volgens de trainingscolumn gister in het parool is Markus herborenquote:Op vrijdag 18 november 2005 15:57 schreef Nashje het volgende:
Ik wens Markus veel succes. Hopelijk is ie door de moeilijk fase heen.
Ik wil Juanfran ook weleens een hele wedstrijd aan het werk zienquote:Op vrijdag 18 november 2005 15:58 schreef Radegast het volgende:
Mooi nieuws over Sneijder, de belangrijkste speler van Ajax.![]()
Ik hoop dat Juanfran morgen speelt als linkermiddenvelder, tijd voor hem om z'n klasse te tonen.
Daar dacht ik ook meteen aan eigenlijk.quote:Op vrijdag 18 november 2005 16:05 schreef Suijk het volgende:
Ik vind die contractverlenging van Sneijder een goede zaak. Hopelijk een teken naar de rest.
quote:De Ajacied was verheugd na het tekenen van het contract. ,,Ja, ik heb bewust gekozen voor Ajax. Ik heb nog altijd het gevoel dat ik hier meer kan leren en ik heb een Ajax-hart. Ik ben een keer landskampioen geworden met Ajax en dat wil ik zeker nog een paar keer meemaken. Met dit team kunnen we nog enorm groeien, dus ik blijf bij Ajax.”
Dat vond ik ook het mooie ervanquote:
ik kan morgen nietquote:Op vrijdag 18 november 2005 16:27 schreef Max-Westerman het volgende:
Morgen en dinsdag naar de Arena![]()
quote:Wilhelmsson gelinkt aan Newcastle
Christian Wilhelmsson staat in de belangstelling van Newcastle United, zo melden Belgische media. De Engelse club zoekt versterking voor de flanken. In dat kader volgen The Magpies tevens Ludovic Magnin (Stuttgart) en Nihat Kahveci (Real Sociedad).
Wilhelmsson vertrekt komende zomer ondanks een doorlopend contract bij Anderlecht. De Zweedse international is toe aan een nieuwe uitdaging. Hij wordt ook gevolgd door Ajax, Tottenham Hotspur, Internazionale en Celtic.
Tsja, qua geld zullen we daar niet tegenop kunnen. En ik denk dat de uitdaging om Newcastle kampioen te maken een stuk groter is dan die om Ajax kampioen te maken, hehehe!quote:
Ik denk dat die uitdaging ongeveer even groot is.quote:Op vrijdag 18 november 2005 17:04 schreef rompompom het volgende:
[..]
Tsja, qua geld zullen we daar niet tegenop kunnen. En ik denk dat de uitdaging om Newcastle kampioen te maken een stuk groter is dan die om Ajax kampioen te maken, hehehe!
lul niet zo slapquote:Op vrijdag 18 november 2005 17:20 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik denk dat die uitdaging ongeveer even groot is.
Nee hoor, we zijn en blijven de bestequote:Op vrijdag 18 november 2005 17:20 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik denk dat die uitdaging ongeveer even groot is.
Wilhelmsson is een buitenspelerquote:Op vrijdag 18 november 2005 17:03 schreef hroswith het volgende:
heeft Ajax niet veel meer aan een paar goeie buitenspelers? Ik denk dat als de voorzetten gaan lopen de spits (wie dan ook) ook wel gaat scoren.
Nu staan Babel en Pienaar op de flanken. m.i. geen echte buitenspelers....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |