Fijne avondquote:Op donderdag 17 november 2005 19:19 schreef BONG4002 het volgende:
Ik ga me nu alvast klaarmaken voor de reguliere zit, ben er straks weer na de live
Hopelijk vallen de buffers een beetje mee vanavond, vorige week was het namelijk echt bagger maarja![]()
Toedeledoki
Zijn er nog mensen die twijfelen dat Joost definitief het lieverdje van BB is? Wat een achterlijk gedoe zeg. Dus hij wordt dubbel beloond. Eerst wordt hij tussen 9 bewoners uitgekozen om te slijmen bij de kijkers en de medebewoners (hallo zo moeilijk was die keuze niet, maar Joost vloog wel ff naar de 1e plek op de poll met 29% van de stemmen). Vervolgens wordt hij nu dus nogmaals beloond.quote:Goedlachse Joost heeft deze avond echter zijn eigen hoogtepunt. De romantische Brabander wordt namelijk beloond voor zijn moeilijke beslissing van twee weken geleden...
Bovendien ben ik bang dat mijn tv het begeeft als dat varken van hem, als pin-up opgetuigd, in beeld komt.quote:
Joost gaat winnen.... en ik gun het hem ook nog!quote:Op donderdag 17 november 2005 19:23 schreef F4iTH het volgende:
[..]
Zijn er nog mensen die twijfelen dat Joost definitief het lieverdje van BB is? Wat een achterlijk gedoe zeg. Dus hij wordt dubbel beloond. Eerst wordt hij tussen 9 bewoners uitgekozen om te slijmen bij de kijkers en de medebewoners (hallo zo moeilijk was die keuze niet, maar Joost vloog wel ff naar de 1e plek op de poll met 29% van de stemmen). Vervolgens wordt hij nu dus nogmaals beloond.
Goed bezig Hummie, lekker eerlijk.![]()
omg, die quote:)quote:Op donderdag 17 november 2005 19:23 schreef F4iTH het volgende:
Zijn er nog mensen die twijfelen dat Joost definitief het lieverdje van BB is? Wat een achterlijk gedoe zeg. Dus hij wordt dubbel beloond. Eerst wordt hij tussen 9 bewoners uitgekozen om te slijmen bij de kijkers en de medebewoners (hallo zo moeilijk was die keuze niet, maar Joost vloog wel ff naar de 1e plek op de poll met 29% van de stemmen). Vervolgens wordt hij nu dus nogmaals beloond.
Goed bezig Hummie, lekker eerlijk.![]()
Nou nou APK, zo erg is ze nou ook weer niet hoor...quote:Op donderdag 17 november 2005 19:26 schreef APK het volgende:
[..]
Bovendien ben ik bang dat mijn tv het begeeft als dat varken van hem, als pin-up opgetuigd, in beeld komt.![]()
geen idee wie zij is, maar erger dan Joost kan ze nooit zijnquote:Op donderdag 17 november 2005 19:26 schreef APK het volgende:
Bovendien ben ik bang dat mijn tv het begeeft als dat varken van hem, als pin-up opgetuigd, in beeld komt.![]()
Als hij wint slinger ik hem zo uit Nijmegen. Moet je wel even doorgeven waar je woont. Hoef die clown hier dan echt niet tegen te komen.quote:Op donderdag 17 november 2005 19:26 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Joost gaat winnen.... en ik gun het hem ook nog!![]()
Beetje zelfde type als Joost, kleurloos en sneaky.quote:Op donderdag 17 november 2005 19:29 schreef Wup het volgende:
[..]
geen idee wie zij is, maar erger dan Joost kan ze nooit zijn
Heeft iemand bij gehouden hoe lang ze daarvoor voor de spiegel heeft doorgebracht?quote:Op donderdag 17 november 2005 19:12 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Ik ook, met die lange dunne sprieten in haar nek; ziet er niet uit.
Hey idoolquote:Op donderdag 17 november 2005 20:08 schreef versabommie het volgende:
Goedenavond fans...
Ik zeg maar 1 ding....
JOSTIFLIP!
![]()
Nou wat een stelletje kut hufters waren dat zegquote:Op donderdag 17 november 2005 20:14 schreef Bocaj het volgende:
Effe offtopic.... Wat een maffe gasten zijn dat die nationale voetballers van Turkije....
Ik zit er niet over in! Ik denk dat hij nu door de info van de videobanden precies weet hoe't zitquote:Op donderdag 17 november 2005 20:15 schreef jessie het volgende:
En nu maar hopen dat Menno het ook een beetje kan brengen vanavond. Als hij zich net zo opsteld als de afgelopen weken in het huis luistert er niemand naar hem.
Ik hoop echt dat de bewoners het filmpje ter odnersteuning te zien krijgen. Anders geven ze er toch weer een draai aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |