeft er al iemand 4 8 15 16.... geprobeerd?
Jups, maar dat is het schermpie dat vooraf gaat aan dat van het member id. Is trouwens een zweedse site: http://www.kraftkost.se/quote:Op maandag 28 november 2005 20:07 schreef Molluck het volgende:
[..]
misschien ligt het heel erg voor de hand, maar heeft er al iemand 4 8 15 16.... geprobeerd?
Welke aflevering was dat? Dan kijk ik 't ff na.quote:Op maandag 28 november 2005 23:18 schreef robertvt het volgende:
Ik las ergens dat de man die Ana-Lucia onder schot hield, met die tv, dat hij dezelfde man was als de man van de vrouw die bij Jack in de operatiezaal is gestorven in 'All the best cowboys have daddy issues'.
Dan ga ik caps makenquote:Op dinsdag 29 november 2005 01:35 schreef robertvt het volgende:
op tv.com staat Matt Moore wel bij beide aangegeven als de acteur.
ik vind het goedkoop!quote:Op maandag 28 november 2005 18:28 schreef ImPrEzA het volgende:
Zag de dvd-set van S1 in de winkel (MediaMarkt) voor 44 euro. Damn wat duur.. maar het zal wel komen omdat deze serie echt net nieuw is, en de meeste series die op DVD komen al wat jaren terug zijn uitgezonden. Toch jammer.
die waren toch als priesters verkleed, ik vond het al zo vreemd een bijbel in zo'n dharma bunker. Het lijken mij nou niet van die gelovige types als ik die man en vrouw op die film zag, en met wat ze onderzoeken ook niet echtquote:Op donderdag 24 november 2005 16:41 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
en naar die wapens.
Ik blijf erbij dat het een Nigeriaanse drugsmokelaar is en meer weet dan die tot nu toe heeft los gelaten.
Volgens mij was het bij de Makro nog iets goedkoper.quote:Op dinsdag 29 november 2005 13:44 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
ik vind het goedkoop!
vergelijk het is met een andere film van 20 euro, anderhalf a 2 uur kijkplezier, lost een uur of 22 ~23 voor 45 euro
ik lijk wel een oude plaat, maar tv.com is niet betrouwbaar. ook IMDB niet (iig voor tv series niet).quote:Op dinsdag 29 november 2005 01:35 schreef robertvt het volgende:
op tv.com staat Matt Moore wel bij beide aangegeven als de acteur.
mwa, ze hadden geen kans..quote:Op dinsdag 29 november 2005 15:11 schreef Boondock_Saint het volgende:
Geweldige aflevering dit weer. Ik zat er weer ouderwets in. Wel stoorde ik me ook aan het feit dat Michael en Jin geen enkele reactie gaven toen ze Sayid en Shannon zagen. Ben wel blij dat zij eruit is.
Nou Charlie nog
2?quote:
ja, hmm, ok, ik zie het netquote:Op woensdag 30 november 2005 09:59 schreef ImPrEzA het volgende:
Gisteravond dus 2 nachtjesDa's net zoiets als overmorgen die post quoten en schrijven "2?? hij was gisterochtend al op internet te zien"
![]()
Smaken kunnen verschillen. Maar beweren dat er niets gebeurt in Lost "waar je niet echt over gaat nadenken" is gewoon de reinste onzin. (Neem nu alleen al zo'n woord in een kruiswoordpuzzel dat met wat gegoogle ook weer een diepere betekenis lijkt te hebben.)quote:Op woensdag 30 november 2005 12:11 schreef peetjepuh het volgende:
Zijn zoveel mensen die er geen klote aanvinden, je kan het je haast niet voorstellen, net zoals met 24, dat is ook geweldig! Maar dat zijn ook echt de enige 2 series die ik trouw volg, ik kijk zo af en toe met schuin oog naar CSI maar verder kunnen overige series me gestolen worden.
Ooh ja, Third Watch was ik ook altijd een gerenomeerd fan van
Banners?quote:Op woensdag 30 november 2005 13:19 schreef peetjepuh het volgende:
De HDTV zijn ook aan de goede kant idd, de banner(s) zijn af en toe beetje zonde
Verkeerd woord, je zie af en toe "na de reclame" een wit vlakje linksbovenin beeld, ik stoor me er verder niet teveel aan hoorquote:
Dat idee kreeg ik ook, maar ze zou het inderdaad ook echt opgeruimd kunnen hebben. We weten immers nog steeds niet waarom ze in het vliegtuig zat. Duurt vast niet lang meerquote:Op woensdag 30 november 2005 14:22 schreef Mr._T-Rex het volgende:
Dat zei ze volgens mij alleen om niet te hoeven zeggen dat ze hem vermoord heeft.
dat zei ze idd daarom...quote:Op woensdag 30 november 2005 14:22 schreef Mr._T-Rex het volgende:
Dat zei ze volgens mij alleen om niet te hoeven zeggen dat ze hem vermoord heeft.
Stukje broncode:quote:Op maandag 28 november 2005 20:58 schreef Noca het volgende:
[..]
Jups, maar dat is het schermpie dat vooraf gaat aan dat van het member id. Is trouwens een zweedse site: http://www.kraftkost.se/
Ik heb beetje zitten proberen met 9fftr731en 137rtff9 (DI is ID omgekeerd), maar helaas niet geen succes. Vind het wel vaag dat het als keyword wordt vermeld..quote:<TITLE>DHARMA INDUSTRIES</TITLE>
<META HTTP-EQUIV="Content-Type" CONTENT="text/html; charset=ISO-8859-1">
<META NAME="description" CONTENT="Dharma Industries, one time supply!">
<META name="keywords" content="dharma industries,dharma,DI 9fftr731,di9fftr731">
</head>
<frameset rows="100%,*" cols="100%" frameborder="NO" border="0" framespacing="0">
<frame src="http://www.kraftkost.se/" name="loopiaForwardFrameQwEiyaSSS1">
</frameset>
| 1 2 3 4 5 6 7 8 | { gotoAndPlay(1919); } else { console1.text = ""; } // end if |
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 | Selection.setFocus("memberid"); Selection.setFocus("_root.memberid"); this.memberid.setFocus(); keyListener = new Object(); keyListener.onKeyUp = function () { if (Key.getCode() == 13) { state = -1; loadVariables("check.php?code=" + memberid.text, ""); gotoAndPlay(2112); } // end if }; Key.addListener(keyListener); stop (); // [Action in Frame 2112] if (state == -1) { gotoAndPlay(2111); } else if (state == 0) { ++count; if (count < 3) { errortext.text = "ERROR"; memberid.text = ""; gotoAndPlay(2110); } // end if } else { getURL(url, _self); } // end if Key.removeListener(keyListener); // [Action in Frame 2119] stop (); // [Action in Frame 2435] stop (); |
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |