jij mocht niet klikken !quote:
ik had ook beter niet kunnen klikken.quote:
Konijnen hebben gemene knaagtandjes waarmee ze door babybotjes heen knagen als de moeder niet omkijkt.quote:Op zondag 20 november 2005 15:59 schreef AnGabhar het volgende:
[..]
Weet je wel hoeveel lieve pluizige konijntjes daar in zitten?![]()
quote:Op zondag 20 november 2005 15:37 schreef DennisMoore het volgende:
Ik kwam er gisteren pas achter dat die goedkope ABBA ripp-off dus eigenlijk van Madonna is..
Nee dat hoorde ikquote:Op zondag 20 november 2005 12:32 schreef DennisMoore het volgende:
Oh, ik heb trouwens die Pup Tim niet laten struikelen.
Dat was nou de poetshomoquote:Op zondag 20 november 2005 12:45 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Ik heb het niet geprobeerd. Hij had een bodyguard bij zich.
Altijd geinig om iemand te herkennen van foto's.quote:
Mja, die riep op gegeven moment dat ie van de muziek die gedraaid werd, zin kreeg in afwassen en tafel dekken...quote:Dat was nou de poetshomo
En waarom heb IK dan gisteravond nog de frietpan aangezet en was de tafel NIET gedekt?!quote:Op zondag 20 november 2005 16:31 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Altijd geinig om iemand te herkennen van foto's.
[..]
Mja, die riep op gegeven moment dat ie van de muziek die gedraaid werd, zin kreeg in afwassen en tafel dekken...
eitjequote:Op zondag 20 november 2005 16:34 schreef Ang3l het volgende:
Ohhh..... op stap gaan met een stel hetero's, geld in een gezamenlijke pot doen en dan hun tempo bij moeten houde met bier ..................
Is dat nog een beetje te verstaan, dronken Fransen?quote:Op zondag 20 november 2005 16:38 schreef Prego het volgende:
[..]
eitje![]()
![]()
ik zat dit weekend bij nicolas (![]()
) en al die homo's dronken champgne in hetzelfde tempo dat ik bier drink, binnen 1 uur waren ze allemaal strontbezopen
franse homo's die zat zijn![]()
quote:Op zondag 20 november 2005 16:23 schreef Prego het volgende:
[..]
![]()
dat had ik ook, zat ik naast een madonna fan te klagen dat ABBA zwaar verkracht is. wordt ze boos![]()
sommige niet echt, het scheelt dat ik zelf ook niet nuchter was en het idee had dat het wel ging (maar dat kan ook aan mij liggenquote:Op zondag 20 november 2005 16:41 schreef AnGabhar het volgende:
[..]
Is dat nog een beetje te verstaan, dronken Fransen?
Of maakt dat eigenlijk niet uit?
niet zo zuur beav, het was maar een overdrijving zei pregoquote:
oh, sjoe..quote:Op zondag 20 november 2005 17:18 schreef creno het volgende:
[..]
niet zo zuur beav, het was maar een overdrijving zei prego
en die witte hotel pantoffels zijn ook killing voor je imagoquote:Op zondag 20 november 2005 18:22 schreef TehRockstar het volgende:
[..]
[afbeelding]
Zacht, warm, wollig..
dat dode konijn ? oooow is dat een mutsquote:
of bezeten bentquote:Op zondag 20 november 2005 18:48 schreef AnGabhar het volgende:
[..]
Als je geen last van epilepsie hebt.
Maar hij is wel hartstikke onschuldig voor mensen die kleurendoof zijn.quote:Op zondag 20 november 2005 18:48 schreef AnGabhar het volgende:
[..]
Als je geen last van epilepsie hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |