toen ik begon met rijlessen woonde ik nog bij me ouders, nu woon ik op kamers, maar heb nog wel gewoon rijles in de plaats waar me ouders wonenquote:Op vrijdag 25 november 2005 15:20 schreef Robin__ het volgende:
Leg eens uit? je begint je lessen op een station ofzo? (je woont ver van examen gebied oid??)
waarom komt de instructeur dan niet naar jouw huis toe?quote:Op vrijdag 25 november 2005 15:30 schreef Sylvana het volgende:
[..]
toen ik begon met rijlessen woonde ik nog bij me ouders, nu woon ik op kamers, maar heb nog wel gewoon rijles in de plaats waar me ouders wonen
Mijn ouders wonen in Nijkerk (waar ik dus rijles heb) en zelf woon ik in Deventerquote:Op vrijdag 25 november 2005 15:42 schreef wlsandman het volgende:
[..]
waarom komt de instructeur dan niet naar jouw huis toe?
of is dat te ver?
In de auto is het lekker warm.quote:Op vrijdag 25 november 2005 17:31 schreef Robin__ het volgende:
Hm 30 min tot de les, en het is nog maar 0,5c buiten![]()
T was mn eerste examen jaquote:Op vrijdag 18 november 2005 13:47 schreef Robin__ het volgende:
Felicitaart![]()
Was niet je eerste examen toch? Als het wel je eerste examen was, heb je een ttt gedaan en vond je dit zinvol achteraf?
Mijn instructeurs hebben eht altijd over AEX,quote:Op donderdag 24 november 2005 17:40 schreef livefortoday het volgende:
ja robin het ging echt helemaal mis, ik schrok me echt rot maar ik trapte gelijk de koppeling in en schakelde naar de 3 dus toen was er ook niet zoveel aan de hand, m'n examinator zei later ook dat 't ergste was het invoegen daar ben ik dus ook op gezakt, niet op 't verkeerd schakelen..
Dankje sunga! 't komt wel goed daar ben ik van overtuigd :-)
had ik ook ja, je hebt steeds minder tegen je instructeur te zeggen, het wordt meer een gewoonte.quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:07 schreef randysgz het volgende:
Na les 11 en 12 vind ik het nu saai worden, tis niet meer spannend.
dat is wel relax dan..quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:45 schreef Wombcat het volgende:
Daar had ik geen last van. Vond 't juist leuker worden, omdat het beter ging.
En ik kon prima opschieten met mijn instructeur (hoewel 'ie af en toe wat veel zwamde). Scheelt ook dat onze muzieksmaak redelijk overeen kwam (en we ongeveer even oud waren).
Ik 35 en mijn instructeur ook zoiets, dus dat praat dan inderdaad makkelijker. Heb je toch meer gemeen.quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:47 schreef wlsandman het volgende:
[..]
dat is wel relax dan..
ik ben 18 en mijn instructeur is 64![]()
we zaten dus niet echt op 1 golflengte en we spraken dus meer over het nieuws, dagelijks leven enz, niet zoveel boeiends dus
idd, en je gaat natuurlijk ook niet tegen die vent zeggen van; goh wat fietst daar nou een lekker wijfquote:Op zaterdag 26 november 2005 18:51 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik 35 en mijn instructeur ook zoiets, dus dat praat dan inderdaad makkelijker. Heb je toch meer gemeen.
quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:53 schreef wlsandman het volgende:
[..]
idd, en je gaat natuurlijk ook niet tegen die vent zeggen van; goh wat fietst daar nou een lekker wijf![]()
![]()
hahaha...klopt inderdaad...mijn instructeur is iets van 55 ofzo...en ik ben 18....dus ook erg leeftijdsverschil....Opzich kan ik wel met hem praten hoor, maar hebben geen super uitgebreide gesprekken...meer over koetjes/kalfjes (nieuws/weer/situaties in het verkeer etc.)quote:Op zaterdag 26 november 2005 18:53 schreef wlsandman het volgende:
[..]
idd, en je gaat natuurlijk ook niet tegen die vent zeggen van; goh wat fietst daar nou een lekker wijf![]()
![]()
dat moet je jezelf idd maar voorhoudenquote:Op zaterdag 26 november 2005 19:05 schreef Gelderland het volgende:
[..]
Maar over 1.5 week KÁN ik er vanaf zijn![]()
Opzich heb je wel een aparte relatie met je instructeur/instructrice. Vaak ken je hem of haar alleen van het rijlessen. En straks over een paar weken (als alles goed gaat) zie je hem/haar waarschijnlijk niet meer. In ieder geval praat ik (nog steeds) redelijk vaak met m'n instructrice (over het rijden, haar beroep, maar ook dingen over thuis enzo).quote:had ik ook ja, je hebt steeds minder tegen je instructeur te zeggen, het wordt meer een gewoonte.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |