Hoe die bal van Billups erin ging.quote:Op donderdag 24 november 2005 08:51 schreef J-Will het volgende:
Dat schot van Billups, goddamn... Jason Williams weer lekkere cijfers
Die gaan natuurlijk verliezen vannacht. Alleen altijd als ik dat tegen een 'kleintje' verwacht dan verliezen ze juist.quote:
Hmmm hij speelt wel aardig, maar van een first overall pick mag je misschien wel wat meer verwachten, ook al heeft hij weinig speeltijd. Chris Paul en Charlie Villanueva hebben toch groter succes op dit moment.quote:Op vrijdag 25 november 2005 17:19 schreef popolon het volgende:
Bogut speelt de komende 6 weken met een masker vanwege een gebroken neus.
Leuk dat deze rookie center 't zo goed doet.
Voor een rookie center zijn dit uitstekende cijfers.quote:Op vrijdag 25 november 2005 19:14 schreef BitetheBullet het volgende:
[..]
Hmmm hij speelt wel aardig, maar van een first overall pick mag je misschien wel wat meer verwachten, ook al heeft hij weinig speeltijd. Chris Paul en Charlie Villanueva hebben toch groter succes op dit moment.
Ben je gek.quote:Op vrijdag 25 november 2005 20:58 schreef Zwansen het volgende:
Volgens wordt hij de 2e Kwame Brown...
Nee hoor...want dat is een negorquote:Op vrijdag 25 november 2005 20:58 schreef Zwansen het volgende:
Volgens wordt hij de 2e Kwame Brown...
quote:Op vrijdag 25 november 2005 17:26 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Die gaan natuurlijk verliezen vannacht. Alleen altijd als ik dat tegen een 'kleintje' verwacht dan verliezen ze juist.
Zeken maar dat ik jaloers ben op alles wat enige vorm van balans heeft. In het begin van het seizoen had Smush parker een goede productie qua scoring, maar hij wat minder geworden, tussendoor kwam Odom steeds met goede, slechte, goede, slechte offense (en vooral slechte shot selection), Mihm af en toe eens. Het probleem bij de Lakers is dat er naast Kobe geen consistente speler is, een goede 1-2 punch. Kobe ziet de double teams wel aankomen, passed eruit (of maakt een belachelijk schot die er al dan niet in gaat) en dan gaat de bal naar.... tsja... naar wie?quote:Op zaterdag 26 november 2005 10:23 schreef popolon het volgende:
Clippers hebben gewoon een heel erg aardig team met een goede balans, daar zullen de Lakers nog jaloers op zijn.
't Pakt net iets anders uit.quote:Op zondag 27 november 2005 03:32 schreef J-Will het volgende:
Tering henkie dat courtside live is spannend! Miami 2 punten achter met nog 40 sec
Dat was al langer bekend.quote:Op dinsdag 29 november 2005 17:36 schreef BitetheBullet het volgende:
Ron Artest had toch wat beter zijn best moeten doen op de basisschool
quote:Op dinsdag 29 november 2005 19:24 schreef popolon het volgende:
[..]
Dat was al langer bekend.
Schijnt de naam te zijn van z'n platenlabel, ook weer zoiets.
Maar goed, hij kan wel ballen vechten.
Ik hoop dat dit alleen over zijn basketbal-kwaliteiten gaat, want zijn stijl en omgangsvormen laten toch wel wat te wensen over.quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:01 schreef F1Bas het volgende:
Artest is gewoon een topper.
Dat hoop ik ook.quote:Op dinsdag 29 november 2005 22:48 schreef BitetheBullet het volgende:
[..]
Ik hoop dat dit alleen over zijn basketbal-kwaliteiten gaat, want zijn stijl en omgangsvormen laten toch wel wat te wensen over.
Ach,quote:Op dinsdag 29 november 2005 22:54 schreef popolon het volgende:
[..]
Dat hoop ik ook.
Heb pas een interview met die kerel gezien en die gast heeft ze echt niet op een rijtje hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |