quote:Op dinsdag 22 november 2005 17:04 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Half 5 thuis.....Ook al jaren niet eens meer zolang wezen stappen.
Een keer zo laat geweest na een avondje Solse gat maar da´s geen stappen. Ben eigenlijk al twee jaar niet meer op die manier gaan stappen en ook in de 2 jaar daarvoor was ik om 2 uur al thuis omdat ik gewoon slaap had.
Wil ik eigenlijk wel weer es een keer. Een nacht dansen.
Tis een lijpe dag. Zit tussen het slapen door alleen maar te vreten. Geen snoep. Stapels boterhammen enzo.
Ja... heerlijk!!! De hele nacht dansen!! DE manier voor mij om alle spanningen kwijt te raken!
Hier ook.... stapels boterhammen..Tot ik in slaap viel en was vergetend e boterhammetjes weer op te ruimen.... Poezebeest heeft ze uit de zak gehaald, op de grond gegooid en toen besloten dat ze beneden haar peil waren!![]()
![]()
Van de week heb ik r al een keer uit een pan tomatensoep mogen vissen!
het kwam hier regelmatig voor dat ik alleen 's maandags niet in mijn stamkroeg te vinden was..... Werkte toen bij een benzinepomp... Dat betekende om 14.00 beginnen, om 21.00 klaar... Naar huis, eten, douchen en de stad in!quote:Op dinsdag 22 november 2005 17:09 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ging vroeger 3 keer per week op stap. Het was echt feesten, mooie tijden gehad. Ook house party's bezocht en soms ging de aftherparty tot 1300 's middags door. Hele mooie tijden gehad. Maar aan alles komt een eind. Ik zou het niet meer kunnen. Ik zou het wel weer kunnen maar dan moet de tijd daar zijn.
Vrienden van me gaan ook niet meer zo vaak doorzakken. Maar dat zal wel met de leeftijd te maken hebben. Er komt dan een nieuwe generatie die de plek van de oude inneemt. Hoewel er altijd cafes en kroegen zijn waar een gevarieerd publiek blijft rondlopen.
Op dit moment zou een hardrock cafe wat voor mij zijn
Mooi was die tijd...quote:Op dinsdag 22 november 2005 17:18 schreef vamperotica het volgende:
[..]
het kwam hier regelmatig voor dat ik alleen 's maandags niet in mijn stamkroeg te vinden was..... Werkte toen bij een benzinepomp... Dat betekende om 14.00 beginnen, om 21.00 klaar... Naar huis, eten, douchen en de stad in!![]()
Dank je.quote:Op dinsdag 22 november 2005 18:00 schreef Bastard het volgende:
Metro.. wat een kutperiode voor jullie .. sterkte hierbij!
Hoop voor je dat het na deze rotperiode jaaaaaren goed zal gaan.quote:Op dinsdag 22 november 2005 18:03 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Dank je.
Al ging het maar een maand of wat in elk geval goed, nu is het echt telkens weer wat. Je krijgt nooit even een adempauze ofzo.
minder!! sterkte manquote:Op dinsdag 22 november 2005 17:57 schreef Metro2005 het volgende:okee, het gaat wéér eens niet goed met mijn vader
![]()
Hij moet nu donderdag a.s. geopereerd worden, moet een nieuwe drain geplaatst worden.
Dat stond eerst voor volgende maand gepland maar de doktoren willen het liever deze week al doen
Maar weer afwachten
quote:Op dinsdag 22 november 2005 18:08 schreef Enyalius het volgende:
zo kortere dag dan verwacht. had 30minuten niks te doen, wachten op laatste vrachtwagen. dus ff met 2 man de kantine in ff leeggeroofd
nog 2 dagen van 7 tot 5 en 7 tot 3 en dan ben ik daar weg. het aftellen is begonnen
wat tijd betreft...nee het bestaat niet. tijd is uitgevonden door de mens om iets te meten wat niet meetbaar is.
heerlijk! een sportschool had ik niet nodig! Stond elke avond te dansen...quote:Op dinsdag 22 november 2005 17:30 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Mooi was die tijd...
Of niet?
Ik vind de rust eigenlijk beter eerlijk gezegd. Ik zal best nog eens een keer door gaan zakken naar de toekomst. Maar om nu iedere week daarmee bezig te zijn. Ik word ouder ook. Al zie ik mezelf nog als kind door het leven gaan
Mooi was die tijd welMaar die tijd komt niet terug, en dat is misschien maar goed ook. Want het waren geen gezonde tijden
Ik richtte mijn hele leven ook op het stappen in, ik studeerde dan wel ernaast, maar het stappen stond altijd voorop in het leven. Op maandag duf van het uitgaan, op dinsdag nog duf, om woensdag herstellende en op donderdag weer uitgaan. Zo was het continu in die onrust zitten.
Een sportschool heb ik nog steeds niet nodig. Ik zorg wel dat ik voldoende beweging krijgquote:Op dinsdag 22 november 2005 20:31 schreef vamperotica het volgende:
[..]
heerlijk! een sportschool had ik niet nodig! Stond elke avond te dansen...
ooooo, dans jij ook zoveel thuis dan?quote:
quote:Op dinsdag 22 november 2005 21:07 schreef nokwanda het volgende:
[..]
ooooo, dans jij ook zoveel thuis dan?
En ik bedoel verticaal dansenquote:Op dinsdag 22 november 2005 21:07 schreef nokwanda het volgende:
[..]
ooooo, dans jij ook zoveel thuis dan?
ow.... Noemen ze dat zo?!quote:Op dinsdag 22 november 2005 21:34 schreef Enyalius het volgende:
nee ik dans horizontaal. noemen ze breakdancing.
Die paal stond er eerder!quote:Op dinsdag 22 november 2005 22:30 schreef Enyalius het volgende:
weet je zeker dat ze die paal niet voor een andere reden naast jouw hadden neergezet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |